Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

00:35

1:1*

Aktuālā intervija.

01:20

Kinotēka*

01:50

Aculiecinieks*

04:55

Vides fakti*

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

05:25

Četras istabas*

Jauns asprātīgs un dinamisks studijas raidījums par ikdienišķi svarīgām un sabiedrībai nozīmīgām, aktuālām tēmām.

06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:02

Province*

06:30

Rīta Panorāma

08:35

Mīlas viesulis 8

Vācijas seriāls. (Oriģinālvalodas izvēle) Frīdrihs nojauš par Vernera plāniem un piedāvā Andrē atpirkt brūža zemes; Andrē atsakās. Marlēna lūdz Mihaelam nestāstīt Natašai par viņas attiecībām ar Konstantīnu, Mihaels apsola. Patrīcija konstatē, ka vectēva atstātais mantojums ir daudz niecīgāks par cerēto, un kaļ plānus kā palikt Firstenhofā pie Leonarda.

09:30

Eņģeļu iela 9

Pelnrušķītes mantojums. 82. sērija. Marta ierodas atbalstīt Lindu Viestura veselības stāvokļa dēļ. Dagnija kopj Viesturu slimnīcā. Viesturs gaida Lindu, neļaujas mātes rūpēm, atsakās no muguras operācijas, grib tikt prom no slimnīcas. Leo, dīvainu nojausmu vadīts, kopā ar znotu Induli un mazmeitu Signi apskata dažādu izklaižu pēdējā brīža piedāvājumus internetā. Veco Malvas tēvu Leo vilina ekstrēmas izklaides, un Indulis viņam nopērk pēdējā brīža lidojumu gaisā”. Pārstāvis ar savu bandu piespiež Linardu pārdot” dzīvokli bez naudas, Linards dzīvokli atdod, abi ar Judīti paliek bez nekā. Aizdegas Celmiņu ģimenes uzņēmuma lielā noliktava.

10:00

Četras istabas*

Jauns asprātīgs un dinamisks studijas raidījums par ikdienišķi svarīgām un sabiedrībai nozīmīgām, aktuālām tēmām.

10:40

Mana ģimene

Seriāls. 9. sezona. 1.sērija. (Oriģinālvalodas izvēle) Uzzinājis, ka bērni un Alfijs dodas uz viktorīnu krogā, Bens bez uzaicinājuma pievienojas viņu komandai. Alfijs ievēro, ka uzvarētāju komandas dalībnieks pastiprināti skatās telefonā, un Bens viņu konfrontē par krāpšanos. Krāpnieks Berijs uzaicina Benu uz kautiņu, no kā viņš atsakās, taču klusībā nespēj samierināties – Berijs skolas gados viņu apcēlis.

11:15

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

11:30

Sastrēgumstunda*

LTV1 ēterā atgriežas diskusiju raidījums Sastrēgumstunda, joprojām solot spraigu domu apmaiņu par sabiedrību satraucošiem jautājumiem. Stundu garās diskusijas mērķis - uzklausot dažādus viedokļus un ekspertu vērtējumu, meklēt problēmas risinājuma iespējas. Studijā arī šogad redzēsim gan atbildīgās amatpersonas un nozaru speciālistus, gan aktīvus skatītājus. Raidījuma vadītāja - žurnāliste Ilze Nagla.

12:40

De facto*

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

13:20

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

13:35

Province*

(ar subtitriem)

14:05

Kas var būt labāks par šo?*

Iknedēļas kulinārijas raidījums Kas var būt labāks par šo? ir pavāra Mārtiņa Rītiņa meistarklase, kuras laikā skatītāji uzzina daudz jauna un noderīga par it kā zināmiem un ikdienišķiem pārtikas produktiem, to izcelsmi un pagatavošanu. Mārtiņš Rītiņš raidījumā dalās arī ar savas pavārmākslas noslēpumiem un piedāvā ne vien senas un tradicionālas, klasiskas un modernas, bet arī ekstravagantas un ekskluzīvas ēdienu receptes!

14:35

Zebra. Drošība un ātrums

Raidījuma veidotāji radošā un atraktīvā veidā informē savus skatītājus par to, kā uz ceļa justies droši un ērti, stāsta par auto un motosportu, ceļojumiem, motoru pasaules jaunumiem un interesantām personībām.

14:50

Aculiecinieks*

15:05

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

15:20

Mīlas viesulis 8

Vācijas seriāls. (Oriģinālvalodas izvēle) Frīdrihs nojauš par Vernera plāniem un piedāvā Andrē atpirkt brūža zemes; Andrē atsakās. Marlēna lūdz Mihaelam nestāstīt Natašai par viņas attiecībām ar Konstantīnu, Mihaels apsola. Patrīcija konstatē, ka vectēva atstātais mantojums ir daudz niecīgāks par cerēto, un kaļ plānus kā palikt Firstenhofā pie Leonarda.

16:20

Auniņa Timija laiks

Animācijas seriāls. 53. un 54.sērija.

16:45

Kas te? Es te! *

Raidījums bērniem.

17:15

100 g kultūras. Diskusija

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:26

Kultūras ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:35

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:40

Laika ziņas

18:45

Četras istabas

Jauns asprātīgs un dinamisks studijas raidījums par ikdienišķi svarīgām un sabiedrībai nozīmīgām, aktuālām tēmām.

19:25

Tālā zeme - Sibīrija

7.sērija Tomskas apgabals 1949. Novonikolajevka un Baturina. (ar subtitriem) Māsas Māra Zebauere un Ināra Pavlova 2013. gada jūlijā devās uz savām bērnības vietām Asino un Novonikolajevkā – tikai pārsimts kilometru no Tomskas. Viņu mamma 1949. gada 25. martā ar septiņgadīgo Māru un brāli Vilni no Ulbrokas tika izsūtīti uz Tomskas apgabala sādžu Asino, vēlāk ģimene tika pārvietota uz Novonikolajevku. Ināra nāca pasaulē jau Sibīrijā. Sen lolots bija sapnis par atgriešanos bērnībā. Rita Gredzena un Aija Gaile brauc uz Baturinu. Tas ir no Tomskas uz ziemeļiem, kur visi ceļi beidzas, sākas taiga, ļoti daudz mošku” (mazas, indīgas mušiņas). Uz šejieni 1949. gadā tika izsūtīti daudzi latvieši, arī Rita un Aija kā mazas meitenes, viņām izdevās atgriezties. Atrodam māju, upīti, bērnības vietas, satiekam Ilgu – vienīgo latvieti, kura palikusi uz dzīvi Baturinā. Noturam aizlūgumu kapos, kur apglabāta Aijas māsiņa, divi tēva brāļi un Ritas vecāmāte. Sibīrija daudziem latviešiem ir dzimšanas un bērnības zeme, svarīgi ir tur atgriezties, atcerēties un atvadīties.

20:00

Eņģeļu iela 9

Pelnrušķītes mantojums. 83. sērija.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

LV jaunatklāšanas raidījums TE!

24. aprīļa TE!: filatēlistu arods un TE! pastmarkas svētki, pumpurēšana un stāvpasākumi Rīgas bāros un ūdenī. 24. aprīļa raidījumā Marta Selecka kopā ar Gustavu Terzenu pētīs filatēlistu arodu un nosvinēs raidījuma TE! pastmarkas izdošanu. Pastmarku veidojusi TE! zīmes autore, māksliniece Lāsma Lagzdiņa, tajā attēlojot stilizētu raidījuma nosaukumu un atpazīstamības simbolu – grābekli. Izsenais darbarīks vēsta, ka Latvija aizgrābj ar tās unikālajām vērtībām, ainavām, cilvēkiem un viņu stāstiem, un darbiem. Grābeklītis ir kā vēstnesis, kurš nes šo Latvijas jaunatklāšanas ziņu draugiem un tuvajiem, ar aicinājumu atbraukt te, paciemoties. Vai pašam apgūt kādu arodu un arī, iespējams, sprīdīšus atgriezties mājās ar grābekli plecā. Ceturtdien raidījumā arī redzēsiet, kā Māris Olte Pāvilostā nogaršo pavasara vēstnešus – pumpurus, asnus, ziedus un citus gardumus. Sižetā skaidros, ko no tā visa vajadzētu un nevajadzētu lietot uzturā. Māra Kampernova Rīgā atklās divus stāvpasākumus – vienu bāros, otru ūdenī, bet Pauls Timrots, kā vienmēr, viesosies pilsētā, par kuru neviens vēl nenojauš. TE! komanda veicina Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un apzina vietējās vērtības, vietas, notikumus un cilvēkus.

22:15

Man pietiek tikai ar Latviju

Imanta Ziedoņa Kurzemīte pēc 45 gadiem. Latvijas Televīzijas dokumentālā videofilma Režisore - Maija Smildziņa Cilvēki mirdzēja (vai man tikai likās?) un es centos neieraudzīt nekādu padomju īstenību, kas te prasījās būt cauri un pāri, bet tikai dzīvo cilvēku īstenību. Jo mirdzēja cilvēki,” - rakstīja Dzejnieks Imants Ziedonis par savu 1968. gadā iesākto CEĻA idejas grāmatu Kurzemīte”. Pie lasītājiem tā atnāca 1970. gadā un zibenīgi pazuda no grāmatveikalu plauktiem, kā Dzejnieks rakstīja - To visi mīlēja. Laikam jau tāpēc, ka gribēja mīlēt. Vienkārši ļaužu domāšanā bija tādas tukšas vietas ….”- par savu Latviju. Videofilmas Man pietiek ar Latviju. Imanta Ziedoņa Kurzemīte” pēc 45 gadiem” veidotāji Dzejnieka 80. dzimšanas dienā atkal devās pie mirdzošajiem un garīgi stiprajiem Kurzemes ļaudīm, kurus Dzejnieks reiz satika. Ceļā līdzi nāca Dzejnieka mazdēls astoņpadsmitgadnieks Edvards Ziedonis (arī Dzejnieka vectēvs bija Edvards). Latvijā meklējām Kurzemītes” lielo būtību – PARASTAJĀ IERAUDZĪT NEPARASTO. Edvardam izdevās piepildīt Dzejnieka grāmatā uzrakstīto, jo Imants Ziedonis vēl kādreiz šos ļaudis vēlējās satikt, lai uzzinātu kā viņi dzīvo, kā kopj savu zemi, godā Latvijas skaistumu, audzina bērnus ... - KOPJ LATVIJAS IDEJU. Pēc grāmatas iznākšanas septiņdesmitajos gados Imants Ziedonis rakstīja - Par grāmatā aprakstītajām vietām sāka braukt ekskursanti no visas Latvijas. Un bieži vien žēlojās, ka tur nekā tāda, kā rakstīts grāmatā, neesot. JĀ, NU - IR VAJADZĪGAS BURVJU BRILLES, LAI PATS SAVU TĒVZEMI IERAUDZĪTU!

23:15

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:24

Sporta ziņas

23:26

Laika ziņas

23:30

100 g kultūras. Diskusija*

00:15

Četras istabas*

Jauns asprātīgs un dinamisks studijas raidījums par ikdienišķi svarīgām un sabiedrībai nozīmīgām, aktuālām tēmām.

00:50

Noglabāt drošībā

Dokumentāla filma. (Oriģinālvalodas izvēle) Kodolenerģijas ražošanas procesā rodas radioaktīvi atkritumi, kas nesadalīsies vēl gadsimtus. To glabātuvei jābūt ilgtspējīgai un ģeoloģiski stabilai, tādēļ visā pasaulē tiek meklētas drošākās vietas, kur izolēt bīstamās paliekas. Ķīna atbilstošu vietu nolūkojusi Gobi tuksnesī. Vācijā kodolatkritumu glabātuve tiek veidota Gorlēbenē, taču pret to protestē zaļie aktīvisti. Zviedrijā kāda vietējā kopiena ir gatava uzņemties risku, un arī Ņūmeksikā atrodas mērs, kas saskata savai pašvaldībai iespēju tikt pie peļņas. Režisors Edgars Hāgens dodas ceļojumā kopā ar kodolzinātnieku un radioaktīvo atkritumu likvidācijas ekspertu Čārlzu Makombiju, lai noskaidrotu, kur ir pasaulē drošākā vieta kodolatkritumu uzglabāšanai.

01:45

Province*

(ar subtitriem)

04:55

Vertikāle*

Mums jādzīvo ar paceltām acīm uz debesīm. Protams, mums ir jādzīvo arī šī zemes dzīve, bet tajā pašā laikā nepārtraukti jāpatur skatiens uz Dievu. Mēdz būt brīži, kad sirdī iezogas skumjas. Un es saprotu, ka tas nav labs stāvoklis, jo Dievs saka, lai mēs esam pastāvīgā priekā, bet mēs zinām, cik grūti ir dzīvot pastāvīgā priekā. Pareizticīgo baznīcā ir tāds teiciens: greh uniņija. Jā, dažkārt jau liekas: kas tur īpašs - skumjas, bet patiesībā tā ir nepaļāvība uz Dievu. Acīmredzot, lai varētu dzīvot ar skatienu uz augšu, ir nepieciešama nepārtraukta paļaušanās uz Dievu. Nepārtraukta. Bet paļaušanās tāpat kā viss pārējais arī ir žēlastība. Ir jālūdz pēc šīs žēlastības, saka raidījuma Vertikāle veidotāja Žanna Helmane. Tieši par to arī stāsta raidījums, kurā netrūkst to cilvēku cilvēku liecību, kuri piedzīvojuši Dieva spēku un ar savu dzīvi apliecina, ka Kungs ir dzīvs. Nereti tas uzrunā vairāk par teoloģiskiem traktātiem.

TV3

00:30

Kobra 10

Bijušajam cietumniekam Raineram Golcam ir dots pārbaudes laiks. Tagad viņš strādā par taksistu un rūpējas par savu ģimeni. Viss mainās brīdī, kad Rainers nejauši kļūst par laupīšanas liecinieku un tiek iesaistīts noziegumā. Laupītājs ir viņa kādreizējas cietuma kameras biedrs, tādēļ Rainers apsolās klusēt. Kā pateicību viņš saņem dimantus, no kuriem atbrīvoties vairs nav tik vienkārši.

01:30

Kobra 7

Miermīlīgais policists Bonrāts aptur uz ceļa satiksmes noteikumu pārkāpēju, taču izrādās, ka policisti nejauši sastapušies ar kādas laupītāju bandas pārstāvjiem. Sākas pakaļdzīšanās, kurā Bonrāts, aizstāvot draugu, smagi ievaino vienu no līdzdalībniekiem un tiek atstādināts no izmeklēšanas.

02:25

Mana mīļā aukle 6

Tautas mīlēta aukle. Jautra, atraktīva, neprecēta, trīsdesmit gadus jauna sieviete Vika iekārtojas darbā par auklīti Maksima Šataļina, populārā mūzikas producenta ģimenē. Viņš – pievilcīgs vīrietis pašos brieduma gados. Pēc savas sievas nāves Maksims ir kļuvis par nelokāmu vecpuisi un uzskata, ka diez vai viņam dzīvē būs lemts iemīlēties. Dzīve bagātā un sabiedrībā pazīstamā ģimenē ir ievērojami savādāka nekā citās – ikdienā mājās viesojas daudzas populāras skatuves zvaigznes, bet uz tuvējo konditoreju pēc smalkmaizītēm brauc ar auto. Šie un vēl daudzi citi apstākļi Vikai like domāt, ka viņa nespēs iejusties savā jaunajā darba vietā. Bet drīz vien visi ģimenes locekļi saprot, ka viņi nevar savu turpmāko dzīvi iedomāties bez Viktorijas Prutkovskajas (Vikas pilnais vārds), vienīgi Maksims uzreiz neapjauš, ka viņš ir saticis savu mūža mīlestību.

02:55

Viņas melo labāk

38. sērija Jolantu pārņem panika, jo Konrāds un Māris paziņo, ka ir ceļā pie viņas. Marta, atgriežoties mājās, sastop Jāni un Daini. Gaisā jūtams jauns skandāls. Jolanta izvēlas braukt kopā ar Konrādu. Māris zvana Jolantai, bet izdzird Konrāda balsi. Kristīne pārliecina Māri, ka Jolanta nav kopā ar Konrādu. Māri pārņem nepārvarams niknums, un Kristīnes dzīvība ir briesmās.

03:20

UgunsGrēks 11

50.sērija Sabīne paziņo Vadimam un Donātam, ka Gatis gatavojas no Helēnas izvilkt informāciju. Ieva cenšas noskaidrot, kurš varēja saindēt viņas un Edija kokteiļus. Zenta gatavojas Ingeborgai parādīt viņas dēla un Ziga DNS analīžu rezultātus. Zigis analīzes nozog. Vadimam rodas plāns, kā apmānīt Gati. Zembergs pamana, ka Baranovskis kustas. Helēna piedzeras un ar savu paziņojumu šokē Vadimu.

03:50

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:20

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

05:00

Kobra 7

Divi jaunieši nodarbojas ar dārgu mašīnu zādzībām un to piegādādi zādzību pasūtītājiem. Viņi apjauš savas rīcības risku, tomēr lai bēgtu, naudas vēl ir par maz. Nepatikšanas kļūst arvien lielākas, kad laupīšanas laikā tiek nogalināta sieviete. Tikmēr lielceļa policisti paralēli ikdienas darbam plāno arī izklaides pasākumus, taču nevar vienoties par labāko atpūtas iespēju.

05:45

Slepenā dzīve 4

4. sērija Kāda pusaudze, kas uzvarējusi vairākos skaistumkonkursos, pēkšņi konstatē, ka visu mūžu pavadījusi liecinieku aizsardzības programmā, un nezina, kā ar to samierināties.

06:35

Pūķu mednieki

Burvju valstībai ir uzbrukuši pūķi. Viņi dedzina ciemus, notiesā cūciņas un govis, zog jaunas meitenes. Gvizdo, Hektors, Lian Ču nolēmuši parādīt pūķiem, kurš te ir galvenais... Un tie nav niknie, zaglīgie uguns spļāvēji, bet viņi – drosmīgie pūķu mednieki!

07:00

Transformeri: tālākā cīņa 2

Kaut gan autoboti uzskata, ka briesmas vairs nedraud, tomēr, dodoties prom, viņi atstāj uz zemes nelielu aizstāvju pulciņu Optimusa Praima vadībā. Šī piesardzība nebūt nav lieka, jo pēc trim gadiem atkal uzrodas Megatrons līdz ar tumšo energonu, ar kura palīdzību cer atriebties. Autobotiem jau atkal jāķeras pie ieročiem. Viņi gan ir iedraudzējušies ar dažiem zemes pusaudžiem, un tagad robotu un cilvēku komanda kopā cenšas aizstāvēt zemi pret deseptikoniem.

07:30

Finiass un Fērbs 3

Animēta komēdija par diviem pusbrāļiem, kuri katru dienu izdomā jaunas un interesantas lietas, ar ko nodarboties vasaras brīvlaikā. Viņi, piemēram, mēģina uzbūvēt karuseli no tikai mājās atrodamajiem materiāliem. Taču viņi pat nenojauš, ka viņu mājas mīlulis pīļknābis Perijs dzīvo dubultu dzīvi – viņš ir arī slepenais aģents. Aizraujošs, piedzīvojumiem bagāts seriāls par to, kā puikām visinteresantāk pavadīt vasaras brīvlaiku.

07:50

Tētuka meitiņas 8

Krievijas komēdijseriāls, 2009. gads.

08:20

Tētuka meitiņas 8

Krievijas komēdijseriāls, 2009. gads.

08:55

Kobra 10

Laura inscenē savu un savas meitas nāvi, lai tiktu vaļā no vīra, kurš izrādās cietsirdīgs noziedznieks. Tagad viņām visu laiku jāmaina dzīves vieta un jāizmanto viltoti dokumenti. Tomēr Lauras vīrs Naizers uzzina, ka viņas vēl ir dzīvas un nolīgst cilvēkus, kuriem abas bēgles jānoķer. Tomam ar Semīru ir jāpieliek visi spēki, lai izglābtu māti un meitu, un arestētu Naizeru.

10:00

Ekstrasensi kā detektīvi

43.raidījums «Gada nežēlīgākais noziegums», «Baisa slepkavība», «Nolaupīšana gaišā dienas laikā» - tā ziņu aģentūras nodēvēja mazā Bogdana Prahova slepkavību. Šajā izlaidumā Zulija Radžabova un Leonīds Konovalovs izpētīs briesmīgo noziegumu, kas sacēla kājās visu valsti, un atklās lietas, kas iepriekš nebija zināmas pat tiesībsargājošām iestādēm.

11:00

Firma

2. sērija Pie Miča ierodas vīrs, vārdā Dereks. Viņš paziņo Mičam un Rejam, ka Ričards viņam piedāvājis desmit tūkstošus dolāru par Donela slepkavību. Klēra uztraucas, ka vecākiem būs jāpārvācas tieši tad, kad viņa beidzot ir ieguvusi jaunus draugus. Temija cenšas panākt vienošanos Altejas Sendersones lietā. Mičs piebiedrojas Klārka un Kinrosa” firmai.

12:00

Mana mīļā aukle 6

Tautas mīlēta aukle. Jautra, atraktīva, neprecēta, trīsdesmit gadus jauna sieviete Vika iekārtojas darbā par auklīti Maksima Šataļina, populārā mūzikas producenta ģimenē. Viņš – pievilcīgs vīrietis pašos brieduma gados. Pēc savas sievas nāves Maksims ir kļuvis par nelokāmu vecpuisi un uzskata, ka diez vai viņam dzīvē būs lemts iemīlēties. Dzīve bagātā un sabiedrībā pazīstamā ģimenē ir ievērojami savādāka nekā citās – ikdienā mājās viesojas daudzas populāras skatuves zvaigznes, bet uz tuvējo konditoreju pēc smalkmaizītēm brauc ar auto. Šie un vēl daudzi citi apstākļi Vikai like domāt, ka viņa nespēs iejusties savā jaunajā darba vietā. Bet drīz vien visi ģimenes locekļi saprot, ka viņi nevar savu turpmāko dzīvi iedomāties bez Viktorijas Prutkovskajas (Vikas pilnais vārds), vienīgi Maksims uzreiz neapjauš, ka viņš ir saticis savu mūža mīlestību.

12:35

Mana mīļā aukle 6

Tautas mīlēta aukle. Jautra, atraktīva, neprecēta, trīsdesmit gadus jauna sieviete Vika iekārtojas darbā par auklīti Maksima Šataļina, populārā mūzikas producenta ģimenē. Viņš – pievilcīgs vīrietis pašos brieduma gados. Pēc savas sievas nāves Maksims ir kļuvis par nelokāmu vecpuisi un uzskata, ka diez vai viņam dzīvē būs lemts iemīlēties. Dzīve bagātā un sabiedrībā pazīstamā ģimenē ir ievērojami savādāka nekā citās – ikdienā mājās viesojas daudzas populāras skatuves zvaigznes, bet uz tuvējo konditoreju pēc smalkmaizītēm brauc ar auto. Šie un vēl daudzi citi apstākļi Vikai like domāt, ka viņa nespēs iejusties savā jaunajā darba vietā. Bet drīz vien visi ģimenes locekļi saprot, ka viņi nevar savu turpmāko dzīvi iedomāties bez Viktorijas Prutkovskajas (Vikas pilnais vārds), vienīgi Maksims uzreiz neapjauš, ka viņš ir saticis savu mūža mīlestību.

13:10

Skunksa kung fu

Jaunais Skunkss kopā ar saviem draugiem dzīvo jaukā ielejā. Tomēr ielejas mieru apdraud Pūķis, kurš vēlas to iekarot. Tāpēc Skunksam, kura cīņas mākslas skolotājs ir Panda, jākļūst par varoni, kaut bieži vien viņam labāk gribas pavaļoties, ne apgūt kung fu. Taču viņa draugi – Trusis, Bruņurupucis un Lapsa – arī ir prasmīgi cīnītāji un allaž gatavi Skunksam palīdzēt.

13:30

Transformeri: tālākā cīņa 2

Kaut gan autoboti uzskata, ka briesmas vairs nedraud, tomēr, dodoties prom, viņi atstāj uz zemes nelielu aizstāvju pulciņu Optimusa Praima vadībā. Šī piesardzība nebūt nav lieka, jo pēc trim gadiem atkal uzrodas Megatrons līdz ar tumšo energonu, ar kura palīdzību cer atriebties. Autobotiem jau atkal jāķeras pie ieročiem. Viņi gan ir iedraudzējušies ar dažiem zemes pusaudžiem, un tagad robotu un cilvēku komanda kopā cenšas aizstāvēt zemi pret deseptikoniem.

14:00

Finiass un Fērbs 3

Animēta komēdija par diviem pusbrāļiem, kuri katru dienu izdomā jaunas un interesantas lietas, ar ko nodarboties vasaras brīvlaikā. Viņi, piemēram, mēģina uzbūvēt karuseli no tikai mājās atrodamajiem materiāliem. Taču viņi pat nenojauš, ka viņu mājas mīlulis pīļknābis Perijs dzīvo dubultu dzīvi – viņš ir arī slepenais aģents. Aizraujošs, piedzīvojumiem bagāts seriāls par to, kā puikām visinteresantāk pavadīt vasaras brīvlaiku.

14:35

Madagaskaras pingvīni 3

Ja esi redzējis slaveno animācijas filmu Madagaskara”, zini, kādi pingvīni ir. Viņiem allaž prāts nesas uz delverībām. Melni baltos putnus, kas apmetušies Ņujorkas Centrālparka zoodārzā, netraucē nekādi iežogojumi! Viņi katru dienu izstrādā kādu blēņu. Ja ņem vērā, ka šeit dzīvo vēl daudzi citi brīnišķīgi radījumi, piemēram, lemuri, var apgalvot pavisam droši – ar Madagaskaras pingvīniem smieklīgi piedzīvojumi notiks katru reizi, kad viņus sastapsi!

15:05

Viņas melo labāk

39. sērija Arvis izglābj Kristīni no Māra uzbrukuma, un pats sakaujas ar Māri. Kautiņš beidzas ar šāvieniem. Jolanta ir spiesta taisnoties Konrādam par viņas un Māra attiecībām. Viņi abi salabst, nolemj visu aizmirst un ļaujas mīlestības kaislei. Arvis pārnakšņo pie Kristīnes. Marta paziņo Jānim, ka ir bijusi viņam neuzticīga.

15:40

UgunsGrēks 11

50.sērija Sabīne paziņo Vadimam un Donātam, ka Gatis gatavojas no Helēnas izvilkt informāciju. Ieva cenšas noskaidrot, kurš varēja saindēt viņas un Edija kokteiļus. Zenta gatavojas Ingeborgai parādīt viņas dēla un Ziga DNS analīžu rezultātus. Zigis analīzes nozog. Vadimam rodas plāns, kā apmānīt Gati. Zembergs pamana, ka Baranovskis kustas. Helēna piedzeras un ar savu paziņojumu šokē Vadimu.

16:20

UgunsGrēks 11

51.sērija Ieva cenšas palīdzēt Jevgēņijai salabt ar Fēliksu. Putniņš cer nopratināt Baranovski un noskaidrot, kurš uz viņu šāva. Baranovskis tēlo, ka nav atmodies no komas. Danai rodas aizdomas, ka viņa varētu būt stāvoklī. Mildu sāpina tas, ka Fēlikss netaisās Zentu pieņemt atpakaļ darbā. Helēna neatceras, ko vakar sastāstījusi Gatim. Gatis pieķer Helēnu melos. Sabīne saprot, ka Dana ir stāvoklī.

16:55

Tētuka meitiņas 8

Krievijas komēdijseriāls, 2009. gads.

17:25

Tētuka meitiņas 8

Krievijas komēdijseriāls, 2009. gads.

18:00

Gandrīz ideālas vakariņas 6

12.raidījums Andris Kivičs katram no saviem viesiem velta dzejoli, un vakars paiet jautrā skurbumā... Taču paldies par ēdienu lielā mērā jāsaka Andra sievai. Vai viesi to pamanīs un kurš būs sarīkojis šīs spilgtās nedēļas lieliskākās vakariņas ?

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:25

Robežšķirtne. Desmitgade, kas mainīja Latviju

2014.gadā Latvija Eiropas Savienībā (ES) atrodas jaunā kvalitātē – ir ieviests eiro, Rīga kļuvusi par Eiropas kultūras galvaspilsētu un Latvija gatavojas savai pirmajai prezidentūrai ES. Kā Latvija aizvadīja šos, pēdējos, desmit gadus? Kas ietekmējis cilvēku dzīvi, labklājību un drošību par nākotni? Uz šiem jautājumiem atbildes tiks meklētas TV3 Ziņu dienesta raidījumu ciklā Robežšķirtne. Desmitgade, kas mainīja Latviju. Desmit raidījumos tiks apskatīts arī Latvijas ceļš uz ES, pašreizējā vieta kopienā un ieskicēta nākotnes vīzija. TV3 Ziņu žurnālisti apkopos informāciju par to, kādi bijuši Latvijas ieguvumi un zaudējumi no dalības ES. Kā augusi un attīstījusies Latvijas valsts. TV3 žurnālisti atgādinās šīs desmitgades galvenos notikumus Latvijā, kas atstājuši paliekošu ietekmi uz visiem iedzīvotājiem. Žurnālisti novērtēs paveikto un atgādinās par kļūmēm, kopā ar TV3 skatītājiem atcerēsies mirkļus, kad izjusts lepnums un prieks par savu valsti, neaizmirstot arī rūgtuma brīžus. Jo arī tie bijuši nepieciešami, padarot valsti stiprāku un tautu – vienotāku.

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

UgunsGrēks 11

51.sērija Ieva cenšas palīdzēt Jevgēņijai salabt ar Fēliksu. Putniņš cer nopratināt Baranovski un noskaidrot, kurš uz viņu šāva. Baranovskis tēlo, ka nav atmodies no komas. Danai rodas aizdomas, ka viņa varētu būt stāvoklī. Mildu sāpina tas, ka Fēlikss netaisās Zentu pieņemt atpakaļ darbā. Helēna neatceras, ko vakar sastāstījusi Gatim. Gatis pieķer Helēnu melos. Sabīne saprot, ka Dana ir stāvoklī.

21:00

Kāsla metode 4

6.sērija Valsts televīzijas spoku mednieks” Džeks Sinklērs tiek nogalināts kameras priekšā, pētot Ņujorkas slaveno Maklenanu namu, kur pastrādātas astoņas mīklainas slepkavības. Pēc strīda tai pašā dienā viņu pametis operators, taču viņam ir alibi. Tā kā Beketa un Espozito situāciju vērtē skeptiski, Kāsls metas uz vienu roku ar Raienu un sāk pētīt ēku.

22:00

Mf: Īstenā drošsirdība

Ir 1870. gads Amerikā. Fermeris Frenks Ross dodas uz Fortsmitu iegādāties pāris ponijus, taču viņu nogalina un aplaupa slepkava Čeinijs. Frenka četrpadsmit gadus vecā meita nolīgst visskarbāko atrodamo ASV maršalu Rūbenu, lai tas notvertu Čeiniju un atriebtu viņas tēvu. Meitene uzstāj, ka dosies Rūbenam līdzi, jo viņa dzeršana, slinkums un apātija nerosina uzticību, ka darbs tiešām tiks paveikts. Viņiem pievienojas Teksasas reindžers, kurš Čeiniju vajā savu motīvu vadīts, un interesantā trijotne savā ceļā saskaras gan ar pārsteigumiem, gan briesmām, kas ir īsts pārbaudījums viņu visu drošsirdībai.

00:10

Sporta apskats Overtime TV

Raidījumā Overtime TV” tiks apskatīti un analizēti sporta pasaules notikumi. Raidījuma vadītāji Armands Puče un Valdis Valters asprātīgi, tieši un trāpīgi visiem sporta faniem atklās vissvarīgākos jaunumus par sportu gan Latvijā, gan pasaulē. Aizkulises, intrigas, sasniegumi un neveiksmes - tas viss raidījumā Overtime TV”.

01:10

Kobra 10

Laura inscenē savu un savas meitas nāvi, lai tiktu vaļā no vīra, kurš izrādās cietsirdīgs noziedznieks. Tagad viņām visu laiku jāmaina dzīves vieta un jāizmanto viltoti dokumenti. Tomēr Lauras vīrs Naizers uzzina, ka viņas vēl ir dzīvas un nolīgst cilvēkus, kuriem abas bēgles jānoķer. Tomam ar Semīru ir jāpieliek visi spēki, lai izglābtu māti un meitu, un arestētu Naizeru.

02:05

Kobra 7

Divi jaunieši nodarbojas ar dārgu mašīnu zādzībām un to piegādādi zādzību pasūtītājiem. Viņi apjauš savas rīcības risku, tomēr lai bēgtu, naudas vēl ir par maz. Nepatikšanas kļūst arvien lielākas, kad laupīšanas laikā tiek nogalināta sieviete. Tikmēr lielceļa policisti paralēli ikdienas darbam plāno arī izklaides pasākumus, taču nevar vienoties par labāko atpūtas iespēju.

03:00

Viņas melo labāk

39. sērija Arvis izglābj Kristīni no Māra uzbrukuma, un pats sakaujas ar Māri. Kautiņš beidzas ar šāvieniem. Jolanta ir spiesta taisnoties Konrādam par viņas un Māra attiecībām. Viņi abi salabst, nolemj visu aizmirst un ļaujas mīlestības kaislei. Arvis pārnakšņo pie Kristīnes. Marta paziņo Jānim, ka ir bijusi viņam neuzticīga.

03:25

UgunsGrēks 11

51.sērija Ieva cenšas palīdzēt Jevgēņijai salabt ar Fēliksu. Putniņš cer nopratināt Baranovski un noskaidrot, kurš uz viņu šāva. Baranovskis tēlo, ka nav atmodies no komas. Danai rodas aizdomas, ka viņa varētu būt stāvoklī. Mildu sāpina tas, ka Fēlikss netaisās Zentu pieņemt atpakaļ darbā. Helēna neatceras, ko vakar sastāstījusi Gatim. Gatis pieķer Helēnu melos. Sabīne saprot, ka Dana ir stāvoklī.

03:55

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:25

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

LNT

01:15

Dzīvīte 2

52.raidījums Vai tiešām arī Latvijā pieejams iedarbīgākais no pasaulē sastopamajiem dabīgajiem cīnītājiem pret novecošanās pazīmēm - sākot no sīkām grumbiņām līdz prāta un fizisko spēju izsīkumam un nopietnām audu pārmaiņām? Iedarbīgo, no mikroaļģēm radīto līdzekli - astaksantīnu - ikdienā lieto tādas pasaules zvaigznes kā Gvineta Paltrova, Heidija Klūma un Madonna.

01:35

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

03:05

Degpunktā

Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota. Raidījuma intereses ir ļoti plašas – sākot no sīkām zādzībām līdz pat apjomīgām un skaļām krimināllietām, politiskiem melnumiem, narkotiku biznesa attīstību un draudiem Latvijā. Tāpat raidījums stāsta par aktuālākajiem notikumiem policijas, neatliekamās palīdzības un ugunsdzēsēju ikdienā, kā arī analizē sociālus tematus – vardarbību, noziedzību un konfliktus ģimenē. Degpunktā komanda palīdz cilvēkiem, aizstāvot vājāko sabiedrības daļu un meklējot vienotu cilvēcisku izeju. Raidījums rāda arī to, kas patiesībā notiek naksnīgajās Rīgas ielās, ar ko nodarbojas jaunieši, un kāpēc divi kaimiņi nespēj sadzīvot mierā. Taču Degpunktā ne tikai parāda pagājušās diennakts nelaimes situācijas, bet jo īpaši analizē - kāpēc tās notikušas un ko darīt, lai tas neatkārotos.

03:30

Šodien novados

03:40

Rafteru ģimene 5

Seriāla centrā ir Deivs un Džūlija Rafteri un viņu trīs bērni: Reičela, Bens un Nātans. Divdesmit piektās laulības gadadienā pāris cer, ka beidzot sāks dzīvot tikai sev. Bērni izvākušies, sākuši patstāvīgu dzīvi. Taču jauniegūtā brīvība neilgst ilgi. Pat ja atvases ir pieaugušas, viņi vecāku mājas vienmēr uzskata par patvērumu nebaltā stundā, un tā pienāk ļoti ātri. Nevienam jaunajam Rafteram neiet tā, kā viņš būtu vēlējies, tādēļ visi trīs aši vien ir atpakaļ ģimenes ligzdā. Māja atkal ir pilna, un tas nozīmē gan sīkas nesaskaņas, gan lielus ģimenes priekus.

04:25

Ķerto līga 3

2. sērija Raksins cenšas iekārtot savu dēlu ebreju sākumskolā. Pīts pēkšņi atklāj, ka neviens nav pilnībā apmierināts ar komandas rezultātiem, un cenšas situāciju mainīt.

04:45

Bernards

05:00

Kādas slimības vēsture 2

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

05:50

Kristīgā programma Ticīgo uzvaras balss”

06:20

Ķerto līga 3

3. sērija Raksins mazajam Džefrijam atrod ļoti pievilcīgu auklīti, taču baidās, ka Tako gribēs ar viņu pārgulēt. Andrē nolemj apmeklēt interneta iepazīšanās portālu.

06:45

Šodien novados

07:00

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

09:00

Dzīvīte 2

53.raidījums Kā tikt galā ar pavasara nogurumu un kāpēc tāds vispār rodas, ja saulīte pie debesīm spīd aizvien vairāk! Par to šajā Dzīvītē.

09:35

Televeikala skatlogs

09:50

Mf: Vasara Elzasā

Žanīnai Veisai kopā ar līgavaini un darījumu partneri Rīdigeru Berlīnē pieder moderns apavu veikals, kam nepieciešama paplašināšana. Šim nolūkam vajag kapitālu, ko varētu iegūt pārdodot Žanīnas mantoto pusmāju dzimtajā ciemā. Ar mērķi pārdot savu mājas pusi otras puses īpašniekam - tēvocim Žanam - viņa dodas ceļā uz snaudā grimstošo Luisvilleru. Taču ceļā gadās neparedzēts šķērslis – pievilcīgā īpatņa Marka ēzelis, kas apstādina viņas automašīnu un atvēsina degsmi vēl pirms jaunā sieviete ir nonākusi galamērķī. Izrādās, ka īdzīgais tēvocis Žans pēkšņi pats grib savu daļu pārdot un atteikties no ilgus gadus lolotās kurpniekdarbnīcas, bet tikai pēc tam, kad būs izpildījis visus nodotos pasūtījumus. Tā nu Žanīna ir spiesta mainīt savus plānus, turklāt no jauna viņa atklāj aizraušanos ar kurpnieka arodu. Sieviet5ē ieplūst elzasiešu miers un prasme baudīt dzīvi, un Žanīna pēkšņi uzdod sev jautājumu, vai spriedzes pilnā lielpilsētas dzīve kopā ar Rīdigeru patiesi ir viņas īstais dzīves ceļš. Notikumi risinās uz pasakaini skaistas un lieliski uzņemtas dabas fona un skatītājus aizved pavisam citā pasaulē.

11:50

Dāmu paradīze 2

3.sērija Pēc Odrijas aiziešanas veikala dāmu apģērbu nodaļai vajadzīga jauna vadītāja. Vestons nostājies Klāras pusē, bet Ketrinas favorīte ir Denīze. Morē brīdina Denīzi, ka viņa ir tikai instruments Vestona un Ketrīnas cīņā, tāpēc iesaka Denīzei konkursā uz Odrijas vietu nepiedalīties. Tomēr Denīze iespītējas un piesakās konkursā. Tieši pirms darba intervijas Denīzai rodas aizdomas, ka Džonass ir nostājies Vestona pusē, bet Dadlijs palīdz Florai atrisināt problēmas ar tēvu.

13:00

1001 Nakts

103.sērija Onurs atved meitu Niluferu uz viņas jauno skolu. Onurs liek veikt DNS testu, lai noskaidrotu, vai Nilufera tiešām ir viņa meita. Buketa atgriežas mājās un atklāj, ka viņas bēgšanas iemesls bija konflikts ar Āhu un viņas māti Nerimanu. Niluferai skolā rodas konflikts ar pārējiem bērniem. Skolas direktore, nevarēdama sazvanīt Onuru, lūdz Šeherezādi palīdzēt un parūpēties par Niluferu. Šeherezāde aizved meiteni uz savām mājām.

14:00

LNT Dienas ziņas

14:20

Televeikala skatlogs

14:35

Rafteru ģimene 5

Seriāla centrā ir Deivs un Džūlija Rafteri un viņu trīs bērni: Reičela, Bens un Nātans. Divdesmit piektās laulības gadadienā pāris cer, ka beidzot sāks dzīvot tikai sev. Bērni izvākušies, sākuši patstāvīgu dzīvi. Taču jauniegūtā brīvība neilgst ilgi. Pat ja atvases ir pieaugušas, viņi vecāku mājas vienmēr uzskata par patvērumu nebaltā stundā, un tā pienāk ļoti ātri. Nevienam jaunajam Rafteram neiet tā, kā viņš būtu vēlējies, tādēļ visi trīs aši vien ir atpakaļ ģimenes ligzdā. Māja atkal ir pilna, un tas nozīmē gan sīkas nesaskaņas, gan lielus ģimenes priekus.

15:40

Kādas slimības vēsture 2

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

16:50

Kaislību jūrā

33.sērija Fulhensio ierodas slimnīcā un sola panākt, ka Damianu apsargā policija, taču to jau dara Vētras” komanda. Ārsts apgalvo, ka Marinas mīlestības rezultātā Damians lēnām sāk atgūt apziņu. Fulhensio mēģina atbrīvoties no Damiana apsargiem un uzņemties šo pienākumu pats. Kāds vīrs atrod Estersitu, kura ir zaudējusi atmiņu. Damians atgūstas un ir priecīgs redzēt sev blakus Marinu.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Kaislību jūrā

34.sērija Damians un Marina atzīstas viens otram mīlestībā. Fulhensio ir noraizējies, ka sāksies izmeklēšana, un Hernans sola atbrīvoties no izmeklētāja, taču Fulhensio brīdina to nedarīt. Ārsts uzskata, ka Damiana izveseļošanās bijis brīnums. Ernans uzskata, ka Fulhensio ir gļēvulis, un nolemj rīkoties bez viņa atļaujas. Valdivija sabojā izmeklētāja mašīnu, un viņš ietriecas kokā.

19:00

1001 Nakts

104.sērija Buraks cenšas iekarot Sezenas sirdi, bet viņam nākas uzzināt, ka Sezena ir Kerema māsa. Melekas un Buraka attiecības izirst, bet Meleka nespēj ar to samierināties. Semihs dodas pie Kerema, lai informētu par to Keremu. Onurs vēlas atrast ceļu atpakaļ pie Šeherezādes. Šeherezāde palīdz Onura meitai Niluferei socializēties jaunajā skolā. Alī Kemals cenšas atjaunot attiecības ar bijušo sievu. Āhu nezina, kā pievērst sev Alī Kemala uzmanību.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Basketbols TV

Basketbols TV” – raidījums, kurā 5 minūtēs iespējams uzzināt par aizvadītās nedēļas svarīgākjām spēlēm ar Latvijas komandu un spēlētāju piedalīšanos, ārzemju aktualitātes un ziņas, kas liks pasmaidīt. Vairāku sezonu garumā Basketbols TV” bijis kopā ar mūsu spēlētājiem – gan izcīnot medaļas un dzerot čempionu šampanieti, gan reizēs, kad jāpieceļas pēc zaudējumiem un jākļūst stiprākiem. No 2013. gada raidījumu vada Dailes teātra” aktieris Artūrs Dīcis.

20:40

Degpunktā

Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota. Raidījuma intereses ir ļoti plašas – sākot no sīkām zādzībām līdz pat apjomīgām un skaļām krimināllietām, politiskiem melnumiem, narkotiku biznesa attīstību un draudiem Latvijā. Tāpat raidījums stāsta par aktuālākajiem notikumiem policijas, neatliekamās palīdzības un ugunsdzēsēju ikdienā, kā arī analizē sociālus tematus – vardarbību, noziedzību un konfliktus ģimenē. Degpunktā komanda palīdz cilvēkiem, aizstāvot vājāko sabiedrības daļu un meklējot vienotu cilvēcisku izeju. Raidījums rāda arī to, kas patiesībā notiek naksnīgajās Rīgas ielās, ar ko nodarbojas jaunieši, un kāpēc divi kaimiņi nespēj sadzīvot mierā. Taču Degpunktā ne tikai parāda pagājušās diennakts nelaimes situācijas, bet jo īpaši analizē - kāpēc tās notikušas un ko darīt, lai tas neatkārotos.

21:15

Latvijas faili. Putina poga

Dokumentālā filma Putina poga meklēs atbildi uz šobrīd aktuāliem jautājumiem. Kāpēc daudzi iedzīvotāji Latvijas – Krievijas pierobežā neredz Latvijas televīzijas kanālus? Jaunā gada salūtu viņi sagaida pēc Maskavas laika, ziņas par šobrīd aktuāliem notikumiem Ukrainā skatās Kremļa kontrolētos televīzijas kanālos. Dokumentālā filma Putina poga skaidros, kāpēc Latvija nerūpējas, lai nepazaudētu pagaidām vēl valstij lojālos pilsoņus, kuri citas valsts vadītājus zina labāk nekā savas valsts preizidentu un premjeru.

22:15

Mf: Neuzticīgā

Konija mitinās Ņujorkas priekšpilsētā kopā ar mīlošo vīru Edvardu un astoņus gadus veco dēlu. Viņa dzīvo mierīgu, sakārtotu un pārticīgu dzīvi, kas rāmi plūst, nesolot pārsteigumus. Kad Konija nejauši uz ielas sastop skaisto Polu, kurš viņu uzaicina ciemos, viņa nespēj vīrietim pretoties un uzsāk kaislīgu un postošu dēku.

00:50

Dzīvīte 2

53.raidījums Kā tikt galā ar pavasara nogurumu un kāpēc tāds vispār rodas, ja saulīte pie debesīm spīd aizvien vairāk! Par to šajā Dzīvītē.

01:10

Mf: Kad dzīve aizzib gar acīm

Daiena (Uma Tūrmane) ir mazpilsētiņā dzīvojoša sieva un māte, kas sāk apšaubīt savu šķietami rāmo, nevainojamo dzīvi un veselo saprātu piecpadsmit gadus pēc traģiskas apšaudes vidusskolā, kurā dzīvību zaudējusi viņas labākā draudzene.

02:30

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:00

Degpunktā

Raidījuma Degpunktā komanda pēta un seko līdzi tai sabiedrības daļai, kura ikdienā netiek pat ievērota. Raidījuma intereses ir ļoti plašas – sākot no sīkām zādzībām līdz pat apjomīgām un skaļām krimināllietām, politiskiem melnumiem, narkotiku biznesa attīstību un draudiem Latvijā. Tāpat raidījums stāsta par aktuālākajiem notikumiem policijas, neatliekamās palīdzības un ugunsdzēsēju ikdienā, kā arī analizē sociālus tematus – vardarbību, noziedzību un konfliktus ģimenē. Degpunktā komanda palīdz cilvēkiem, aizstāvot vājāko sabiedrības daļu un meklējot vienotu cilvēcisku izeju. Raidījums rāda arī to, kas patiesībā notiek naksnīgajās Rīgas ielās, ar ko nodarbojas jaunieši, un kāpēc divi kaimiņi nespēj sadzīvot mierā. Taču Degpunktā ne tikai parāda pagājušās diennakts nelaimes situācijas, bet jo īpaši analizē - kāpēc tās notikušas un ko darīt, lai tas neatkārotos.

04:25

Šodien novados

04:35

Ķerto līga 3

3. sērija Raksins mazajam Džefrijam atrod ļoti pievilcīgu auklīti, taču baidās, ka Tako gribēs ar viņu pārgulēt. Andrē nolemj apmeklēt interneta iepazīšanās portālu.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums