Aktuālais Viasat dokumentālajos kanālos

Nefrīta drudzis

Sezona: 2
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Garajā ceļā uz Volverīnas raktuvēm Klaudijas komanda atpaliek no grafika salūzušu automašīnu dēļ līdz brīdim, kad iesaistās Džošs. Par spīti pūliņiem nometnes galvenais iekārtu operators Gajs neko neatrod, un Robins zaudē ticību Volverīnas raktuvēm. Pēc tam, kad centīgais iesācējs Džastins ir veltīgi pārmeklējis vietējās nefrīta raktuves un izpētījis, kas apdraud Klaudijas biznesu Džeidsitijā, viņi atgriežas Volverīnas raktuvēs, lai turpinātu meklēt vērtīgo nefrītu.

3.augusts - 21.septembris 22:45, Viasat Explore

Gaisa glābēji

Sezona: 1
Gads: 2013
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Vestpakas Glābšanas helikopteru dienests ir valsts sabiedrības drošības dienests, kas kopš darbības sākšanas 1973. gadā veicis vairāk nekā 70 000 glābšanas misijas. Tas ir vecākais civilās meklēšanas un glābšanas dienests Austrālijā, vasaras mēnešos atbildot par 84 % iedzīvotāju.

5.septembris - 30.septembris 15:55, Viasat Explore

Brāļu projekti mājā

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Brāļi Endrjū un Kevins iemainījuši savu kotedžu pie ezera pret bijušo banketa zāli un paplašina restaurācijas projektu jomu. Zālē nav mēbeles, nav, kur gulēt un nav, kur mazgāties. Endrjū entuziasms un fantāzija joprojām ir augstākajā punktā pat šādas milzīgas renovācijas priekšā. Kevins ir ciniskāks un praktiskāks, taču ar prieku pieņem izaicinājumu īstenot brāļa smieklīgās idejas dzīvē. Atrašanās vieta var mainīties, bet brāļu projekti ir tikpat traki kā iepriekš!

5.septembris - 5.decembris 22:45, Viasat Explore

Mana peldošā māja

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāls "Mana peldošā māja" vēsta par ģimenēm, kuras būvē savas sapņu mājas, kas peld uz ūdens. Jūs uzzināsiet, kādus unikālus dizaina elementus rada īpaši šāda veida ēkām. Tajās ir zemūdens logi zivju vērošanai, milzīgas sauļošanās terases un logi, no kuriem paveras panorāmas skats. Katrā sērijā jūs gaida stāsts par jaunu ģimeni un tās mēģinājumu piepildīt savu sapni no skices līdz ēkas pietauvošanai.

25.jūlijs. - 17.oktobris 22:45, Viasat Explore

Tumšie noslēpumi

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Nacistu okultā biedrība, Sionas priorija, Slepkavu ordenis… šie nosaukumi var būt zināmi, taču ko tie nozīmēja? Ko tie darīja? Kādi bija to dalībnieku uzskati un mērķi? Šis aizraujošais seriāls pēta dažas no pasaules slepenākajām un bīstamākajām tumšajām biedrībām vēsturē. Kopā tas ir tumšs, noslēpumains sektantisku kultu, fanātisku reliģisku grupu, ezotērisku biedrību un politisku militāristu spēks, kas tiecas veidot un ietekmēt pasauli, kādu mēs to šodien pazīstam.

12.septembris - 17.oktobris 22:00, Viasat History

Mana meita Anna Franka

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentāla filma

Amsterdama 1945. gads, Otto Franks ir atgriezies no Aušvicas. Viņš izdzīvoja holokaustā, taču viņa mīļotā sieva Edīte un meitas Margota un Anna – ne. Otto Franka sekretāre ir saglabājusi viņa meitas dienasgrāmatu, piezīmju grāmatas un atsevišķu lapu bagātīgu kolekciju, kurā Anna apraksta sarežģīto laiku, kad ebreju dzīve Amsterdamā un citur kļuva gandrīz neiespējama. Lasot uzrakstīto, Otto uzzina, kādu Anna patiesībā redzēja savu ikdienu slepenajā paslēptuvē, cik vientuļa viņa bieži jutās, un pastāvīgās bailes tikt atklātiem.

5.septembris 23:00, Viasat History

Lieliskais veterinārārsts

Sezona: 3
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

„Ficpatrika klīnikā" ik mēnesi nonāk divsimt jauni pacienti, kuru vidū ir gan truši ar lauztām ķepām, gan ar vēzi slimi suņi. Šī ir viena no pasaulē lielākajām un labākajām veterinārajām klīnikām, kur harizmātiskā ķirurga Noela Ficpatrika vadībā strādā simts cilvēku liela komanda, tostarp medmāsas, fizioterapeiti un hidroterapeiti. Klīnikā ir vairākas operāciju zāles, rehabilitācijas baseins un radioloģijas nodaļa, tāpēc šeit varētu ārstēt arī cilvēkus.

25.augusts - 5.janvāris 21:00, Viasat Nature

Bīstami!

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

BAFTA balvu ieguvušais dabas eksperts Stīvs Baksols ceļo pa pasauli, meklējot visbīstamākos un nāvējošākos radījumus uz mūsu planētas. Viņš demonstrē daudzus nāvējošus dzīvniekus, tostarp Austrālijas lielāko indīgo čūsku, nežēlīgo vēršhaizivi un Namībijas izcilāko plēsoņu - lauvu. Baksols šajā uzmundrinošajā dokumentālajā seriālā saskaras ar nāves apdraudējumu, kad dodas zemūdens pētījumos.

5.septembris - 10.oktobris 20:10, Viasat Nature

Musonu zemes

Sezona: 1
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Musonu vēji ir veidojuši Austrālijas ziemeļpuses krastu formu, sausos Indijas tuksnešus un bagātīgos Borneo lietusmežus. Tie spēj pārvērst sausumu plūdos, kā arī ir veidojuši daudzveidīgu dzīvnieku dzīves vietas un tādu cilvēku sabiedrību mājas, kuri jutuši musonu ietekmi gadu tūkstošiem. Šī saviļņojošajā dokumentālā filma pēta trakojošā laika spēku un nākotni, kas gaida majestātiskās musonu zemes.

6.septembris - 25.oktobris 20:10, Viasat Nature

Vulkāniskā odiseja

Sezona: 2
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Uz Zemes ir maz spēku, kuri var līdzināties vulkāna destruktīvajam spēkam. To iedarbība ir palīdzējusi izveidot šīs planētas izskatu, mainīt klimatus un iznīcinājusi veselas civilizācijas. Šis destruktīvais spēks ir biedējis, iedvesis godbijību un fascinējis cilvēkus gadsimtiem ilgi. Taču tiem, kuri vulkānus izprot, tie ir brīnišķīgs pierādījums tam, kā darbojas Zemes iekšējais mehānisms.

19.- 26.septembris 21:50, Viasat Nature

Mežonīgie ziemeļi

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Iepazīstamies ar Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas floru un faunu, lai gūtu priekšstatu par izteikti ziemeļniecisku atmosfēru. Mežonīgā daba ir skaista un pilnīga, un tā ir mājas visdažādākajām radībām. Augstu kalnos polārlapsa seko savam medījumam, bet pāri debesīm planē sniega pūce. Dziļi mežā lācene un mazuļi dodas ārā sezonas pirmajā saulītē, bet augstu gaisā medī ērglis.

27.septembris - 11.oktobris 21:00, Viasat Nature

Suņu patruļa

Sezona: 7
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Dodieties kopā ar policijas Deltas suņu komandām, kamēr tās aizsargā Jaunzēlandes sabiedrību, lidostas un cietumus. Delta komandas Sjū un Heids vajā noziedznieku pēc bruņotas laupīšanas. Labošanas komandas Niks un Bens uzrauga lielu operāciju Rimutaka cietumā. Lidostā ministrijas bīgls Ollijs saož nepatikšanas.

2.septembris - 14.oktobris 21:00, Viasat Nature

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.