Aktuālais Viasat dokumentālajos kanālos

Dzīvnieku jociņi

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

„Dzīvnieku jociņi” būs vēl jautrāki par cirku un liks smieklos gaudot kā vilkam un ķiķināt kā hiēnai! Katrai sērijai ir savs temats, kurš atklās gan slinkākās, gan trakākās, bet vienmēr – vissmieklīgākās dzīvnieku izdarības.

14.oktobris - 25.novembris 21:00, Viasat Nature

Brāļu projekti mājā

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Brāļi Endrjū un Kevins iemainījuši savu kotedžu pie ezera pret bijušo banketa zāli un paplašina restaurācijas projektu jomu. Zālē nav mēbeles, nav, kur gulēt un nav, kur mazgāties.

5.septembris - 5.decembris 22:45, Viasat Explore

Mana peldošā māja

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāls "Mana peldošā māja" vēsta par ģimenēm, kuras būvē savas sapņu mājas, kas peld uz ūdens. Jūs uzzināsiet, kādus unikālus dizaina elementus rada īpaši šāda veida ēkām.

25.jūlijs. - 17.oktobris 22:45, Viasat Explore

Tumšie noslēpumi

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Nacistu okultā biedrība, Sionas priorija, Slepkavu ordenis… šie nosaukumi var būt zināmi, taču ko tie nozīmēja? Ko tie darīja? Kādi bija to dalībnieku uzskati un mērķi? Šis aizraujošais seriāls pēta dažas no pasaules slepenākajām un bīstamākajām tumšajām biedrībām vēsturē. Kopā tas ir tumšs, noslēpumains sektantisku kultu, fanātisku reliģisku grupu, ezotērisku biedrību un politisku militāristu spēks, kas tiecas veidot un ietekmēt pasauli, kādu mēs to šodien pazīstam.

12.septembris - 17.oktobris 22:00, Viasat History

Lieliskais veterinārārsts

Sezona: 3
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

„Ficpatrika klīnikā" ik mēnesi nonāk divsimt jauni pacienti, kuru vidū ir gan truši ar lauztām ķepām, gan ar vēzi slimi suņi. Šī ir viena no pasaulē lielākajām un labākajām veterinārajām klīnikām, kur harizmātiskā ķirurga Noela Ficpatrika vadībā strādā simts cilvēku liela komanda, tostarp medmāsas, fizioterapeiti un hidroterapeiti. Klīnikā ir vairākas operāciju zāles, rehabilitācijas baseins un radioloģijas nodaļa, tāpēc šeit varētu ārstēt arī cilvēkus.

25.augusts - 5.janvāris 21:00, Viasat Nature

Bīstami!

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

BAFTA balvu ieguvušais dabas eksperts Stīvs Baksols ceļo pa pasauli, meklējot visbīstamākos un nāvējošākos radījumus uz mūsu planētas. Viņš demonstrē daudzus nāvējošus dzīvniekus, tostarp Austrālijas lielāko indīgo čūsku, nežēlīgo vēršhaizivi un Namībijas izcilāko plēsoņu - lauvu. Baksols šajā uzmundrinošajā dokumentālajā seriālā saskaras ar nāves apdraudējumu, kad dodas zemūdens pētījumos.

5.septembris - 10.oktobris 20:10, Viasat Nature

Musonu zemes

Sezona: 1
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Musonu vēji ir veidojuši Austrālijas ziemeļpuses krastu formu, sausos Indijas tuksnešus un bagātīgos Borneo lietusmežus. Tie spēj pārvērst sausumu plūdos, kā arī ir veidojuši daudzveidīgu dzīvnieku dzīves vietas un tādu cilvēku sabiedrību mājas, kuri jutuši musonu ietekmi gadu tūkstošiem. Šī saviļņojošajā dokumentālā filma pēta trakojošā laika spēku un nākotni, kas gaida majestātiskās musonu zemes.

6.septembris - 25.oktobris 20:10, Viasat Nature

Mežonīgie ziemeļi

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Iepazīstamies ar Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas floru un faunu, lai gūtu priekšstatu par izteikti ziemeļniecisku atmosfēru. Mežonīgā daba ir skaista un pilnīga, un tā ir mājas visdažādākajām radībām. Augstu kalnos polārlapsa seko savam medījumam, bet pāri debesīm planē sniega pūce. Dziļi mežā lācene un mazuļi dodas ārā sezonas pirmajā saulītē, bet augstu gaisā medī ērglis.

27.septembris - 11.oktobris 21:00, Viasat Nature

Suņu patruļa

Sezona: 7
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Dodieties kopā ar policijas Deltas suņu komandām, kamēr tās aizsargā Jaunzēlandes sabiedrību, lidostas un cietumus. Delta komandas Sjū un Heids vajā noziedznieku pēc bruņotas laupīšanas. Labošanas komandas Niks un Bens uzrauga lielu operāciju Rimutaka cietumā. Lidostā ministrijas bīgls Ollijs saož nepatikšanas.

2.septembris - 14.oktobris 21:00, Viasat Nature

Varenie, mežonīgie ziemeļi

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Sasalušajā savvaļas teritorijā starp Aļasku un Jukonu vairāki drosminieki piekopj senu un bīstamu dzīvesveidu. Ziemā šie vīri, sievas un viņu ģimenes nodarbojas ar kažokzvēru ķeršanu, izmantojot slazdus. Tā ir viņu aizraušanās un darbs, kura dēļ viņi riskē ar dzīvību.

5.oktobris - 23.novembris 22:45, Viasat Explore

Sazvērestība

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Šis fascinējošais seriāls pārkāpj neskaidrās robežas starp izdomu un realitāti. Sākot no stāsta par mediju magnātu kā MI6 un Mossad slepeno aģentu, iespējamām NLO novērošanas gadījumu slēpšanām, ko veikusi Apvienotās Karalistes valdība, līdz Holivudas tumšajai pusei – katrā stāstā izsekoti sazvērestības teorijas pavedieni.

24.oktobris - 9.janvāris 22:00, Viasat History

Ķelti: asins, dzelzs un upuris

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Reiz ķeltu tautas dzīvesvieta aptvēra zemes, sākot no Spānijas, Anglijas un Francijas līdz Slovēnijai un Anatolijai. Mūsdienās jauni arheoloģiskie atklājumi iezīmē daudz precīzāku ķeltu portretu. Gandrīz tūkstoš gadu viņi kopumā noteica Eiropas vēsturi un lika romiešiem vienmēr būt modriem. Ķelti 1. gs. pirms Kristus Eiropā bija noteicošie, līdz Cēzars devās uz Galliju, lai pakļautu visas ķeltu ciltis.

26.oktobris - 9.novembris, 23.00 Viasat History

Zoodārza slepenā dzīve

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Česteras zoodārzs ir vispopulārākais dabas parks Lielbritānijā. Tajā mājo simtiem dažādu sugu dzīvnieki, un personāls, vadot šo moderno zvērnīcu, pieliek vislielākās pūles. Skatītāji redzēs dominances cīņu šimpanžu aplokā, žirafes dzimšanu un pingvīnu ar gūžas problēmām. Šajā dokumentālajā filmā redzams zoodārzs „aiz skatuves”, kur skatītāji ir liecinieki unikālajām attiecībām starp dzīvnieku un kopēju.

19.oktobris - 23.novembris 21:00, Viasat Nature

Ledus laikmeta milži

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Pēdējā ledus laikmetā plašas teritorijas uz zemeslodes klāja biezs ledus slānis un mainījās kontinentu forma. Šeit klejoja tādi mežonīgi plēsēji kā zobenzobu tīģeri, kas vajāja medījumu visā Ziemeļamerikas teritorijā. Eiropā par izdzīvošanu cīnījās alu lāči un alu lauvas, un visu ledus klāto kontinentu apdzīvoja spalvainie mamuti un degunradži.

18.oktobris - 1.novembris 20.10, Viasat Nature

Savvaļas skola

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Pieaugšana ir grūta ikvienam. Filmētajiem mīlīgajiem dzīvniekiem tas ir īpaši grūti, jo viņus sagatavo palaišanai savvaļā. Šiem dzīvniekiem, kuru skaitā ir melnie lāči, kas atrasti pie Kanādas mežiem, tāpat kā jūras lauvas mazuļiem, kuri izglābti Kalifornijas piekrastē, māca prasmes, kuras būs nepieciešamas izdzīvošanai un, cerams, arī labklājībai jaunajās dzīvesvietās.

12.oktobris - 16.novembris 20:10, Viasat Nature

Medus āpši: Haosa meistari

Sezona: 1
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālā filma

Medus āpsim visā pasaulē ir bezbailīga dzīvnieka reputācija. Bruņojies ar asiem nagiem, stipriem žokļiem un zobiem, medus āpsis ir pamatoti izpelnījies savu reputāciju, bet vai tiešām šie dzīvnieki ir tik bezbailīgi, kā mums šķiet? Zinātnieks, biškopis un dabas aizsardzības entuziasts dodas uz Dienvidāfriku, lai noskaidrotu, cik daudz patiesības slēpj leģendas par medus āpsi.

20.oktobris 20.10, Viasat Nature

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.