Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

04:20

Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras*

05:00

LV jaunatklāšanas raidījums TE!*

06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:02

Ielas garumā*

06:35

Vides fakti*

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

07:05

Muks

Animācijas seriāls. 17. un 18.sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

07:30

Tillija un draugi

Animācijas filma. 31. un 32.sērija.

08:00

Luijs

Animācijas seriāls. 9. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:10

Pelēns Tips

Animācijas seriāls. 17. un 18.sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:30

Mežainīši

Animācijas filma. 18. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

09:00

Kas te? Es te!

Kā jau svētdienās Kastē pieņemts, Lupe un Konstantīns lasīs bērnu sūtītās vēstules un apskatīs zīmējumus, Varis demonstrēs eksperimentu, savukārt Pukš gadīs ciemos kādu skaistas balss īpašnieku un mūzicēs kopā ar to.

09:30

Gārfīlda šovs

Animācijas seriāls. 39. un 40. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

10:00

Mazie detektīvi un Baltās dāmas noslēpums

Piedzīvojumu filma bērniem. 5. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

10:30

Izgaršot Brazīliju

Dokumentāls seriāls.8.sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

11:00

Neatklātie Tuvie austrumi

Dokumentāla daudzsēriju filma. 1. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) TV PIRMIZRĀDE No bieziem mežiem līdz nomaļiem tuksnešiem, starp savvaļīgiem kalniem un košu jūru dzīlēs – Tuvie austrumi glabā aizraujošas, bet filmā teju nekad nefiksētas ainas. Šeit rietumi satiek austrumus, meži – tuksnešus, un dzīvā daba pārsteidz ar unikālu daudzveidību. Dokumentālā filma Neatklātie Tuvie austrumi” ved ceļojumā Turcijas, Ēģiptes, Turkmenistānas un Jordānas plašajā daudzveidībā.

12:00

Dievkalpojums

13:00

Saknes debesīs (ar subtitriem)

13:25

Daudz laimes!

Apsveikumu koncerts Daudz laimes! ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau desmit gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas televīzijas raidījums.

14:15

Latvijas šlāgeraptauja 2015*

15:10

Ķepa uz sirds*

15:40

Īrija ar Džeimsu Nesbitu

Dokumentāla filma. (oriģinālvalodas izvēle) Aktieris Džeimss Nesbits ir pazīstams ar lomām filmās Hobits: Negaidīts ceļojums un Hobits: Smoga posta zeme , taču sākotnēji viņš nemaz nevēlējās kļūt par aktieri, bet skolotāju Ziemeļīrijas mazpilsētā. Šajā daudzsēriju dokumentālajā filmā viņš iepazīstinās skatītājus ar savas dzimtās Īrijas salas raupji vulkāniskajām ainavām, plašajiem ezeriem, senajām tradīcijām un vietējo iedzīvotāju neatkārtojamo šarmu. Astoņu sēriju garumā Džeimss Nesbits dodas aizraujošā piedzīvojumā, iepazīstinot skatītājus ar īru dzīvi - kultūru, vēsturi un cilvēkiem. Pirmā sērija. Raidījuma vadītājs Džeimss Nesbits vedīs ceļojumā uz brīnumainajiem Īrijas dienvidrietumiem, kur apmeklēs gan publiskas celtnes, gan divas brīnišķīgas mantotas mājas, kā arī kavēsies bērnības atmiņās, cenšoties radīt savu ideālo saldējuma recepti.

16:10

Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras

Kārlis Padegs. Kārlis Padegs ir viens no spožākajiem latviešu māksliniekiem, virtuozs zīmētājs un gleznotājs. Ekstravaganta, savrupa personība gan mākslā, gan dzīvē. Plaši pazīstams kā 20. gadsimta 30. gadu Rīgas dendijs un autsaiders. Starpkaru laikmeta Latvijas mākslā Padegs ir neparasts un šokējošs.Viņš atveido moderno lielpilsētas dzīvi, ideālo sapņu pasauli, pievēršas pretkara tēmai un darina pašportretus.Viņam raksturīga dzēlīga ironija un groteska, paradoksi un pretstati. Padega māksla ir sociāli aktīva un ārkārtīgi mūsdienīga. Kā mēģinājums skatuves valodā izteikt mākslinieka pretrunīgo būtību, izstāžu zālē Arsenāls” Varis Piņķis iestudējis izrādi Padegs un Padegs”. Saruna par mākslinieku Kārli Padegu raidījumā Nacionālie dārgumi. 100g kultūras”.

17:00

Selfridžs 2

Seriāls. 8. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Harijs atgriežas no Vācijas un atklāj, ka viņa reputācija ir sadragāta un veikala apgrozījums krītas. Delfīne noorganizē, ka veikalu apmeklē Holivudas kino zvaigznes un producents Maks Senets. Agnese lūdz Selfridža kunga palīdzību Valērijas meklējumos. Lēdija Meja piedāvā Harijam palīdzību cīņā ar Loksliju, taču viņš atsaka.

18:00

Dienas ziņas

(Svētdiena) (ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Province

18:50
LIVE

Radīti mūzikai

Klasiskās mūzikas šovs. TIEŠRAIDE. JAUNĀ SEZONA! Sešu nedēļu koncertu un pārsteigumu ciklu iesāk šovs Radīti mūzikai”, tā pirmā tiešraide no Zaķusalas koncertstudijas jau 1. martā. Šī būs akadēmiskās mūzikas konkursa otrā sezona, kad iepzīsiet astoņus klasiskās mūzikas jaunos virtuozus , kuri savu talantu pauž dziedot, spēlējot klavieres, klasisko ģitāru, saksofonu, flautu un akordeonu. Pirmajā koncertā trīs atvēlētajās priekšnesuma minūtēs konkursantiem jāspēlē brīvas izvēles skaņdarbs. Kopā ar šīs sezonas konkursa muzikālo konsultantu ģitāristu Kasparu Zemīti dalībnieki būs parūpējušies, lai tas būtu neaizmirstams muzikāls baudījums gan klasiskās mūzikas gardēžiem, gan arī tiem skatītājiem, kas ar klasisko mūziku līdz īsm bijuši uz Jūs”. Žūrijā - LR3- Klasika’’ direktore Gunda Vaivode un diriģents , Vidzemes kamerorķestra mākslinieciskais vadītājs Andris Veismanis. Katrā raidījumā tiešraidē skatītāji redzēs arī eksperimentu, kas būs nervus kutinošs pārbaudījums dallibniekiem. Šoreiz mūziķiem būs jāmuzicē neparastā vidē, par ko iepriekš nebūs informēti…Otrās kārtas atskaites punkts būs skatītāju un žūrijas vērtējums, ko dalībnieki saņems pirmajā konkursa kārtā ! Šovu ‘’Radīti mūzikai’’ vadīs Valters Frīdenbergs.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:43

Sporta ziņas

20:46

Laika ziņas

20:50

De facto

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

21:20

Mf: Vāgnera klans

Vēsturiska drāma. (ar subtitriem) TV PIRMIZRĀDE Rihards Vāgners ir miris. Viņa ģēnija dzirkstij tagad jākļūst par liesmu mūžībā, viņa talanta nestajiem augļiem – par privilēģiju komponista ģimenei. Vadību pār garīgo un materiālo mantojumu uzņemas Kozima – sieva, menedžere un ģimenes klana vadone. Kozima zina, ka labākais veids, kā Riharda Vāgnera atstāto saglabāt, ir paturēt ģimenes lokā. Taču viņas plāni pieprasa nežēlīgu pakļaušanos no pašas bērniem...

23:25

LV jaunatklāšanas raidījums TE!*

Lielas skatītāju simpātijas iekarojušais LV jaunatklāšnas raidījums TE! atgriežas jau ar sesto sezonu. Tā solās būt vēl aizraujošāka un piedzīvojumiem bagātāka. Viens no TE! sestās sezonas jaunumiem būs tematiskā sadaļa - TE! Pats, kuru vadīs pasaules elpu iepazinusī žurnāliste un modele Līva Oliņa. TE! Pats pētīs un izzinās latviešu garīguma plašumus, iepazīstot spēcīgas personības un viņu dzīves vidi. Neizpaliks tikšanās arī ar jau pazīstamajiem radījuma vadītājiem. TE! Vietējie Marta Selecka un Gustavs Terzens turpinās atklāt vietējo ļaužu iedvesmas stāstus. TE! Rīga Māra Sleja meklēs urbānās pērles, kā arī ieteiks oriģinālus brīvdienu pavadīšanas padomus ģimenēm. TE! Tests Pauls Timrots turpinās iejusties nejaušā tūrista lomā, lai vērtētu tūrisma infrastruktūru ārpus Rīgas. TE! Dara Dace Grimze un Māris Olte atklās Latvijas darītājus - sava amata pratējus, cilvēkus ar vēsturisko tradīciju bagāžu, kas zina, kā to pielāgot modernajai pasaulei. Tāpat arī šajā sezonā turpināsies nu jau par Vislatvijas akciju kļuvušās raidījuma simbolikas TE! GRĀBEKĻA slēpšana Latvijas plašumos.

00:25

Mīla savvaļā

Dokumentāla filma. 4. (nosl.) sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Pateicoties vēsturiski ģeogrāfiskajiem apstākļiem, Austrālijas dabasskati pieder senākajām ainavām uz planētas. Austrālija vairāk kā 40 miljonus gadu bijusi izolēta no pārējās pasaules, tādēļ šai milzīgajai salai ir neatkārtojama flora un fauna: lielākā daļa sugu nekur citur uz zemes nav atrodamas. Par savu emblēmu Austrālija ir izvēlējusies ļoti īpašu dzīvnieku, vislielāko no somaiņiem, – ķenguru. Šajā sērijā mēs tuvāk iepazīsim rudo ķenguru un tā paražas, kā arī citus Austrālijas īpatņus.

01:25

Mf: Mēness un ezers

Mākslas filma.

03:05

LTV - 60*

Zelta arhīvs.

03:30

Dzimtas detektīvs*

Sējānu dzimta.

04:25

Diskusija. 100 g kultūras*

TV3

04:40

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

05:00

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 2

23.sērija Pēc Vo Fata iesēdināšanas cietumā Džo Vaits dodas runāt ar Makgeretu. Denijs uzzina, ka Stens un Reičela pārceļas uz Lasvegasu un viņš zaudē aizbildniecību pār Greisu. Safabricētas slepkavības vietā Fraieru nošauj noslēpumains šāvējs, kurš ievaino arī Maksu un aizbēg ar policijas mašīnu. Šī pati persona iznīcina policijas galveno ēku, bet, šķiet, ir guvusi miesas bojājumus.

05:45

Saikne 2

3. sērija Kelvins Mārtinam nosūta tikšanās adresi. Mārtins lūdz Trevora padomu un tiek pieņemts darbā viņa ziņu sindikātā. Kelvins Mārtinam iesaka parunāt ar Meloriju Keinu, kura arī ir vīlusies uzņēmumā, taču ir sagūstīta pie Pakistānas robežas. Džeiks palīdz Lūsijai meklēt saikni ar Amēliju. Kāds karavīrs pastāsta, ka viņa māte ar līdzīgām dotībām tikusi nogalināta.

06:55

Monsuno

Seriāls stāts par kādu monstra DNA, sauktu par Monsuno, ar kura palīdzību var atdzīvināt lietas. Tas nonāk trīs pusaudžu, piedzīvojumu meklētāju rokās, kuri pat nenojauš neko ļaunu. Viņi visi kopā meklē viena no pusaudžiem tēvu, kurš Monsuno ir radījis. Kompānijai pievienojas arī mūks no Himalajiem, un viņi visi kopā dodas mainīt pasauli.

07:20

Īpašais aģents Oso 2

Īpašais aģents Oso ir lācis, kurš strādā starptautiskā organizācijā. Viņa uzdevums ir palīdzēt bērniem visā pasaulē tikt galā ar dažādiem mājas un dzīves uzdevumiem – tādiem, kas pieaugušajiem šķiet sīkums, bet bērniem var izvērsties par īstu problēmu! Piemēram, kā tīrīt savu istabu, pagatavot salātus vai aizsiet kurpes. Ja tu to nezini, skaties un mācies!

07:45

Īpašais aģents Oso 2

Īpašais aģents Oso ir lācis, kurš strādā starptautiskā organizācijā. Viņa uzdevums ir palīdzēt bērniem visā pasaulē tikt galā ar dažādiem mājas un dzīves uzdevumiem – tādiem, kas pieaugušajiem šķiet sīkums, bet bērniem var izvērsties par īstu problēmu! Piemēram, kā tīrīt savu istabu, pagatavot salātus vai aizsiet kurpes. Ja tu to nezini, skaties un mācies!

08:10

Kinomānija 6

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

08:50

Māmiņu klubs

Jaunajā Māmiņu Kluba” sezonā turpināsim sekot līdzi Lienes un Kaspara Bērziņu jaundzimušā bērniņa Superbēbīša” gaitām. Tāpat raidījumā izglītosim jaunos vecākus par bērnu auklēšanu, audzināšanu un sirsnīgām attiecībām ģimenēs, jo tās ir visas mūsu tautas nākotnes pastāvēšanas galvenais spēks. Raidījumā ”Māmiņu Klubs” (arī www.maminuklubs.lv) vecāki uzzinās daudz vērtīgu lietu, lai labāk izprastu savus mazos un nodibinātu pēc iespējas veiksmīgākas attiecības ar viņiem. Raidījuma vadītāja – Kristīne Virsnīte.

09:25

Gatavo 3

Trīs jaunas sievietes – Anna Panna, Līva Kļaviņa un Linda Vilmansone, ar trīs dažādām garšu izjūtām un redzējumu uz dzīvi, gatavos trīs dažādus ēdienus. Viņas vēlās pārsteigt viena otru un skatītājus, tas allaž notiks kopīgā piknikā interesantā un katru reizi citā vietā. Raidījuma vienojošais elements ir vadītāju draudzība, kaislība pret ēdienu un izaicinājums pārsteigt vienai otru ar katru reizi citu un sezonālu produktu. Atšķirīgais arī būs – skatītājiem raidījuma laikā būs iespēja sazināties ar vadītājām sociālajos tīklos, tā piedaloties gatavošanas procesā un pēcāk izgaršojot visu kopīgā piknikā.

10:00

Superbingo

Loterijas SuperBingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Pesecka, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:00

Bibliotekāri

7. sērija Bibliotekāri ierodas zinātnes pasākumā Čikāgas apkaimē, kur notiek kas dīvains un pat maģisks. Pasākuma sponsore iziet cauri portālam, un Dženkinss viņā sazīmē savu seno ienaidnieci Morganu le Feju. Morgana ir konkursa dalībniekiem piešķīrusi lietotni, kas ļauj izmantot maģiju, lai kaitētu sāncenšiem, jo vispārējs haoss viņai būtu izdevīgs.

12:00

Bibliotekāri

8. sērija Pētot neparastas parādības Slovākijā, bibliotekāri uzduras amerikāņu pusaudzei Keitijai. Viņai tek asinis, un viņa apgalvo, ka trīs viņas draugi ir nonākuši briesmās tuvējā mājā. Bērda ar Stounu un Džounsu dodas izlūkos, atstājot Kasandru pie Keitijas. Dženkinss pa telefonu pastāsta par ceļojošām burvju mājām – gan labām, gan ļaunām.

13:00

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

13:30

Mf: Atkal tu

Veiksmīga karjeras sieviete Marnija dodas uz dzimto pilsētu, uz vecākā brāļa kāzām. Liels un nepatīkams ir viņas pārsteigums, uzzinot, ka brāļa izredzētā ir Džoanna – Marnijas skolas biedrene, kura skolas laikā nejauki un pat nežēlīgi izturējās pret Marniju. Nu Marnija vēlas panākt, lai Džoanna atvainojas par skolas laiku pāri darījumiem, taču viņas māte Geila iesaka meitai atstāt savu aizvainojumu pagātnē. Mātes domas krasi mainās, kad atklājas, ka Džoannas tante ir Mona – Geilas jaunību dienu draudzene, ar kuru viņas sastrīdējās un kļuva par ienaidniecēm...

15:35

Mf: Monstri pret atnācējiem

Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki pret tiem ir bezspēcīgi, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam iesaistīt cīņā monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu. Spriediet paši – šai komandā ietilpst ar izcilām prāta spējām apveltītais profesors Tarakāns, radījums ar iesauku Trūkstošais posms, kas izskatās pa pusei kā pērtiķis, pa pusei kā zivs, želejveida Bobs, milzīga kūniņa Insektozaurs, bet dīvaiņu parādi noslēdz 15 metru garā piemīlīgā blondīne Sūzena Mērfija (viņai kāzu dienā trāpīja meteorīts, acīmredzami inficēts ar kādu kosmisku augšanas draņķību). Šīs superkomandas uzdevums ir tikt galā ar nevēlamajiem ciemiņiem un glābt Zemi no bojāejas.

17:30

Sanāciet, sadziediet!

Baibas Sipenieces– Gavares vadībā varēs izbaudīt galvu reibinošu dziesmotu sacensību. Tajā sagaidāms azarts, pozitīvas emocijas un pats galvenais – tik daudz latviešu dziesmu kā vēl nekad. Spēlēs grupa, viesos būs ieradušies Latvijā cienīti mūziķi Jānis Apeinis, Varis Vētra, Markuss Riva, Sigita Jevgļevska, Aija Andrejeva un Ieva Sutugova.

19:00

Nekā personīga

Raidījuma Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Dejo ar zvaigzni

Krāšņā un aizraujošā deju sacensībā piedalīsies 11 pāri - divkārtējā Latvijas čempione 10 deju programmā – Liene Tarane un Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, profesionālais dejotājs, treneris, sporta deju tiesnesis Viktors Haritonovs un dziedātāja Liene Greifāne, Latvijas latīņamerikas deju čempions – Andris Antuzevičs un dziedātāja Lolita Novikova, Latvijas latīņamerikas deju čempione – Ilze Jankovska un Latvijas Lepnums Mārtiņš Oliņš, starptautiskas klases dejotāju, Latvijas vicečempions 10 deju programmā – Raimonds Andersons un Viņas melo labāk aktrise Evija Skulte, prestižā United Kingdom Open Rising Star Championships uzvarētāja, Brodvejas šova Burn The Floor dalībniece Elza Pole un pavārs Elmārs Tannis, Latvijas Republikas Showdance čempionāta 2.vietas ieguvējs Jānis Strēlnieks un bijusī televīzijas raidījumu vadītāja Anna Lieckalniņa, Latvijas vicečempione latīņamerikas dejās, daudzkartēja starptautisko sacensību laureāte Lesia Bogačova un Nekā personīga žurnālists Ansis Pūpols, finālists Latvijas sporta deju čempionātos gan Latīņamerikas, gan 10 deju programmā – Kārlis Kemlers un modele Diāna Kubasova, divkārtēja Latvijas čempione, starptautisku sporta deju sacensību fināliste Marta Kalēja un fotogrāfs, šova Sokolovs par seksu vadītājs Aleksandrs Sokolovs, Latvijas Kausa izcīņas posmu sporta dejās finālists un laureāts jauniešu vecuma grupā, un Salsa Baltic Show Cup 2011 uzvarētājs Mārtiņš Kagainis un uzņēmēja Svetlana Loeva. Šie 11 pāri tiksies uz deju grīdas, lai turpmākās 10 nedēļas cīnītos par uzvaru! Šovu vada Maija Silova un Jānis Āmanis, bet dejotājus vērtē stingra žūrija - baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, profesionālo Sporta deju sacensību tiesnese un trenere, deju studijas 7 vadītāja Agita Mironova un mūziklu un muzikālo izrāžu horeogrāfs Alberts Kivlenieks.

23:25

Mf: Māsas atriebība

Restorāna īpašniekam Maiklam it kā ir viss – veiksmīgs bizness, skaista māja un mīloša ģimene, kuru nesen papildinājis jaundzimušais dēls. Viss mainās, kad viņa dzīvi sadomājusi izpostīt skaistā Suzanna. Viņa izstrādā smalkus un nekrietnus plānus un soli pa solim tuvojas Maiklam un viņa dzīvei, lai nodarītu pēc iespējas vairāk posta. Suzanna piedzirda Maiklu, pavedina, nofilmē visu un šantažē. Maiklam neatliek nekas cits, kā nolīgt privātdetektīvu, lai saprastu, kāpēc Suzanna tā dara un kā no viņas atbrīvoties. Kā noskaidrojas, Suzanna mēģina atriebt Maikla senus pāridarījumus viņas māsai.

01:10

Mf: Izpirkuma asinis

Kvinam Fortem bija viss – vara, nauda, brālis, kas viņu dievināja, un sieviete, kas viņu mīlēja. Taču viņam bija arī ienaidnieki. Un vienas nakts laikā Kvins zaudēja visu – nodevēja dēļ viņš tiek arestēts, viņa tēvs, kurš ir kriminālā grupējuma vadonis, tiek nogalināts, bet brālis uzskata, ka aiz tā visa stāv pats Kvins. Kad Kvins tiek atbrīvots no cietuma, viņš cenšas izbēgt no saviem pagātnes dēmoniem, tomēr tas izrādās neiespējams uzdevums, jo jaunais, nežēlīgais bandas vadonis nedomā to pieļaut. Tā kā izvairīties no viņa nav iespējams, Kvins nolemj cīnīties.

02:40

Saikne 2

2. sērija Mārtins vēlas runāt ar Kelvinu, bet, zinot, ka viņu būs grūti dabūt rokā, viņš pievēršas Vikašam Najaram, kurš ir ieinteresēts nolīgt Kelvinu darbā. Vikaša tēvs ir nolaupīts, un par viņu ir pieprasīta izpirkuma maksa, taču tā vien sāk likties, ka ne jau nauda ir bijis īstais nolaupītāju mērķis. Džeiks atrakciju parkā iepazīstas ar meiteni, un abi kopā brauc karuseļos.

03:25

Saikne 2

3. sērija Kelvins Mārtinam nosūta tikšanās adresi. Mārtins lūdz Trevora padomu un tiek pieņemts darbā viņa ziņu sindikātā. Kelvins Mārtinam iesaka parunāt ar Meloriju Keinu, kura arī ir vīlusies uzņēmumā, taču ir sagūstīta pie Pakistānas robežas. Džeiks palīdz Lūsijai meklēt saikni ar Amēliju. Kāds karavīrs pastāsta, ka viņa māte ar līdzīgām dotībām tikusi nogalināta.

04:10

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 2

23.sērija Pēc Vo Fata iesēdināšanas cietumā Džo Vaits dodas runāt ar Makgeretu. Denijs uzzina, ka Stens un Reičela pārceļas uz Lasvegasu un viņš zaudē aizbildniecību pār Greisu. Safabricētas slepkavības vietā Fraieru nošauj noslēpumains šāvējs, kurš ievaino arī Maksu un aizbēg ar policijas mašīnu. Šī pati persona iznīcina policijas galveno ēku, bet, šķiet, ir guvusi miesas bojājumus.

LNT

04:50

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

05:00

Likums un kārtība

Lielbritānijas versija tāda paša nosaukuma populārajam ASV seriālam, kas stāsta par divu likuma pārstāvju - policijas, kas izmeklē Londonas ielās notikušus noziegumus, un prokuroru, kas mēģina pierādīt apsūdzēto vainu, darbību. Policijas slepkavību izmeklēšanas nodaļā strādā apzinīgi policisti. Viens no viņiem ir vecākais detektīvs Ronijs, ar smagu pagātni un lielu sirdi, kurš nu alkoholu mēģina aizvietot ar pārtiku. Ronija partneris ir jaunākais detektīvs Džo, jauns policists, kurš slepkavību izmeklēšanas nodaļā ir nonācis pa tiešo no bērnu aizsardzības. Kopā komanda ir nodevusies darbam ar visu sirdi, un neviens nedomā apstāties, pirms vainīgais nav notverts. Taču ar notveršanu nekas nebeidzas - kad vainīgais ir atklāts, pie darba ķeras prokuroru komanda, kuriem cauri visai tiesu sistēmai jānoved lieta līdz galam - apcietinājumam.

05:45

Briklberija 2

Multiplikācijas filma.

06:05

Kādas slimības vēsture

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

06:55

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.

07:05

Nedēļa novados. Kopsavilkums

07:30

Šefpavāru cīņas: Saldais ēdiens 2

4. sērija Šoreiz konditoriem būs iespēja izpausties - viņiem jāpagatavo telpa, kurā pilnīgi viss ir ēdams. Viņu radīto novērtēt ieradīsies pazīstami Holivudas aktieri.

08:30

Karamba!

08:45

Es dzīvoju koka mājā

4.filma Latvijas kokrūpnieki ar saviem darbiem iemantojuši labu slavu arī ārpus mūsu valsts robežām. Šajā īsfilmā stāstījums par atpūtas kompleksa celtniecību Lietuvā, Žalktinis ciemā. Viena no atpūtas kompleksa būvēm ir zirgu arēna, kuras būvniecībā latviešu uzņēmēji veidojuši unikālas griestu konstrukcijas – koka kopnes, kas šobrīd uzskatāmas par lielākajām Eiropā.

09:00

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

10:00

Profesija – mamma

Būt par mammu ir profesija, kurā nav brīvdienu, un tas ir sarežģītākais un vienlaikus skaistākais arods, jo ļauj pavadīt laiku kopā ar ģimeni un bērniem. No mammām tiek sagaidīts, ka tās būs vienlaikus veiksmīgas darbā, tiks galā ar mājas soli, būs mīlošas partneres un sniegs bērniem labāko, ko var. Ikdienā to visu savienot nereti ir izaicinājums! Raidījums stāstīs par dažādiem cilvēkiem, kas veic mammas pienākumus. Būs stāsti par daudzbērnu mammām, par ļoti jaunu un vecāko māmiņu, par mammu, kura visu savu laika velta bērnu skološanai un ārpus skolas nodarbībām, par mammu – brīvdomātāju un par SOS ciemata mammu, kura ir izaudzinājusi ne tika savus bērnus, bet sniedz sirds siltumu arī tiem mazuļiem, kuriem nav iespējas augt savā bioloģiskajā ģimenē, kā arī par netradicionālākiem ģimeņu modeļiem.

11:00

Veiksmīgs uzņēmejs

11:30

Agata Kristi. Erkils Puaro

1.sērija Pie Puaro griežas Todas kundz, kuras pavāre Elīza ir pēkšņi pazudusi. Puaro nāk Elīzai uz pēdām, kura pastāsta, ka viņu kāds svešinieks no juridiskā firmas informējis, ka viņa ir mantojusi īpašumu Anglijas Ziemeļos, bet viņai jādodas uz turieni nekavējoties. Puaro ātri vien atklāj ko interesantu un saistītu ar neseno bankas aplaupīšanu.

12:40

Agata Kristi. Erkils Puaro

2.sērija Puaro mēģina atrisināt mīklaino gadījumu, kas noticis Uguņošanas naktī. Alena kundze ir atrasta nošauta, acīmredzot, izdarījusi pašnāvību, taču viņa tur pistoli nepareizajā rokā, un rodas aizdomas, ka pašnāvība tikusi inscenēta. Pie kam pelnu traukā ir atrasti turku cigarešu izsmēķi, ko smēķējis kāds upura paziņa ar šaubīgu reputāciju. Alena kundze bijusi saderināta, un nav neviena redzama iemesla, kā dēļ viņa varētu gribēt atņemt sev dzīvību. Taču varbūt viņa to izdarīja? Vai tā tomēr bija slepkavība?

13:50

Mistiskās slimības 2

Kad nejūtamies labi un saskaramies ar veselības problēmām, mēs griežamies pie ārsta pēc palīdzības. Bet ko tad, ja viņi nespēj palīdzēt? Ja analīzes, pārbaudes un testi neuzrāda nekādus rezultātus un diagnozi noteikt šķiet neiespējami? Tad palīdzēt var šovs Mistiskās slimības”, kurā speciālisti pēta simptomus, seko zīmēm, analizē un mēģina izskaidrot, lai noteiktu diagnozi un nepieciešamo ārstniecību. Katrs stāsts sākas ar pacienta dzīves aprakstu un simptomiem, ko viņš piedzīvo. Tad pacients apmeklē visus ārstus pēc kārtas, kamēr tiek noteikta īstā diagnoze un slimība izārstēta, bet epizodes beigās ir ieskats tajā, kā pacientam veicies pēc ārstēšanas.

14:50

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 4

15:50

Greizais spogulis

16. sērija

17:50

Ziņas sešos

18:00

Noziegumam pa pēdām 12

7.sērija Džesika Flečere vēlas izsolē iegādāties Artura Konana Doila grāmatas manuskriptu muzeja vajadzībām. Izsolē viņa satiek savu senu draugu Čārliju Garetu, kurš nolīgts, lai nosolītu kāda mazpazīstama mākslinieka darbu līdz 100 tūkstošiem dolāru. Vienīgā norāde Čārlijam ir nesolīt ne centa virs 100 tūkstošiem, tomēr viņš aizraujas un nosola daudz vairāk. Džesikas šaubas par manuskriptu, ko viņa vēlējās nopirkt un situācija, kurā nonācis Čārlijs, rada aizdomas, ka šeit notiek krāpniecība. Kad notiek arī slepkavība, ir laiks Džesikai ķerties pie darba.

19:00

Noziegumam pa pēdām 12

8.sērija Kompānijas Gary&Larry grāmatvedis tiek atrasts nošauts, un, pēc visa spriežot, tā bijusi pašnāvība. Tūlīt pēc tam kompānijai pazūd liela naudas summa - 750 tūkstoši dolāru, kuri bija ziedoti Džesikas Flečeres literatūras fondam, tāpēc Džesika dodas šerifam palīgā noskaidrot, kas noticis. Izmeklēšana ietver arī rakņāšanos kompānijas partnera Lerija Armstronga tumšajā pagātnē, Kaila ģimenes noslēpumu izzināšanu un otra uzņēmuma partnera Gerija krāpšanās ar hormoniem atklāšanu. Tieši pēdējo draud atklāt kāds žurnālists, un pats kļūst par nākamās slepkavības upuri.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:10

LNT ziņu TOP 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk,” saka H.Burkovskis.

21:00

Kurts Seits un Šura

27. sērija Sarkanarmieši iebrūk kādā mošejā lūgšanu laikā un Jahja tiek sagūstīts. Aiše klusībā mīl Seitu un beidzot atklāj to arī mājiniekiem. Petro ierodas pie Šuras, lai aprunātos ar viņu, taču Šura ir aizvainota un atsakās ar viņu runāt. Seits atklāj Dželilam, ka viņš jūtas slikti un vēl aizvien ļoti ilgojas pēc Šuras. Dželils viņam iesaka izrunāties ar Šuru un noskaidrot visus pārpratumus.

22:05

Kurts Seits un Šura

28.sērija Šuras māsa mēģina pierunāt Šuru atgriezties pie vecākiem un aizbraukt prom no Kurta. Šura nevēlas pazaudēt Kurtu. Viņa nevar izlemt ko darīt Riza uzsāk sarunu ar Kurtu par veļas mazgātuves pārdošanu. Kurts sākumā ir piesardzīgs, bet tomēr uzskata to par veiksmīgu darījumu. Alja dodas pie Kurta, lai pārdotu preci un izstāsta, ka Šura gatavojas aizbraukt, kaut arī nevēlētos to darīt viņa dēļ. Alja mudina Kurtu, lai viņš aizkavētu Šuru. Dželils ar Kurtu vēlās pasargāt Alju, tādēļ nokārto viņai oficiālu uzturēšanās atļauju. Bet, tā kā tas nepasargātu pilnībā no kapteiņa Billija, Dželils piedāvā viņai apprecēties.

23:10

Pēdējie Grimmi 2

19. sērija Policija saņem mīklainus ziņojumus par govju nogalināšanu un sakropļošanu. Nikam sāk likties, ka šoreiz darīšana patiešām ir ar būtnēm no citas planētas. Pēc Monro un Rozālijas sajūsmas viņš saprot, ka vaininieks ir tik retas sugas pārstāvis, ka uzskatāms par īstu veiksmes nesēju. Džuljetas atgūtās atmiņas par Niku ievirzās romantiskā gultnē.

00:05

Mf: Kauja pie Sarkanās klints

Trešā gadsimta sākumā Vu zemi iekaro karakungs Cao Cao un viņa miljons karavīru. Vu valdnieks Suņs Cjuaņs aicina talkā karakungu Liu Bei, tomēr abu armijas tik un tā ir skaitliskā mazākumā. Vu stratēģis Dzjou Ju secina, ka Cao Cao armija nav radusi cīnīties jūrā. Izmantojot šo ienaidnieka vājību, var pavērties iespēja uzveikt pārspēku.

02:30

Kādas slimības vēsture

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

03:15

Amerikāņu vampīri

Dokumentālā filma ieskatās Amerikas vampīru subkultūras pārstāvju dzīvē. Intervijas ar cilvēkiem, kuri uzskata, ka ir vampīri, viņu ikdiena un dažādu interesantu vampīriem svarīgu vietu apmeklēšanu. Filma mēģina rast atbildes uz jautājumiem par vampīru dzīves jēgu un iemesliem, kas liek cilvēkiem pievērsties šādam dzīves veidam.

04:05

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.


Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums