Sporta tiesības

Pasaules mediju telpā nemitīgi valda cīņa par ekskluzīvajām raidīšanas tiesībām – kas translēs Olimpiskās spēles, dažādus pasaules mēroga spēļu turnīrus un sacensības. Cīņā par šīm tiesībām mediju tirgus lielie spēlētāji pārbīda zelta kalnus, maina upju tecēšanas virzienu, ēd hokeja ripas un veido jaunu reliģiju – sporta tiesības.

emocijas_280x182.jpg

Sports Viasat kanālos

Ar Viasat sporta paku Jūs saņemsiet 3 sporta kanālus, kuros tiek demonstrēts labākais sports no visas Pasaules: UEFA Čempionu Līgas spēles, KHL, Eirolīgas basketbola spēles, Olimpiskās pēlēs un daudz kas cits.
Ja vēlies pasūtīt, tad izvēlies vienu no iespējām.

Viasat sporta kanāli

baltic_pictures-go-8347.jpg

Viasat Sport Baltic komentētāji

Lai izbaudītu īstas sporta kaislības nepietiek tikai ar labu bildi televīzijas ekrānā. Ir nepieciešama arī skaņa, kas aizrauj...skaņa, ko rada komentētājs, bez kura īstu sporta pārraidi nevar iedomāties. 

„Viasat” ir daļa no „Modern Times Group” (MTG), starptautiskas izklaides programmu raidorganizācijas, kura darbojas četros kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG „Viasat Broadcasting” piedāvā bezmaksas un maksas televīzijas kanālus, kas pieejami no „Viasat” satelīta platformām un ar citu uzņēmumu starpniecību, kā arī izplata televīzijas pārraides internetā. MTG ir arī „CTC Media”, Krievijas vadošās neatkarīgās raidorganizācijas, lielākā akcionāre un iekļauta Nasdaq OMX Stokholmas vērtspapīru biržā.