Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem 2017

Diena Datums Spēles laiks Komandas
Ceturtd. 31.augusts 15:40 Vācija - Ukraina      
18:25 Lietuva - Gruzija

 

   
21:25 Itālija - Izraēla      
             
Piektd. 1.septembris 14:10 Beļģija - Lielbritānija  
16:55 Serbija -  Latvija

20:55 Turcija - Krievija      
             
Sestd. 2.septembris 14:10 Latvija  - Beļģija Ierakstā  
16:25 Grieķija - Francija

 
21:25 Izraēla - Lietuva      
             
Svētd. 3.septembris 16:30 Slovēnija - Grieķija   (uzreiz pēc F1)  
18:25 Lietuva - Itālija

 
21:25 Vācija - Izraēla  
             
Pirmd. 4.septembris 14:10 Latvija  - Lielbritānija  
17:40 Melnkalne - Horvātija

 
20:55 Serbija - Turcija      
             
Otrd. 5.septembris 14:10 Krievija -  Latvija
15:40 Ukraina - Lietuva

 (uzreiz pēc Krievijas - Latvija spēles beigām)

 
17:40 Horvātija - Spānija      
20:55 Turcija - Beļģija      
             
Trešd. 6.septembris 14:40 Vācija - Lietuva  
17:25 Gruzija - Itālija

 
20:40 Izraēla - Ukraina      
             
Ceturtd. 7.septembris 14:25 Krievija - Lielbritānija

 

17:10 Beļģija - Serbija

 

20:40 Latvija  - Turcija      
1/8 fināli
Sestd. 9.septembris 12:20

Slovēnija - Ukraina (pirmais 1/8 fināls)

 

 

 
15:10

Otrais 1/8 fināls

Ierakstā

   
18:40 Somija - Itālija (trešais 1/8 fināls)   (uzreiz pēc futbola)    
21:20 Lietuva - Grieķija (ceturtais 1/8 fināls)

 

   
Svētd. 10.septembris 12:20

Latvija - Melkalne (piektais 1/8 fināls)

   
15:05

Serbija - Ungārija (sestais 1/8 fināls)

 

   
18:35 Spānija - Turcija (septītais 1/8 fināls)      
21:20 Horvātija - Krievija (astotais 1/8 fināls)

 

   
1/4 fināli
Otrd. 12.septembris 18:40

Vācija - Spānija (pirmais 1/4 fināls)

  (uzreiz pēc hokeja spēles)

 

 
21:25

Slovēnija - Latvija (otrais 1/4 fināls)

Ierakstā

 
Trešd. 13.septembris 18:40 Grieķija - Krievija (trešais 1/4 fināls)      
21:25 Itālija - Serbija (ceturtais 1/4 fināls)

Ierakstā

   
1/2 fināli
Ceturtd. 14.septembris 21:25 Spānija - Slovēnija (pirmais 1/2 fināls)  (uzreiz pēc hokeja spēles)

 *

(ja spēlēs Latvija)

Piektd. 15.septembris 21:25 Serbija - Krievija (otrais 1/2 fināls)

 

             
Svētd. 17.septembris 16:55 Spēle par bronzu Ierakstā

21:25 Spēle par zeltu

 (TV6)