Par Lutināšanas programmu

Image

Izklaide viena klikšķa attālumā – tas ir iespējams kopā ar Viasat Lutināšanas programmu! Dodies jautrā piedzīvojumā ar ģimeni brīvā dabā vai apmeklē kino, slidotavu vai koncertu. Piedalies un laimē vērtīgas balvas – televizoru, ieejas biļetes uz sporta pasākumiem, festivāliem vai zoodārzu. Izbaudi relaksējošu atpūtu kādā no Latvijas SPA centriem vai maltīti restorānā.

Jo ilgāk esi Viasat klients, jo vairāk Tevi lutināsim, taču iespējas tikt pie medus poda ir arī jaunajiem klientiem!

1.lutināšanas līmenis – klienti, kas izmanto Viasat pakalpojumus 2 - 3 gadus

2.lutināšanas līmenis – klienti, kas izmanto Viasat pakalpojumus 4 - 5 gadus

3.lutināšanas līmenis – klienti, kas izmanto Viasat pakalpojumus 6 - 9 gadus

VIP lutināšanas līmenis – klienti, kas izmanto Viasat pakalpojumus 10 gadus un ilgāk. Par VIP līmeņa klientu iespējams kļūt arī klientam, ja tas ir Platīna pakas, Viasat ar internetu un Viaplay pakas lietotājs vai arī lieto trīs un vairāk papildproduktus (piemēram, HD kanālu paku, kanālu Brazzers, Viasat katrā istabā un citus).

     

Nāc uz mans.viasat.lv un uzzini, ko Lutināšanas programma sniegs tieši Tev un kurā līmenī Tu esi. Katru mēnesi mēs Tevi lutināsim ar jauniem piedāvājumiem!

 

Ar Viasat, 2016.gads ir bijis pārsteigumu pilns! To pierāda aizraujošās, krāšņās un emocijām bagātās Lutināšanas programmas izlozes.

Košākās balvas 2016.gadā:

  • Izlozējam vairākus jaunākās paaudzes televizorus, portatīvie datorus ērtākai ikdienai un darbam, ka arī planšetdatorus lieliskai izklaidei!
  • Iepriecinajām Viasat klientus ar Viasat priekšmetiem kā lietussargi, dvieļi, skārienjūtīgie cimdi, USB kredītkartes, ūdens pudeles, siltie pledi, atslēgu piekariņi;
  • 30 klienti saņēma rēķina vietā apsveikumu – bezmaksas Viasat mēneša rēķinu;
  • Baltic Beach Hotel SPA atpūta ģimenei, Ozolkalna dāvanu kartes, lielu un nozīmīgu festivālu ieejas biļetes, bobsleja nobrauciens un citas izklaides;
  • The Sound Poets, Bet Bet, A-HA, Eltons Džons, Rīgas Dinamo, Rallijs Talsi un citi koncerti un pasākumi, sporta spēles, ieejas biļetes patīkamai atpūtai, slēptam sirdspriekam un azartiskai izklaidei;
  • Un visbeidzot, šī gada nozīmīgākajam basketbola notikumam Berlīnē – Eirolīga Final Four biļetes un ceļojums divām personām!

Atsaucības iedvesmoti turpināsim Tevi lutināt arī 2017.gadā:

  • Parūpēsimies par jauna televizora, planšetdatora vai datora izlozi;
  • Dosim iespēju iegūt kādu košu un praktisku priekšmetu kā lietussargu, piknika grozu vai pledu;
  • Turpināsim rūpēties par senioriem, izlozējot īpaši sarūpētus pārsteigumus.

Lutināsim ar visdažādākajiem pasākumiem, konkursiem, koncertiem un aktīvās atpūtas pasākumiem!

Lai piedalītos izlozēs un izmantotu īpašos atlaižu piedāvājumus, ienāc mans.viasat.lv!

Tavs Viasat