Aktuālais Viasat dokumentālajos kanālos

Baļķu būdu drudzis

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Čārlijs Normans un viņa komanda nenodarbojas ar sīkumiem. Viņi nojauc baļķu namus – dažkārt tos atjauno, dažkārt izmanto retu kokmateriālu no šīm vēsturiskajām ēkām, lai uzbūvētu kaut ko citu. Kokmateriāls – jo sevišķi “Amerikas kastaņkoks” ir ārkārtīgi rets. Šādus kokmateriālus vairs nekur nevar dabūt.

Ceturtdienās no 29. decembra - 2. februārim, 22.45, Viasat Explore

Austrālijas zelta meklētāji

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Filmā „Austrālijas zelta meklētāji" mēs pievienojamies trim cietu vīru un sievu -- zelta meklētāju -- komandām, kad tās uzsāk mūža lielāko sacensību, dodoties tālu mežonīgajos Austrālijas rietumos.

3.janvāris - 31.janvāris 22:45, Viasat EXPLORE

Diena, kad…

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Šie vīri ir labi pazīstami ar to veidoto vēsturi 20. gadsimtā. Krīzes vai kara laikā jebkura valsts vadītāja pieņemtais lēmums var mainīt visu, un Hitlers, Čērčils, de Golls un Rūzvelts to pārāk labi apzinājās. Ar arhīvu un rekonstrukciju palīdzību mēs vēlreiz izdzīvosim brīžus, kad šie slavenie politiķi pieņēma lēmumus, kuri radīja lielus pavērsienus laika ritējumā.

Pirmdienās no 5. decembra - 9. janvārim, 22.50, Viasat History

Sazvērestība

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Šis fascinējošais seriāls pārkāpj neskaidrās robežas starp izdomu un realitāti. Sākot no stāsta par mediju magnātu kā MI6 un Mossad slepeno aģentu, iespējamām NLO novērošanas gadījumu slēpšanām, ko veikusi Apvienotās Karalistes valdība, līdz Holivudas tumšajai pusei – katrā stāstā izsekoti sazvērestības teorijas pavedieni.

24.oktobris - 9.janvāris 22:00, Viasat History

Aļaskas mežonīgākā pilsēta

Sezona: 1
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Šajā filmā iekļauti neticami stāsti par cilvēkiem un dzīvniekiem, kuri dzīvo viens otram blakus vienā no visnomaļākajām un ekstrēmākajām pilsētām pasaulē – Ankoridžā, Aļaskā. Seriāls ir bauda acīm un barība prātam, un tajā apvienotas īpaši filmētas Ankoridžas ainas ar unikāliem savvaļas iedzīvotājiem pilsētā, stilizētas dramatiskas dzīvnieku incidentu rekonstrukcijas un epizodes, kurās novēro pilsētas biologus, pētniekus un dabas aizsardzības speciālistus.

Pirmdienās no 5. decembra - 9. janvārim, 20.00 Viasat Nature

Mežu slepenā dzīve

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Pasaules lielākās ar mežiem klātās platības daudzus gadus bija atstātas novārtā un uzskatītas par šķērsli modernajai pasaulei, un šķita, ka tās nenovēršami lemtas bojāejai. Lai arī mežu izciršana turpina raisīt lielas bažas, visā pasaulē ir notikušas ievērojama izmaiņas. Tasmanijā, Kongo Republikā, Francijā, Bangladešā un Latīņamerikā šīs dabas ainavas reiz uzskatīja par nolemtām iznīcībai, taču tagad tās piedzīvo atdzimšanu.

Otrdienās no 13. decembra - 10. janvārim, 20.00 Viasat Nature

Superauto superbūvētāji

Sezona: 2
Gads: 2015
Žanrs: Dokumentāls seriāls

Tās ir skaistas, dārgas un ārkārtīgi jaudīgas, tomēr visām superautomašīnām ir kaut kas kopīgs — to unikālais stāsts.

9. - 30.janvāris 22:00, Viasat EXPLORE

Senatnes algotie slepkavas

Sezona: 1
Gads: 2016
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Vēsturē ir daudz liecību par drosmīgiem karotājiem un elites cīņas vienībām, kas apsargāja valdniekus, sakāva armijas un glāba impērijas. Rekonstruējot notikumus, izmantojot dokumentālus kadrus un ekspertu liecības, šis aizraujošais filmu cikls parāda jaunā gaismā dažus no slavenākajiem senatnes algotajiem slepkavām un viņu melnos darbus, sākot no Senās Grieķijas līdz Japānai.

10.novembris - 5.janvāris 00:00, Viasat History

Zoodārza mazuļi

Sezona: 6
Gads: 2014
Žanrs: Dokumentālais seriāls

Berlīnes zoodārzā sastopama tik liela sugu daudzveidība kā nevienā citā zoodārzā pasaulē, un 170 gadu senā iestāde pilsētas centrā ikvienā brīdī ir mājvieta tūkstošiem dzīvnieku mazuļu. „Zoodārza mazuļi” stāsta stāstus par šiem jaunajiem dzīvniekiem, sākot no to gaitām mātes vēderā, līdz pat pirmajiem dzīves gadiem.

Sestdienās no 17.decembra līdz 14.janvārim, 18.10 Viasat Nature

Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.