Viasat dokumentālie kanāli

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.

Viasat History

Kanāla Viasat History programma sastāv no dokumentālām filmām par vēsturiskiem faktiem, vareno cilvēku biogrāfijām, arheoloģijas leģendām un noslēpumiem. 
Viasat History ir lieliska alternatīva grāmatām un sausiem faktiem. Kā bērniem, tā arī pieaugušajiem kanāls atklāj jaunu pasauli! 

Viasat Nature

Ielaid dabu savā dzīvē un esi tuvāk neskartai dzīvnieku pasaulei kopā ar Viasat Nature. Tu un Tava ģimene varēsiet saskatīti arī pašu mazāko dzīvo radību krāšņumu.
Viasat Nature programma nesatur vardarbīgus sižetus, tāpēc kanāls ir domāts ne tikai pieaugušjiem, bet arī mazajiem skatītājiem, kuri tikai apgūst apkārtējas pasaules īpatnības. 

Viasat Explore

Viasat Explore - kanāls ar plašu raidījumu klāstu par neticamiem atklājumiem, ekstremāliem ceļojumiem, aizraujošām personībām un tehnikas jauninājumiem. Kanāla skatītājs ir cilvēks, kam adrenalīns ir daļa no dzīves. Ja Tev patīk ātrums un pārmaiņas, gribi redzēt, kā citi riskē - Viasat Explore ir Tavs kanāls.

Nat Geo Wild

Dokumentālie raidījumi, kas ļauj izzināt zemes, gaisa un ūdens iemītniekus.

Ohota i ribalka

„Ohota i ribalka” ir Krievijā veidots dokumentālais kanāls, tā galvenās tēmas ir par makšķerēšanu un medībām. Dažādie kanāla raidījumi krievu valodā sniedz plašāku ieskatu un padomus pareiza inventāra izvēlē gan medībām, gan makšķerēšanai, kā arī dažādie ēst gatavošanas raidījumi, kas sniedz padomus, kā vislabāk pagatavot medījumus.

Piesaki Viasat pakalpojumu