Izaugsmes stāsti

ARTA STEPENA, VIASAT ZVANU CENTRU VADĪTĀJA

 1. Pārdošana ir nostiprinājusi mērķa un atbildības sajūtu, tā ir palīdzējusi saprast un aptvert, cik svarīgi ir visas darbības vērst, lai izpildītu savu mērķi. Telemārketings norūda raksturu un palīdz atrast pozitīvo ikvienā notikumā.
 2. Lojalitāte, kas izpaužas godīgumā pret uzņēmumu, atbildībā pret mērķiem un uzdevumiem, elastībā, kad ir pārmaiņas, mīlestībā pret produktu un kompāniju, vienmēr jāliek pirmajā vietā. Komandā ir spēks, un šo spēku veido profesionāļi.

 

JANA OSIPOVA, APMĀCĪBU UN PERSONĀLA SPECIĀLISTE

 1. Darbs pārdošanā ir attīstījis zināšanas par pareizas, profesionālas un pārliecinošas sarunas veidošanu klientiem – šīs zināšanas ir neatsverama pieredze, kuru iespējams izmantot jebkurā dzīves situācijā.
 2. Panākumu atslēga ir 100% fokuss uz kopīgu mērķi un neatlaidīgs darbs ar iekšēju pārliecību, ka pienākumi tiek pildīti ar vistīrāko sirdsapziņu. 

EGIJA SEMIČENKOVA, PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTE

 1. Darbs telemārketingā ir attīstījis pārliecību, ka viss ir iespējams. Šis darbs ir iemācījis noteikt mērķus un sasniegt tos. Pozitīva attieksme, pārliecinošas komunikācijas prasmes ir nenovērtējams ieguvums, kas tagad noder ikvienā dzīves situācijā.
 2. Lojalitāte pret uzņēmumu, komandu un produktu ir pamatvērtība, kas ir veiksmīgas darbības pamatā. Ar pozitīvu attieksmi un elastību pret procesiem ir izdevies gūt panākumus.

NADĪNA VĪTOLA, PĀRDOŠANAS GRUPAS VADĪTĀJA

 1. Esmu kļuvusi daudz pārliecinātāka un profesionālāka sarunās ar klientiem, kā arī ieguvusi lielisku pieredzi strādājot tik lielā komandā, kā arī reaģēt dažādās situācijās. Vadot komandu jāprot uzmundrināt, palīdzēt noticēt savām spējām un  iedvesmot katru komandas dalībnieku.
 2. Kompānijā ļoti augstu novērtē lojalitāti - mērķtiecīgus un ilgtspējīgus darbiniekus, kuri gatavi ieguldīt darbu un nepadodas pie pirmajām neveiksmēm. Jābūt gatavam strādāt komandā ar pilnu atdevi, mīlēt produktu un kompāniju, būt elastīgam un enerģiskam. Tā ir veiksmes atslēga :)

ILDZE KRŪMIŅA, PĀRDOŠANAS GRUPAS VADĪTĀJA

 1. Darbs pārdošanā ir ļoti interesants,jo  katra diena ir kā jauns izaicinājums, kurš tevi pilnveido arvien vairāk un vairāk. Pateicoties pieredzei, ko šeit esmu ieguvusi, esmu iemācījusies iziet no dažādām situācijām, komunicēt ar visdažādākajiem cilvēkiem un neapstāties pie grūtībām.

 2. Tiekšanās uz kopīgu mērķi, ticība sev un savai komandai ir tas, ko šeit vērtē ļoti augstu. Atliekt tikai nocitēt saviem spēkiem un viss izdosies.

ZANE ROĶE, PĀRDOŠANAS GRUPAS VADĪTĀJA

 1. Darbs telemārketingā ir palīdzējis man kļūt pārliecinātākai par sevi,  iemācījis man pielāgoties dažādām situācijām un cilvēkiem. Pārdošana ir attīstījusi manu mērķtiecību un atbildības sajūtu. Pateicoties tam, esmu iemācījusies izkāpt no savas komforta zonas.

 2. Attieksme ir pirmais nosacījums. Ir jābūt gatavam iesaistīties komandas darbā un iet uz kopīgu mērķi, jāspēj pielāgoties un attīstīties. Arī lojalitāte šajā uzņēmumā tiek vērtēta ļoti augstu – ir jājūt mīlestība pret to, ko dari.