Aktuālais Viasat dokumentālajos kanālos

Auksto ūdeņu kovboji

Sezona: 3
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāla "Auksto ūdeņu kovboji" 3. sezonā jūs gaida skarbākā ziema, kas Ņūfaundlendā pieredzēta pēdējo 30 gadu laikā. Milzīgi ledus gabali klāj piekrasti 450 km garumā visos virzienos. Jau pazīstamie varoņi drosmīgi dodas ceļā, lai pirmie nonāktu savās zvejas vietās.

16.maijs - 4.jūlijs 22:00, Viasat Explore

Būvniecības virtuozi

Sezona: 3
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāls „Būvniecības virtuozi" iepazīstina ar planētas labākajiem namdariem un stāsta par satriecošajiem mājokļiem, ko viņi darina bagāto un slaveno vajadzībām. Katra diena viņiem ir kā jauns izaicinājums. Lai gan viņi ir sava aroda meistari, tas nenozīmē, ka viss vienmēr rit gludi.

26.maijs - 28.jūlijs 22:00, Viasat Explore

Meklētāji

Sezona: 4
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Kolorado esošajos Rokiju kalnos ir Ziemeļamerikā lielākā dārgakmeņu un sudraba koncentrācija. Meklētājiem, kuri vēlas iegūt šīs bagātības, ir jāiztur zibeņošana, vētras ātruma vēja brāzmas un nogruvumi. Tā ir nemitīga cīņa ar dabu. Problēmas sagādā arī zagļi, kas cenšas piesavināties viņu atradnes. Dveins pievienojas jaunai grupai, kas kalnā meklē akvamarīnus. Amanda kopā ar jauno pārinieci Džesiku meklē kvarcu.

9.jūnijs - 11.augusts 23:30, Viasat Explore

Debesu karotāji

Sezona: 2
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Kopš cilvēks 1903. gadā pirmo reizi pacēlās debesīs ar lidmašīnu, mēs esam tiekušies iekarot padebešus, izgudrojot un ražojot visdažādākās gaisa kaujas mašīnas. Šis seriāls sniedz ieskatu trīs mūsdienās nozīmīgu kara lidaparātu - "A-10 Warthog", "Prowler / Growler" un "Melnā vanaga” - vēsturē.

26.jūnijs - 21.augusts 22:45, Viasat Explore

Roma: Impērija bez robežām

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Mērija Bērda dosies valdzinošā ceļojumā no Spānijas līdz Irānai, no Ēģiptes līdz Skotijai un no Tunisijas līdz Grieķijai, lai rastu atbildes uz aizraujošiem jautājumiem par Seno Romu. Viņa pētīs tās izveidošanu, panākumus, neveiksmes un atstāto mantojumu ne tikai impērijas tehnoloģijās, ēkās, ceļos un likumos, bet arī valstīs, kas radās pēc tās. Nevienā seriālā impērija kopumā vēl nav aplūkota tik grandiozā mērogā. Jūs gaida sena pagātne un mūsdienas, iespaidīgas kaujas, slaveni Romas vēstures personāži...

13.jūnijs - 4.jūlijs 22:00 Viasat History

Saltais nams

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Vēsturisks seriāls

Čārlza Dikensa darbā "Saltais nams" jūs gaida neaizmirstami varoņi un notikumu pavērsieni. Tas ir kaislīgs 19. gadsimta vidus juridiskās sistēmas nosodījums, kas joprojām ir aktuāls arī mūsdienās. Tiesā norisinās bezgalīgā prāva Džārndisi pret Džārndisiem, ap kuru virmo kaislības visos sabiedrības slāņos. Stāsta galvenie varoņi ir lēdija Dedloka, kurai ir tumšs noslēpums, un nežēlīgais advokāts Talkinghorns, kurš vēlas to atklāt.

19.jūnijs - 7.augusts 22:00, Viasat History

Itāļu virtuves vēsture: Cik gardi!

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Itālijas virtuves vēsture ir piedzīvojums, kas aizved mūs ļoti tālu no reklāmas radītās pasakas par mammu, kura gatavo kartupeļu klimpas bērniem, vai zemniekiem, kuri mielojas ar picu zem nojumes. Pieņēmums, ka itāļu ēdieni ir cēlušies no mūžīgās lauku vienkāršības, nav patiess. Šis seriāls uzsver vienu vienkāršu domu: itāļu ēdieni ir pilsētas ēdieni. Kamēr zemnieki cieta badu, pilsētās bija pieejami visi izcilai virtuvei nepieciešamie elementi: nauda, resursi, tirgus, politiskā vara, gudri tirgotāji, talantīgi šefpavāri un prasīgi ēdāji.

9.jūnijs - 14.jūlijs 21:00, Viasat History

Pols O’Greidijs: Par mīlestību pret suņiem

Gads: 2015
Sezona: 4
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Godalgotais dokumentālais seriāls turpina stāstīt par Batersī suņu un kaķu patversmes ikdienu, ko palīdzēs iepazīt asprātīgais dzīvnieku draugs Pols O'Greidijs. Daži stāsti par dzīvnieku pagātni aizkustinās viņu līdz asarām. Pols mēģinās dresēt nepaklausīgus kucēnus, mācīs jaunus trikus veciem suņiem un meklēs mājas šiem burvīgajiem dzīvniekiem.

9.jūnijs - 14.jūlijs 21:00/21:25, Viasat Nature

Mana peldošā māja

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāls "Mana peldošā māja" vēsta par ģimenēm, kuras būvē savas sapņu mājas, kas peld uz ūdens. Jūs uzzināsiet, kādus unikālus dizaina elementus rada īpaši šāda veida ēkām. Tajās ir zemūdens logi zivju vērošanai, milzīgas sauļošanās terases un logi, no kuriem paveras panorāmas skats. Katrā sērijā jūs gaida stāsts par jaunu ģimeni un tās mēģinājumu piepildīt savu sapni no skices līdz ēkas pietauvošanai.

25.jūlijs. - 17.oktobris 22:45, Viasat Explore

Ēku nojaucēji

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Šajā aizraujošajā dokumentālajā seriālā kolorīti personāži ļaus ielūkoties sarežģītajās ēku nojaukšanas aizkulisēs. Iecere nojaukt spēkstacijas dzesēšanas torņus izraisa skandālu, kad atklājas, ka nojaukšanu ir iecerēts īstenot pa nakti. Brāļiem Ogdeniem ir jānojauc 12 stāvu biroju ēka, kas atrodas pilsētas centrā. Hallā ir jānojauc augstākā celtne, taču to no visām pusēm ieskauj ēkas. Pirms nojaukšanas uzsākšanas ir jāevakuē dzīvojamo ēku iemītnieki. Uzziniet, kā šīs komandas nojauc pamestās ēkas.

4. - 18.jūlijs 22:45, Viasat Explore

Tjūdoru privātā dzīve

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Daudzi ir dzirdējuši par Tjūdoru dinastiju, bet vai mēs tiešām zinām, kāda bija viņu privātā dzīve? Tjūdoru perioda eksperte Treisija Bormena pēta vienu no slavenākajām karaliskajām dinastijām britu vēsturē, atklājot viņu privāto dzīvi, mīlas dēkas un skandālus, sākot ar Tjūdoru dinastijas pamatlicēja Henrija VII skaisto, jauno sievu Jorkas Elizabeti, kura kļuva grūta jau dažas stundas pēc laulību ceremonijas sākuma, un beidzot ar Henriju VIII, kura neskaitāmās laulības un vētrainā privātā dzīve izraisīja skandālus Eiropā un sašķēla Angliju.

21.jūlijs - 4.augusts 22:00, Viasat History

Antīkās pasaules ģēniji

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Vēsturniece Betānija Hjūza dodas ceļojumā uz Indiju, Grieķiju un Ķīnu, lai pētītu trīs antīkās filozofijas dižgarus - Budu, Sokrātu un Konfūciju. Visi trīs daudz ceļoja, pārvarot lielus attālumus savos braucienos un ceļā filozofējot un izdarot secinājumus. Betānija cenšas ielūkoties šo trīs dižgaru prātos, lai atklātu, cik nozīmīgs patiesībā bija 5. gs. p.m.ē. un kā tas ir ietekmējis mūsdienu filozofiju visā pasaulē.

11. - 25.jūlijs 22:00, Viasat History

Antonio Gaudi kods

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentāla filma

Svētās Ģimenes baznīca jeb La Sagrada Familia ir mistiska un noslēpumiem apvīta celtne, kuras celtniecība vēl joprojām nav pabeigta. Mūsdienu eksperti ir pārliecināti, ka arhitekts Antonio Gaudi bija matemātikas ģēnijs un ka katrs dekoratīvais ornaments kalpo kādam arhitektoniskam mērķim. Eksperti analizē šo krāšņo celtni, tās krāsainās mozaīkas un šķietami neregulārās līnijas, mēģinot atklāt Gaudi ģeometrisko kodu, ko lielākā daļai cilvēku uzskata par neizprotamu noslēpumu.

11.jūlijs 23:00 Viasat History

Lielceļa laupītāji, pirāti un blēži

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Lielbritānijas vēsturē bijis maz tādu personību, kas tik ļoti raisīja tautas iztēli kā cilvēki ārpus likuma. Savas izaicinošās uzvedības un bravūras dēļ cilvēki ārpus likuma – lielceļa laupītāji, pārgalvīgi pirāti, manīgi kabatzagļi un blēži – bija sava laikmeta antivaroņi. Bagātie no viņiem baidījās, nabadzīgie ļaudis viņus apbrīnoja, bet rakstnieki un mākslinieki cildināja viņus savos darbos.

5. - 19.jūlijs 22:00, Viasat History

Dzīvnieki, kas mainīja vēsturi

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Filma aizved ceļojumā cauri laikam apkārt pasaulei, pētot, kā dzīvnieku pasaule, kas ir tik aizraujoša un neparasta, ir ietekmējusi cilvēces attīstību. Dzīvnieki ir pavisam neticamā veidā mainījuši cilvēces vēstures gaitu un ietekmējuši tādas jomas kā tirdzniecība, reliģija, karošana un medicīna.

10.jūlijs - 14.augusts 12:30, Viasat Nature

Suņu patruļa

Sezona: 1
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Pievienojieties policijas kinologu vienībām, kas sargā Jaunzēlandes pilsētas, lidostas un cietumus. Džeisons kopā ar suni Ferisu dodas Vananui ielās, lai notvertu zagļus, izšķirtu kaušļus un nomierinātu dusmīgus kaimiņus. Turangā komanda medī dedzinātājus un dzen pēdas zagļiem. Īpaši apmācīti suņi cīnās ar narkotiku kontrabandistiem, kā arī meklē pamatīgus naudas žūkšņus.

15.jūlijs - 26.augusts 21:00, Viasat Nature

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.