Papildprodukti

Viasat HD kanāli

HD jeb augsta izšķirtspēja nozīmē vienu – video, kuru Tu skatīsies, būs neticami krāšņs un iespaidīgs. Jā, jā – te ir runa tieši par tiem gadījumiem, kad Tu nespēj noticēt savām acīm – kā kaut ko vispār ir iespējams šādi nofilmēt un šādi parādīt?!

Viasat katrā istabā

Šī ir reāla iespēja izbeigt karastāvokli ģimenē! Labākais veids, kā nolaist tvaiku, ja cīņa par pulti kļūst apgrūtinoša! Ja mājās ir vairāki televizori, izvēlies pakalpojumu „Viasat katrā istabā”. Katram savā televizorā – savas kārotās pārraides!

Maksas kanāls

Īpašs kanāls – īpašs saturs! Ekskluzīvi kanāli, iegūstami par papildu mēneša maksu. Šobrīd Viasat piedāvā vienu maksas kanālu - Brazzers TV Europe.                                                                                                                                                   

TELE2 internets

Mobilais internets ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu ikvienam mūsdienīgam mobilo sakaru lietotājam. Izmantojot Tele2 mobilo internetu datoram Jūs vairs neesat piesaistīts kādai konkrētai lokācijai, bet varat nosūtīt un lasīt e-pastus, lejupielādēt failus, klausīties mūziku, skatīties filmas un veikt daudz citu ikdienā noderīgu darbību, no jebkuras jums ērtas vietas. Mēs piedāvājam ātrgaitas mobilo internetu visā Latvijas teritorijā, kur ir Tele2 3G/4G mobilo sakaru tīkla pārklājums.