Fakti par Viasat

Mēs, Viasat, ticam iedvesmai jau 15 gadus. Mūsu iedvesma ir mūsu darbinieki, mūsu piedzīvojumi un, protams, mūsu lieliskais saturs- pasaules aizraujošākās filmas, kaislīgākie sporta notikumi un neticamākās dokumentālās pārraides.

Un, iedomājies, tas viss pilnīgi visā Latvijā, to mēs varam nodrošināt, jo televīziju pārraidām ar satelīta palīdzību. Jā, jā, Tu saprati pareizi- ar satelīta :)

 Mēs nemēdzam apstāties pie jau sasniegtā, tāpēc pavisam nesen papildinājām savu ikdienu ar superīgo tiešsaistes video platformu Viaplay.lv

viasat_komanda_2.jpg

Viasat mājīgajā birojā katru dienu sanāk kopā apmēram simts foršu personību. Kādi darbojas pārdošanā, piesaistot arvien jaunus klientus, kādi laipni apkalpo klientu ienākošos zvanus, kādi apstrādā līgumus un dara maģiskas lietas mūsu sistēmās, kādi visu laiku meklē un atrod labākās iespējas esošajiem klientiem turpināt sadarbību, kādi rūpējās par mācībām un zināšanām, kādi rūpējās par to, lai mūsu vārds un jaunumi sabiedrībā izskan skaļi, kādi rūpējās par visu procesu kartību un ir arī tie, kuri palīdz mūsu saturam būt citu operatoru piedāvājumos, tad vēl kādi apčubina personālu un, protams, kāds visu laiku skaita un rēķina.

Kā nokļūt līdz Viasat komandai

Kad brauksi pie mums, atceries- viss ir pavisam vienkārši. Vari kāpt 5. autobusā (atiet pretī tirdzniecības centram "Origo") un braukt līdz pieturai “Latvenergo” vai arī, ja Tev labāk tīk trolejbuss, vari braukt ar 23.trolejbusu līdz pat gala pieturai “Purvciems”. 

Adrese:

Rīga, Dzelzavas iela 120g (Rīgas industriālais parks), 3. stāvs, A1 vai A2 ieeja.