Sports visām gaumēm!

Viasat piedāvā tiešraides, aizraujošākās vietēja un starptautiska mēroga sporta sacensības un spēles, jaunākās sporta ziņas, informāciju no aizkulisēm, intervijas ar dienas varoņiem. Baudi labāko, ko sports spēj sniegt! Sporta tiešraides ar komentāriem latviešu valodā.

Viasat Sport Baltic

Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā. Iespēja redzēt tūlīt un tagad - līdz pat 1600 tiešraides stundu gadā! Īsta sporta notikumu arēna Tavā televizorā!

Valodas: latviešu, igauņu un lietuviešu

Viasat Golf

Viasat Golf – vienīgais specializētais golfa kanāls Ziemeļeiropā. Vairāk nekā 1200 tiešraides stundu gadā. MTG ir noslēgusi vienošanos par ekskluzīvo translēšanas tiesību pagarināšanu RyderCup, WorldGolfChampionships, BritishOpenChampionship, US PGA Championship, LPGA un AsianTour ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs līdz 2018. gada beigām. Armands Puče, OzoGolfClub direktors: „Kaut arī golfs Latvijā ir jauns sporta veids, tomēr tā attīstība ir ļoti dinamiska, par ko liecina mūsu vadošo spēlētāju veiksmīgā spēle starptautiskā arēnā. Ņemot vērā golfa nozīmi visā pasaulē un arī mūsu reģionā, un jo īpaši Skandināvijā, šāds kanāls Latvijā ir atbilstošs laikmetam un skatītāju interesēm.”

Valodas: angļu un zviedru

Viasat Motor

Motoru sporta kanāls, kurā tiek translētas nozīmīgākās sacensības motosporta pasaulē– „Formula 1”, „MotoGP”, „NASCAR Sprint Cup”, „Speedway Grand Prix”, „German stock cars”, „F1 Powerboat”, „FIA Rallycross Eurochamp”, „Rally Eurochamp”. Ierūcini arī Tu savu pasauli motoru ritmā!

Valodas: angļu un zviedru

Viasat Xtra

Paredzēti kā papildu kanāli svarīgākajiem sporta notikumiem, nodrošinot līdz pat 8 tiešraidēm vienlaikus.

Valodas: angļu un zviedru