BIZNESA KLIENTIEM

Biznesa klienti – īpaša kompānijas Viasat vērtība! Uzņēmumiem, kas meklē saviem klientiem labākos risinājumus televīzijai – Viasat piedāvā legālu un operatīvu veidu, kā iegūt labākos TV kanālus, modernu HD kvalitātes aparatūru un profesionālu instalāciju. Tas viss īpašā piedāvājumā tieši Jūsu biznesam.

Kanālu saraksts restorāniem/bāriem

Kanālu saraksts viesnīcām

Pieteikuma anketa juridiskiem klientiem

Viasat pārstāvis sazināsies ar jums 24h laikā.

Viesnīcas
Iespēja skatīties daudzveidīgus TV kanālus un labi atpūsties ir būtiska viesnīcu klientu prasība. Augstas kvalitātes pārraides dažādās valodās, jaunākie Holivudas grāvēji, multfilmas bērniem, populārzinātniskas filmas un sporta notikumu translācijas – Jūsu viesnīcas viesi ceļojuma laikā nebūs palaiduši garām neko sev svarīgu.

Restorāni un bāri
Vakars ar draugiem pie dzēriena kausa, skatoties iemīļotā sporta kluba spēli – kas var būt labāks par šo? Televizors nereti kļūst par centrālo objektu publiskā atpūtas vietā, ja runa ir par, piemēram, svarīgiem sporta notikumiem un spēļu translācijām.
Sadarbībā ar Viasat - piedāvājiet saviem klientiem īpašu tematisko saturu! Vēlaties rīkot īpašas akcijas un pasākumus, piedāvāt saviem viesiem spēles, kuras nav iespējams redzēt citviet? Sniedziet saviem klientiem iespēju redzēt, piemēram, tikai Viasat pieejamo īpašo Viasat Extra sporta kanālu, kas paralēli raida līdz pat astoņām spēļu tiešraidēm vienlaicīgi. Izklaidējiet savus viesus īpašā veidā, un viņi vēlēsies iegriezties pie Jums atkal un atkal!

Viasat piedāvā visu nepieciešamo, lai Jūsu atpūtas vietas klienti varētu pavadīt laiku, skatoties labāko – sekot pasaules sporta un izklaides industrijas jaunumiem, vērot populārzinātniskos vai ziņu kanālus. Sniedziet iespēju saviem klientiem sapulcēties vienkopus un baudīt!

Citi uzņēmumi
Sporta klubs, kosmētikas salons, frizētavas, kādas organizācijas uzgaidāmās telpas – tās ir vietas, kur iespējas skatīties televīziju tiek augsti novērtētas! Pieslēdziet plašo Viasat piedāvājumu un ļaujiet klientiem vadīt laiku, klausoties labākos mūzikas kanālus vai ko citu, ko vien viņi vēlēsies. Klienti to novērtēs!
 
Skatieties savā uzņēmumā televīziju legāli! Lai pārraidītu Viasat TV kanālus uzņēmumos vai publiskajās telpās, ir jāiegādājas Viasat pieslēgums juridiskajām personām. Tas nodrošina iespēju pārraidīt sabiedriskā vietā televīzijas kanālus, kas snieguši attiecīgu atļauju.

TV kanālu pārraidīšana publiskās telpās ir jebkuru televīzijas kanālu pārraidīšana, kas nenotiek privātos apstākļos mājās. Par publiskām telpām tiek uzskatīti – restorāni un bāri, viesnīcas, sporta zāles, atpūtas kompleksi, uzņēmumu telpas, veikali, skolas, slimnīcas un citas publiskas telpas. Nereti uzņēmumos TV kanāli tiek pārraidīti, pārkāpjot likumu, pieaug interese par Viasat televīzijas pakalpojumiem, sevišķi sporta pārraidēm, taču netiek noformētas nepieciešamās atļaujas.

Saskaņā ar autortiesību likumu – pārraidīšana no privāta abonenta publiskajās telpās ir pretlikumīga. Lai iegūtu tiesības pārraidīt Viasat TV kanālus publiskajā telpā, nepieciešams noslēgt Viasat juridisko personu līgumu, tāpat ir nepieciešama atļauja jeb licence no AKKA/LAA. Pretējā gadījumā tiek pārkāpts autortiesību likums, tas ir spēkā attiecībā uz jebkuru satura (TV, Radio utt.) piegādātāju.
 
Viasat respektē katra biznesa specifiku un izprot atšķirīgās vajadzības, tāpēc sazinieties ar mūsu uzņēmuma konsultantu, lai mēs varētu sagatavot īpašu piedāvājumu tieši Jūsu uzņēmumam:

Andris Markāns, Viasat pārdošanas pārstāvis
andris.markans@viasat.lv
mob.tālrunis: (371) 29918154, Fax: (371) 67479299
Dzelzavas 120G, Rīga, LV-1021, Latvija