Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

13:00

Dārgā, mēs nogalinām bērnus!

16:45

Veselības gada balva 2014

Lai godinātu pašvaldības un likumdevējus, kā arī pārtikas ražotājus un sabiedriskās organizācijas, kas ar savu darbību veicina izpratni par sabiedrības veselību, Latvijas Ārstu biedrība iedibinājusi jaunu tradīciju – Veselības gada balva. Balvas tika piešķirtas dažādās nominācijās, kā, piemēram, Par veselību stiprinošāko pašvaldību, Par lielu darbu traumatisma mazināšanā un cilvēku drošības veicināšanā, Par bērnu sporta un veselīga brīvā laika aktivitāšu organizēšanu, Par labākajām publiskajām iniciatīvām veselības veicināšanā un citas.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dauntonas abatija 4

Ir pagājuši seši mēneši kopš Metjū nāves. Mērija ir iegrimusi sērās, un ģimene un kalpotāji mēģina viņai palīdzēt sadzīvot ar to, ka Metjū vairs nav un audzināt viņa dēlu vienai. Mērijai uzrodas divi pielūdzēji – Entonijs, lords Gilinghams, kuru viņa pazīst jau no bērnības, taču sen nav satikusi, un aristokrāts Čārlzs Bleiks. Toms ieņem arvien lielāku lomu ģimenē un īpašuma pārvaldīšanas lietās, kļūstot par Roberta labo roku. Kad arī Mērija iesaistās Dauntonas lietās, viņa satuvinās ar Tomu.

19:00

Vecpuisis 9

Viens iekārojams vecpuisis un divdesmit septiņas sievietes, kas cīnās par viņa sirdi vietu viņam blakus. Šova gaitā vecpuisim tiek dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, kuras viņš pakāpeniski izslēdz no spēles, līdz paliek tikai viena laimīgā. Šī Vecpuiša sezona tika filmēta Romā, Itālijā, un iekārojamais vecpuisis ir ar īsta prinča ciltsrakstiem. Katru gadu uz vecpuiša sirdi pretendē 25 sievietes, bet šajā sezonā iespēja tiek dota arī divām dāmām no prinča dzimtās Itālijas.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:35

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 3

15.raidījums Viņi ir 12, viņi ir skaisti, jautri, traki, muzikāli un no viņiem burtiski sprēgā prieks un enerģija! Kas viņi ir? Tas ir Slavenais Jersikas orķestris, kas atskaņo vecas dziesmas jaunā skanējumā, oriģināldziesmas, kā arī daudzas citas labākās un slavenākās dziesmas. Raidījumā uzzināsim, kāpēc Jersikas, kāda būs jaunā koncerta programma un protams raidījumā dzirdēsim arī divas skaistas dziesmas! Brāļi Atis un Jānis Auzāni stāstīs, kā sadala savus pienākumus, un iepazīstinās ar muzikālajām meitenēm, kas vareni sit gan bungas, gan spēlē ģitāras! Raidījuma vadītāji joprojām pārsteidz. Un šoreiz bez jokiem!

21:35

Mf: Sapņu komanda 1935

1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē. Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais. Intrigas un sīkas nebūšanas pārpratumi un raksturu cīņas – tas ir ceļš uz čempionātu.

00:10

Greizais spogulis

16. sērija

02:40

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

LTV1

13:55

Vakars ar Renāru Zeltiņu*

15:00

Ciemos*

TV spēle. Ceturtdien, 23. oktobrī, LTV1 plkst. 19:15 tiks demonstrēta TV viedspēles Ciemos kārtējā sērija. Jau trīs dažādos Latvijas nostūros ciemu patrioti guvuši mācību un pieredzi, ko būs jāizmanto Kozmena sagatavotajos uzdevumos Baldonē, ievērojot arī kādu jaunu noteikumu raidījumā. Šoreiz Alūksnes, Rogovkas, Vaiņodes, Viesītes un Baldones komandām būs jāveic trase slavenās Baldones sanatorijas grausta teritorijā, sagādājot ne mazums negaidītu pārsteigumu. Novadu ļaudīm būs jāseko ielas mākslas zīmējumu norādēm, jāmeklē blēņdaru izraibinātās zivis vietējā muižā. Jāatklāj, kas slēpjas zem apzīmējuma ķirzaciņa, un kā atradums, kas ir Baldones zīme jau vairāk nekā gadsimtu, var palīdzēt veikt kārtējo pārbaudījumu, pielietojot skolas solā gūtās zināšanas ķīmijā.

15:45

Gudrs, vēl gudrāks*

Skolēni gatavojas baudīt pirmās brīvdienas, bet spēlei GUDRS, VĒL GUDRĀKS – brīvdienu nav! Kā katru piektdienu – 19.10 LTV pulcina zinātkāros, lai atkārtotu zināmo, uzzinātu nezināmo un iegūtu jaunus draugus. Gluži kā seriāla jaunumus mūsu spēles jautājumus pārrunā dalībnieki. Skolās, birojos un pat sabiedriskajā transportā – brīvajos brīžos mūsu fani izmanto aplikāciju un gatavojas iknedēļas spēlei. Gudram būt tagad kļuvis stilīgi!

17:00

Dzīvnieku prāta noslēpumi

Daudzsēriju dokumentāla filma. 2. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Gadsimtiem ilgi esam uzskatījuši, ka dzīvnieki rīkojas instinktīvi un viņiem nav izpratnes par pasaules uzbūvi. Cilvēki uzskatīja, ka dzīvniekus vada instinkts, ka viņi ir vienkārši un iepriekš ieprogrammēti. Taču jaunākie zinātniskie pētījumi atklāj, ka ir neliela dzīvnieku grupa ar neticami gudru prātu. Tā ir savāda grupa, kurā ietilpst dažādi sauszemes, okeāna un spārnotie dzīvnieki. Taču visiem viņiem piemīt kāda ievērojama spēja. Līdzīgi cilvēkiem, viņi prot atrisināt problēmu.

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Aculiecinieks

18:35

Lielā lasīšana

Lielā Lasīšana”skatītāju uzmanībai tiek piedāvāti vēl trīs daiļliteratūras darbi no Lielās Lasīšanas mīļāko grāmatu TOP 21. kurā mēs par grāmatām stāstām, nenozīmē viņu vietu šajā topā. Viena no grāmatām pavisam noteikti bija viens no pirmajiem erotiski provokatīvajiem bestselleriem, kas pēc padomju režīma dzelzs priekškara krišanas bija lasāms latviešu valodā. Otrā grāmata ir ļoti nozīmīga mums, latviešiem. Latgale, ģimene, ticība – visas šīs nopietnās lietas tajā tiek uzlūkotas bērna acīm, nevairoties arī no bērna smiekliem. Trešā Lielās Lasīšanas varone” ir visai brīnumains stāsts par meiteni, kuras dzīvi paslepen virza kāds bagāts, nezināms labvēlis. Arī šīm trim grāmatām, tāpat kā citos Lielās Lasīšanas grāmatu stāstu” raidījumos, ir īpaši pavadoņi”. Aktieris - par spīti sirmajiem deniņiem, joprojām sieviešu mīlulis; kāda ļoti īpaša daudzbērnu ģimene un jauna, stilīga dāma, kuru interesē, kāpēc cilvēki ģērbjas tā, kā viņi ģērbjas.

19:05

Vides fakti

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

19:35

Latvijas šlāgeraptauja 2014

Arī šonedēļ jūsu uzmanībai visjaunākās un vispopulārākās sirdsdziesmas Latvijā: mēs turpināsim Šlāgeraptaujas” aktuālā Rudens posma dziesmu parādi!

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:13

Latloto. Eurojackpot

21:27

Teātris.zip

Pirms Valmieras teātra izrādes Līgava bez pūra” teātra kritiķe Silvija Radzobe mums atgādinās Ostrovska lugu fenomenu un daudzos iestudējumus latviešu teātros.

21:47

A. Ostrovskis. Līgava bez pūra

Valmieras teātra izrāde. Spēlēt izcilā krievu dramaturga A. Ostrovska lugās ir daudzu aktieru sapnis, jo tās dod aktieriem plašu iespēju iemiesoties tēlā, kas noteikti ir attīstībā un spēj noturēt skatītāju uzmanību jau vairāk nekā 150 gadu kopš dramaturga lugas nenoiet no pasaules skatuvēm. Arī latviešu teātris ir bagāts ar Ostrovska lugu iestudējumiem, jo īpaši Līgava bez pūra”. Šis ir režisora Oļģerta Krodera pēdējais iestudējums Valmieras teātrī, kas pierāda izcilu aktieru spēli un režisora uzticību tiem: Ieva Puķe, Dace Eversa, Krišjānis Salmiņš, Agris Māsēns un citi.

00:15

Miglas krasts

Detektīvseriāls. 3. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Slepkava droši vien bijis pārliecināts, ka viņa upura līķi nekad neatradīs. Tomēr divi amatieri ūdenslīdēji to nejauši uziet. Nevienam nav ne jausmas, kas ir noslīkušais cilvēks. Notikums norisinās nelielā ciemā, kur visi cits citu pazīstu un var apzvērēt, ka mirušais nav no vietējiem. Tik tiešām, viņš nav vietējais, bet kādam no ciema iemītniekiem ir patraucējis.

02:05

Sporta studija

02:50

Nakts vēstules*

Koncertuzvedums Kuldīgas estrādē.

TV3

14:50

Es mīlu tevi, Latvija!

8.raidījums Janas komandu šoreiz pārstāv autosportists Andis Neikšāns, mūziķis Marts Kristians Kalniņš un dziedātājs Normunds Rutulis. Valtera komandā dziedātāja Antra Stafecka, mūziķis Jānis Stībelis un pasākumu vadītājs un radio didžejs Valdis Melderis. Komandas spēle ”Klusie telefoni” radīs baumas par Igo un viņa brāli - Ivo Fominu. Komandas mērosies spēkiem jautājumos par kino un meklēs atbildes gan par to, cik kustoņi darbojas Ojāra Vācieša dzejolī, gan to, kādus premjerministrus viņi zina un var nosaukt.

17:05

Mf: Vecie čomi

Čārlijs un Dens ir bijuši labākie draugi un biznesa partneri jau trīsdesmit gadus – viņu sabiedrisko attiecību uzņēmums ir milzīga darījuma ar kādu Japānas kompāniju noslēgšanas priekšvakarā. Tikai divas nedēļas pirms līguma noslēgšanas Denu pārsteidz sieviete, kuru viņš pirms daudziem gadiem pēc kopīgas iedzeršanas apprecēja, bet nākamajā dienā viņi laulību anulēja. Sieviete paziņo, ka Dens ir septiņus gadus vecu dvīņu tēvs, bet viņa ir notiesāta par politiskiem protestiem, un nu četrpadsmit dienas pavadīs cietumā. Dens piekrīt pieskatīt bērnus, lai arī laika viņam nepavisam nav. Vai pastāv kāda iespēja, ka draugi spēs būt labs tēvs un tēvocis, piepildīt bērnu cerības un reizē novest arī biznesa darījumu līdz veiksmīgam iznākumam?

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:35

Suns meklē mājas

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 vēlas pievērst sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. Raidījumā Suns meklē mājas pieaicinātie speciālisti ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību, un izvēlēties vispiemērotāko mājas mīluli.

20:45

Mf: Ralfs-postītājs

Ralfs jau 30 gadus ir ļaunais varonis videospēlē, kurā slavas laurus allaž plūc viņas spēles kompanjons Fiksais Fēlikss. Gadu desmitus Ralfs atradies Fēliksa ēnā, kurš vienmēr, kā jau labais varonis, gozējies slavas saulē. Taču nu Ralfam ir gana – viņam ir apnicis būt ļaunajam varonim, tādēļ viņš dodas prom no sava spēļu automāta, lai izmēģinātu citās arkādes spēlēs. Sākas viņa aizraujošais piedzīvojums citu spēļu valstībās, līdz viņš nonāk pie atklājuma ko patiešām nozīmē būt īstam varonim.

22:45

Mf: Mana bezkaunīgā meitene

Korejiešu filmas ”Yeopgijeogin geunyeo” rimeiks. Filma stāsta par kādu ļoti jauku puisi Čārliju, kurš dzīvo Midvesternā. Viņš aizvada lielisku dzīvi, viņam ir draugi. Kādu dienu metro stacijā viņš ierauga ļoti skaistu meiteni vārdā Džordana, kas ir piedzērusies līdz nemaņai. Viņš to nogādā mājās, bet nākamajā dienā viņa zvana Čārlijam, lai atlīdzinātu par iepriekšējā vakarā notikušo. Viņam nākas satikt šo sarežģīto un nesaprotamo meiteni un starp viņiem kaut kas izveidojas.

00:40

Mf: Lampūnu brīvdienas

Mičs saviem radiniekiem grib organizēt banketu. Tikai problēma ir tā, ka viņam neviena nav. Pēkšņi viņš pa pastu saņem uzaicinājumu no sava sen pazudušā brālēna Vudrova. Tagad priekšpilsētas iedzīvotāji iepazīsies ar hipijiem.

02:20

Mf: Mīlestības prieks

Misija un Vilijs jau ir iedzīvojušies tālajos rietumos, un Misija sāk apjaust savu aizraušanos ar skolotājas darbu, bet Vilijsuzņēmies rūpes par pāra mazo meitiņu Ketiju, vienlaikus paplašina rančo, dēliem piepalīdzot. Ilgi gaidīto Misijas tēva ciemošanos jaunajā dzīves vietā aizēno negaidīta traģēdija, kas iedragā Misijas un Vilija attiecības, un viņiem jācīnās par brūkošās ģimenes saglabāšanu.

03:45

CSI: Lasvegasa 13

9. sērija Nozieguma vietas izmeklēšanas komanda iesaistās vietējās policijas vienības darbā Lasvegasas centrā un palīdz veikt vairākus arestus. Sadarbība ir izdevīga no vairākiem aspektiem, un īpaši spraigā naktī izdodas apcietināt gan vīrieti, kas uzņēmis ārkārtīgu popularitāti ieguvušu interneta video, gan psihopātisku transvestītu, gan narkodīleri, gan prostitūtu.

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums