TV vislabāk ir HD kvalitātē!

HD jeb augsta izšķirtspēja nozīmē vienu – video, kuru Tu skatīsies, būs neticami krāšņs un iespaidīgs. Jā, jā – te ir runa tieši par tiem gadījumiem, kad Tu nespēj noticēt savām acīm – kā kaut ko vispār ir iespējams šādi nofilmēt un šādi parādīt?! Izvēlies HD kanālus un skaties televīziju nākotnes kvalitātē jau šodien! Tā ir fantastiskas kvalitātes bildes un skaņas simbioze – bauda acīm un ausīm! Lai izbaudītu visas augstas izšķirtspējas kanāla priekšrocības, nepieciešams Viasat PlusHD vai Viasat HD uztvērējs. Pirms pieteikt pakalpojumu – izvēlies kādu no TV kanālu pakām.

viasat_hd.jpg

Viasat HD

 

• 5 HD kanāli

• Ideāla bildes un skaņas kvalitāte

• Cena 4,27 Eur mēnesī

• Pieejams visiem Zelta paketes abonentiem, ja viņi lieto Viasat HD dekoderu

 

National Geographic HD

National Geographic HD – baudot kristālskaidru attēlu, piesātinātas krāsas un Dolby Digital 5.1 skaņu, Tu dzirdēsi un redzēsi labāko par dzīvniekiem, dabu, vēsturi, zinātni, kultūru un piedzīvojumu ceļojumiem.

Viasat Motor HD

Motoru sporta kanāls, kurā tiek translētas nozīmīgākās sacensības motosporta pasaulē– „Formula 1”, „MotoGP”, „Nascar Sprint Cup”, „Speedway Grand Prix”, „German stock cars”, „F1 Powerboat”, „FIA Rallycross Eurochamp”, „Rally Eurochamp”.

Viasat Explore HD

Viasat Explore HD - aizraujoši dokumentālie stāsti par personībām, tehnikas jaunumiem, sportu, dabu, pasaules neparastākajiem piedzīvojumiem  visaugstākajā (HD) kvalitātē.

Viasat History HD

Viasat History HD – izglītojošas un izzinošas dokumentālās filmas no aizvēstures līdz pat mūsdienām, turklāt – HD kvalitātē.

eSports TV

Pirmais e-sportam veltīts TV kanāls, kas darbosies 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Kanāls nodrošinās vairāk nekā 2000 tiešraides stundu no e-sporta un datorspēļu pasaules katru gadu. Tai skaitā vadošās e-sporta komandas un populārākās zvaigznes, kā arī pārraides no profesionālajām e-sporta līgām un starptautiskiem turnīriem, pasākumiem un čempionātiem.

Valodas: angļu