Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

18:00

Kārdinājuma varā

37.sērija Madmazele cenšas noskaidrot par Nihalas un Bēlula skūpstu, kuru redzējis Beširs. Viņa ir pārsteigta, jo kā izrādās, tā nav bijusi Nihala. Bēluls un Bihtere cenšas izvairīties viens no otra un nav pamanījuši, ka Madmazele viņus vēro. Beširs vēloties būt tālāk no mājām, izlemj, ka dosies armijā. Adnans ir ļoti lepns par meitas panākumiem skolā. Nihalai ir vidusskolas izlaiduma balle, tādēļ viņa aicina Bēlulu būt par viņas kavalieri. Bēluls viņai atsaka, bet, Nihalai nezinot, ir sagatavojies būt par viņas pavadoni ballē. Dodoties uz izlaiduma balli, Nihala ir pārvērtusies par skaistu jaunkundzi, kas šokē visus apkārtējos.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Mana un tava nauda

Latvijas finansu ziņas .

20:40

Degpunktā 4

21:15

Mf: Rozamunde Pilčere. Goda lieta

Rūperts Pendorāns, senas Kornvolas aristokrātu ģimenes mantinieks, kas dienē flotē, atgriežoties no manevra, satiek Diānu, kaimiņu Vermontsliju meitu. Pendorāni un Vermontsliji naidojas jau kopš paaudzēm. Diāna gaida bērnu no Bila, Rūperta biedra. Viņas cerība uz laimīgu mazu ģimeni tiek iznīcināta, kad viņa pieķer Bilu flirtējam ar citu sievieti. Rūperts gādā par satriekto Diānu. Viņas tēvs lords Vermontslijs izdara nepareizus secinājumus, ka Diāna gaida Rūperta bērnu. Par spīti ģimenes senajam naidam viņš ir cieši apņēmies gādāt, lai Rūperts nevarētu izvairīties no atbildības.

23:15

Nikita 3

9.sērija Bēguļojošais aģents Rejs nolaupa savu draudzeni Keitu, tāpēc Raians organizē komandu, lai meiteni izglābtu. Nikita ir apjukusi, kad Maikls savā vietā uzdevumā sūta Ouvenu. Šones pieņem lēmumu attiecībā uz Aleksu.

00:20

Dzīvīte 2

Raidījumā tiks apskatītas dažādas tēmas un noskaidrotas atbildes uz neskaidriem sadzīves jautājumiem, piemēram, juridiskas dabas vai par sociāliem pakalpojumiem. Sadarbībā ar vadošo ārstniecības iestāžu speciālistiem tiks stāstīts arī par medicīnas aktualitātēm, veselību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī citām svarīgām lietām. Tiks sniegti arī vērtīgi padomi par bērna audzināšanu un izglītību mūža garumā. Tie, kuriem svarīga sava mājvieta un kuri mājās aizvada lielu dzīves daļu, atzinīgi novērtēs mājas labiekārtošanas ieteikumus. Ja kāds ir sava hobija meklējumos, tad, iespējams, pateicoties raidījumam, varēs atrast ko sev noderīgu no plašā piedāvājuma. Savukārt sadarbībā ar grāmatu izdevniecību tiks veidota iknedēļas rubrika par jaunākajām grāmatām, kur būs iespējams uzzināt nesen izdotu grāmatu vērtējumus, piedzīvot tikšanās brīžus ar to autoriem, kā arī vērot grāmatu atvēršanas svētkus.

00:40

Dombura studija

Pieredzes bagātais un analītiskās žurnālistikas pārstāvis Jānis Domburs savā raidījumā Dombura studija uz sarunām aicina lēmumu pieņēmējus, viedokļu līderus un cilvēkus, kas ar savu darbību un domāšanu var iedvesmot vai šokēt citus, rosinot viedokļu sadursmes un plašāku skatījumu uz dažādiem tagadnes un pagātnes notikumiem. Raidījumā tiek aptvertas Latvijas, kā arī starptautiskās ekonomiskās, tiesiskās, politiskās, sociālās un kultūras aktualitātes. Iknedēļas intelektuālajā ēdienkartē, atkarībā no aktuālās - publiskās un raidījuma veidotāju rosinātās dienaskārtības - ir mainīgs piedāvājums: viens vai vairāki temati, diskusijas vai intervijas, vai vēl citādas sarunu formas, ar vadītāja skarbu, lietišķu, ironisku vai draudzīgu attieksmi atkarībā no situācijas. Sarunas tiešraidē papildina arī video ieraksti un citi iepriekš sagatavoti materiāli, kā arī aktīva komunikācija sociālajos tīklos.

02:15

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

02:55

Šodien novados

03:05

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:35

Karamba!

LTV1

19:15

100 g kultūras Personība

20:00

Dzimis Eiropā*

Par ieguvumiem un zaudējumiem jaunajās dalībvalstīs 10 gadus pēc iestāšanās ES.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

1:1

1:1

Aktuālā intervija. JAUNĀ SEZONA

22:05

Apokalipse. Hitlers

Dokumentāla filma. 1. sērija. (ar subtitriem) Viduvējs students... Neveiksmīgs mākslinieks... Tomēr viņa triumfs bija negaidīts un postošs. Hitleram izdevās kļūt par politiskas partijas līderi un diktatoru, pakļaut pūli un paveikt noziegumus pret visu cilvēci. Divu sēriju dokumentālā filma, izmantojot atjaunotus hronikas materiālus, izseko Hitlera virzībai pa politiskās karjeras kāpnēm, pretim varai, pasaules karam un apokalipsei.

23:05

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:14

Sporta ziņas

23:16

Laika ziņas

23:20

100 g kultūras Nacionālie dārgumi*

00:05

V. I. P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts*

Erudīcijas spēle Veiksme. Intuīcija. Prāts” jauno sezonu iesāk ar dažiem pārsteigumiem! Jau ar pirmo raidījuma kadru pamanīsiet izmaiņas studijas uzbūvē, kas vienlaicīgi liks saprast, ka citāds būs arī spēles formāts. Turpmāk abas dalībnieku komandas atradīsies spēles laukumā, katra pie sava galda, un vienlaicīgi spēlēs, saņemot jautājumu viena pēc otras, dzirdot un redzot, kā ar atbildēm sokas pretiniekam un kāda veidojas punktu attiecība. Ik pirmdienu aicināsim uz spēli divus erudītu trijniekus, sagatavosim 20 erudīcijas jautājumus un ikreiz ceram sastapties uz aizrautību, sacensību garu un labām emocijām! Rudens sezonu atklās ar mūziku un folkloru saistīts meiteņu trio - viņu kapteine Jolanta Jēkabsone, un ārste – rezidente Agnese Šmite, kura spēlei izvēlējusies labu draugu kompāniju.

00:50

Kaisles noziegumi

Daudzsēriju krimināldrāma. 2. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

TV3

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

Pirmo reizi ārzemēs

21:00

Kobra 18

15.sērija Muitas darbinieki un policija grib notvert narkotiku kontrabandistu van Bergenu. Bens un Nīna ir kā radīti viens otram un kaļ nākotnes plānus. Atklājas, ka van Bergens līdz šim sekmīgi izvairījies no aresta, jo muitā ir nodevējs, kurš viņu informē. Izrādās, ka tas ir Nīnas priekšnieks Martins Flesings. Viņam izdodas pierunāt Nīnu, lai Nīna viņam nodrošinātu alibi.

22:05

Zem kupola

Seriāla Zem kupola (Under the dome) pamatā ir slavenā fantastikas rakstnieka Stīvena Kinga (Stephen King) romāns ar tādu pašu nosaukumu. Stāsts sākas kādā parastā rudens dienā, kad rāmo dzīves plūdumu ASV Meinas štatā, Čestermillā, pārtrauc neticams un neiespējams notikums. Pilsētu no visas pārējās pasaules nošķir neredzama barjera, caurspīdīgs, taču neticami izturīgs kupols. No šī brīža sākas dzīve ārkārtas apstākļos, kad tiek šķirtas ģimenes, pārtrūkst sakari un cilvēki krīt panikā, jo vairs nezina, ko sagaidīt un darīt. Neviens pilsētā, ne ārpus tās nezina, kas tas par kupolu, no kurienes radies un vai tas jebkad pazudīs. Pēkšņi miermīlīgā pilsētiņa ir pārvērtusies, un pamazām sāk atklāties vietējo iedzīvotāju patiesā daba. Izrādās, viņi nemaz nav tik parasti, un izrādās, ka daudziem te ir ko slēpt. Atklājas, ka Čestermillā dzīvo cilvēki, kuru vieta būtu cietumā, taču tas atrodas ārpusē aiz kupola. Cits pēc cita pilsētnieki atklāj savu raksturu un noslēpumus, liekot skatītājiem aizturētu elpu sekot līdzi notikumiem. Nekur arī nezūd galvenā seriāla intriga – no kurienes uzradies mistiskais kupols?!

23:05

Svešais starp savējiem 2

5. sērija Broudiju aizved uz nezināmu vietu un atstāj vienu, saslēgtu roku dzelžos, kameru uzraudzībā. Kvinns viņu pratina, kamēr Sols un Kerija vēro citā telpā. Nespējot izdabūt vajadzīgo informāciju, Kvinns dusmās viņam iedur rokā, tāpēc pratināšanu pārņem Kerija. Iespējams, viņas saudzīgajai un emocionālajai pieejai būs labāki rezultāti.

00:15

Uz robežas

1. sērija Komandai ir uzticēts izglābt divus bērnus. Džošam ir aizdomas, ka bērnu tēvs ir vainojams slepkavības mēģinājumā, taču jaunais inspektors apšauba viņa teoriju.

01:15

Medikopters

1. sērija

02:00

Voroņini 4

Ceturtajā sezonā Gaļina Ivanovna tikpat uzstājīgi turpina iejaukties savu pieaugušo dēlu dzīvēs. Viņas pārmērīgās aktivitātes dēļ Ļoņa palaiž garām lielisku iespēju dabūt vietu federālajā drošības dienestā, bet vecākiem rodas aizdomas par viņa seksuālo orientāciju. Cenšoties pierādīt savu vīrišķību, Ļoņa iepazīstina mammu un tēti ar savu jauniņo draudzeni. Šajā sezonā pārspīlētas rūpes par savu atvašu likteni izrāda Vera un Kostja, pat izraugās viņiem apgādniekus gadījumā, ja pašiem nāksies pāragri aiziet no šīs dzīves. Ļoņa beidzot sakārtos savas attiecības ar Nastju, lai arī viņu joprojām nomocīs šaubas un neatbildēti jautājumi.

02:25

Alkas pēc laimes

87. sērija Maja un Roberts atkal izlīgst un cer, ka viņu mīlestība pret Grētu viņus vadīs arī turpmāk. Maja, Roberts un Arturs pievēršas saviem darbiem, bet Grēta nezina, kā pavadīt laiku. Jūlei izdodas pretoties Kiliānam. Lai gan Kiliāns uzskata, ka Jūle pati pie viņa atgriezīsies, Edmunds viņu pierunā, lai viņš Jūlei nosūtītu ziedus. Ieraugot milzīgo rožu pušķi, Bernds secina, ka tā sūtītājs grib atvainoties. Bernds domā, ka ziedus sūta Markuss, un Jūle to neatspēko.

03:05

Mīlestības sirdspuksti 3

11. sērija Daniels ir laimīgs, ka Laura beidzot grib ievākties pie viņa. Liekas, vairs nekas netraucē abu kopīgo nākotni, tomēr Daniels klusībā šaubās par Lauras lēmumu. Hennings mēģina atklāt medikamenta pētījuma sabotāžu. Saskijas uzdevumā nododot dokumentus un pretī saņemot naudu, Hennings domā, ka ir atradis vajadzīgos pierādījumus. Tomēr viņš Saskiju novērtē par zemu. Šērliju šī nepatīkamā situācija ļoti nomāc. Tieši Rolands sniedz viņai atbalstu. Kārena un Mesuts aprūpē pacienti, kura ir pārliecināta, ka spēj sazināties ar savas mirušās mātes garu.

03:50

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:20

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums