Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

14:00

Mistiskās slimības

Kad nejūtamies labi un saskaramies ar veselības problēmām, mēs griežamies pie ārsta pēc palīdzības. Bet ko tad, ja viņi nespēj palīdzēt? Ja analīzes, pārbaudes un testi neuzrāda nekādus rezultātus un diagnozi noteikt šķiet neiespējami? Tad palīdzēt var šovs Mistiskās slimības”, kurā speciālisti pēta simptomus, seko zīmēm, analizē un mēģina izskaidrot, lai noteiktu diagnozi un nepieciešamo ārstniecību. Katrs stāsts sākas ar pacienta dzīves aprakstu un simptomiem, ko viņš piedzīvo. Tad pacients apmeklē visus ārstus pēc kārtas, kamēr tiek noteikta īstā diagnoze un slimība izārstēta, bet epizodes beigās ir ieskats tajā, kā pacientam veicies pēc ārstēšanas.

15:00

Greizais spogulis

6. sērija

16:50

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 3

Muzikāli izklaidējošs šlāgermūzikas raidījums, kurā pie raidījuma vadītāja un namatēva Jura Hirša ciemojas Latvijā zināmas un iemīļotas šlāgermūzikas grupas. Ik reizi ciemiņus Jurim Hiršam palīdzes uzņemt un iztaujāt kāda šlāgera mūzikas stila pārstāve. Juris Hiršs kopā ar savu viešņu ielūkosies ne tikai mākslinieku muzikālajā dzīvē, bet arī aizkulisēs un sadzīvē. Raidījuma laikā būs iespējams dzirdēt un redzēt mūziķu jaunākās un populārākās dziesmas.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dallasa 3

2.sērija Džons Ross ir gatavs uz daudz ko, lai panāktu, ka Jūingu Globals attīstās viņam vēlamajā virzienā, taču drīz vien Sjū Elenas savienība ar viņas dēlu tiek apdraudēta. Harisa atgriešanās pārsteidz Emmu, un viņa pieņem vecmāmiņas palīdzību. Bobijs un Enna mēģina izmeklēt, kādos apstākļos Railands atbrīvots no cietuma.

19:00

Dallasa 3

3.sērija Bobijs cenšas pārspēt viltībā Džonu Rosu, bet Kristofers atklāj ko pārsteidzošu par Nikolas pagātni. Emmas spēlītes draud izjaukt Džona Rosa un Pamelas gaidāmās kāzas.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:10

LNT ziņu TOP 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk,” saka H.Burkovskis.

21:00

Kurts Seits un Šura

7.sērija Kurts Seits ir nācis pie samaņas, bet blakus viņam nav viņa biedrs Dželils. Dželils pirms prombraukšanas atstājis Kurtam vēstuli, lai motivētu savu līdzgaitnieku. Kurta Seita vecāki un Šura domā, ka Kurts ir miris kaujā un tādēļ, līdz šim nav saņēmuši par viņu nekādu informāciju. Kurta Seita tēvs, neskatoties uz draudošo stāvokli valstī, vēlas palikt dzimtenē, kurai jūtās piederīgs un ir gatavs tajā arī mirt, ja tā būs lemts. Petro uzstāj par braukšanu uz Petrogradu, jo uzskata, ka tur būs daudz drošāk Šurai. Šura atklāj māsai, ka viņa neprecēs Petro, kaut viņai liekas, ka tante plāno šīs kāzas. Kurts ir atkopies no ievainojumiem un ir gatavs parādīties sabiedrībā. Petro, ieraugot Kurtu ir pārsteigts, ka viņš ir dzīvs. Petro plāno nākamo atriebības plānu.

22:00

Kurts Seits un Šura

8. sērija Kurts Seits ar draugiem ierodas Kislovodskā un steidzas satikt Šuru, taču atrod pamestu māju. Tiek apcietināti Petro vecāki, un viņi uzzina, ka viņš ir nostājies boļševiku pusē. Dželils nejauši ierauga Šuru viesnīcā, kurā paši apmetušies. Šuras ģimene uzstāj, ka šobrīd Šurai būs labāk palikt ar viņiem un doties prom no pilsētas. Tomēr pēdējā mirklī Šura lūdz ģimenei piedošanu un izlec no ejoša vilciena Seita apskāvienos.

23:05

Pēdējie Grimmi 2

Hank goes back to investigate a closed case he handled of a murderer sentenced for execution who claimed that he acted in self-defense when a monster attacked him. Meanwhile, Monroe has an unusual situation come up at the spice shop.

00:05

Mf: Spoguļi

Cenšoties savest kārtībā dzīvi, negodā kritis policists (Kīfers Sazerlends) pieņem apsarga darbu. Viņam jāsargā kāda slavena Ņujorkas universālveikala pārogļojušās drupas. Ēkas izsmalcinātajos spoguļos viņš ierauga šausminošus tēlus un apņemas izdibināt pagātnes noslēpumus... kamēr tie nav iznīcinājuši visu viņa ģimeni.

02:05

Mf: Mans sievišķais es

Georgs ir dzimis mačo. Izskatīgs vīrietis labākajos gados, un sievietes viņu dievina. Viņa prioritātes ir kaislīgas naktis, dārgas mašīnas un karjera – pārdošanas direktora vieta. Viss veicas labi līdz brīdim, kad Valija noceļ viņa iekāroto amatu tieši no deguna priekšas. Kas vēl sliktāk – Valija zina katru sīkāko Georga dzīves detaļu un paziņo, ka ir viņa sievišķās puses iemiesojums! Pie kam Valija ātri vien iekaro arī Georga draugu un kolēģu simpātijas. Un ir skaidrs – abiem viņiem šajā pasaulē vietas nepietiek. Taču Valija nedomā padoties bez cīņas.

03:30

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:15

Ķerto līga 3

12. sērija Kevins un Dženija finālspēļu laikā nolemj riskēt. Raksins saņem jaunu piedāvājumu, taču nav pārliecināts, vai tas viņu interesē. Pītam rodas jauns plāns.

04:30

Ķerto līga 3

13. sērija Sezonas noslēguma sērijā visi ir satraukti izšķirošo spēļu dēļ. Raksins vairs nespēj vadīt savu komandu, un viņa draugiem ir jāizdomā, kurš to darīs viņa vietā.

LTV1

13:26

Daudz laimes!

Apsveikumu koncerts Daudz laimes! ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau desmit gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas televīzijas raidījums. Raidījuma vadītāji - Esmeralda Ermale un Aigars Rozenbergs.

14:15

Latvijas šlāgeraptauja 2014*

15:10

Kas var būt labāks par šo? *

Iknedēļas kulinārijas raidījums Kas var būt labāks par šo? ir pavāra Mārtiņa Rītiņa meistarklase, kuras laikā skatītāji uzzina daudz jauna un noderīga par it kā zināmiem un ikdienišķiem pārtikas produktiem, to izcelsmi un pagatavošanu. Mārtiņš Rītiņš raidījumā dalās arī ar savas pavārmākslas noslēpumiem un piedāvā ne vien senas un tradicionālas, klasiskas un modernas, bet arī ekstravagantas un ekskluzīvas ēdienu receptes!

15:40

Ķepa uz sirds*

Informatīvi izklaidējošs raidījums par mājdzīvniekiem.

16:15

Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras

17:00

Melu laboratorija

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Province

18:50

Mf: Ziemassvētku rotājums

Romantiska filma. (ar subtitriem) TV PIRMIZRĀDE Nesen atraitnēs palikušajai Ketijai svētki solās būt ļoti klusi. Cenzdamās sarast ar vīra nāvi, viņa baidās no Ziemassvētkiem, kam bija īpaša nozīme abu dzīvēs. Turklāt, meitenei jāparūpējas par mantojumā saņemto veikaliņu, kas atrodas uz bankrota robežas. Sastapusi izskatīgo eglīšu tirgotāju Timu, Ketija nespēj pat iedomāties, ka jaunā draudzība nes līdzi arī jaunas cerības un prieku.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:45

De facto

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

21:23

Sporta ziņas

21:33

Laika ziņas

21:40

Mf: Kā nozagt sievu

Komēdija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) TV PIRMIZRĀDE Lietuva, 2013. Kā nozagt sievu” ir jautra komēdija par cilvēkiem, kas cenšas saprast, vai mīlestība tiešām ir spēcīgāka par naudu. Visa filmas darbība risinās dzīvoklī, kur sastopas skolas direktors, tikko brīvībā izlaists cietumnieks, sieviete, kas precējusies ar vienu, bet iepriekš bijusi ar otru puisi, un vēl kāda vientuļā māte. Intriga ir tā, ka kaut kur dzīvoklī varētu būt noslēpta prāva summa naudas…

23:30

Spiegs delfīnu barā

Dokumentāla daudzsēriju filma. 1. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Delfīni ir vieni no sabiedriskākajiem un rotaļīgākajiem šīs planētas dzīvniekiem, ko vieno ciešas radniecības un bara saites. Daudzsēriju dokumentālās filmas uzmanības centrā ir delfīnu bars Mozambikas piekrastē. Filmas uzņemšanā tikušas izmantotas slēptās kameras zivīs - mānekļos, kā arī īpaši apmācīts delfīns-spiegs ar piestiprinātām kamerām, lai iegūtu unikālus kadrus no delfīnu bara dzīves un iepazītu šo apbrīnojami inteliģento dzīvnieku personības. Seriāls atklāj arī citu delfīnu sugu uzvedību visā pasaulē.

00:30

Vakars ar Renāru Zeltiņu*

01:30

Vidzemes koncertzāles atklāšana Cēsīs*

03:25

Ziemassvētki Maltā*

Ciemos pie Kļaviņu - Lozdu ģimenes.

03:55

Personība. 100 g kultūras*

04:35

Diskusija. 100 g kultūras*

Grāmatu lasītājiem un LTV raidījuma Lielā Lasīšana” skatītājiem par prieku, pirms pāris nedēļām par Nācijas Mīļāko grāmatu tika atzīta Kārļa Skalbes pasaka Kaķīša dzirnavas Kāpēc simts gadus pēc pasakas pirmizdevuma vairākiem tūkstošiem lasītāju tā joprojām šķiet tautas garu izteicoša? Kas patiesībā tajā iekodēts – lūzerisms” vai tomēr vieda attieksme pret dzīvi? Par to Diskusijas. 100g kultūras” studijā raidījuma vadītāji Kristīne Želve un Gustavs Terzens sarunāsies ar animācijas filmas Kaķīša dzirnavas” režisori Rozi Stiebru, sociālantropologu Klāvu Sedlenieku un dzejnieku Kārli Vērdiņu.

TV3

13:50

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

14:20

Mf: Čārlijas Ziemassvētki

Ir pāris dienas pirms Ziemassvētkiem, un Denveras štatā dzīvojošā Dankanu ģimene nolemj brīvdienās doties pie mammas Eimijas vecākiem, kuri dzīvo Palmspringsā. Nemiera, steigas un satraukuma pilns skrējiens sagaida ģimenīti jau pašā ceļojuma sākumā. Pēc pārpratumiem ar lidmašīnas biļetēm ģimene tiek sadalīta divās daļās, un sākas Eimijas un Tedijas piedzīvojumiem pilnais ceļojums uz Palmsringsu, kamēr ģimenes galva ar pārējiem bērniem iekuļas dažādās nepatikšanās.

16:00

Mf: Leģendārais piecinieks

Lieldienu zaķis, Zobu feja, Smilšvīrs, Ziemassvētku vecītis un Džeks Lausks – tie ir pieci varoņi, kuri apvieno spēkus, lai nepieļautu, ka ļaunais Piķis nolaupa bērnu sapņus.

18:00

Dullās sacensības ”Neiespējamā misija” 6

Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasarīgi un pat vasarīgi. Vēl varēsim sekot līdz cīņām starp seksīgajiem un nūģiem, bosu un padotajiem, bet pašā sezonas noslēgumā - olu cīņas!

19:00

Nekā personīga

Raidījuma Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Mf: Transformeri 3

Trešās Transformeru filmas darbība risinās ne tikai uz Zemes, bet arī uz Mēness, kas glabā kādu tumšu noslēpumu. Šis noslēpumainais pagātnes notikums draud izraisīt karu uz Zemes – tik plašu, ka pat autobotiem varētu nebūt pa spēkam glābt cilvēci. Sems Vitvikijs kopā ar draugiem dodas palīgā autobotiem uzveikt maldikonus, kurus vada ļaunais Šokvilnis. Šo cīņu apgrūtina valdības lēmums par autobotu izsūtīšanu no Zemes. Lai šajā nevienlīdzīgajā cīņā uzveiktu maldikonus un glābtu cilvēci, Semam un viņa draugiem nāksies izzināt visu par pagātnes noslēpumu.

23:05

Mf: Dūru cīņas

Jaunu viltotāju Ņujorkā ar pagrīdes dūru cīņām iepazīstina pieredzējis krāpnieks, kurš kļūst par viņa menedžeri.

01:15

Mf: Tomijs

Tomijs ir neattapīgs, neveikls puisis, kurš nesen pabeidzis koledžu pēc tam, kad tajā nomācījies septiņus gadus. Viņa tēvam, Lielajam Tomam, pieder autodetaļu fabrika Ohaijo. Kad Tomijs atgriežas mājās, silta vietiņa fabrikā viņu jau gaida. Tēvs viņu iepazīstina ar jaunu ražošanas līniju, kā arī topošo pamāti Beverliju un viņas dēlu Polu. Kad Lielais Toms nomirst, fabrika nonāk bankrota priekšā. Tagad Tomijam jādomā, kā glābt kompāniju. Esot tik neaptēstam, vai viņam ir kādas izredzes?

03:00

Dullās sacensības ”Neiespējamā misija” 6

Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasarīgi un pat vasarīgi. Vēl varēsim sekot līdz cīņām starp seksīgajiem un nūģiem, bosu un padotajiem, bet pašā sezonas noslēgumā - olu cīņas!

03:45

Medikopters 6

”Baltais sniegs” Narkotiku dīleri kalnos ir pazaudējuši vērtīgu preci. Pie klints, kur tā pēc aptuvenajām aplēsēm varētu atrasties, ar alpīnismu nodarbojas ”Medikoptera” komandas puiši. Pāris sekunžu laikā patīkamā atpūta izvēršas par visai bīstamu pasākumu, jo noziedznieki nolemj, ka viņiem nepieciešami ķīlnieki...

04:30

Luī 2

Otrajā sezonā melnais komēdijseriāls tikai uzņem apgriezienus savā ironijas pilnajā attieksmē pret dzīvi, un dažreiz robeža starp joku un skarbu dzīves patiesību ir tik smalka, ka rodas šaubas, vai šī tiešām komēdija. Situācijas Luī dzīvē šai sezonā svārstās no pilnīgi ikdienišķas, kad nākas skaidrot dzīves netaisnības jaunākajai meitai, līdz pilnīgi absurdām, kad ceļojumā uz Afganistānu Luī savā bagāžā atrod pīlēnu.


Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums