Izklaides kanāli

MTV Hits

MTV Hits ir viens no populārākajiem mūzikas kanāliem, kura programmu veido aktuālākie un  pārdotākie singli, videoklipi, ekskluzīvas intervijas un iepriekšējo gadu populārākie singli. Audio valoda: ENG. Subtitru valoda: NAV. Pozīcija 73.

VH1

Popmūzika no visas pasaules, sākot no 60-tajiem gadiem līdz mūsdienām. Kanāls raida no plkst. 21.00 līdz 07.00. Audio valoda: ENG. Subtitru valoda: NAV. Pozīcija 70.

E!

Svarīgākās izklaides industrijas ziņas, tenkas un slavenību biogrāfiska rakstura dokumentālās filmas. Audio valoda: ENG. Subtitru valoda: NAV. Pozīcija 74.

Playboy

Izbaudi romantisku un erotisku izklaidi vēlās vakara stundās. Kanāls raida no plkst. 01.00 līdz 05.00. Audio valoda: ENG. Subtitru valoda: NAV. Pozīcija 37.

TV3 Latvia

TV3 ir informatīvais un izklaides televīzijas kanāls. Tas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

Kanāls 2

Kanāls 2 piedāvā Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu video klipus, šovus, informatīvi izklaidējošās pārraides, kā arī pasaules kulta seriālus un filmas.

TV6

TV6 ir mūzikas, izklaides, modes un sporta kanāls, kas Latvijā raida kopš 2007. gada.