Aktuālais sportā šonedēļ

Futbols

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā desmit spēļu translācijas no Anglijas Premjerlīgas, UEFA EL, UEFA ČL un FA kausa izcīņas.

Basketbols

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā piecas spēļu translācijas no Eirolīgas kā arī spēli no FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas.

Regbijs

Viasat Sport Baltic kanāls šonedēļ piedāvā Sešu nāciju kausa izcīņu 2018 regbijā.                                                                       

Bokss

Šonedēļ Viasat Sport Baltic piedāvā cīņu starp Callum Smith - Juergen Braehm.                                                                                           

Sporta kanāli

Sporta tiešraižu programma

Viasat Sport Baltic

emocijas_280x182.jpg

Sports Viasat kanālos

Ar Viasat sporta paku Jūs saņemsiet 3 sporta kanālus, kuros tiek demonstrēts labākais sports no visas Pasaules: UEFA Čempionu Līgas spēles, KHL, Eirolīgas basketbola spēles, Olimpiskās spēles un daudz kas cits.
Ja vēlies pasūtīt, tad izvēlies vienu no iespējām.

baltic_pictures-go-8347.jpg

Viasat Sport Baltic komentētāji

Lai izbaudītu īstas sporta kaislības nepietiek tikai ar labu bildi televīzijas ekrānā. Ir nepieciešama arī skaņa, kas aizrauj...skaņa, ko rada komentētājs, bez kura īstu sporta pārraidi nevar iedomāties. 

Viasat ir lielākā maksas televīzija Baltijas valstīs, kas saviem skatītājiem piedāvā plašu kanālu klāstu ar kvalitatīvu saturu. Viasat ir All Media Baltics sastāvā, kas Latvijā nodrošina darbību arī tādiem televīzijas kanāliem kā TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, 3+, radio Star FM, video portāliem TVPlay un Viaplay, ziņu un izklaides portālam Skaties.lv, kā arī SmartAD.