Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

14:35

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

15:40

Nemelo man!

53 Pēc māsas nāves Ņinai jāaprūpē trīs nepilngadīgi bērni. Vai viņa tiks galā? Vai bāriņtiesa pārbaudīs viņas piemērotību? Vai šāds likteņa pavērsiens neizjauks viņas pašas privāto dzīvi?

16:50

Mīlestība nekad nebeidzas

100.sērija Maurisio atkal salietojas narkotikas, un, nezinot, ko darīt, Rosio aizved viņu pie Eleonoras. Sieviete izmanto situāciju, lai mēģinātu izlūgties meitas piedošanu. Tas izdodas, Rosio vēlas, lai māte atgrieztos mājās. Sonja pavēsta Rohelio, ka panāks, lai Patrisio ar viņu apprecas. Lai arī Berenise sākumā atsakās iet izklaidēties ar Tanju un Marisolu, kā bija ieplānots, galu galā viņa piekrīt. Klubā Marisola ar Fabio palīdzību realizē savu nelietīgo plānu.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Mf: Mīlestības ceļojums

Rakstniece Agnese Berga tikko ir ieguvusi prestižu literatūras balvu par savu pēdējo romānu, taču visvairāk viņu sajūsmina fakts, ka arī viņas meita Johanna ieradīsies uz balvas pasniegšanas ceremoniju. Pēc strīda pirms 15 gadiem māte ar meitu ir sarāvušas jebkādus kontaktus, un Johanna visu šo laiku dzīvoja Maljorkā kopā ar vīru un diviem bērniem. Agnese ļoti vēlas samierināties ar meitu pēc visiem šiem gadiem, taču Johanna un viņas vīrs iet bojā autokatastrofā ceļā uz lidostu. Agnese nekavējoties dodas uz Maljorku, lai apmeklētu bēres un uzņemtos rūpes par mazbērniem. Maljorkā viņu sagaida vēsi un pat naidīgi – gan mazbērni, kas viņu nekad nav redzējuši, gan mājkalpotāja, gan Johannas vīramāte Marija. Vienīgi ģimenes draugs un advokāts Ričards izturas laipni pret Agnesi un atbalsta viņas centienus sadraudzēties ar bērniem. Soli pa solim Agnesei tomēr izdodas iekarot mazbērnu, pārējo meitai tuvo cilvēku un negaidīti arī Ričarda sirdi un labvēlību.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Degpunktā 4

21:10

Dārgā, mēs nogalinām bērnus!

23:00

Mf: Sarkanās gaismas

Paranormālo parādību psiholoģe Margarita Matesone un viņas asistents pēta paranormālās aktivitātes un atrodas kāda sensacionāla atklājuma priekšā. Viņiem nākas pētīt pasaules slavenā ekstrasensa prātu, kas pirms 30 gadiem pēc skarbas savas darbības kritikas, mīklaini nozudis, tomēr tagad ir atgriezies uz lielās skatuves. Viņi pat nenojauš, cik bīstams var būt šis pētījums...

01:20

Dzīvīte

50.raidījums Kā tikt galā ar rudens depresiju un pirmajiem saaukstēšanās simptomiem? Un kāpēc ārsti uzskata, ka mazliet paslimot pat ir veselīgi cilvēka organismam?

01:40

Mf: Romantika uz jumta

Lilija ir skursteņslauķe, kura aizrautīgi dara savu darbu un ir labi pazīstama tuvākajā apkārtnē. Viņa nes cilvēkiem laimi, un īpaši viņai padodas savest kopā pareizos cilvēkus. Pati Lilija nav bijusi iemīlējusies jau gadiem ilgi. Kādu dienu Lilijas labākā draudzene Sabīne, kura iemīlējusies savā kolēģī Kajā, ir par kautrīgu, lai viņam tuvotos, un lūdz Lilijas palīdzību. Lai arī Lilijai ir nesaskaņas ar šo vīrieti par kādu viņa izstrādātu projektu, viņa piekrīt draudzenei palīdzēt. Lai labāk izprastu Kaju, viņa uzrāpjas uz mājas jumta un sāk novērot vīrieša dzīvi. Vērojot Kaju viņa privātajā telpā, viņa uzvedību, kad viņš domā, ka neviens viņu neredz, Lilija jūt sevī mostamies simpātijas pret šo vīrieti. Līdz kādu dienu Kajs Liliju pamana… Lilijai nekas cits neatliek, kā izmantot šo gadījumu, lai uzzinātu vairāk par Kaja interesēm. Apbruņota ar šo informāciju, Sabīne beidzot uzdrošinās tuvoties Kajam, un izrādās, ka abiem ir daudz kā kopīga. Tomēr no Kaja puses īpašu ieinteresētību nejūt, un viņš atzīstas, ka viņam ir iepatikusies Lilija…

03:10

Šodien novados

03:20

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:50

Bernards

LTV1

14:35

Ciemiņš virtuvē*

Viņš noteikti zina, kāda vērtība ir kokiem, parkiem un skaistiem dārziem, un to mēģinās uzzināt arī Ciemiņš virtuvē”, jo viesosies pie dārznieka, arborista un raidījuma Mans zaļais dārzs” vadītāja Edgara Neilanda. Edgars ne tikai izstāstīs, kā veidot skaistu koka vainagu, bet pats kāps kokā un rādīs, kā top vainags. Bet šefpavārs Raimonds Zommers pagatavos vīru cienīgu maltīti no gaļas, ko izņēmuma kārtā sarūpējis Edgars nevis viņa sieva!

15:10

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

15:25

Kāpēc esmu viens? *

.

16:15

Kaķi

Aizraujošs ievadkurss 3. 3. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

17:05

Sirds likums

Romantiska daudzsēriju filma. 3. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Pilsētā negaidīti ierodas Džeka dēls Eriks. Džeka agrākā alkoholisma dēļ viņu attiecības ir ļoti vēsas. Slimnīcā kāds insulta pacients uztic Olīvijas mātei Šarlotei atslēgu un nomirst. Nu Šarlotei jānoskaidro, kas bijis šis cilvēks un kam domāta atslēga.

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:26

Kultūras ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:37

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:42

Laika ziņas

18:50

Vai Rīga jau gatava?

19:10

Gudrs, vēl gudrāks

Kamēr bērni visā pasaulē svin Helovīna dienu, LTV spēles GUDRS, VĒL GUDRĀKS 6. klašu finālisti nolēmuši svētku dienu pavadīt saspringtā cīņā. Lūk, paši labākie sestklasnieki, kuri cīnīsies ne tikai par galvenajām balvām, bet arī godpilno titulu – Visgudrākais 6. klases skolēns. Ilmārs Štolcers Līvānu 1.vidusskola, Ričards Kotkovskis Babītes vidusskola, Samanta Asīte Inčukalna pamatskola, Eliāna Giptere Rīgas Juglas vidusskola, Ralfs Vēveris Āgenskalna sākumskola ,Toms Gelpers Rīgas Kultūru vidusskola. Sekojiet līdzi un piedalieties arī paši aplikācijas spēlē Gudrs, vēl gudrāks”, un jautrie Helovīna dienas piedzīvojumi – garantēti!

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

Vakars ar Renāru Zeltiņu

22:15

Miglas krasts

Detektīvseriāls. 4. (nosl.) sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

23:00

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:09

Sporta ziņas

23:11

Laika ziņas

23:13

Miglas krasts

Detektīvseriāls. 4. (nosl.) sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Alise Tomasa ir studente. Viņa tiek slavēta par izcilību mācībās. Tomēr meiteni piemeklējis trauksmains laiks, kas licis meklēt cilvēkus, ar kuriem varētu veidot tuvas attiecības. Viņu atrod mirušu tīrelī. Izmeklētājiem ir vairāki pavedieni – ģimenes locekļi, draugi un bijušie draugi. Tomēr ne viss ir tā, kā izskatās. Atminējums ir citur.

00:20

Latvijas šlāgeraptauja 2014

Viņi atnāca, viņus ieraudzīja un iemīlēja, un viņi uzvarēja. 2014./15. gada sezonas Rudens Mīļākais šlāgeris bija Kas esi tu? , ko izpilda iepriekš nezināmais ansamblis no Kuldīgas ar nosaukumu Rumbas Kvartets . Aptaujas Gada finālā viņi ar šo dziesmu kļuva par vicečempioniem! Nu 1. novembra raidījuma Latvijas šlāgeraptauja dosies uz Ventas krastiem, lai šiem četriem latvju vīriem uzdotu šo pašu jautājumu: kas esi tu, Rumbas Kvartet ? Paredzams, ka atbilde būs ļoti muzikāla!

01:15

Mūsu Čārlijs 13

Ģimenes piedzīvojumu seriāls. 6.sērija.

02:05

Es varu būt premjerministrs*

03:00

Sastrēgumstunda*

LTV1 ēterā atgriežas diskusiju raidījums Sastrēgumstunda, joprojām solot spraigu domu apmaiņu par sabiedrību satraucošiem jautājumiem. Stundu garās diskusijas mērķis - uzklausot dažādus viedokļus un ekspertu vērtējumu, meklēt problēmas risinājuma iespējas. Studijā arī šogad redzēsim gan atbildīgās amatpersonas un nozaru speciālistus, gan aktīvus skatītājus. Raidījuma vadītāja - žurnāliste Ilze Nagla.

04:05

Alternatīva izgāztuvei

Dokumentāla īsfilma. (oriģinālvalodas izvēle)

04:15

Province*

(ar subtitriem)

04:45

Vai Rīga jau gatava? *

.

TV3

14:05

Radīti skatuvei 4

8. sērija Mūzikas klubs gatavojas uzstāties skatē, un rezultāti ir dramatiski. Viņiem palīdz kluba absolventi, tostarp arī Kvinna un Santana, kuras pārbraukušas mājās, lai nosvinētu Pateicības dienu ģimenes lokā. Rodas jauna draudzība, un uzliesmo sena sāncensība. Reičela un Kērts Pateicības dienu svin Ņujorkā. Kērts pamazām cenšas saglābt attiecības ar Bleinu.

15:05

TV zvaigzne” dienasgrāmatas

15:40

UgunsGrēks 12

32.sērija Lidija, Aivars un Milda nosvin, ka Aivars pieņemts korī. Vadims uzaicina Silviju romantiskās vakariņās un piedāvā viņai ar dvīņiem aizbraukt atpūsties uz Turciju. Aivars, Milda un Lidija nolemj pārbaudīt, vai Zenta ir zagle. Jezups to uzzina. Silvijai rodas aizdomas, ka Vadims viņu krāpj. Silvija sāk izsekot vīru. Jezups brīdina Zentu un Zenta atdot Lidijai numurā speciāli atstāto naudu. Silvija uzzina, ka oficiāli vairs neskaitās Vadima sieva.

16:15

UgunsGrēks 12

33.sērija Zenta žēlojas Jevgēņijai par Fēliksu, Jevgēņija nostājas vīra pusē. Uz darba interviju ierodas auklīte Tamāra, Gunāram viņa patīk. Fēlikss parāda Jevgēņijai viltotas DNS testa analīzes. Tamāra slepus dzer alkoholu no bāra. Zenta uzzina, ka Fēlikss un Svjatoslavs apmānījuši Jevgēņiju un pasaka to viņai. Silvija draud Vadimam ar ieroci un grib noskaidrot patiesību par šķiršanos. Svjatoslavs apzog Fēliksu un aizbēg no viesnīcas. Viesnīcā ierodas jauns puisis un apgalvo, ka ir Svjatoslavs Zaicevs, Fēliksa dēls.

17:00

Rozenheimas detektīvi 2

Stāsts pr diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņas noziegumus. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis. Viņš ir dzimis un audzis Rozenheimā un ir savas pilsētas patriots. Dzīvo kopā lauku sētā ar māsu Mariju, kura ir vientuļā māte, un palīdz viņai lauku darbos. Daudz labāk Korbinians jūtas svaigā gaisā, labprāt domā par izmeklēšanu, sēžot pie traktora stūres ar mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, - visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem viņš netiek līdzi. Ulrihs turpretī ir izskatīgs, švītīgs pilsētnieks un dāmu mīlulis. Viņš uz šo lauku nostūri nosūtīts par sodu – Minhenē viņam gadījušās nepatikšanas darbā. Pretēji savam kolēģim ir tehnoloģiski ļoti advancēts, un kļūst nervozs, ja netiek klāt internetam. Iecienījis diktofonu, kurā ieraksta savus viedos novērojumus izmeklēšanas gaitā. Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, pat prātā nenāks, ka lauķis traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbinians varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Abi ir tik atšķirīgi kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbinianam šķiet Ulriha īpašais talanats iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

18:00

Betija Vaita un vecie ērmi

Humora šovs, kurš balstīts uz līdzīga formāta beļģu raidījuma Vecie ērmi”. Betija Vaitsa ir šī šova vadītāja. Raidījums tiek filmēts ar slēpto kameru, un visi galvenie varoņi ir iesācēji aktiermākslā un, kā likums, cienījamā vecumā. Viņi uzvedas kā jaunībā, runā par lietām, par kādām cilvēki viņu gados parasti neuzdrošinās runāt, kā arī iekuļas dažādās neikdienišķās un uzjautrinošas situācijas, kas apkārtējiem cilvēkiem liek atskatīties un brīnīties. Ar slēpto kameru nofilmēta apkārtējo cilvēku reakcija uz notiekošo, un šie kadri veido raidījumu.

18:25

Iespējams tikai Krievijā 2

Kurā valstī bērnu laukums lielākai jautrībai tiek ierīkots būvbedrē, bet mammas uz veikalu braucot pie viena žāvē matus, sēžot ārpusē uz tramvaja āķiem? Kur zemnieks, arot lauku, traktora vietā izmanto savu sievu, kamēr mazdēls pa pārlijušām pilsētas ielām sērfo ar ūdensdēli aiz mašīnas, bet tētis tikmēr žiguļa bagāžniekā ved govi uz tirgu? Ir kāda vieta pasaulē, kur lietu kārtību nosaka... pat īsti nav skaidrs, kas to nosaka, jo pat vispieredzējušākajiem zinātniekiem žoklis paliek atvērts plašā smaidā uz nenoteiktu laiku, redzot to, kas ir iespējams tikai Krievijā. Izcili smieklīgi amatieru video, kuros atklājas visa plašās Krievijas kuriozā daba pilnā krāšņumā. Sagatavojiet savus organismus pusstundu ilgai smieklu devai, jo jūs redzēsiet kaut ko tādu, kas ir iespējams tikai un vienīgi Krievijā.

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

UgunsGrēks 12

33.sērija Zenta žēlojas Jevgēņijai par Fēliksu, Jevgēņija nostājas vīra pusē. Uz darba interviju ierodas auklīte Tamāra, Gunāram viņa patīk. Fēlikss parāda Jevgēņijai viltotas DNS testa analīzes. Tamāra slepus dzer alkoholu no bāra. Zenta uzzina, ka Fēlikss un Svjatoslavs apmānījuši Jevgēņiju un pasaka to viņai. Silvija draud Vadimam ar ieroci un grib noskaidrot patiesību par šķiršanos. Svjatoslavs apzog Fēliksu un aizbēg no viesnīcas. Viesnīcā ierodas jauns puisis un apgalvo, ka ir Svjatoslavs Zaicevs, Fēliksa dēls.

21:00

Mf: Mazais

Vrenai bija savi plāni, kā pavadīt šos Helovīna svētkus. Tomēr tos izjauc pienākums – būs vien jāpieskata mazais brālis… Kas to būtu domājis, ka šis vakars sabojāsies vēl vairāk, kad mazais brālis ņem un pazūd! Nu Vrenai kopā ar draugiem brālis steidzami jāsameklē, kamēr mamma vēl nav uzzinājusi, kas noticis.

22:45

Mf: Telefona būda

Kad telefona būdā zvana telefons, ne pārāk principiāls rakstnieks Stjū automātiski atbild uz zvanu un acumirklī nonāk bīstamā spēlē. Zvanītājs apgalvo – ja Stjū noliks klausuli, viņš... mirs. Drīz vien pie telefona būdas sāk pulcēties ļaudis, lai noskaidrotu, ko jaunais vīrietis tik ilgi tur dara, un tad blakus notiek slepkavība. Vienīgais aizdomās turamais, protams, ir vīrietis telefona būdā. Ielu tūdaļ pārpludina policijas vienību automašīnas, un policijas virsnieki pavēl Stjū pamest būdu. Taču balss klausulē atkārto: Ja tu to izdarīsi, tu mirsi,” un viņam ir pamats tam ticēt.

00:20

Mf: Tēti rīko nometni

Čārlijs un Fils strādā prestižā reklāmas aģentūrā līdz dienai, kad viņu projekts smagi izgāžas. Tagad viņu bērni vairs nevar apmeklēt dārgo un prestižo bērnudārzu, ko atvasēm noskatījušas sievas. Sapratuši, ka jaunu darbu atrast nav viegli, apņēmīgie tēti izlemj Čārlija mājā atvērt bērnudārzu, par kura audzinātājiem strādās paši. Pēc plašas reklāmas kampaņas beigu beigās bērnudārzā ir desmit mazuļu, un tētuki var sākt darbu! Kā atklājas, katram bērnam ir savas vajadzības un untumi. Turklāt Čārlijam nemaz nav tik viegli izskaidrot sievai, kādēļ mājās vakaros ir tāda nekārtība. Tomēr darbs sāk iet no rokas, kad audzinātāju pulkam izdodas piesaistīt abu bijušo kolēģi Mārvinu, kurš, šķiet, spēj sarunāties mazuļu valodā. Pēc labajām atsauksmēm daudzi vecāki pārceļ bērnus uz viņu amizanto bērnudārzu. Taču ne visi apkārtnē ir apmierināti ar jaunās pirmsskolas iestādes atvēršanu. Tētiem tiek uzlikti dažādi pārbaudījumi, lai turpinātu darbu.

02:00

Simpsoni 6

22. sērija

02:25

Simpsoni 6

23. sērija

02:55

Rozenheimas detektīvi 2

Stāsts pr diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņas noziegumus. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis. Viņš ir dzimis un audzis Rozenheimā un ir savas pilsētas patriots. Dzīvo kopā lauku sētā ar māsu Mariju, kura ir vientuļā māte, un palīdz viņai lauku darbos. Daudz labāk Korbinians jūtas svaigā gaisā, labprāt domā par izmeklēšanu, sēžot pie traktora stūres ar mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, - visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem viņš netiek līdzi. Ulrihs turpretī ir izskatīgs, švītīgs pilsētnieks un dāmu mīlulis. Viņš uz šo lauku nostūri nosūtīts par sodu – Minhenē viņam gadījušās nepatikšanas darbā. Pretēji savam kolēģim ir tehnoloģiski ļoti advancēts, un kļūst nervozs, ja netiek klāt internetam. Iecienījis diktofonu, kurā ieraksta savus viedos novērojumus izmeklēšanas gaitā. Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, pat prātā nenāks, ka lauķis traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbinians varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Abi ir tik atšķirīgi kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbinianam šķiet Ulriha īpašais talanats iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

03:45

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:15

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums