Labākās filmas Viasat kanālos!

Kāpēc cilvēkiem ir jāskatās labs kino? Tāpēc, ka labs kino spēj ne tikai izklaidēt un aizraut, tas spēj mainīt cilvēkus un pasauli! Tāpēc Viasat piedāvā četrus dažādus TV 1000 filmu kanālus – trillerus, drāmas un piedzīvojumu grāvējus - visu emociju gammu, ko vien var sniegt sasodīti labs kino. Vairāk nekā 200 pirmizrādes gadā! Tāds kino, kas liek līdzpārdzīvot, priecāties, skumt, baudīt un vēlēties vēl! Apsēdies ērti, ieslēdz televizoru un nokļūsti to filmu varā, kuras skatās un apspriež visās pasaules malās.

TV1000 Premium

Ja vēlies apsēsties un vienā mierā izbaudīt tiešām izcilu filmu, tad šis kanāls ir domāts tieši Tev. Noskaties jaunāko no tā, ko radījuši Holivudas režisori un oskarotie aktieri. Uz karstām pēdām – viss, ko apspriež pasaules filmu industrija – Tavā televizorā. Filmu kanāls, kas piedāvā jaunāko un populārāko taisnā ceļā no Holivudas. Tu varēsi justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas!

TV1000

Kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei – sākot no komēdijām un elpu aizraujošiem trilleriem, beidzot ar piedzīvojumiem un fantastiku. Kanāls, kādam mājās vienkārši ir jābūt, ja vēlies orientēties kino pasaulē. Filmas, kas patiešām izklaidē!

TV1000 Action

Patīk nervus kutinoši skati, Terminatora un Džeimsa Bonda stila piedzīvojumi? Bet lūdzu - tiekamies kanālā TV1000 Action! Spriedze, pakaļdzīšanās, šaušana un ālēšanās – tas viss naudas, slavas, varas un skaistu sieviešu vārdā. Beidzot visas spriedzes filmas vienuviet – skaties un sajūti, kā dzīslās sāk pulsēt adrenalīns!

TV1000 Russkoje Kino

Lai nu ko, bet krievi prot taisīt labu kino. Populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino. Tīra manta no Krievijas - Tavā televizorā! Kanāls raida 24 stundas diennaktī, 7 dienas.