Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

15:40

Mf: Čārlija Vilsona karš

Galvenajās lomās – Džūlija Robertsa, Toms Henkss un Filips Sīmors Hofmans. Drāma stāsta par Teksasas kongresmeni Čārliju Vilsonu, kura centieni neļaut padomju armijai okupēt Afganistānu galu galā noveda pie PSRS sabrukuma, vienlaikus veicinot radikālā islāma uzplaukumu.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dauntonas abatija 4

9.sērija Ir 1923.gads. Pagājis gads, un Īdita ir atgriezusies no Šveices, kur slepeni dzemdējusi un atdevusi adopcijai bērnu. Ģimene kopā ar kalpotājiem dodas uz Londonu, lai iepazīstinātu lēdiju Rouzu ar karali. Uzrodas arī Marta Levinsone un viņas dēls Harolds, un Mērija satiek gan Entoniju, gan Čārlzu, kuri abi atklāti sacenšas par viņas uzmanību. Hjū kundze un Mērija atklāj, ka Džons bijis Londonā Grīna nāves dienā.

19:00

Īpaši smags gadījums

3.raidījums Šarona ir 47 gadus veca un sāk svara nomešanas programmu, kad sver 366 mārciņas. Šādu svaru viņa ir sasniegusi, sērojot par zaudēto māti un dēlu. Ešlijai ir 26 gadi, un viņa sver 296 mārciņas. Ešlija dzīvo kopā ar savu tēvu alkoholiķi, un arī pašai viņai patīk iedzert. Abas sievietes sagaida seši piedzīvojumu, pārdzīvojumu un smagu pārbaudījumu pilni mēneši, kuru laikā viņas ne tikai nometīs svaru, bet mainīs savas dzīves.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:35

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 3

19.raidījums Viņi ir 12, viņi ir skaisti, jautri, traki, muzikāli un no viņiem burtiski sprēgā prieks un enerģija! Kas viņi ir? Tas ir slavenais Jersikas orķestris, kas atskaņo vecas dziesmas jaunā skanējumā, oriģināldziesmas un visas citas labākās un slavenākās dziesmas. Raidījumā uzzināsim, kāpēc tieši Jersikas orķestris, kāda būs jaunā koncerta programma un dzirdēsim arī skaistas dziesmas! Brāļi Atis un Jānis Auzāni stāstīs, kā sadala savus pienākumus, iepazīstinās ar muzikālajām meitenēm, kas vareni sit gan bungas, gan spēlē ģitāras! Raidījumu vada Liene Šomase un Juris Hiršs.

21:35

Noziegumam pa pēdām 11

21. sērija

22:40

Noziegumam pa pēdām 11

22. sērija

23:50

Greizais spogulis

3. sērija

01:55

Mf: Mīlestība uz kredīta

Britas dzīve nav bijusi viegla. Vīrs nesen pameta viņu un 12 gadus veco meitu, līdzi paņemot arī visus ietaupījumus. Tomēr Brita nesūdzas – viņai vismaz joprojām ir darbs. Tomēr, kad uzņēmumam nomainās īpašnieks, tā jaunais vadītājs Aleksandrs atlaiž Britu. Ar jauniem darba meklējumiem Britai neveicas, bet sava biznesa uzsākšanai viņai nepietiek līdzekļu. Izmisumā Brita sāk strādāt par apkopēju, kurš negaidīti piespēlē viņai iespēju atriebties savam pāridarītājam Aleksandram. Tomēr, realizējot atriebības plānu, sieviete sāk pamanīt arī Aleksandra labās īpašības…

03:25

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

LTV1

15:45

Gudrs, vēl gudrāks*

Dienā, kad pieminam pirms gada MAXIMAS traģēdijā bojā gājušos, spēle GUDRS, VĒL GUDRĀKS norisināsies mazliet klusinātās noskaņās. Lūk, trešie divpadsmit 7. klašu spēles dalībnieki: ARMĪNS RĒDELIS Jaunlaicenes pamatskola ELVA PAULA MARTINSONE Liepupes vidusskola DAGNIJA BUTLERE Līvānu 1. vidusskola ARTŪRS DANGA Mārupes vidusskola KITIJA KATKOVSKA Smārdes pamatskola EDUARDS GEIKINS-TOLSTOVS Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija LAURA VIĻUMSONE Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola RIČARDS EDIJS ŠTIBE Valmieras Pārgaujas ģimnāzija GINTA EGLE Dundagas vidusskola KĀRLIS BAIDEKALNS Rīgas Valsts 1. ģimnāzija AURĒLIJA JASAITE Grobiņas ģimnāzija DĀVIDS KRISTS BALODIS Talsu pamatskola Ļoti ceram, ka jaunā paaudze izaugs gudra un godīga. Nekad neaizmirsīs vēstures notikumus un mācīsies no pieaugušo kļūdām. Tiekamies 21. novembrī plkst. 19.10 LTV1!

17:00

Pērtiķi tuvplānā

Daudzsēriju dokumentālā filma. 3. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Gadsimtiem pastāvēja uzskats, ka cilvēki ir pārāki par citām dzīvajām būtnēm. Un dzīvnieku galvenais dzinulis ir nepieciešamība izdzīvot. Bet citi primāti var izrādīties mums daudz līdzīgāki, nekā spējām iedomāties. Garastes jeb krabjēdājmakaku prot izmantot cilvēku sabiedrības atstātos labumus, lai uzrīkotu dzīres, bet Zanzibāras sarkanie kolobi zina, kā cīnīties ar pārēšanos...

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Aculiecinieks

18:35

Ielas garumā

Ludzas vecpilsēta. Krāšņs latgaļu tirgus vecajā tirgus laukumā un svētki katoļu un pareizticīgo baznīcās. Ludzas lielais ugunsgrēks 1938. gadā un Zirgu tirgus stāsti. Pilsētas ebreju kopienas sarežģītā vēsture un Lielās sinagogas atjaunošanas plāni. Fotogrāfs Vulfs Franks un pilsētas ievērojamākie ārsti. Ludza no kāzām līdz kapusvētkiem 1. maija un Krišjāņa Barona ielas garumā.

19:05

Vides fakti

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

19:35

Latvijas šlāgeraptauja 2014

Kā liecina nosaukums - Latvijas šlāgeraptauja ir arī dziesmu sacensība, kurā populārākās, mīļākās dziesmas tiek noteiktas ar skatītāju aptaujas palīdzību. Kā jūs dziesmas esat izkārtojuši Aptaujas Rudens posmā? To pirmo reizi ieraudzīsim tieši 22. novembra raidījumā! Visu dziesmu tops pēc jūsu anketām un interneta balsojumiem. Rudens posma noslēguma telefonbalsošana - 20. decembrī.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:13

Latloto. Eurojackpot

21:25

Teātris.zip

Pirms Jaunā Rīgas teātra izrādes ”Revidents” raidījumā Teātris.zip tiksimies ar izrādes veidotājiem un ieskatīsies aizkulisēs, bet starpbrīdī ar video starpniecību atcerēsimies pirmizrādi un pasaules ceļojumus.

21:35

N. Gogolis. Revidents

Jaunā Rīgas teātra izrāde. JRT un režisora Alvja Hermaņa dzīvē īpaša izrāde, kas iesāka strauju teātra slavas ceļu ne tikai pie mums, bet arī pasaulē. Pēc 12 gadiem vienmēr spēlēta pie pilnām skatītāju zālēm, atskanot smiekliem un aplausiem, izrāde savu garo dzīvi nodod daudziem TV skatītājiem. Gogoļa luga izspēlēta 20. gs. 60. – 70. gadu sociālajā realitātē ar ceptu sīpolu smaržas apņemtu ēdnīcu un piegānītu tualeti, kurā tukli un mazliet lētticīgi cilvēki cenšas piepildīt savus sapņus. Izcila A. Hermaņa režija, bet plašo aktieru ansambli, iespējams, pirmajā brīdī pat grūti pazīt divtik lielā apjoma dēļ. Asprātīgi, smieklīgi, bet arī skumji, kā jau Gogolis to gribējis.

22:35

Teātris.zip

Starpbrīdī ar video starpniecību atcerēsimies pirmizrādi un pasaules ceļojumus.

22:50

N. Gogolis. Revidents

Jaunā Rīgas teātra izrāde. JRT un režisora Alvja Hermaņa dzīvē īpaša izrāde, kas iesāka strauju teātra slavas ceļu ne tikai pie mums, bet arī pasaulē. Pēc 12 gadiem vienmēr spēlēta pie pilnām skatītāju zālēm, atskanot smiekliem un aplausiem, izrāde savu garo dzīvi nodod daudziem TV skatītājiem. Gogoļa luga izspēlēta 20. gs. 60. – 70. gadu sociālajā realitātē ar ceptu sīpolu smaržas apņemtu ēdnīcu un piegānītu tualeti, kurā tukli un mazliet lētticīgi cilvēki cenšas piepildīt savus sapņus. Izcila A. Hermaņa režija, bet plašo aktieru ansambli, iespējams, pirmajā brīdī pat grūti pazīt divtik lielā apjoma dēļ. Asprātīgi, smieklīgi, bet arī skumji, kā jau Gogolis to gribējis.

00:55

Inspektors Džordžs Džentlijs

Detektīvseriāls. 2. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

02:35

Ivars Pētersons Back to the Sixties*

.

04:05

Vai Rīga jau gatava? *

.

04:25

LTV - 60*

Zelta arhīvs.

TV3

14:15

Es mīlu tevi, Latvija!

12.raidījums Janas komandu pārstāv hokejists Oskars Bārtulis, dziedātāja Marija Naumova un aktieris Gundars Āboliņš, bet pretī Valtera komandā viņiem stājas Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, jaunais zinātnieks Vjačeslavs Kaščejevs un dzejniece Māra Zālīte. Šis ir īpašs – fināla raidījums, kurā dziesmas, joki un jautājumi, protams, īpaši latviskā garā, svinot Latvijas dzimšanas dienu.

17:00

Mf: Beverlihilzas lauķi

Džeds Klampets ir trūcīgs zemnieks, kurš tik tikko spēj savilkt kopā galus un pabarot ģimeni. Viss mainās, kad viņš savā Arkanzasas īpašumā atrod naftu un vienā mirklī kļūst par multimiljonāru. Viņš ar ģimeni pārceļas uz Beverlihilzu un vēlas savu meitu Eliju padarīt par smalku dāmu. Iekārtojies savā jaunajā un smalkajā Beverlihilzas villā, Džeds paziņo, ka vēlas vēlreiz precēties, un tā viņa mājas durvis tiek atvērtas arī dažādiem laimes meklētājiem, krāpniekiem un neliešiem…

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:35

Suns meklē mājas

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 vēlas pievērst sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. Raidījumā Suns meklē mājas pieaicinātie speciālisti ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību, un izvēlēties vispiemērotāko mājas mīluli.

20:45

Mf: Savā vaļā

Lauvēns Raiens par visu vairāk sapņo nonākt Āfrikā, kur reiz dzīvojis viņa tētis Samsons. Kad viņš uz savu galvu nokļūst uz kuģa, kas turp dodas, draugi no zooloģiskā dārza ir gatavi apvienot spēkus, lai atdabūtu mazo atpakaļ. Tādēļ arī pārējie ceļo uz Āfriku. Tas izrādās viens briesmu pilns piedzīvojums! Viņiem jācīnās ar dikti niknu Dienvidāfrikas gnu Kazāru. Taču tas tāds nieks vien ir, salīdzinot ar citām briesmām – kuru katru brīdi var sākties vulkāna izvirdums. Vai zvēri pagūs atrast Raienu un doties prom, pirms visu apklāj lava?

22:20

Mf: Brīvdienu terapija

Kāda pāra attiecības ir uz iziršanas robežas, un, cenšoties glābt laulību, pāris uzaicina trīs citus pārus līdzi ceļojumā uz tropiskas salas kūrortu. Ierodoties paradīzei līdzīgajā salā, lai baudītu bezrūpīgas dienas, zvilnot saulē, pāri atklāj, ka dalība psihoterapijas nodarbībās ir obligāta, ja viņi vēlas palikt kūrortā.

00:50

Mf: Superzvaigzne

Mērija Ketrina ir kādas katoļu skolas skolniece, kas pārliecināta, ka viņa nelabi ož. Vairāk par visu viņa vēlas, lai kāds zēns viņu noskūpsta. Taču tam jābūt īstam, romantiskam un aizraujošam skūpstam, nevis nemākulīgai bučai, kādas parasti var dabūt no zēniem. Vienīgā nelaime – Mērija Ketrina zēnus neinteresē, jo īpaši Skaju, ar kuru viņa vislabprātāk skūpstītos. Tad viņa nolemj – ja viņa vēlas tikt pie tāda skūpsta, kādi redzami filmās, viņai jākļūst par aktrisi. Taču kā lai to izdara?

02:20

Mf: Zvaigžņu putekļi

Zvaigžņu putekļi” ir fantāzijas, piedzīvojumu un mīlestības pilns stāsts. Kādā klusā Anglijas ciematā jauneklim, vārdā Tristans, viņa iecerētā Viktorija liek izturēt pārbaudījumu, lai iekarotu viņas sirdi. Viņam jāatrod un jāatnes viņai krītošā zvaigzne. Meklējot krītošo zvaigzni Īveinu, viņš nokļūst burvju pasaulē un sastop raganu Lamiju un pirātu – Kapteini Šekspīru. Uz katra soļa Tristanu gaida piedzīvojumi un pārbaudījumi, taču beigas, kā jau visās pasakās, būs laimīgas!

04:20

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.


Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums