Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

Brazzers TV Europe

14:00

 Girls Love Eating Pink: Does This House Come With Pussy? (18+) 

14:30

 Real Women, Real Orgasms (18+) 

15:00

 DD Nymphs Get Fucked: Give Her Your Beef! (18+) 

15:30

 Young Harlots: Highland Fling (18+) 

15:50

 A Rich Horny Bitch (18+) 

16:10

 MILF (18+) 

16:35

 Fucked Or Friction: Massage Parodies: Dat Pearl Necklace! (18+) 

17:00

 Bang A Cougar 2: Ocean Blue (18+) 

17:30

 Deadly Women (18+) 

17:55

 Mofos WW: Wet Cocks And White Bobby Socks (18+) 

18:20

 The Initiation Of Ava Dalush (18+) 

18:40

 Cute, Young & So Horny: You Dun Goof´d, Slut! (18+) 

19:00

 Katie K´s Initiations (18+) 

19:25

 Exotic Asian Sluts: Bangkok, Not Only A City In Thailand (18+) 

19:55

 Intimate (18+) 

20:25

 The Czech Republic Never Disappoints (18+) 

21:00

 Amateurs Into Outdoor Sex: I Spy Poolside Thigh (18+) 

21:30

 Natural Perfection (18+) 

22:00

 Girls Love Eating Pink: Does This House Come With Pussy? (18+) 

22:30

 Real Women, Real Orgasms (18+) 

23:00

 Young Moms Fuck For Dollars: Historical Hook-Up (18+) 

23:30

 Tight Rider (18+) 

00:00

 Easy Come (18+) 

00:30

 Fuck Me In My Big Wet Butt: Slippery When Wet (18+) 

01:00

 Teen Cream: Tight Bodies Penetrated: Getaway (18+) 

01:30

 Young Harlots: Dirty Business (18+) 

01:55

 Fucking On The Moon (18+) 

02:20

 Encounters (18+) 

02:40

 Perfect: Wonderland (18+) 

03:05

 Afternoon Affair (18+) 

03:30

 The Czech Heat! (18+) 

04:00

 The Initiation Of Ava Dalush (18+) 

LTV1

14:00

Kas te? Es te! *

Raidījums bērniem.

14:35

Ciemiņš virtuvē*

Ciemiņš virtuvē šodien ielūkosies ne tikai ledusskapī, bet arī baudīs ekskluzīvu skatu uz rudenīgo Rīgu kopā ar žurnālisti Inesi Vaikuli. Mārtiņš Daugulis centīsies saprast, kā Inese spēj apvienot darbu televīzijā un radio, kad piecos no rīta jādodas uz darbu un možā balsī jāpavēsta jaunumi valstī. Bet šefpavārs Raimonds Zommers murrās labsajūtā, jo Ineses virtuvē netrūks vietējie produkti, turklāt zivju cienītājiem būs iespēja uzzināt laša recepti ar pašmāju alutiņu.

15:05

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

15:20

Mīlas viesulis 9

Vācijas seriāls. 1910. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Fridrihs izstrādā plānu, kā nozagt Verneram miljonu; viņš panāk, ka Verners ir spiests naudas koferi paslēpt Andrē dzīvoklī. Zādzības laikā Fridrihu pārsteidz Sabrīna. Paulīne un Leonards atrod Danielu; viņš smagā stāvoklī tiek nogādāts slimnīcā. Filmēšanās laikā Gusts ieraksta Alfonsa izgāšanos un ievieto video internetā. Alfonss jūtas nepatīkami aizskarts, kad Gusts atklāj viņam rūgto patiesību. Tīnai izdodas pārliecināt Goranu, ka starp viņiem iespējama tikai draudzība.

16:20

Kaķi

Aizraujošs ievadkurss 3. 2. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

17:10

Diskusija. 100 g kultūras

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:24

Kultūras ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:33

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:38

Laika ziņas

18:42

Ceturtā studija

19:07

Sporta ziņas

19:12

Laika ziņas

19:15

Ciemos

TV spēle. Ciemos dalībnieki okšķerēs pamestā Padomju kara lidmašīnu lidlaukā. Ceturtdien, 30. oktobrī, LTV1 plkst. 19.15 skatītājus priecēs TV viedspēles Ciemos” piektā sērija, kur tās dalībnieki spēkosies un audzēs rūdījumu bijušajā pierobežas dzelzceļa pilsētā Vaiņodē. Piektā raidījuma laikā, dalībnieki veiks uzdevumus Padomju laikā rūpīgi kontrolētā zonā un meklēs Valhalu un Valteru, restaurēs Vecās Embūtes baznīcas panorāmu, dosies uz nomaļu vietu, kur slēpjas masonu simbols Iluminātu acs. Vaiņodnieki ir pārliecināti, ka viņi raidījumā godam nes kurzemnieku vārdu, jo spēlē tikai pašu spēkiem, saprātīgi un ar godīgiem nosacījumiem, turklāt prot būt taupīgāki par citām komandām, atsakoties pat no raidījuma vadītāja Kozmena vilinošajiem pāris eiro darījumiem. Kā viņiem veiksies pašiem savā dzimtajā pusē, vai spēs būt ātrāki un viltīgāki par pārējiem un vai godīgums ir sabiedrotais ceļā uz uzvaru, varēs redzēt jau piektajā raidījumā. Līdz šim neviena no piecām komandām spēli nepameta, pēc šīs sērijas sāksies vēl azartiskāka sacensība, jo līdz finālam nokļūs tikai trīs komandas, kuras sacentīsies par varošākā un viedākā Latvijas novada titulu.

20:00

Ciemiņš virtuvē

Viņš noteikti zina, kāda vērtība ir kokiem, parkiem un skaistiem dārziem, un to mēģinās uzzināt arī Ciemiņš virtuvē”, jo viesosies pie dārznieka, arborista un raidījuma Mans zaļais dārzs” vadītāja Edgara Neilanda. Edgars ne tikai izstāstīs, kā veidot skaistu koka vainagu, bet pats kāps kokā un rādīs, kā top vainags. Bet šefpavārs Raimonds Zommers pagatavos vīru cienīgu maltīti no gaļas, ko izņēmuma kārtā sarūpējis Edgars nevis viņa sieva!

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

Sirmais. Kulta ēdieni

JAUNĀ 3. SEZONA! 1. Sparģeļi Vācijā. Vai zināt, no kuras valsts kulinārā ziņā Latvijā esam iedvesmojušies visvairāk? No kurienes nāk pirmās šķovēto kāpostu, dažādu desiņu, šniceļu, rolmopšu, maizes, alus un lauku tortes receptes? - tā ir Vācija. Vācu virtuves ietekme mūsu platuma grādos ir milzīga un daudzas stipri vāciskas kulinārās parādības bieži vien dēvējam par savām. Taču ir viena lieta, ko arī vācieši aizguvuši no citiem un uzskata par savu kulta ēdienu. Un, kā gan ne? - sparģeļu laiku Vācijā gaida gluži vai drebošām rokām. Katra sevi cienoša mazpilsēta piesavinās sparģeļu galvaspilsētas godu, vairākās vietās Vācijā ir izveidotas skulptūras sparģeļiem, neskaitāmās pilsētās tiek rīkoti sparģeļu svētki, kuros ievēl sparģeļu karalieni. Vācijas lielākajos sparģeļu svētkos, kas notiek 40 km no Berlīnes pilsētiņā Bēlicā paviesosimies. Vienu vārdu sakot - baltie sparģeļi Vācijā ir kulta kults. Un šo kultu tad arī iepazīsim - no dobes, līdz pat šķīvim. Lai kulinārais ceļojums būtu vēl interesantāks un košāks, tiks iepazīts arī slavenās Švarcvaldes ķiršu tortes noslēpums. Savukārt, atelpai no ēdienu kultūras pievērsīsimies vēl vienam Vācijas fenomenam un pasaulslavenam kultam - dzegužpulksteņiem.

22:15

Es varu būt premjerministrs

23:15

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:24

Sporta ziņas

23:26

Laika ziņas

23:30

Diskusija. 100 g kultūras*

00:15

Trešā reiha propagandisti

Otrā daļa. Dokumentāla filma. (oriģinālvalodas izvēle)

01:10

Aizliegtais paņēmiens*

LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu Aizliegtais paņēmiens ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.

TV3

14:05

Radīti skatuvei 4

7. sērija Starp Mārliju un diviem kluba puišiem – Džeiku un Raideru – rodas romantiska spriedze. Kitija iedraudzējas” ar Mārliju, kura joprojām cīnās ar zemu pašvērtējumu un turpina eksperimentus ar bulīmiju. Bleins sasauc pirmo supervaroņu biedrības sapulci. Viņš paziņo, ka ir nozagta nacionālās skates trofeja. Finns uzņemas mūzikas klubu apvienotāja lomu.

15:05

TV zvaigzne” dienasgrāmatas

15:40

UgunsGrēks 12

31.sērija Gunārs meklē auklīti Jancim. Fēlikss taisa inventarizāciju un liek Zentai nopirkt iztrūkstošās saminiecības lietas. Edijam rodas plāns, kā atgūt naudu, ko Dana izmānījusi no Ievas par Pētersonu viesnīcu. Jevgēņija sadusmojas uz Fēliksu un piedāvā Gunāram kļūt par viņas bērna tēvu. Edijs šantažē Danu. Fēlikss apsola Jevgēņijai uztaisīt DNS analīzes. Edijs uzzina, ka Dana taisās apprecēties ar Vadimu.

16:15

UgunsGrēks 12

32.sērija Lidija, Aivars un Milda nosvin, ka Aivars pieņemts korī. Vadims uzaicina Silviju romantiskās vakariņās un piedāvā viņai ar dvīņiem aizbraukt atpūsties uz Turciju. Aivars, Milda un Lidija nolemj pārbaudīt, vai Zenta ir zagle. Jezups to uzzina. Silvijai rodas aizdomas, ka Vadims viņu krāpj. Silvija sāk izsekot vīru. Jezups brīdina Zentu un Zenta atdot Lidijai numurā speciāli atstāto naudu. Silvija uzzina, ka oficiāli vairs neskaitās Vadima sieva.

17:00

Rozenheimas detektīvi 2

Stāsts pr diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņas noziegumus. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis. Viņš ir dzimis un audzis Rozenheimā un ir savas pilsētas patriots. Dzīvo kopā lauku sētā ar māsu Mariju, kura ir vientuļā māte, un palīdz viņai lauku darbos. Daudz labāk Korbinians jūtas svaigā gaisā, labprāt domā par izmeklēšanu, sēžot pie traktora stūres ar mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, - visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem viņš netiek līdzi. Ulrihs turpretī ir izskatīgs, švītīgs pilsētnieks un dāmu mīlulis. Viņš uz šo lauku nostūri nosūtīts par sodu – Minhenē viņam gadījušās nepatikšanas darbā. Pretēji savam kolēģim ir tehnoloģiski ļoti advancēts, un kļūst nervozs, ja netiek klāt internetam. Iecienījis diktofonu, kurā ieraksta savus viedos novērojumus izmeklēšanas gaitā. Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, pat prātā nenāks, ka lauķis traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbinians varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Abi ir tik atšķirīgi kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbinianam šķiet Ulriha īpašais talanats iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

18:00

Dzīves krustcelēs 4

8.sērija. Rītiņu ģimene pārdzīvo negaidītu šoku. Pie ģimenes galvas Toma Rītiņa mājās ierodas policija un arestē viņu visu acu priekšā. Toma meitas draudzene uzrakstījusi iesniegumu, ka Toms viņai seksuāli uzmācies. Vīrieša dzīve sabrūk. Toms ir bērnu dārza vadītājs un nevar turpināt strādāt, ja celtas šādas apsūdzības. Situācija paliek vēl sliktāka, kad vēl viena meitene ceļ apsūdzību par seksuālu uzmākšanos. Rītīņu ģimene ir izpostīta.

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

UgunsGrēks 12

32.sērija Lidija, Aivars un Milda nosvin, ka Aivars pieņemts korī. Vadims uzaicina Silviju romantiskās vakariņās un piedāvā viņai ar dvīņiem aizbraukt atpūsties uz Turciju. Aivars, Milda un Lidija nolemj pārbaudīt, vai Zenta ir zagle. Jezups to uzzina. Silvijai rodas aizdomas, ka Vadims viņu krāpj. Silvija sāk izsekot vīru. Jezups brīdina Zentu un Zenta atdot Lidijai numurā speciāli atstāto naudu. Silvija uzzina, ka oficiāli vairs neskaitās Vadima sieva.

21:00

Kings un Maksvela

9. sērija Šons un Maksvela dodas uz FIB galveno ēku apmeklēt Rigbiju. Tiek noslepkavots svarīgs liecinieks lietā, kas saistīta ar kāda uzņēmuma izraisītu ķīmisku vielu noplūdi, tāpēc FIB ēka tiek slēgta, un neviens nedrīkst to atstāt. Līdz senāta sēdei ir tikai dažas stundas, un Rigbija karjera ir briesmās, tāpēc abi cenšas atklāt slepkavību un atrast jaunu liecinieku.

22:00

Mf: G.I. Džo: Kobras sacelšanās

Bruņojušies ar augsto tehnoloģiju spiegošanas un militāro aprīkojumu, G.I.JOE vienības īpašie aģenti ir uz pēdām ieroču tirgotājam Destro un noslēpumainai organizācijai ”Kobra”, kuru kopīgs mērķis ir pakļaut pasauli totālam haosam. Filmas režisors Stīvens Somerss ir pazīstams kā piedzīvojumu grāvējfilmu ”Mūmija” un ”Mūmija atgriežas” autors.

00:20

Kinomānija 6

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

00:55

Sporta apskats Overtime TV

Raidījumā Overtime TV” tiks apskatīti un analizēti sporta pasaules notikumi. Raidījuma vadītāji Armands Puče un Valdis Valters asprātīgi, tieši un trāpīgi visiem sporta faniem atklās vissvarīgākos jaunumus par sportu gan Latvijā, gan pasaulē. Sporta jaunumi, aizkulises, intrigas, sasniegumi un neveiksmes vienā raidījumā.

01:55

Simpsoni 6

20. sērija Ziemassvētku vecīša mazais palīgs iemīlas kurtu kucītē, kura laiž pasaulē divdesmit piecus kucēnus. Homērs ar Mārdžu izlemj mazuļus atdot citiem. Viņi saņem vairākus piedāvājumus, taču kucēni negrib tikt šķirti, un visus nozog Bērnsa kungs. Viņš šķietami rūpējas par šuneļiem, taču patiesībā vēlas no tiem pašūt smokingu un paturēt tikai vienu.

02:20

Simpsoni 6

21. sērija Edna sāk streiku, lai protestētu pret direktora Skinera skopošanos skolas vajadzībām. Bārts uzkurina naidu, sarīdot skolotājus pret Skineru. Springfīldas bērnu vecāki izlemj ņemt grožus savās rokās un savervē brīvprātīgos, kam uz laiku jāaizstāj skolotāji. Kad par Bārta skolotāju kļūst Mārdža, viņš negribīgi izlemj atrisināt Ednas un Skinera konfliktu.

02:40

TV zvaigzne” dienasgrāmatas

03:10

Rozenheimas detektīvi 2

Stāsts pr diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņas noziegumus. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis. Viņš ir dzimis un audzis Rozenheimā un ir savas pilsētas patriots. Dzīvo kopā lauku sētā ar māsu Mariju, kura ir vientuļā māte, un palīdz viņai lauku darbos. Daudz labāk Korbinians jūtas svaigā gaisā, labprāt domā par izmeklēšanu, sēžot pie traktora stūres ar mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, - visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem viņš netiek līdzi. Ulrihs turpretī ir izskatīgs, švītīgs pilsētnieks un dāmu mīlulis. Viņš uz šo lauku nostūri nosūtīts par sodu – Minhenē viņam gadījušās nepatikšanas darbā. Pretēji savam kolēģim ir tehnoloģiski ļoti advancēts, un kļūst nervozs, ja netiek klāt internetam. Iecienījis diktofonu, kurā ieraksta savus viedos novērojumus izmeklēšanas gaitā. Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, pat prātā nenāks, ka lauķis traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbinians varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Abi ir tik atšķirīgi kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbinianam šķiet Ulriha īpašais talanats iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

03:55

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:25

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums