Motorusports Viasat kanālos!

Motoru sportā tu vari izbaudīt visaizraujošākos notikumus F1, MotoGP, NASCAR, GP2 un Austrālijas V8 Supercars sacensību seriālos.

Formula 1

F1 - Formula 1 ir nozīmīgākās un prestižākās auto sacīkstes pasaulē. Fernando Alonso, Felipe Massa, Džensons Batons un Lūiss Hamiltons – šo F-1 pilotu vārdi komentārus neprasa. Labākie braucēji, nozīmīgākie autoražotāji un aizraujošas sacīkstes „Viasat Sport Baltic” kanālā! Skaties gan treniņbraucienus, gan kvalifikāciju, gan pašas sacīkstes tiešraidē.

NASCAR

NASCAR ir populārākās auto sacīkstes Amerikas Savienotajās Valstīs! Pārveidotas ielu mašīnas Amerikas ovālos klātienē savāc miljonu auditoriju, neskaitot tos simtus miljonus, kas sacīkstes vēro pie savu televizoru ekrāniem. Asociācija aizvada vairāk kā desmit dažādas sacīkšu sērijas, no kurām populārākās trīs ir „Sprint Cup” (ģenerālsponsors „Sprint Nextel”), kas tiek aizvadīta kopš 1949.gada.

Moto GP

Moto GP ir pasaules motosacīkšu šosejā pa apli čempionāts, motosacīkšu augstākās klases sacensības. Sacensībās tiek izmantoti speciāli šim nolūkam konstruēti motocikli, speciāli auto un motosacīkstēm veidotās trasēs. Šīs sporta motociklu sacensības tiek dēvētas par pirmās formulas sacensībām uz diviem riteņiem. Keisija Stounera un Valentino Rosi nerimstošās bezkompromisa cīņas par čempionu titulu „Viasat Sport Baltic” ekskluzīvajās tiešraidēs!