Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

01:55

Gumušas stāsts

Mūsdienu pelnrušķītes stāsts. Memets ir bagātas ģimenes atvase, kurš nespēj atgūties no mīļotās zaudējuma un mierinājumu meklē alkoholā. Viņš nespēj strādāt, nespēj rast dzīvē prieku un ieslīdzis grūtsirdībā. Visa ģimene ir noraizējusies par Memetu, tāpēc ietekmīgais vectēvs nolemj, ka Memetu varētu glābt mīloša sieva un ģimenes veidošana. Sievu mazdēlam vectēvs ir jau noskatījis – attālu un nabadzīgu radinieku meitu Gumušu. Gumuša ir jauna, skaista, nabadzīgā ģimenē augusi meitene, kura ir priecīga un pateicīga par iespēju apprecēties ar glīto un bagāto jaunekli. Tomēr viņa nebija rēķinājusies, ka Memeta sirds ir nocietināta un viņam ne prātā nenāk kādam to atvērt. Par mīlestību šajā mākslīgi radītajā ģimenē Gumušai nāksies smagi cīnīties.

02:40

Nelabojamais Džims

Hat Hair Jim, Steve, Billy and Rodney go to a minor league baseball game. When Jim refuses to remove his hat for a patriotic anthem, a political melee ensues.

03:00

Šodien novados

03:10

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:40

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:00

Nemīlētā

25.sērija Estevans ar Kristīnu ir uz jahtas. Norberto dusmās paziņo bērniem, ka Huliana viņus pametusi. Manuels un Hermans uzzina par savas fermas finansiālajām problēmām. Kristīna un Estevans sola viens otram mūžīgu mīlestību. Kokvilnas fabrikā notiek ugunsgrēks, un darbinieki cenšas glābt visu, ko iespējams izglābt.

05:40

Briklberija 2

Multiplikācijas filma.

06:00

Kādas slimības vēsture

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

06:50

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

07:00

Degpunktā

07:30

Šefpavāru cīņas: Saldais ēdiens 2

3. sērija Konditoriem ir jauns uzdevums – viņiem jāpagatavo kāds īpašs un pārsteidzošs deserts seriāla Īstās Beverlihilzas mājsaimnieces” zvaigznes Lisas viesībām.

08:30

Attīstības kods

09:00

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

11:00

Laimīgs un vesels

11:30

Šerloks Holmss

15.sērija Kopš Holmsa nāves pagājuši trīs gadi. Doktors Vatsons ir apprecējies ar misis Hadsoni, un ar panākumiem tiek publicēti viņa stāsti par slaveno detektīvu. Taču dzīve bez piedzīvojumiem ir garlaicīga. Tāpēc, kad pēc sena ieraduma pie doktora Vatsona griežas meitene, kas lūdz palīdzēt noskaidrot viņas mīļotā nāves apstākļus, mis Hadsone sapoš Vatsonu lietas izmeklēšanai. Šī lieta sagādās daudz pārsteigumu un satricinājumu. Izrādās, ka nāve saistīta ar kādu dokumentu pazušanu, un iespējams, ka tiek gatavots uzbrukums Anglijas karalienei. Lai izjauktu šo plānu, doktoram Vatsonam vajadzīgs uzticams palīgs, un viņš tādu atrod.

12:40

Šerloks Holmss

16.sērija Kopš Holmsa nāves pagājuši trīs gadi. Doktors Vatsons ir apprecējies ar misis Hadsoni, un ar panākumiem tiek publicēti viņa stāsti par slaveno detektīvu. Taču dzīve bez piedzīvojumiem ir garlaicīga. Tāpēc, kad pēc sena ieraduma pie doktora Vatsona griežas meitene, kas lūdz palīdzēt noskaidrot viņas mīļotā nāves apstākļus, mis Hadsone sapoš Vatsonu lietas izmeklēšanai. Šī lieta sagādās daudz pārsteigumu un satricinājumu. Izrādās, ka nāve saistīta ar kādu dokumentu pazušanu, un iespējams, ka tiek gatavots uzbrukums Anglijas karalienei. Lai izjauktu šo plānu, doktoram Vatsonam vajadzīgs uzticams palīgs, un viņš tādu atrod.

13:50

Mf: Līdz džekpots mūs šķirs

Pēc trakulīgi pavadītas nakts Lasvegasas izklaides vietās Džoja pamostas ar šausmīgām paģirām un atrod pirkstā laulības gredzenu. Drīz viņa atklāj, ka dzērumā apprecējusies ar jaunekli, vārdā Džeks. Noskaidrojuši pārpratumu un nekavējoties vienojušies šķirties, abi jaunlaulātie pēkšņi laimē trīs miljonus. Problēmas sākas brīdī, kad abi nespēj vienoties, kuram īsti pienākas laimests. Laulības šķiršanas prāva abiem nes nepatīkamu pārsteigumu – tiesnesis lemj sešu mēnešu samierināšanās” periodu, kura laikā bagātība tiek iesaldēta bankas kontā. Ja viens no viņiem neizturēs pārbaudījumu, naudu saņems otrs.

15:45

Mf: Alvins un burunduki. Aizburājuši

Burunduki nolemj doties atvaļinājumā ar smalku kruīza kuģi, kuru ātri vien pārvērš par savu rotaļu laukumu. Taču viņu izklaides un nebēdnības ātri vien beidzas, un viņi nonāk uz neapdzīvotas salas, kas pat nav atzīmēta kartē. Nu viņiem jādara viss iespējamais, lai atrastu veidu, kā nokļūt mājās. Viņi negaidot atklāj, ka sala nebūt nav neapdzīvota.

17:35

Atgriezties mājās

12.sērija Džordžs lūdz Sāras roku, un viņa ar prieku piekrīt. Kad Elizabete saprot, ka viņas draudi izslēgt Džordžu no mantojuma neko nav devuši, izmēģina citu pieeju. Anna piedzīvo problēmas, saistītas ar grūtniecību. Pirms došanās uz Sidneju Džeimss atvadās no Harija, un viņi tiek pamanīti.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Atgriezties mājās

12.sērija Džordžs lūdz Sāras roku, un viņa ar prieku piekrīt. Kad Elizabete saprot, ka viņas draudi izslēgt Džordžu no mantojuma neko nav devuši, izmēģina citu pieeju. Anna piedzīvo problēmas, saistītas ar grūtniecību. Pirms došanās uz Sidneju Džeimss atvadās no Harija, un viņi tiek pamanīti.

18:35

Vecpuisis

Viens iekārojams vecpuisis un divdesmit piecas sievietes, kas cīnās par viņa sirdi vietu viņam blakus. Šova gaitā vecpuisim tiek dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, kuras viņš pakāpeniski izslēdz no spēles, līdz paliek tikai viena laimīgā. Šajā sezonā vecpuisis ir īpaši iekārojams – simpātisks armijas leitnants, sportists un ar plašu sirdi. Dāmas ir gatavas uz daudz ko, lai jau pirmajā vakarā atstātu uz vīrieti neaizmirstamu iespaidu, taču līdz pēdējai šova dienai nonāks tikai viena, kura, iespējams, saņems arī bildinājumu.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:35

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 4

21:35

Agata Kristi. Erkils Puaro

1.sērija Pie Puaro griežas Todas kundz, kuras pavāre Elīza ir pēkšņi pazudusi. Puaro nāk Elīzai uz pēdām, kura pastāsta, ka viņu kāds svešinieks no juridiskā firmas informējis, ka viņa ir mantojusi īpašumu Anglijas Ziemeļos, bet viņai jādodas uz turieni nekavējoties. Puaro ātri vien atklāj ko interesantu un saistītu ar neseno bankas aplaupīšanu.

22:40

Agata Kristi. Erkils Puaro

2.sērija Puaro mēģina atrisināt mīklaino gadījumu, kas noticis Uguņošanas naktī. Alena kundze ir atrasta nošauta, acīmredzot, izdarījusi pašnāvību, taču viņa tur pistoli nepareizajā rokā, un rodas aizdomas, ka pašnāvība tikusi inscenēta. Pie kam pelnu traukā ir atrasti turku cigarešu izsmēķi, ko smēķējis kāds upura paziņa ar šaubīgu reputāciju. Alena kundze bijusi saderināta, un nav neviena redzama iemesla, kā dēļ viņa varētu gribēt atņemt sev dzīvību. Taču varbūt viņa to izdarīja? Vai tā tomēr bija slepkavība?

23:50

Mf: Jēzus Henrijs Kristus

Henrijs Džeimss Hermins (Džeisons Spevaks) ir ģēnijs, kurš mācās koledžā, lai gan nav pat tīņa vecumā. Jo vecāks Henrijs kļūst, jo biežāk viņš prāto, kādēļ viņam nav tēva. Puisēns, kura māte ir kreisi noskaņotā feministe Patrīcija (Tonija Kolete), nolemj izzināt patiesību par savu dzimšanu. Pēc kādas esejas uzrakstīšanas, Henriju izslēdz no koledžas, savukārt viņa vectēvs Stens (Frenks Mūrs) atklāj sensacionālu faktu - Henrijs ir mēģenes bērns. Noskaidrojis, ka viņam ir pusmāsa vārdā Odrija (Samanta Vainsteina), kura ieņemta tā, lai viņas tēvs Dr. Slavkins O’Hara (Maikls Šīns) varētu uzrakstīt grāmatu Par geju piedzimst vai kļūst?”, zinātkārais zēns nolemj uzmeklēt savu radinieci. Kad Henrijs un Odrija mēģina uzzīmēt savu dzimtas koku, to pamatīgi sarežģī samudžinātās saknes, un sāk veidoties jauna veida ģimene.

01:30

Mf: Sieviešu pasaule

Kristīne un Marita ir māsas, bet nevarētu būt atšķirīgākas. Viena ir nopietna un piezemēta, kamēr otra vieglprātīga un jautra. Viena ir strādīga un godīga, bet otra vienmēr bijusi melnā avs ģimenē. Kad Maritai pārāk agri piedzima bērns, vecāki viņai to atņēma un nodeva audzināšanai vecākajai māsai Kristīnei. Marita devās prom, bet Kristīne meitu izaudzināja kā savu un tā arī nav pastāstījusi viņai patiesību. Pēc 16 gadiem Marita pēkšņi atgriežas un grib iepazīt savu meitu Idu.

03:00

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:30

Briklberija 2

Multiplikācijas filma.

04:50

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

LTV1

01:50

Atgriešanās

Mistiska daudzsēriju drāma. 6. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

02:50

LTV - 60*

Zelta arhīvs.

03:50

Province*

(ar subtitriem)

04:20

Sporta studija

(ar surdotulkojumu)

05:00

Aizliegtais paņēmiens*

LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu Aizliegtais paņēmiens ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.

06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:02

Ielas garumā*

06:35

Vides fakti*

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

07:05

Muks

Animācijas seriāls. 15. un 16.sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

07:30

Tillija un draugi

Animācijas filma. 29. un 30.sērija.

08:00

Luijs

Animācijas seriāls. 8. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:10

Pelēns Tips

Animācijas seriāls. 15. un 16. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:30

Mežainīši

Animācijas filma. 17. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

09:00

Kas te? Es te! *

Sērija Aste . Meitenīte piešuvusi savai lupatu lellei Lupei asti un ar to sākas pārpratumi un pārsteigumi. Sižetos Daija apskata dzīvniekus - astaiņus Zooloģiskajā dārzā, bet Juris Vēstures un Kuģniecības muzejā pēta aizlaikus, lai noskaidrotu, vai arī cilvēkam kādreiz bijusi aste?

09:30

Zili brīnumi!

Latvijā vienīgajā bērnu zinātnes šovā Zili Brīnumi”, vadītāji Pauls un Anta, palīdz zinātkārajiem skatītājiem iepazīt fizikas un ķīmijas aizraujošo pasauli. Taču studijā, bez dūmiem un trokšņiem, var sastapt arī Paula paziņas, kuriem ir neparastas un interesantas aizraušanās.Viesosimies arī kādā rūpnīcā, kurā cep māla ķieģelus!

10:00

Ķepa uz sirds

10:30

Mf: Zariņš apprecas

Ģimenes piedzīvojumu komēdija. Norvēģija, 2010. Režisors – Martins Lunds. Galvenajā lomā - Adrians Groneviks Smits. Filmas pamatā ir Norvēģijā ārkārtīgi populārie rakstnieces Annas Katarīnas Vestlijas bērnu romāni. Zariņš ir iemīlējies! Bērza zariņā Karolīnā, kas ir ne mazāk neparasta kā viņš pats. Bet Lillebro gan vairāk domā par to, kā iegūt sarkanu velosipēdu tikai sev vienam pašam. Māmiņa ir cietusi noslēpumainā avārijā, tāpēc saimniekošana mājā nu jāuzņemas vecākajam brālim Filipam, kamēr Lillebro un Zariņš mēģina atmaskot vainīgo.

11:55

Zoodārzu mazuļi 3

Daudzsēriju dokumentālā filma. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Publikas simpātijas sāk iekarot jūras lauvu mazulis. Binturongu mazuļi saņem godam pelnītus kārumus. Nakts dzīvnieku mājā īpašu aprūpi un mīlestību saņem Āfrikas skudrulāču bārenītis.

12:25

Personība. 100 g kultūras*

13:20

Momentuzņēmums*

13:35

100 līdz 100*

Jaunieši kārtīgi iedzīvojušies Vidzemes ārēs. Nu pienācis laiks pamest zemi un ļauties ūdens un debess valdzinājumam. Viņi izmēģinās mūsdienīgo veikbordu ezerā pie Valmieras, radīs jaunus glezniecības šedevrus pie skaistākā dīķa Cēsīs un laivos pa nedaudz piemirsto, bet lielisko Ogres upi. Bet vēlāk viņi dosies traukties vēja ātrumā pa latviešu zelta medaļnieku iesildīto bobsleja trasi Siguldā, mēģinās ķert putnus kopā ar pasaulē slavenajiem Aerodiuma puišiem gaisa tunelī un viena no meitenēm pārvarēs milzu bailes, lai atdotu sevi brīvajam kritienam gleznainajā Gaujas ielejā.

14:05

700 pasaules brīnumi*

No 8. janvāra, ceturtdienu vakaros pulksten 20.00, LTV1 ēterā būs skatāms jauns pasaules apceļošanas un izzināšanas raidījums 700 pasaules brīnumi. Azerbaidžāna”, kurš skatītājus aizvedīs ekspedīcijā uz kalnu un upju, mošeju un baznīcu, augļu dārzu un vīnogulāju, tējas un baklavas, paklāju un vitrāžu valsti Azerbaidžānu, ko dēvē arī par uguns zemi. Šajā aizraujošajā piedzīvojumā dosies dziedātāja Aija Andrejeva un grupas PeR” bītbokseris Edmunds Rasmanis.

14:35

Ciemiņš virtuvē*

(ar subtitriem) Latvieši ir visur! Tā saucas romāns, ar ko sevi pirms pāris gadiem nopietni pieteica Otto Ozols jeb īstajā vārdā Mārtiņš Barkovskis. Improvizātors Mārtiņš Daugulis atklās patiesus stāstus no Otto dzīves un satikšanās ar savu darbu prototipiem. Savukārt Raimonds Zommers pagatavos rakstnieka cienīgu maltīti, jo kastītē atnestā produkta nosaukums Otto Ozolam liksies tik neparasts, ka, iespējams, parādīsies topošā romāna virsrakstā - topinambūrs!

15:35

Gudrs, vēl gudrāks*

17:00

Mīla savvaļā

Dokumentāla filma. 4. (nosl.) sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Pateicoties vēsturiski ģeogrāfiskajiem apstākļiem, Austrālijas dabasskati pieder senākajām ainavām uz planētas. Austrālija vairāk kā 40 miljonus gadu bijusi izolēta no pārējās pasaules, tādēļ šai milzīgajai salai ir neatkārtojama flora un fauna: lielākā daļa sugu nekur citur uz zemes nav atrodamas. Par savu emblēmu Austrālija ir izvēlējusies ļoti īpašu dzīvnieku, vislielāko no somaiņiem, – ķenguru. Šajā sērijā mēs tuvāk iepazīsim rudo ķenguru un tā paražas, kā arī citus Austrālijas īpatņus.

18:00

Dienas ziņas

(Sestdiena) (ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Aculiecinieks

18:35

Ielas garumā

Vecmīlgrāvis . Emmas iela. Rīgā ir daudz ielu, kas nosauktas sieviešu vārdos, bet ne vienmēr izdodas noskaidrot konkrēto personu, kurai par godu šis vārds dots. Vesels dāmu” ielu puduris atrodas Vecmīlgrāvī: Emmas, Mildas, Anitas, Melīdas un gandrīz jau izzudusī Natālijas iela. Pati senākā un garākā ir Emmas iela, kura pilsētas plānos parādās jau 1898.gadā, bet, iespējams, ka šis ceļš ir krietni senāks. 1913. gadā sāk veidoties strādnieku ciemats ap Cīzes kuģu būvētavu, un tad plānā parādās arī Melīdas un Natālijas ielas. Ir gadījies dzirdēt dažādus stāstus par to, kā ielām doti nosaukumi, bet cik daudz tajos ir mītu un cik daudz patiesības?

19:05

Vides fakti

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

19:35

Latvijas šlāgeraptauja 2015

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:13

Latloto. Eurojackpot

21:25

Teātris.zip

Teātra zip. viesis – režisors Pēteris Krilovs.

21:45
PREMIERE

Dž. D. Selindžers. Lūgšana resnajai tantei

Nacionālā teātra izrāde. TV PIRMIZRĀDE. Pasaulslavenā amerikāņu rakstnieka Džeroma Deivida Selindžera garstāsts Frenija un Zūijs” dramatizējums ar nosaukumu Lūgšana resnajai tantei” iestudēts Nacionālā teātra Jaunajā zālē. Režisors Pēteris Krilovs, uzaicinot izrādē spēlēt paša izaudzinātos aktierus Madaru Saldoveri, Kasparu Zvīguli, Ivaru Kļavinski, Jāni Vimbu, kā arī Ināru Slucku uzmanību vēlējies pievērst jaunākajiem no Glāsu ģimenes brīnumbērniem – Frenijai un Zūijam, kuri, būdami divdesmitgadnieki, cenšas saprast, kam ticēt, uzticēties un kādiem būt šajā pasaulē, kura nebūt neatbilst viņu ideālistiskajai domāšanai. Emocionāli patiesā, sirsnīgā un uzrunājošā manierē attēlots filozofisks darbs, kas runā par mūsu attieksmi pret pasauli, reliģiju un sevis meklējumiem. Izrāde ir ”Spēlmaņu nakts 2010./ 2011. gada sezonas balva Gada dramatiskā teātra izrāde laureāte.

00:10

Inspektors Lūiss

Detektīvseriāls. 8. sezona. 1. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Lūiss ir devies pelnītā atpūtā, bet Hetavejs paaugstināts par inspektoru. Viņš izmeklē ļaunprātīgas dedzināšanas lietu kopā ar jauno seržantu, taču jaunā partnerība nesokas tik gludi, kā iecerēts. Lieta kļūst vēl sarežģītāka, kad ugunsgrēkam seko slepkavība. Priekšniecība izsaka Lūisam piedāvājumu – īslaicīgu atgriešanos izmeklētāja darbā ar brīvu režīmu. Lūiss, kurš vada dienas, būvējot kanoe laivu, neatsakās no šīs iespējas...

01:55

Atziedi, dvēsele!*

Dzejnieka Leona Brieža jubilejas koncerts.

04:10

Kultūras mantojums 3D

Dokumentāla filma.

04:20

Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras*

TV3

01:55

Dullās sacensības ”Neiespējamā misija” 5

Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasarīgi un pat vasarīgi. Vēl varēsim sekot līdz cīņām starp seksīgajiem un nūģiem, bosu un padotajiem, bet pašā sezonas noslēgumā - olu cīņas!

02:45

Rozenheimas detektīvi 6

9. sērija Būvuzņēmējs Gerhards Herburgers rīta agrumā brauc pa mežu. Šķērslis uz ceļa liek viņam izkāpt no automašīnas. Viņš šķērsli novāc. Kad Gerhards atgriežas pie mašīnas, viņu nošauj. Ferdinands Reišls ir pēdējais, kurš Herburgeru redzēja dzīvu, taču viņš savu liecību vēlas sniegt tikai policijas priekšniekam Gertam Ahtcigeram. Hofers dodas pie mirušā sievas Sonjas, bet viņa neizskatās pārāk noskumusi par vīra nāvi. Arī mirušā brālis Karls reaģē atturīgi. Citi pavedieni ved pie Herburgera bijušā priekšstrādnieka Konrāda Laknera un viņa dēla Alfija, kā arī pie Herburgera konkurenta Pētera Greinera.

03:25

Visi mīl Reimondu 6

8. sērija Rejs basketbola mačā pārāk prasīgi izturas pret mazo Džefriju, lai gan bērniem jāspēlē tikai sava prieka pēc. Citi vecāki sāk sūdzēties par viņa attieksmi. Kad Džefrijs paziņo, ka metīs basketbolu pie malas Reimonda skarbo komentāru dēļ, tēvs izlemj laboties. Nākamajā mačā viņš pārspīlēti pauž atbalstu un jau atkal krīt visiem uz nerviem.

03:50

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:20

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

05:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 2

22.sērija Makgerets un interpols Osakā atrod un arestē Vo Fatu, kurš padodas aizdomīgi viegli. Atklājas, ka viņš noslepkavojis Hiro Nošimuri un ka Kono saietas ar Hiro dēlu. Honolulu nāk gaismā, ka Vo Fats zvanījis CIP slepenajam aģentam, kurš atrasts miris. Kad Makgereta un Vo Fata lidmašīna tuvojas Havajām, Makgerets uzzina, ka piloti pieder jakudzai, un lidmašīna avarē.

05:45

Saikne 2

2. sērija Mārtins vēlas runāt ar Kelvinu, bet, zinot, ka viņu būs grūti dabūt rokā, viņš pievēršas Vikašam Najaram, kurš ir ieinteresēts nolīgt Kelvinu darbā. Vikaša tēvs ir nolaupīts, un par viņu ir pieprasīta izpirkuma maksa, taču tā vien sāk likties, ka ne jau nauda ir bijis īstais nolaupītāju mērķis. Džeiks atrakciju parkā iepazīstas ar meiteni, un abi kopā brauc karuseļos.

06:50

Monsuno

Seriāls stāts par kādu monstra DNA, sauktu par Monsuno, ar kura palīdzību var atdzīvināt lietas. Tas nonāk trīs pusaudžu, piedzīvojumu meklētāju rokās, kuri pat nenojauš neko ļaunu. Viņi visi kopā meklē viena no pusaudžiem tēvu, kurš Monsuno ir radījis. Kompānijai pievienojas arī mūks no Himalajiem, un viņi visi kopā dodas mainīt pasauli.

07:15

Īpašais aģents Oso 2

Īpašais aģents Oso ir lācis, kurš strādā starptautiskā organizācijā. Viņa uzdevums ir palīdzēt bērniem visā pasaulē tikt galā ar dažādiem mājas un dzīves uzdevumiem – tādiem, kas pieaugušajiem šķiet sīkums, bet bērniem var izvērsties par īstu problēmu! Piemēram, kā tīrīt savu istabu, pagatavot salātus vai aizsiet kurpes. Ja tu to nezini, skaties un mācies!

07:40

Redakai

Redakai ir pasaule, kurā labais un ļaunais nenogurstoši cīnās, lai iegūtu savā varā noslēpumaino Kairu enerģiju. Labās rokās Kairu kļūst par dzīvību sniedzošu spēku, kas palīdz Visumam attīstīties. Taču ļaunums spēj pārvērst Kairu par visbīstamāko ieroci pasaulē. Tie, kuriem izdodas pakļaut šo enerģiju, kļūst par Kairu karotājiem un cenšas iekļauties varenu meistaru pulkā – redakai.

08:10

Šīna planēta

Šīns ielavās sava labākā drauga Džimija laboratorijā, atrod viņa slepeno zvaigžņu kuģi un nepaklausot Džimija atstātajai zīmītei, kur rakstīts Šīn, nespied šo pogu”, nogādā sevi kosmosā. Četru miljonu un viena gaismas gada attālumā Šīns nolaižas uz dīvainas planētas. Viņa kosmosa kuģis ir sadauzīts, un Šīnam uz šīs planētas ir jāpaliek. Nolaižoties uz planētas, Šīns ir ietriecies kāda vietējā iedzīvotāja Dorkusa mājā, kurš ir dusmīgs par to un ieplānojis atriebties. Par laimi Šīns iepatīkas planētas imperatoram, un tas viņu pasargā. Uz planētas Šīns iepazīst jaunus draugus, kuri palīdz viņam atjaunot viņa zvaigžņu kuģi, lai Šīns varētu atgriezties mājās. Lielākās galvassāpēs Šīnam sagādā Dorkus, kuru Šīns pats nemitīgi izaicina un izjoko, bet Dorkus mēģina viņam atdarīt.

08:40

Šīna planēta

Šīns ielavās sava labākā drauga Džimija laboratorijā, atrod viņa slepeno zvaigžņu kuģi un nepaklausot Džimija atstātajai zīmītei, kur rakstīts Šīn, nespied šo pogu”, nogādā sevi kosmosā. Četru miljonu un viena gaismas gada attālumā Šīns nolaižas uz dīvainas planētas. Viņa kosmosa kuģis ir sadauzīts, un Šīnam uz šīs planētas ir jāpaliek. Nolaižoties uz planētas, Šīns ir ietriecies kāda vietējā iedzīvotāja Dorkusa mājā, kurš ir dusmīgs par to un ieplānojis atriebties. Par laimi Šīns iepatīkas planētas imperatoram, un tas viņu pasargā. Uz planētas Šīns iepazīst jaunus draugus, kuri palīdz viņam atjaunot viņa zvaigžņu kuģi, lai Šīns varētu atgriezties mājās. Lielākās galvassāpēs Šīnam sagādā Dorkus, kuru Šīns pats nemitīgi izaicina un izjoko, bet Dorkus mēģina viņam atdarīt.

09:10

Madagaskaras pingvīni

Ja esi redzējis slaveno animācijas filmu Madagaskara”, zini, kādi pingvīni ir. Viņiem allaž prāts nesas uz delverībām. Melni baltos putnus, kas apmetušies Ņujorkas Centrālparka zoodārzā, netraucē nekādi iežogojumi! Viņi katru dienu izstrādā kādu blēņu. Ja ņem vērā, ka šeit dzīvo vēl daudzi citi brīnišķīgi radījumi, piemēram, lemuri, var apgalvot pavisam droši – ar Madagaskaras pingvīniem smieklīgi piedzīvojumi notiks katru reizi, kad viņus sastapsi!

09:40

Madagaskaras pingvīni

Ja esi redzējis slaveno animācijas filmu Madagaskara”, zini, kādi pingvīni ir. Viņiem allaž prāts nesas uz delverībām. Melni baltos putnus, kas apmetušies Ņujorkas Centrālparka zoodārzā, netraucē nekādi iežogojumi! Viņi katru dienu izstrādā kādu blēņu. Ja ņem vērā, ka šeit dzīvo vēl daudzi citi brīnišķīgi radījumi, piemēram, lemuri, var apgalvot pavisam droši – ar Madagaskaras pingvīniem smieklīgi piedzīvojumi notiks katru reizi, kad viņus sastapsi!

10:00

Auto ziņas

Auto ziņas pieredzējušā eksperta Normunda Avotiņa vadībā nāk pie jums ar auto pasaules interesantākajiem jaunumiem gan Latvijā, gan pasaulē. Svarīgākais princips – pēc iespējas aplūkot visas automašīnas, kas ienāk Latvijas tirgū un darīt to rūpīgi, izceļot priekšrocības un neslēpjot mīnusus. Tāpat raidījums sola vest savus skatītājus uz starptautiskām auto izstādēm un pirmajiem parādīt pasaules interesantākos, daudzsološākos un ievērības cienīgākos spēkratus.

10:30

Ievas pārvērtības. Tievēšanas sezona 1

21 sieviete un viens vīrietis uzsāka tievēšanas programmu, lai skatītāji šogad ieraudzītu grandiozas Ievas pārvērtību tievēšanas sezonu – dalībnieki būs kļuvuši ne vien daudz skaistāki, bet arī slaidāki. Ievas pārvērtības producente Sandija Miezīte atklāj, ka šogad vairs nebūs sarkanā groza, jo pēc notievēšanas dalībniecēm vairs nederēs neviens no vecajiem tērpiem un būs jāmeklē pavisam jauna garderobe. S.Miezīte stāsta vairāk par projekta gaitām: Lai gan projektam izvēlējāmies sievietes ar augstu motivāciju, ne visas spēja saglabāt stingru pašdisciplīnu un ievērot visus ārstu norādījumus. Tievēšanas laikā sastapāmies ar daudz grūtībām, arī ar to, ka sievietes, mainot savu ēdienkarti, kļūst dusmīgas un ar visu neapmierinātas. Tomēr visu atsvēra tie brīži, kad kilogramiem zūdot, sievietes patiesi staroja – kāda atzinās, ka ar baudu sākusi lūkoties spogulī, kāda uzdrošinājās aiziet uz randiņu un noticēja, ka kļuvusi skaista!”

11:15

Vecie ērmi

Vecie ērmi ir beļģu humora raidījums, kas filmēts ar slēpto kameru. Visi galvenie varoņi ir iesācēji aktiermākslā un, kā likums, cienījamā vecumā. Viņi uzvedas kā jaunībā, runā par lietām, par kādām cilvēki viņu gados parasti neuzdrošinās runāt, kā arī iekuļas dažādās neikdienišķās un uzjautrinošas situācijas, kas apkārtējiem cilvēkiem liek atskatīties un brīnīties. Ar slēpto kameru nofilmēta apkārtējo cilvēku reakcija uz notiekošo, un šie kadri veido raidījumu. 2011. gadā šovs ieguvis starptautisko Emmy” balvu komēdiju kategorijā.

11:45

Vecie ērmi

Vecie ērmi ir beļģu humora raidījums, kas filmēts ar slēpto kameru. Visi galvenie varoņi ir iesācēji aktiermākslā un, kā likums, cienījamā vecumā. Viņi uzvedas kā jaunībā, runā par lietām, par kādām cilvēki viņu gados parasti neuzdrošinās runāt, kā arī iekuļas dažādās neikdienišķās un uzjautrinošas situācijas, kas apkārtējiem cilvēkiem liek atskatīties un brīnīties. Ar slēpto kameru nofilmēta apkārtējo cilvēku reakcija uz notiekošo, un šie kadri veido raidījumu. 2011. gadā šovs ieguvis starptautisko Emmy” balvu komēdiju kategorijā.

12:10

Vecie ērmi

Vecie ērmi ir beļģu humora raidījums, kas filmēts ar slēpto kameru. Visi galvenie varoņi ir iesācēji aktiermākslā un, kā likums, cienījamā vecumā. Viņi uzvedas kā jaunībā, runā par lietām, par kādām cilvēki viņu gados parasti neuzdrošinās runāt, kā arī iekuļas dažādās neikdienišķās un uzjautrinošas situācijas, kas apkārtējiem cilvēkiem liek atskatīties un brīnīties. Ar slēpto kameru nofilmēta apkārtējo cilvēku reakcija uz notiekošo, un šie kadri veido raidījumu. 2011. gadā šovs ieguvis starptautisko Emmy” balvu komēdiju kategorijā.

12:30

Mf: Bēthovens 5

Bēthovena saimniece Sāra pēdējā laikā nav bijusi sevišķi paklausīga, tāpēc vasaras brīvdienas viņai jāpavada pie tēvoča Kviksilverā. Kopā ar Sāru Bēthovens kāpj autobusā un dodas uz bijušo ogļraču pilsētiņu. Taču arī tēvocis pievelk nepatikšanas gluži kā medus pods mušas, tāpēc Sārai un Bēthovenam brīvdienas izvēršas negaidīti interesantas.

14:25

Dejo ar zvaigzni

Krāšņā un aizraujošā deju sacensībā piedalīsies 11 pāri - divkārtējā Latvijas čempione 10 deju programmā – Liene Tarane un Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, profesionālais dejotājs, treneris, sporta deju tiesnesis Viktors Haritonovs un dziedātāja Liene Greifāne, Latvijas latīņamerikas deju čempions – Andris Antuzevičs un dziedātāja Lolita Novikova, Latvijas latīņamerikas deju čempione – Ilze Jankovska un Latvijas Lepnums Mārtiņš Oliņš, starptautiskas klases dejotāju, Latvijas vicečempions 10 deju programmā – Raimonds Andersons un Viņas melo labāk aktrise Evija Skulte, prestižā United Kingdom Open Rising Star Championships uzvarētāja, Brodvejas šova Burn The Floor dalībniece Elza Pole un pavārs Elmārs Tannis, Latvijas Republikas Showdance čempionāta 2.vietas ieguvējs Jānis Strēlnieks un bijusī televīzijas raidījumu vadītāja Anna Lieckalniņa, Latvijas vicečempione latīņamerikas dejās, daudzkartēja starptautisko sacensību laureāte Lesia Bogačova un Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols, finālists Latvijas sporta deju čempionātos gan Latīņamerikas, gan 10 deju programmā – Kārlis Kemlers un modele Diāna Kubasova, divkārtēja Latvijas čempione, starptautisku sporta deju sacensību fināliste Marta Kalēja un fotogrāfs, šova Sokolovs par seksu vadītājs Aleksandrs Sokolovs, Latvijas Kausa izcīņas posmu sporta dejās finālists un laureāts jauniešu vecuma grupā, un Salsa Baltic Show Cup 2011 uzvarētājs Mārtiņš Kagainis un uzņēmēja Svetlana Loeva. Šie 11 pāri tiksies uz deju grīdas, lai turpmākās 10 nedēļas cīnītos par uzvaru! Šovu vada Maija Silova un Jānis Āmanis, bet dejotājus vērtē stingra žūrija - baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, profesionālo Sporta deju sacensību tiesnese un trenere, deju studijas 7 vadītāja Agita Mironova un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks.

17:20

Mf: Kailais ierocis 33 1/3

Oskara balvas pasniegšanas nakts. Kolēģi pierunā nu jau pensionēto Frenku Drebinu atgriezties ierindā, lai izpildītu uzdevumu valsts aizsardzībai – viņam jāizliekas par cietumnieku, lai izzinātu teroristu plānus un novērstu šausminošu nelaimi – Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas spridzināšanu!

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:35

Mf: Monstri pret atnācējiem

Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki pret tiem ir bezspēcīgi, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam iesaistīt cīņā monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu. Spriediet paši – šai komandā ietilpst ar izcilām prāta spējām apveltītais profesors Tarakāns, radījums ar iesauku Trūkstošais posms, kas izskatās pa pusei kā pērtiķis, pa pusei kā zivs, želejveida Bobs, milzīga kūniņa Insektozaurs, bet dīvaiņu parādi noslēdz 15 metru garā piemīlīgā blondīne Sūzena Mērfija (viņai kāzu dienā trāpīja meteorīts, acīmredzami inficēts ar kādu kosmisku augšanas draņķību). Šīs superkomandas uzdevums ir tikt galā ar nevēlamajiem ciemiņiem un glābt Zemi no bojāejas.

21:30

Mf: Atkal tu

Veiksmīga karjeras sieviete Marnija dodas uz dzimto pilsētu, uz vecākā brāļa kāzām. Liels un nepatīkams ir viņas pārsteigums, uzzinot, ka brāļa izredzētā ir Džoanna – Marnijas skolas biedrene, kura skolas laikā nejauki un pat nežēlīgi izturējās pret Marniju. Nu Marnija vēlas panākt, lai Džoanna atvainojas par skolas laiku pāri darījumiem, taču viņas māte Geila iesaka meitai atstāt savu aizvainojumu pagātnē. Mātes domas krasi mainās, kad atklājas, ka Džoannas tante ir Mona – Geilas jaunību dienu draudzene, ar kuru viņas sastrīdējās un kļuva par ienaidniecēm...

23:35

Mf: Kailais ierocis 33 1/3

Oskara balvas pasniegšanas nakts. Kolēģi pierunā nu jau pensionēto Frenku Drebinu atgriezties ierindā, lai izpildītu uzdevumu valsts aizsardzībai – viņam jāizliekas par cietumnieku, lai izzinātu teroristu plānus un novērstu šausminošu nelaimi – Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas spridzināšanu!

01:05

Mf: Bēthovens 5

Bēthovena saimniece Sāra pēdējā laikā nav bijusi sevišķi paklausīga, tāpēc vasaras brīvdienas viņai jāpavada pie tēvoča Kviksilverā. Kopā ar Sāru Bēthovens kāpj autobusā un dodas uz bijušo ogļraču pilsētiņu. Taču arī tēvocis pievelk nepatikšanas gluži kā medus pods mušas, tāpēc Sārai un Bēthovenam brīvdienas izvēršas negaidīti interesantas.

02:45

Dullās sacensības ”Neiespējamā misija” 6

Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasarīgi un pat vasarīgi. Vēl varēsim sekot līdz cīņām starp seksīgajiem un nūģiem, bosu un padotajiem, bet pašā sezonas noslēgumā - olu cīņas!

03:30

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 2

22.sērija Makgerets un interpols Osakā atrod un arestē Vo Fatu, kurš padodas aizdomīgi viegli. Atklājas, ka viņš noslepkavojis Hiro Nošimuri un ka Kono saietas ar Hiro dēlu. Honolulu nāk gaismā, ka Vo Fats zvanījis CIP slepenajam aģentam, kurš atrasts miris. Kad Makgereta un Vo Fata lidmašīna tuvojas Havajām, Makgerets uzzina, ka piloti pieder jakudzai, un lidmašīna avarē.

04:10

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:40

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!


Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums