Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

11:00

Jaunais vilnis 2014

14:35

Vampīra dienasgrāmatas 2

The Last Dance. As the high school prepares to throw a 1960s Decade Dance,” Elena starts receiving disturbing messages from Klaus via an unusual source. Bonnie tries to reassure Jeremy that she is strong enough to help Elena, but a worried Jeremy asks Stefan for advice. Caroline talks Matt into taking her to the dance. Expecting Klaus to show up at the dance, Damon and Alaric attend as chaperones, but Klaus is playing a complicated game that keeps them on edge. Finally, Damon comes up with a new plan of action that shocks and upsets everyone.

15:35

Mf: Melnais bruņinieks

Atrakciju parka darbinieks Džamals paklūp un iekrīt dīķī. Attopas viņš 1328. gada Anglijā – tik īstos viduslaikos, ka īstāk vairs nevar būt! Vietējie neparasto viesi notur par Normandijas sūtni. Tādējādi, neviena netraucēts, Džamals izstrādā grandiozu plānu, kā pēc iespējas ātrāk iedzīvoties bagātībā. Bet ar to nav gana. Viņš iesaistās arī sazvērestībā pret Anglijas tirānisko karali. Iemesls? Sazvērestības iniciatore ir bīstami apburoša, un puisis nespēj pretoties viņas valdzinājumam.

17:40

Fashion New Wave

17:50

Ziņas sešos

18:00

Mf: Rozamunde Pilčere. Nančerova

Pēc pulkveža nāves Nenčerovas īpašumu ar visām tā problēmām manto viņa meita Lovdeja. Nenčerovas apburta, viņa cīnās par īpašuma izdzīvošanu, lai arī viņas dēlam būtu ko mantot. Paralēli viņai jātiek galā ar savu brūkošo laulību un to, ka atkal uzradies viņas dzīves mīlestība – Gass. Tikmēr māsīcai Džuditai aizņemta ārsta sievas dzīve izrādās par pārāk sarežģītu, īpaši, kad viņa piedzīvo vairākus spontānos abortus. Ir laiks daudz kam Nenčerovā mainīties.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Galileo 2

25.raidījums Turbolāpsta pati rok zemi - neparastākais dārza aprīkojums. Kusli vīriņi vai būdīgi kultūristi - kurš labāk un ātrāk pārvedīs mantas uz jauno dzīvokli?

21:05

”Jaunā viļņa 2014” dienasgrāmata

21:15

Jaunais vilnis 2014

00:45

Greizais spogulis

5. sērija

03:45

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:15

Boba burgeri 3

Seriāla galvenais varonis ir Bobs. Viņam pieder neliela hamburgeru ēstuve – ģimenes uzņēmums. Viņa hamburgeri ir izcili garšīgi – daudz labāki nekā konkurentiem. Taču, kad runa nonāk līdz pārdošanai, nezin kādēļ viņa trīs bērni vairāk traucē, nekā palīdz, un tāpēc daudzi klienti dodas uz Džimija Pesto restorānu.

04:40

Bernards

LTV1

12:40

Radīti mūzikai*

14:25

Skārleta

Daudzsēriju mākslas filma. 4. (nosl.) sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Nenojaušot nodevību, Skārletai veidojas arvien ciešākas attiecības ar Fentonu. Pēc brālēna nāves tas viņai ir vienīgais īstais atbalsts. Fentons arī pierunā Skārletu doties tam līdzi uz Londonu. Padzirdējusi jaunumus, Mērija lūdzas, lai Skārleta ņem viņu līdzi – Mērija ir stāvoklī un negrib piedzīvot kaunu, laižot bērnu pasaulē kā neprecēta sieviete.

16:05

Dzimis Eiropā*

Par ieguvumiem un zaudējumiem jaunajās dalībvalstīs 10 gadus pēc iestāšanās ES.

16:35

Liels, lielāks, lielākais 3

Dokumentāla daudzsēriju filma.6.sērija.(nosl.). (oriģinālvalodas izvēle) Vilciens. TGV pārvietojas ar ātrumu vairāk nekā 300 kilometri stundā un ir Francijas ātrvilcienu dzelzceļa lepnums. Lai radītu jaunu vilcienu paaudzi, inženieri plāno pārgalvīgu eksperimentu. Viņi vēlas radīt pasaulē ātrāko vilcienu. Šī lode uz riteņiem pārvietotos ar ātrumu vairāk nekā 500 kilometri stundā. Kad tas uzņems ātrumu, nekas, kas pārvietojas pa sliedēm, nespēs to panākt. Francijas ātrvilciena veiksmes stāsta pamatā ir četri svarīgi izgudrojumi, kuri pirmoreiz izmantoti vairākos nozīmīgos vilcienos. Katrs no tiem radies, pateicoties tehnoloģiskiem jauninājumiem, kuri ļāva inženieriem radīt aizvien ātrākus vilcienus.

17:30

Es - savai zemītei

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:20

Laika ziņas

18:30

Melu laboratorija*

(ar subtitriem)

19:30

Latvijas šlāgeraptauja 2014

Aptauju vada Guntis Skrastiņš un Raiva Veidenbauma.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:13

Latloto. Eurojackpot

21:25

Mf: Karaliene

Biogrāfiska drāma. Apvienotā Karaliste/ Francija/ Itālija, 2006.g. Režisors - Stīvens Frīrs. Lomās: Helēna Mirena, Džeimss Kromvels, Maikls Šīns, Helēna Makrorija. Sešas Oskara balvas nominācijas, godalga Helēnai Mirenai kā labākajai aktrisei; desmit Britu Kinoakadēmijas balvu nominācijas, godalga kā labākajai filmai un Helēnai Mirenai kā labākajai aktrisei; četras Zelta Globusa balvas nominācijas, balvas Helēnai Mirenai kā labākajai aktrisei un Pīteram Morganam par labāko scenāriju, kā arī vēl daudzas citas prestižas balvas un starptautisku kinofestivālu, tostarp Venēcijas kinofestivāla, godalgas. Notikumi 1997. gada 30. augustā Parīzē satrieca visu pasauli - tā ir miljoniem cilvēku pielūgtās Velsas princeses Diānas nāves diena. Viņas stāstu daudzi zina līdz vissīkākajām detaļām, taču ar šo dienu ir saistīts arī cits stāsts, par kuru bieži nerunā - Apvienotās Karalistes valdnieces karalienes Elizabetes stāsts. Šajās dienās viņai bija jāpieņem lēmumi, kas varēja izmainīt viņas pašas, karaliskās ģimenes, simtiem gadus pastāvējušās monarhijas tradīcijas... visas valsts likteni!

23:15

Mf: Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs

1973. gads. Aukstais karš joprojām negatīvi ietekmē starptautiskās attiecības. Lielbritānijas Centrālais izlūkdienests dara visu iespējamo, lai spiegošanā neatpaliktu no citām valstīm un Lielbritānijā nodrošinātu mieru. Kad izrādās, ka izlūkdienesta stabilitāte ir apdraudēta, pensijā aizgājušajam spiegam Džordžam Smailijam tiek uzticēts vērst visu par labu.

01:30

Midsomeras slepkavības 16

Detektīvseriāls. 1. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Midsomeras grāfistē turpina notikt dažādi neparasti un grūti šķetināmi noziegumi, un jau trešo no sešpadsmit sezonām galvenais izmeklēšanas darbs guļas uz detektīva Džona Bārnabija pleciem. Tomēr šīs sezonas sākumā notiks vēl nebijis pavērsiens – izmeklētāji atstās omulīgo (lai gan asiņaino) Midsomeru, lai dotos īpašā uzdevumā uz Dāniju! Jaunā Midsomeras slepkavību” sezona sākas ar šova simto epizodi, kuru producenti nolēmuši atzīmēt, ļaujot britu izmeklētājiem satikt daiļās dāņu detektīves, kuras vērīgi skatītāji atpazīs kā seriālu Tilts” un The Killing” zvaigznes. Vecākais inspektors Bārnabijs un jaunpienācējs - seržants Nelsons – dodas uz Kopenhāgenu, kur notikusi slepkavība, kas cieši saistīta ar Midsomeru.

03:05

Lulū. Banku aplaupītāja sieva

Daudzsēriju krimināldrāma.10.sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Lulū pamostas no komas pēc negadījuma ar saindēšanos. Leons ir pie viņas, un tas liek Lulū domāt par savām jūtām. Detektīvs Ole Sunds ir atklājis Patrika netīros nodomus, tādēļ tiek atstādināts no darba. Lulū plāno iegāzt Patriku.

03:50

100 g kultūras Personība*

Diriģents Andris Poga.

04:30

Noķert tradīciju aiz astes*

TV3

13:10

Mīlestība savvaļā

Realitātes šovs, kurā piedalās desmit sievietes un desmit vīrieši, notiek džungļos Kostarikas salā. Šova dalībnieki tiek sadalīti pa pāriem un kopīgi viņiem jāpārvar dažādi šķēršļi – jāpierāda gan savas individuālās spējas, gan prasme darboties kā vienotai komandai. Katra izaicinājuma laikā dalībnieki cīnās par iespēju vienu nakti pavadīt luksus viesnīcā, kamēr pārējie visi uzturas vienkāršās džungļu būdās bez ērtībām. Nākamajā dienā visi dalībnieki izvēlas sev partneri nākamajai sacensībai, bet pa vienam katra dzimuma dalībniekam, kuri paliek bez pāra, tiek no šova izslēgti. Šova noslēgumā uzvarētāju pāris dodas ceļojumā apkārt pasaulei.

14:10

Simpsoni 10

Savas pastāvēšanas laikā seriāls vairākkārt ieguvis prestižas godalgas, tai skaitā jau 18 Emmy” balvas. Homēra mīļākais teiciens D’oh!” ir kļuvis par popkultūras ikonu un 2001.gadā iekļauts Oksfordas vārdnīcā. 2003.gada 16.februārī seriāla 300.sērijas dzimšanas dienā” Simpsoni tika pie savas zvaigznes Holivudas Slavas alejā!

14:30

Mf: Dūres spēks

Rakstnieks, režisors un aktieris Stīvs Edekerks iegulda savu artavu austrumu cīņu filmu žanrā ar asa sižeta parodiju, kurā apvienotas jaunas ainas ar kadriem no 1976. gada filmas. Edekerks pats tēlo varoni, kurš apņēmies atriebties ļaunajam un šķietami neiznīcināmajam kungfu meistaram Peinam par vecāku nogalināšanu.

16:10

Mf: Doktors Dūlitls 4

Maija Dūlitla, kura spēj sarunāties ar dzīvniekiem līdzīgi kā viņas tēvs, saņem zvanu no ASV prezidenta, kurš lūdz viņas palīdzību, lai novērstu problēmu ar suņiem, kas var pārtapt īstā katastrofā.

18:00

Saimnieks meklē sievu 2

8.raidījums Magonei Burkai laiks izlemt, kurš no puišiem viņai patīk labāk! Lai gan visu šo laiku šķitis, ka Magonei patīk Ventis, pēdējā diena šķiet saimniece atrod garīgu kontaktu ar Rasmusu. Vai meitene savas domas ir mainījusi? Un kuru no līgaviņām izvēlēsies saimnieks Ingus?

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Mf: Hanna Montana

Tā kā Hannas Montanas popularitāte pārņem viņas dzīvi un tās dēļ sāk sašķobīties attiecības ar apkārtējiem, viņas menedžeris, kurš vienlaicīgi ir arī viņas tēvs, nolemj Hannu nosūtīt uz viņas dzimto ciematu. Viņš cer, ka dzīve pie vecmāmiņas un vienkāršā lauku dzīve atgriezīs meiteni realitātē un liks saprast viņai, kas ir patiesās vērtības dzīvē. Hanna pati ir neapmierināta, ka iesprostota nelielā ciematā, taču uzrodas kāds, kas atkausē viņas sirdi. Un kad ciematam nepieciešami līdzekļi, lai apturētu liela un neglīta lielveikala celtniecību, pienāk brīdis arī likt lietā Hannas talantus.

21:45

Mf: Nevainojams plāns

Izabella ir jauna, veiksmīga sieviete, kura ir laimīgi iemīlējusies un pārliecināta, ka satikusi savu īsto un vienīgo. Taču viņu biedē ģimenes lāsts – iekura pirmā laulība viņas ģimenē ir bijusi lemta neveiksmei. Un tikai otrās laulības ir veiksmīgas. Tāpēc, pirms apprecēties ar savu iemīļoto, viņa nolemj doties pie altāra ar pirmo pretimnācēju, lai piedzīvotu pirmo un neveiksmīgo laulību. Taču savā šķietami nevainojamā plānā Izabella tomēr nav paredzējusi visus pavērsienus.

23:55

Koru kari 3

Televīzijas šovs Koru kari norisinās jau trešo gadu. Šogad Koru karu atlases notika Liepājā (kora vadītājs – Guntis Veits), Rēzeknē (vadītājs – Normunds Zušs), Dobelē (vadītāja – Ieva Sutugova), Lielvārdē (Aija Andrejeva), Cēsīs (vadītājs – Marts Kristiāns Kalniņš) un Rīgā (kreisā krasta kora vadītājs – Normunds Jakušonoks, labā krasta – Māra Upmane-Holšteina). Kopā uz atlasēm ieradās 684 cilvēki, kas ļāva atlasīt tiešām labus dalībniekus, un cīņa solās būt īpaši spraiga. Dalībnieki ir ne tikai vokāli spēcīgi, bet arī atraktīvi un ļoti dažādi, pārstāvot dažādas profesijas un tautības. Katrs koris ir īpašs ar ko citu – Rēzeknes korī ir visvairāk blondīņu, Cēsu korim ir visspēcīgākās vīru balsis, bet Liepājas korī dzied meitene, kura atlasē ar savu balsi pārsteidza pilnīgi visus. Šovu vada Lauris Reiniks un Anna Rozīte.

02:50

Mīlestības sirdspuksti 2

73. sērija Laura Konrādu pieņem kā tēvu, bet Saskija turpina vērpt intrigas. Arī Lauras un Daniela attiecības Saskijai nepatīk, jo zemnieka dēls, viņasprāt, meitai nav piemērots. Štefans uzzina, ka tieši viņa rakstītā mīlestības vēstule ir likusi Laurai iemīlēties Danielā, un tas Štefanu sāpina. Henrieti pārsteidz Floriāna bildinājums, un viņa nezina, kā reaģēt. Elizabetei vairs nav māju, jo viņas vīrs ir aizbēdzis ar visiem ietaupījumiem un jaunāku sievieti. Urzula, to uzzinot, māsu uzņem pie sevis. Lai Elizabete visu laiku nebūtu viņas tuvumā, Urzula māsai meklē piemērotu nodarbošanos.

03:35

Dzīvās lelles 3

Šovs par mazu meiteņu skaistumkonkursiem, kuriem viņas piesaka mammas. Lai atvase tiktu atzīta par skaistāko un iegūtu balvu, tiek darītas neprātīgas lietas. Latiņa šovā ir uzlikta ļoti augsta un konkurence ir sīva, tāpēc tiek izmantoti visi līdzekļi – mazās dīvas tiek tērptas krāšņās kleitās, uz sejas klāta bieza grima kārta un veidotas frizūras gluži kā lielām dāmām. Taču ar to vien nepietiek! Lai izskats būtu nevainojams, mazajām princesēm bieži vien tiek palielinātas lūpas, balināti zobi, āda noklāta brūna ar speciāliem kosmētikas līdzekļiem un skūtas kājas. Tiek tērēta gan liela nauda, gan daudz nervu, tiek lietas asaras un bērniem pēc tik smaga darba nav ne mazākās vēlmes šovā piedalīties. Tomēr mazo meiteņu vecāki nespēj atkāpties.

04:25

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums