Vislabākais bērniem Viasat kanālos!

Mūsu kanālu paka bērniem ietver kanālus kā maziem tā arī lieliem. Jums tiek piedāvāti gan jaunākie, gan arī veco laiku raidījumi un multiplikācijas filmas.

Disney Channel

Populārākā multiplikācijas un mākslas filmu programma bērniem. Pasaulslavenie Disneja multfilmu tēli, ar kuriem izaugušas jau vairākas bērnu paaudzes visapkārt zemeslodei. Programmā gan vecās labās filmiņas no filmu studijas darba pirmsākumiem, gan modernās un jaunās filmas. Nekādas vardarbības – tikai labestība, smiekli un laimīgas bērnības garša!

Disney Junior

Kanāls 2–5 gadus veciem bērniem. Nekādu vardarbības ainu, nekādu reklāmas paužu. Multiplikācijas filmās ietērpti stāstiņi, kas uztverami un saprotami mazākajiem bērniem – daudz smieklu un izklaides!

Disney xD

Kanāls pusaudžiem ar piedzīvojumu, spēļu, mūzikas un sporta tematiku.

Nick Jr

Kanāls bērniem vecumā no 2 līdz 6 gadiem piedāvā izglītojošus un izklaidējošus seriālus. Bērnu pasaule, kas aicina un izklaidē! Kanāls raida no plkst. 07.00 līdz 21.00. 

Nickelodeon

Seriāli, multfilmas, spēļu šovi un 3D animācijas bērniem un pusaudžiem. Priekšroka tiek dota bērnu vidū labi zināmām un laika izturības pārbaudi izgājušām multfilmām. Sūklis Spandžbobs, Dora un citi tēli jautrosies, mācīs un ālēsies!

Kidzone

Kanāls piedāvā aizraujošu, izglītojošu un drošu saturu bērniem vecumā no 4 līdz 14 gadiem. „Kidzone” saturs speciāli pielāgots Baltijas valstu skatītājiem!

Nicktoons

Kanāls Nicktoons ir piemērots bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Šajā kanālā mazākie skatītāji var vērot gan pārraides, kas pilnas ar prieku, piedzīvojumiem un aizrautību, gan multfilmas, kas raisa fantāziju un aizvedīs uz jaunām, krāšņām planētām.