Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

21:35

Olgas Dreģes 75.jubilejas koncerts

Aktrises Olgas Dreģes 75. jubilejai veltīts koncerts, kas notika Dzintaru koncertzālē un kurā kopā ar jubilāri uz skatuves kāpj viņas tuvākie kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns, kā arī 30 īpašie viesi. To skaitā, Dailes teātra aktieri Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis un Jānis Paukštello, kā arī dziedātāja Olga Rajecka. Koncertā būs iespēja vēlreiz tikties ar seriāla Sirdsmīļā Monika varoņiem, kas liks pasmaidīt arī nopietnākajiem skatītājiem, solīti arī jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā. Skanēs dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, un īpašais priekšnesums būs dziesma Tu, mans mīļais Čipendeil. Neiztrūks arī tādas pazīstamas melodijas kā Ejot cauri rudziem, Teic, kas esi, Ak, skaistā jaunība, savukārt koncerta kulmināciju veidos filmas Vella kalpi popūrijs. Turklāt, ņemot vērā īpašo viesu klātbūtni, negaidīti pavērsieni un muzikāli pārsteigumi garantēti.

23:35

Greizais spogulis

3. sērija

01:20

Mf: Kaimiņu meitene

Astoņpadsmit gadu vecais Metjū Kidmans ir uzcītīgs koledžas skolnieks, kurš sapņo kļūt par politiķi. Līdz šim viņš visu savu dzīvi ir pakārtojis mācībām un karjeras veidošanai. Metjū nākotnes plāni negaidīti sabrūk, kad viņš iemīlas pēc skata kautrīgajā kaimiņu meitenē Danielā. Drīz vien puisis uzzina, ka viņa iemīļotā ir izbijusi pornofilmu zvaigzne.

03:00

Klīvlenda šovs 4

Ģimenes animācijas komēdija vēstī par Klīvlenda Brauna piedzīvojumiem. Daudzus gadus atpakaļ viņš solīja savai skolas mīlestībai Donnai doties uz Stūlbendu, lai sāktu jaunu dzīvi kopā ar mīļoto, viņas diviem bērniem un paša puiku Klīvlendu junioru.

03:20

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

LTV1

21:45

T. Viljamss. Ilgu tramvajs*

Latvijas Nacionālā teātra izrāde. Galvenajā lomā - A. Liedskalniņa Domājot, kādu izrādi Teātris.zip varētu piedāvāt Lieldienu nedēļā, Klusajā Sestdienā - apceres laikā, pirms augšāmcelšanās kristīgajā pasaulē, šķita, ka leģendārā Ilgu tramvaja” izrāde ar Antru Liedskalniņu ir piemērota... ilgām pēc augšāmcelšanās”, kas sevī nes cilvēka cīņu ar savām vājībām un bezspēku, bet kuru tomēr vada ticība. Tāda droši vien bija gan lugas autoram ģeniālajam Tenesijam Viljamsam, tāda bija arī mūsu ģeniālajai aktrisei Antrai Liedskalniņai, kura latviešu teātra vēsturē ar Blanšas lomu paliks ierakstīta zelta burtiem. Ilgu tramvajs” toreiz Drāmas teātrī — tas ir sava veida eksaltētas psiholoģiskās drāmas kvalitātes etalons, un, kā raksta teātra literāte Lilija Dzene: A. Jaunušana un A. Liedskalniņas traģiskais lūgums pēc savstarpējas sapratnes un līdzcietības iekļāvās tā posma latviešu teātra labāko izrāžu kontekstā.” (Teātra režija Baltijā, Jumava, 2006.) Izrādi toreiz teātra galvenais režisors Alfrēds Jaunušans iestudēja pirms 45 gadiem un tas bija pirmais šīs lugas iestudējums Padomju Savienībā. Televīzijas ieraksts gan tapis desmit gadus vēlāk, jo izrāde bija ilgdzīvotāja. Tādēļ nav brīnums, ka tik daudzus gadus, nē, desmitgades Antras Liedskalniņas izdzīvotās traģiskās varones vieta” latviešu teātrī bija tukša. Nākamais pēc Drāmas teātra bija Neatkarīgā teātra Kabata” iestudējums ar Zani Jančevsku galvenajā lomā. Tam seko Valda Liepiņa režisētais Ilgu tramvajs (2000) Dailes teātrī, kurā Indra Briķe bija Blānša. Tad Gaļinas Poļiščukas Teātra observatorijā” Blanšas ir Rēzija Kalniņa un Kārina Tatarinova. Bet šajā sezonā Elita Kļaviņa Jaunajā Rīgas teātrī rāda savu Blanšu.

00:50

Pareizticīgo Lieldienu dievkalpojums

Pārraide no Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāles.

03:55

Raimonds Pauls. Otrā elpa*

Koncerts Ukrainā.

TV3

21:10

Mf: Reiz Romā

Veiksmīga, bet bezcerīgi vientuļā Beta dodas uz Romu, kur notiek viņas jaunākās māsas kāzas. Apmeklējot kādu no strūklakām, kurā, cerot uz laimi, ir samestas monētas, Beta paņem dažas no tām. Šāda pavisam nevainīga zādzība kļūst par lāstu Betai, jo viņu sāk vajāt vairāki vīrieši vienlaicīgi – kā izrādās, Beta ir paņēmusi tieši viņu monētas, kuras bija iemestas strūklakā ar vēlmi satikt sava mūža mīlestību.

23:00

Mf: 80 dienās apkārt zemeslodei

Pēc piedzīvotās sakāves Londonas akadēmiskajās aprindās Fileass Fogs cenšas pierādīt savas zinātniskās perspektīvas zemeslodes izpētē, to apceļojot mazāk nekā 80 dienās. Tas 19. gadsimtā ir vēl nebijis izaicinājums un neprātīgs lēmums, tomēr džentlmenis Fileass Fogs uzstājīgi pie tā turas. Savukārt, lai izbēgtu no varas iestāžu vajāšanas par Londonas bankas aplaupīšanu, par viņa sulaini uzdodas piedzīvojumu meklētājs Paspartū, tā cerot noklusēt savu grēcīgo pagātni. Ceļojumā no Turcijas uz Maroku, Savienotajām Valstīm, Ķīnu, Indiju pievienojas arī simpātiskā Monika. Vēlāk trijotni sāk izsekot negaidīti viesi no Londonas, mēģinot noskaidrot, vai ceļojums apkārt zemeslodei” nav tikai iemesls bēgšanai pēc bankas aplaupīšanas. Ceļojuma gaitā Fileass atklāj ne tikai Paspartū piedalīšanos bankas aplaupīšanā, bet arī to, ka zinātniskie sasniegumi nav vienīgais svarīgais dzīvē...

01:25

Izklausies redzēts

Šova Izklausies redzēts dalībnieki ir astoņas Latvijā plaši pazīstamas personības, kuru galvenais uzdevums būs iejusties pasaules slavenu mākslinieku vai Latvijā atpazīstamu dziedātāju tēlā, to atveidojot iespējami tuvu oriģinālajam sniegumam. Ik nedēļu citā pasaulslavenas zvaigznes tēlā iejutīsies Latvijā pazīstami un cienīti dziedātāji – Olga Rajecka, Samanta Tīna, Liene Greifāne, Agnese Rakovska, viņām pievienosies Roberto Meloni, Ralfs Eilands, Rihards Lepers un Dainis Skutelis. Šovu vada pieredzes bagātais dziedātājs Lauris Reiniks, un šovs ļaus ikvienam izbaudīt aizraujošus priekšnesumus desmit nedēļu garumā. Dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā būs Jānis Šipkēvics, Baiba Sipeniece–Gavare un Valdis Lūriņš.

03:35

Kobra 7

Hipodromā, kur visi tikko iemaksājuši savas likmes totalizatorā, notiek uzbrukums kasei. Par nejaušu nozieguma aculiecinieku un cietušo kļūst Heinrihs - vecs blēdis, kas sevi uzskata par piederīgu aizejošajai ”elegantajai” noziedznieku paaudzei. Kopīgi ar kompanjonu Paulu viņiem rodas izsmalcināts plāns, kā pašiem tikt pie naudas. Abas konkurējošās noziedznieku bandas pilnīgi sajauc galvu Semīram un Janam.

04:20

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums