Viasat

Izklaide pēc Taviem noteikumiem. Tas nozīmē, ka pats izlem, kad, kur un kā skatīties savas iemīļotās pārraides. Vēlies izbaudīt aizraujošas pakaļdzīšanās, neaizmirstamus piedzīvojumus, satraucošus mirkļus, skaistus sapņus, spožas uzvaras? Ar Viasat Tu to vari sev visērtākajā veidā. Tagad, kad dota šāda izvēles brīvība, Tev vairs nekad nepietiks ar parasto TV pieslēgumu.

Pasūti Viasat tagad

Vislabākais Viasat Zelta pakas piedāvājums:

  • Vairāk nekā 55 kanāli
  • Superbox dekoders
  • Bezmaksas aprīkojums
  • Bezmaksas instalācija                                                                                                                          

Vēlies, lai mēs ar tevi sazināmies?

PĒRC VIASAT VEIKALOS UN PIE TELE2

Ja esi no tiem, kam nepatīk iegādāties preces un pakalpojumus internetā vai pa tālruni, nāc un aprunājies dzīvajā! Vaicā par Viasat digitālās televīzijas komplektiem tuvākajā sadzīves tehnikas veikalā savā pilsētā (skat. karti zemāk) vai Tele2 Klientu apkalpošanas centros.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Esi kabeļtelevīzijas vai interaktīvās televīzijas abonents?

Arī tu vari abonēt Viasat filmu un sporta kanālus. Uzklikšķini uz sava kabeļtelevīzijas operatora un uzzini sev visizdevīgāko piedāvājumu!

 

„Viasat” ir daļa no „Modern Times Group” (MTG), starptautiskas izklaides programmu raidorganizācijas, kura darbojas četros kontinentos un nodrošina bezmaksas un maksas televīzijas, radio un producēšanas pakalpojumus. MTG „Viasat Broadcasting” piedāvā bezmaksas un maksas televīzijas kanālus, kas pieejami no „Viasat” satelīta platformām un ar citu uzņēmumu starpniecību, kā arī izplata televīzijas pārraides internetā. MTG ir arī „CTC Media”, Krievijas vadošās neatkarīgās raidorganizācijas, lielākā akcionāre un iekļauta Nasdaq OMX Stokholmas vērtspapīru biržā.