Kanālā Viasat Sport Baltic Turkish Airlines Eirolīgas spēles

Šonedēļ Viasat sporta kanāls Viasat Sport Baltic pārraidīs Turkish Airlines Eirolīgas sešpadsmitās kārtas spēles: Telavivas Maccabi – Darussafaka, Brose Bamberg – Barcelona, Kauņas Žalgiris – Crvena Zvezda, Madrides Real – Maskavas CSKA un Olympiacos – Panathinaikos. Baudi basketbolu kanālā Viasat Sport Baltic!

Ainars Bagatskis savā debijas Eirolīgas mājas spēlē pie Telavivas Maccabi stūres tiekas ar savu bijušo komandu – Deivida Blata trenēto Stambulas Darussafaka ar Dairi Bertānu sastāvā. Kā domā komentētājs Mārtiņš Gulbis, abu komandu treneri ir ļoti labi viens otru iepazinuši, tāpēc vienam otru pārsteigt būs ļoti sarežģīti. Jāņa Strēlnieka Brose Bamberg trešo uzvaru pēc kārtas mēģinās izcīnīt savā laukumā tiekoties ar Barcelona.

 

Mārtiņš Gulbis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Latvijas izlases galvenajam trenerim Aināram Bagatskim pirmā tikšanās ar prasīgajiem Telavivas Maccabi līdzjutējiem Eirolīgas turnīrā - savās mājās jāuzņem bijušais klubs Darassufaka ar latvieti Dairi Bertānu sastāvā. Abu komandu treneri ir ļoti labi viens otru iepazinuši, tieši tāpēc vienam otru pārsteigt būs ļoti sarežģīti. Telavivas klubam šī uzvara ir nepieciešama par katru cenu, jo zaudējuma sērija ir ieilgusi līdz pat sešām spēlēm. Līdz ar to šobrīd Maccabi turnīra tabulā ir noslīdējis uz 14. vietu. Turcijas komandai situācija ir nedaudz iepriecinošāka - komanda ar 8 uzvarām 15 spēlēs ieņem 7. vietu!”

 

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Pēc daiļrunīga snieguma decembrī ar četrām uzvarām pēdējās piecās spēlēs un mēneša vērtīgākā spēlētāja titulu Nikolo Melli, treneris Trinkjērī var droši neatkāpties no saviem izteikumiem. Pirms pāris mēnešiem, pēc kārtējā zaudējuma, viņš apgalvoja, ka Bambergas zemā pozīcija turnīra tabulā neatbilst patiesībai. Pēc kāda laika Vācijas čempioni Eirolīgas tabulā būšot ievērojami augstāk! Kopš tās dienas Brose tabulā pakāpušies par piecām vietām... Savukārt Barcelona jau regulārās sezonas pirmajā pusē pārcietuši divas sērijas ar trim neveiksmēm pēc kārtas, šobrīd ir veselāki nekā lielāko daļu līdzšinējās sezonas, tāpēc pilnīgi noteikti tēmē uz daudz sekmīgāku regulārās sezonas otro pusi!”

 

Guntars Jonāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Sākoties Eirolīgas regulārās sezonas aplim, Kauņas Žalgiris savā laukumā uzņems Cverna Zvezda - komandu, kurai ir par vienu uzvaru vairāk kā mājniekiem. Žalgiris būs jāatrod veidi, kā uzlauzt otru labāko Eirolīgas aizsardzību un pašiem sakārtot spēli savā laukuma pusē, kur šosezon tiek ielaists vairāk, nekā iemests pretī. Žalgiris nekad vēl nav zaudējuši Belgradas komandai un savu skatītāju priekšā noteikti vēlēsies izcīnīt uzvaru un turnīra tabulā serbus apdzīt. Uzvara gan vienai, gan otrai komandai dos iespēju nopietnāk pieteikties cīņai par kāroto astotnieku.”

 

Madars Bergmanis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Divu iepriekšējo Eirolīgas sezonu uzvarētāji arī šobrīd turnīra tabulā ir divās vadošajās pozīcijās. CSKA un Madrides Real ir arī divas rezultatīvākās komandas. Tomēr patlaban abiem pretiniekiem ir svarīgāk pārtraukt neveiksmju sērijas. Pirmo reizi kopš komandu vada Dimitris Itudis CSKA zaudējuši divas spēles pēc kārtas. Real decembrī zaudēja trīs reizes un piedzīvojuši neveiksmes arī pēdējās divās Spānijas čempionāta spēlēs. Atbildība par rezultātu būs augstāka nekā parasti.”

 

Kaspars Dvinskis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Olympiacos un Panathinaikos duelis basketbola zinātājiem liekus komentārus neprasa. Kaislīga cīņa starp dviem nesamierināmiem pretiniekiem gaidāma laukumā, sauvkārt mājniekiem neaptverams atbalsts no tribīnēm. Abu komandu veiksmes lielā mērā atkarīgas no saspēles vadītājiem. Olympiacos jau vairākus gadus neapstrīdams līderis ir Vasilis Spanulis, tikmēr Panathinaikos var atbildēt ar ne mazāk meistarīgo Niku Kaletesu.”

 

Turkish Airlines Eirolīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Ceturtdien, 5.janvārī 21:00 Telavivas Maccabi – Darussafaka
Piektdien, 6.decembrī 01:10 Brose Bamberg – Barcelona
Piektdien, 6.decembrī 19:45 Kauņas Žalgiris – Crvena Zvezda
Piektdien, 6.decembrī 21:55 Madrides Real – Maskavas CSKA
Piektdien, 6.decembrī 24:00 Olympiacos – Panathinaikos

                                                        

Papildu informācija:

Līna Kārkliņa

Viasat sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr.: 6747 91 15, 2001 3636

E-pasts: lina.karklina@viasat.lv

lv.press.viasat.tv