Aktuālais Viasat dokumentālajos kanālos

Meklētāji

Sezona: 4
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Kolorado esošajos Rokiju kalnos ir Ziemeļamerikā lielākā dārgakmeņu un sudraba koncentrācija. Meklētājiem, kuri vēlas iegūt šīs bagātības, ir jāiztur zibeņošana, vētras ātruma vēja brāzmas un nogruvumi. Tā ir nemitīga cīņa ar dabu. Problēmas sagādā arī zagļi, kas cenšas piesavināties viņu atradnes. Dveins pievienojas jaunai grupai, kas kalnā meklē akvamarīnus. Amanda kopā ar jauno pārinieci Džesiku meklē kvarcu.

9.jūnijs - 11.augusts 23:30, Viasat Explore

Debesu karotāji

Sezona: 2
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Kopš cilvēks 1903. gadā pirmo reizi pacēlās debesīs ar lidmašīnu, mēs esam tiekušies iekarot padebešus, izgudrojot un ražojot visdažādākās gaisa kaujas mašīnas. Šis seriāls sniedz ieskatu trīs mūsdienās nozīmīgu kara lidaparātu - "A-10 Warthog", "Prowler / Growler" un "Melnā vanaga” - vēsturē.

26.jūnijs - 21.augusts 22:45, Viasat Explore

Saltais nams

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Vēsturisks seriāls

Čārlza Dikensa darbā "Saltais nams" jūs gaida neaizmirstami varoņi un notikumu pavērsieni. Tas ir kaislīgs 19. gadsimta vidus juridiskās sistēmas nosodījums, kas joprojām ir aktuāls arī mūsdienās. Tiesā norisinās bezgalīgā prāva Džārndisi pret Džārndisiem, ap kuru virmo kaislības visos sabiedrības slāņos. Stāsta galvenie varoņi ir lēdija Dedloka, kurai ir tumšs noslēpums, un nežēlīgais advokāts Talkinghorns, kurš vēlas to atklāt.

19.jūnijs - 7.augusts 22:00, Viasat History

Mana peldošā māja

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Seriāls "Mana peldošā māja" vēsta par ģimenēm, kuras būvē savas sapņu mājas, kas peld uz ūdens. Jūs uzzināsiet, kādus unikālus dizaina elementus rada īpaši šāda veida ēkām. Tajās ir zemūdens logi zivju vērošanai, milzīgas sauļošanās terases un logi, no kuriem paveras panorāmas skats. Katrā sērijā jūs gaida stāsts par jaunu ģimeni un tās mēģinājumu piepildīt savu sapni no skices līdz ēkas pietauvošanai.

25.jūlijs. - 17.oktobris 22:45, Viasat Explore

Tjūdoru privātā dzīve

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Daudzi ir dzirdējuši par Tjūdoru dinastiju, bet vai mēs tiešām zinām, kāda bija viņu privātā dzīve? Tjūdoru perioda eksperte Treisija Bormena pēta vienu no slavenākajām karaliskajām dinastijām britu vēsturē, atklājot viņu privāto dzīvi, mīlas dēkas un skandālus, sākot ar Tjūdoru dinastijas pamatlicēja Henrija VII skaisto, jauno sievu Jorkas Elizabeti, kura kļuva grūta jau dažas stundas pēc laulību ceremonijas sākuma, un beidzot ar Henriju VIII, kura neskaitāmās laulības un vētrainā privātā dzīve izraisīja skandālus Eiropā un sašķēla Angliju.

21.jūlijs - 4.augusts 22:00, Viasat History

Dzīvnieki, kas mainīja vēsturi

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Filma aizved ceļojumā cauri laikam apkārt pasaulei, pētot, kā dzīvnieku pasaule, kas ir tik aizraujoša un neparasta, ir ietekmējusi cilvēces attīstību. Dzīvnieki ir pavisam neticamā veidā mainījuši cilvēces vēstures gaitu un ietekmējuši tādas jomas kā tirdzniecība, reliģija, karošana un medicīna.

10.jūlijs - 14.augusts 12:30, Viasat Nature

Suņu patruļa

Sezona: 1
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Pievienojieties policijas kinologu vienībām, kas sargā Jaunzēlandes pilsētas, lidostas un cietumus. Džeisons kopā ar suni Ferisu dodas Vananui ielās, lai notvertu zagļus, izšķirtu kaušļus un nomierinātu dusmīgus kaimiņus. Turangā komanda medī dedzinātājus un dzen pēdas zagļiem. Īpaši apmācīti suņi cīnās ar narkotiku kontrabandistiem, kā arī meklē pamatīgus naudas žūkšņus.

15.jūlijs - 26.augusts 21:00, Viasat Nature

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.