Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

22:10

Legālais posts

Dokumentālā filma par Lielbritānijas strauji augošo tā saucamo legālo narkotiku biznesu un tā radīto postu. Filmas veidotāji parāda šo biznesu no iekšpuses – kur īsti šīs narkotikas rodas, kas tās ražo un pārdod un arī – kas un kāpēc lieto. Paradoksālākais ir tas, ka apreibinošo vielu lietotājiem nav pat jāslēpjas, jo šis bizness ir legāls – viņi lepni izrāda noliktavas, kuru plaukti galabā vairāk kā 50 vielu, kas katra piedāvā izbaudīt citādas sajūtas. Ja likumdošana kādu no vielām nostāda ārpus likuma, tās vietā zibenīgi tiek radīta jauna, un šķiet, ka aplis ir nebeidzams. Jaunieši var neierobežoti iegādāties un lietot narkotikas, kuras ir bīstamas dzīvībai. Vai ir izeja no šīs situācijas?

23:15

Mf: Henrija kriminālais gājiens

Henrija dzīve izmainās vienā acumirklī – lai palīdzētu paziņām, viņš dodas uz sporta spēli, taču izrādās, ka viņš nolūkots par šoferi bankas aplaupīšanā. Nonācis cietumā un iepazinies ar asprātīgo Maksu, kurš cietumu uzskata par savām mājām, par labu uzvedību Henrijs drīz tiek brīvībā, un nolemj beidzot izdarīt ko paliekošu. Viņš ir nolēmis aplaupīt to pašu banku, par kuras neaplaupīšanu jau sēdēja cietumā, un par kompanjonu Henrijs ir nolūkojis Maksu. Taču iejaucas Amors, kurš savu bultu raida untumainās un karstasinīgās Džulas virzienā, un šī sieviete ir aktrise teātrī, kas, kā runā, pa pazemi ar savienots ar Henrija noskatīto banku...

01:15

Dzīvīte 2

52.raidījums Vai tiešām arī Latvijā pieejams iedarbīgākais no pasaulē sastopamajiem dabīgajiem cīnītājiem pret novecošanās pazīmēm - sākot no sīkām grumbiņām līdz prāta un fizisko spēju izsīkumam un nopietnām audu pārmaiņām? Iedarbīgo, no mikroaļģēm radīto līdzekli - astaksantīnu - ikdienā lieto tādas pasaules zvaigznes kā Gvineta Paltrova, Heidija Klūma un Madonna.

01:35

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

03:05

Degpunktā

Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota. Raidījuma intereses ir ļoti plašas – sākot no sīkām zādzībām līdz pat apjomīgām un skaļām krimināllietām, politiskiem melnumiem, narkotiku biznesa attīstību un draudiem Latvijā. Tāpat raidījums stāsta par aktuālākajiem notikumiem policijas, neatliekamās palīdzības un ugunsdzēsēju ikdienā, kā arī analizē sociālus tematus – vardarbību, noziedzību un konfliktus ģimenē. Degpunktā komanda palīdz cilvēkiem, aizstāvot vājāko sabiedrības daļu un meklējot vienotu cilvēcisku izeju. Raidījums rāda arī to, kas patiesībā notiek naksnīgajās Rīgas ielās, ar ko nodarbojas jaunieši, un kāpēc divi kaimiņi nespēj sadzīvot mierā. Taču Degpunktā ne tikai parāda pagājušās diennakts nelaimes situācijas, bet jo īpaši analizē - kāpēc tās notikušas un ko darīt, lai tas neatkārotos.

03:30

Šodien novados

03:40

Rafteru ģimene 5

Seriāla centrā ir Deivs un Džūlija Rafteri un viņu trīs bērni: Reičela, Bens un Nātans. Divdesmit piektās laulības gadadienā pāris cer, ka beidzot sāks dzīvot tikai sev. Bērni izvākušies, sākuši patstāvīgu dzīvi. Taču jauniegūtā brīvība neilgst ilgi. Pat ja atvases ir pieaugušas, viņi vecāku mājas vienmēr uzskata par patvērumu nebaltā stundā, un tā pienāk ļoti ātri. Nevienam jaunajam Rafteram neiet tā, kā viņš būtu vēlējies, tādēļ visi trīs aši vien ir atpakaļ ģimenes ligzdā. Māja atkal ir pilna, un tas nozīmē gan sīkas nesaskaņas, gan lielus ģimenes priekus.

04:25

Ķerto līga 3

2. sērija Raksins cenšas iekārtot savu dēlu ebreju sākumskolā. Pīts pēkšņi atklāj, ka neviens nav pilnībā apmierināts ar komandas rezultātiem, un cenšas situāciju mainīt.

04:45

Bernards

LTV1

22:30

Zebra. Drošība un ātrums

Raidījuma veidotāji radošā un atraktīvā veidā informē savus skatītājus par to, kā uz ceļa justies droši un ērti, stāsta par auto un motosportu, ceļojumiem, motoru pasaules jaunumiem un interesantām personībām.

22:45

Aculiecinieks*

23:00

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:09

Sporta ziņas

23:11

Laika ziņas

23:15

100 g kultūras. Personība*

00:00

Četras istabas*

Jauns asprātīgs un dinamisks studijas raidījums par ikdienišķi svarīgām un sabiedrībai nozīmīgām, aktuālām tēmām.

00:35

1:1*

Aktuālā intervija.

01:20

Kinotēka*

01:50

Aculiecinieks*

04:55

Vides fakti*

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

TV3

22:10

Ievas pārvērtības 5

Šosezon kopā ar Latvijas sievietēm pārvērtības izdzīvos jauni raidījuma vadītāji - modes zīmolu, reklāmas un stila dizainere, foto sesiju stila dizainere glancētos preses izdevumos, modes šovu režisore, sabiedrībā zināmu cilvēku imidža konsultante, pozitīva dzīves stila eksperte, pasniedzēja, dramaturģe un praktizējoša drāmas terapeite Kristīne Rudzinska, kā arī modes dizainers ar 20 gadu lielu pieredzi modes industrijā, kurš radījis savu zīmolu un izveidojis apģērbu veikalu un ateljē - Aleksandrs Pavlovs. Jau pirmajā raidījumā vadītāji tiksies un skatītāji ieraudzīs pagājušās sezonas spilgtākās dalībnieces, tostarp skatītāju iemīļoto Lāču mammu Velgu Vītolu.

23:00

Kinomānija 5

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

23:30

Saikne 2

9. sērija Džeiks Mārtinam iedod Filipa Grīna fotogrāfiju. Tas ir vīrietis, kuru par trīs cilvēku slepkavību jau pēc dažām stundām gaida nāvessods. Mārtins steidzas uz cietumu, lai kaut ko uzzinātu, bet Grīns atsakās jebko stāstīt, kamēr nav saticis savu sen neredzēto meitu – doktori Keitu Gordoni. Mārtins atklāj, ka Filipss noslepkavojis tos, kuri meklējuši īpašu sakaru ierīci.

00:30

Kobra 10

Bijušajam cietumniekam Raineram Golcam ir dots pārbaudes laiks. Tagad viņš strādā par taksistu un rūpējas par savu ģimeni. Viss mainās brīdī, kad Rainers nejauši kļūst par laupīšanas liecinieku un tiek iesaistīts noziegumā. Laupītājs ir viņa kādreizējas cietuma kameras biedrs, tādēļ Rainers apsolās klusēt. Kā pateicību viņš saņem dimantus, no kuriem atbrīvoties vairs nav tik vienkārši.

01:30

Kobra 7

Miermīlīgais policists Bonrāts aptur uz ceļa satiksmes noteikumu pārkāpēju, taču izrādās, ka policisti nejauši sastapušies ar kādas laupītāju bandas pārstāvjiem. Sākas pakaļdzīšanās, kurā Bonrāts, aizstāvot draugu, smagi ievaino vienu no līdzdalībniekiem un tiek atstādināts no izmeklēšanas.

02:25

Mana mīļā aukle 6

Tautas mīlēta aukle. Jautra, atraktīva, neprecēta, trīsdesmit gadus jauna sieviete Vika iekārtojas darbā par auklīti Maksima Šataļina, populārā mūzikas producenta ģimenē. Viņš – pievilcīgs vīrietis pašos brieduma gados. Pēc savas sievas nāves Maksims ir kļuvis par nelokāmu vecpuisi un uzskata, ka diez vai viņam dzīvē būs lemts iemīlēties. Dzīve bagātā un sabiedrībā pazīstamā ģimenē ir ievērojami savādāka nekā citās – ikdienā mājās viesojas daudzas populāras skatuves zvaigznes, bet uz tuvējo konditoreju pēc smalkmaizītēm brauc ar auto. Šie un vēl daudzi citi apstākļi Vikai like domāt, ka viņa nespēs iejusties savā jaunajā darba vietā. Bet drīz vien visi ģimenes locekļi saprot, ka viņi nevar savu turpmāko dzīvi iedomāties bez Viktorijas Prutkovskajas (Vikas pilnais vārds), vienīgi Maksims uzreiz neapjauš, ka viņš ir saticis savu mūža mīlestību.

02:55

Viņas melo labāk

38. sērija Jolantu pārņem panika, jo Konrāds un Māris paziņo, ka ir ceļā pie viņas. Marta, atgriežoties mājās, sastop Jāni un Daini. Gaisā jūtams jauns skandāls. Jolanta izvēlas braukt kopā ar Konrādu. Māris zvana Jolantai, bet izdzird Konrāda balsi. Kristīne pārliecina Māri, ka Jolanta nav kopā ar Konrādu. Māri pārņem nepārvarams niknums, un Kristīnes dzīvība ir briesmās.

03:20

UgunsGrēks 11

50.sērija Sabīne paziņo Vadimam un Donātam, ka Gatis gatavojas no Helēnas izvilkt informāciju. Ieva cenšas noskaidrot, kurš varēja saindēt viņas un Edija kokteiļus. Zenta gatavojas Ingeborgai parādīt viņas dēla un Ziga DNS analīžu rezultātus. Zigis analīzes nozog. Vadimam rodas plāns, kā apmānīt Gati. Zembergs pamana, ka Baranovskis kustas. Helēna piedzeras un ar savu paziņojumu šokē Vadimu.

03:50

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:20

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums