Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LNT

22:45

Dabas stihiju varā 2

Pēdējos gados pasaule ir piedzīvojusi vairākas postošas dabas katastrofas, kas ietekmējušas ne tikai pašas zemes veidolu, bet arī to cilvēku dzīves un nākotnes, kuri gadījušies dabas dusmu ceļā. Dokumentālais seriāls Dabas stihiju varā” atklāj dabas spēku visā tā biedējošā skaistumā, ietverot arī personiskus stāstus par ekstrēmajiem laika apstākļiem, kas apskatāmi iepriekš nedemonstrētos mājas video. Īsi, dokumentāli, dramatiski stāsti, kas ataino reālas dabas katastrofas – spēcīgas viesuļvētras, plūdus, cunami, sniega lavīnas, dubļu noslīdējumus un citas. Seriālā apvienotas skarba realitāte un cilvēciska drāma – cilvēki cīnās par izdzīvošanu, norisinās cietušo meklējumi un varonīgas glābšanas operācijas dzīvībai bīstamos laika apstākļos. Filmā notiek sastapšanās ar postošu dabas katastrofu aculieciniekiem, kas filmējuši viņu acu priekšā notiekošās dabas aktivitātes, kā arī ar cilvēkiem, kas pieredzējuši visbriesmīgāko, ko vien daba var piedāvāt, un izdzīvojuši.

23:20

Mf: Atlants iztaisnoja plecus. 1.daļa

Pasaule iet uz galu… Fabrikas tiek slēgtas, transports apstājas, noliktavas ir tukšas, un cilvēki, kas reiz to visu uzturēja pie dzīvības, vienkārši pazūd. Kad izdziest gaismas, un pilsētas apņem aukstums, paliek viena vienīga postaža. Neviens nezina, kā to apturēt, neviens nesaprot, kāpēc tas notiek, neviens, izņemot vienu sievieti, transkontinentālā dzelzceļa vadītāju, kurai ir pamatotas aizdomas, ka pie vainas ir kāda cilvēka izgudrojums. Cilvēka, kurš reiz solīja, ka panāks, ka pasaules motors pārstāj darboties. Viss tagad ir atkarīgs tikai no viņa – vai izdosies šo cilvēku atrast un noskaidrot atbildi uz jautājumu, kurš skan uz ikviena lūpām – kas ir Džons Galts?

01:10

Kārdinājuma varā

29. sērija Firdevsas kundze tiek aizvesta uz policijas iecirkni. Nihats lūdz sava tēva palīdzību, lai tas nenonāktu atklātībā. Hilmi kungs to grib izmantot savā labā. Firdevsas kundze, nespējot izturēt apkaunojumu, sper izmisuma soli. Bihtere kopā ar ģimeni restorānā svin savu dzimšanas dienu.

02:35

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

03:15

Šodien novados

03:25

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

LTV1

22:20

Kaisle

Daudzsēriju romantiska drāma. 1. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) 25 gadus vecajam Āronam Hjūzam nav izdevies atrast darbu kopš universitātes absolvēšanas, viņš joprojām dzīvo pie vecākiem un noraugās, kā paša agrākā draudzene gatavojas kāzām ar viņa brāli. Dzīve tiešām nav gājusi pa tām sliedēm, kuras viņš bija iecerējis. Taču sastapšanās ar Džūliju Renmoru, precētu divu bērnu māti, visu apgriež ar kājām otrādi. Džūlijas divdesmit gadus ilgušajā laulībā jau sen vairs nav kaisles, retos prieka brīžus sniedz vienīgi darbs viesnīcā. Simpātijas izrādās abpusējas un kvēlas.

23:15

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:24

Sporta ziņas

23:26

Laika ziņas

23:30

Koncerts Rakstītāja , veltīts rakstnieces B. Martuževas piemiņai*

00:50

100 g kultūras Nacionālie dārgumi*

01:35

Vai Rīga jau gatava? *

.

01:50

Vai Rīga jau gatava? *

.

TV3

22:00

Mf: Universālais kareivis: atmaksas stunda

Džons nāk pie samaņas pēc komas un uzzina, ka viņa sieva un meita ir noslepkavotas. Džonu vajā atmiņas vīzijas par uzbrukumu, kura laikā gāja bojā viņa ģimene, un viņš nolemj atriebties slepkavam – savam lielākajam ienaidniekam jau kopš Vjetnamas kara laikiem - Lūkam Devero. Tomēr šis uzdevums kļūst sarežģītāks, kad pašu Džonu sāk vajāt kāds nežēlīgs universālais kareivis vārdā Magnuss, bet Lūks Devero gatavojas bez valdības ziņas ieviest jaunu kārtību universālajiem kareivjiem – viņš atsijā vājākos un brutālās cīņās uz dzīvību un nāvi atlasa spēcīgākos kareivjus. Jo tuvāk Lūkam un viņa armijai nokļūst Džons, jo vairāk viņš uzzina pats par sevi un sāk šaubīties, vai tā maz ir patiesība, kam viņš tik svēti tic.

00:15

Kinomānija 6

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

00:55

Radu būšana 5

4.sērija Ideālā ģimenē visi uzticas cits citam, nevērpj intrigas un neslēpj cits no cita noslēpumus. Taču kurš teica, ka Budjko-Koraļovi ir ideāla ģimene? Tāpēc Maksims un Maša, kas it kā devušies komandējumā, patiesībā atrodas Maskavā un atpūšas no radiem un bērniem. Žeņa turpina sagādāt pārsteigumus – pie Kovaļoviem ierodas klases audzinātāja, un visi Jevgēnijas meli nāk gaismā. Krīze ģimenes attiecībās saasinās, un Vaņa pieņem lēmumu – bērni pa vasaru brauks pie viņiem uz Kučuguru.

01:55

Alkas pēc laimes

79. sērija Ulla uzskata, ka Maja ir stāvoklī. Tāpēc Ulla brokastu laikā mēģina saskatīt pazīmes, kas apstiprinātu viņas aizdomas. Kiliāns un Edmunds nav sajūsmā par Vībkes atgriešanos rēderejā, turpretī Roberts, Jans un Zenta par to priecājas. Kiliāns Zentai apgalvo, ka bez grūtībām spēs vadīt uzņēmumu. Kad viņš uzzina, ka Robertam tomēr ir izredzes dabūt atļauju kuģu būvētavas atjaunošanai, Kiliāns lūdz Zentas palīdzību, bet viņa vairs negrib iejaukties. Pirms aizbraukšanas Zenta Grētai uztic kādu uzdevumu. Grēta nezina, vai spēs tikt ar to galā.

02:45

Mīlestības sirdspuksti 2

99. sērija Gatavošanās Daniela un Lauras kāzām notiek pilnā sparā. Laura visus pārsteidz ar paziņojumu, ka Saskiju negrib redzēt savās kāzās. Saskija ir apņēmusies izklīdināt Lauras neuzticēšanos un Lehneriem izsaka nesavtīgu piedāvājumu. Štefans joprojām cīnās ar savām jūtām pret Lauru. Henningam ir grūti noskatīties, kā Tomass savu māti Annelīzi pierunā pēc gūžas operācijas pārvākties uz senioru rezidenci. Hennings atceras savu māti, kura nomira veco ļaužu pansionātā, pirms viņš paspēja ar viņu izlīgt.

03:30

Viņas melo labāk 2

53. sērija Margarita parāda Martai fotogrāfijas, kuras fotografējis Roberts. Martai nāk smiekli. Kristīnei liekas, ka Margaritai vajadzīgs tāds vīrietis kā Roberts. Jolanta nopriecājas, ieraugot Mariju. Viņai izdodas iegūt Marijas uzticību, parādot viņai bērnības fotogrāfiju. Margarita dodas uz randiņu ar Robertu, bet tikai tāpēc, lai viņu pārliecinātu, ka viņu attiecībām nav nekādu perspektīvu. Bet pēkšņi Margaritu piemeklē apendicīta lēkme.

03:55

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:25

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums