Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

10:30

Deivids Sušē pa svētā Pāvila pēdām

Dokumentāla filma. 2. sērija. (ar subtitriem) (Oriģinālvalodas izvēle) Deivids Sušē turpina iet svētā Pāvila pēdās viņa misionāra ceļojumā, kas no Mazāzijas viņu veda arvien tuvāk Romas impērijas centram. Vispirms Sušē dodas uz Filipiem un Tesalonikiem, kur kopā ar vietējiem speciālistiem apjauš pilsētās valdošo pagānisko kultūru un to, cik Pāvila vēsts mūsu ēras sākumā tur bija pārsteidzoša. Viņš pēta Pāvila īpašo epistolāro žanru, vēstules, ar kurām viņš sazinājās ar sevis dibinātajām kopienām. Tālāk Sušē ierodas Atēnās un Korintā, kurā Pāvils nodzīvoja pusotru gadu. Un atkal atgriežas Jeruzalemē, kur Pāvils tika apcietināts un vēlāk pārvests uz Romu un notiesāts uz nāvi.

11:30

Vertikāle

Mums jādzīvo ar paceltām acīm uz debesīm. Protams, mums ir jādzīvo arī šī zemes dzīve, bet tajā pašā laikā nepārtraukti jāpatur skatiens uz Dievu. Mēdz būt brīži, kad sirdī iezogas skumjas. Un es saprotu, ka tas nav labs stāvoklis, jo Dievs saka, lai mēs esam pastāvīgā priekā, bet mēs zinām, cik grūti ir dzīvot pastāvīgā priekā. Pareizticīgo baznīcā ir tāds teiciens: greh uniņija. Jā, dažkārt jau liekas: kas tur īpašs - skumjas, bet patiesībā tā ir nepaļāvība uz Dievu. Acīmredzot, lai varētu dzīvot ar skatienu uz augšu, ir nepieciešama nepārtraukta paļaušanās uz Dievu. Nepārtraukta. Bet paļaušanās tāpat kā viss pārējais arī ir žēlastība. Ir jālūdz pēc šīs žēlastības, saka raidījuma Vertikāle veidotāja Žanna Helmane. Tieši par to arī stāsta raidījums, kurā netrūkst to cilvēku cilvēku liecību, kuri piedzīvojuši Dieva spēku un ar savu dzīvi apliecina, ka Kungs ir dzīvs. Nereti tas uzrunā vairāk par teoloģiskiem traktātiem.

12:00
LIVE

Lieldienu dievkalpojums

Tiešraide no Rīgas Doma.

13:35

Reliģisko konfesiju vadītāju apsveikumi Lieldienās

Lieldienās - Kristus Augšāmcelšanās svētkos mūs sveiks: Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Latvijas Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis, kā arī Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs.

13:55

Latvija bilžu rāmītī

14:05

Daudz laimes!

Apsveikumu koncerts Daudz laimes! ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau desmit gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas televīzijas raidījums. Raidījuma vadītāji - Esmeralda Ermale un Aigars Rozenbergs.

15:00

Latvijas šlāgeraptauja 2014*

Aptauju vada Guntis Skrastiņš un Raiva Veidenbauma.

16:00

Ķepa uz sirds*

Informatīvi izklaidējošs raidījums par mājdzīvniekiem.

16:30

Augu valstībā

Dokumentāla daudzsēriju filma. 3. sērija. (ar subtitriem) (Oriģinālvalodas izvēle) Izdzīvošana. Tuksneši klāj aptuveni trešdaļu zemeslodes sauszemes, un to platība strauji palielinās. Taču augi attīstījuši patiešām neparastus paņēmienus, lai nodrošinātu izdzīvošanu pat vissausākajās vietās. Daži augi zied tikai vienu nakti gadā, citi – nodedzina ap sevi esošos konkurentus… Zemeslodes vēsturē augi masveidā izmiruši piecas reizes. Lai novērstu sesto reizi, Kjū zinātnieki izveidojuši sēklu banku, kurā pietiek vietas, lai uzglabātu pilnīgi visu šīs planētas augu sugu sēklas, un izglābtu jebkuru augu sugu, kas nonākusi uz izmiršanas robežas.

17:30

Zoodārzu mazuļi

Daudzsēriju dokumentālā filma. (Oriģinālvalodas izvēle) Dokumentālā daudzsēriju filma ir iespēja ne vien aplūkot aizkustinošus, mazus zvēriņus, bet arī uzzināt par dažādu sugu likteņiem un zoodārzu nozīmi to saglabāšanā. Seriāls sīkās detaļās atklāj, kāda ir mazuļu dzīve mūsdienīgā zoodārzā, sekojot līdzi to pirmajiem soļiem divos Berlīnes zvēru parkos. 1. sērija. Visiem jaundzimušajiem dzīvniekiem mūža pirmajās dienā nepieciešama palīdzība. Berlīnes Zoodārzā balto stārķu perējums saņem īpašu palīdzību improvizētā ligzdā. Nedēļu veca ziloņu mazulīte Koraja izbauda pirmo kārumu. Sīciņo tapīru Maju apciemo veterinārārsts.

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Province

Balto brāļu liturģija. Viens ar vienīgo Dievu” ir Romas katoļu paulīniešu ordeņa brāļu devīze. Divi ordeņa mūki – brālis Juris un brālis Valdis – dzīvo un kalpo Ventspilī. Viņi ir dzīvespriecīgi, tiekas ar cilvēkiem, vada dievkalpojumus, apliecinot, ka mūka ikdiena nav pilnīga noslēgšanās klostera cellē. Lieldienu laikā brāļi atgādina, ka īstens dzīvesprieks ir sasniedzams, iepazīstot savu ticību un rīkojoties saskaņā ar sirdsapziņu.

18:50

Radīti mūzikai

LTV JAUNUMS.   Radīti mūzikai” ir televīzijas konkurss klasiskās mūzikas virtuoziem. Šis ir vēl nebijis notikums televīziju šovu vēsturē Latvijā. Pirmo reizi būs skatāms izklaidējošs šovs, kura pamatā ir klasiskā mūzika!

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:45

De facto

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

21:23

Sporta ziņas

21:33

Laika ziņas

21:40

Mf: Viesnīca Adlon

Drāma. (ar subtitriem) (Oriģinālvalodas izvēle) JAUNUMS Otīlija Šāta ir satriekta par vīra nāvi un izmisumā noslīcinās. Alma aicina Sonju braukt līdzi uz Ameriku, taču Sonja paziņo, ka oficiāli Alma ir tikai viņas māsa. Par meitenes aizbildni kļūst Lorencs Adlons, kurš, atsaucoties uz mirušā Gustava ieguldījumiem, nodrošina Sonjai apartamentus viesnīcā. Adlonā” Sonja satuvinās ar tēvu, un satiek savu mūža mīlestību Juliānu, kurš izrādās saderinājies. Tikmēr Luijs Adlons atstāj sievu un bērnus, lai apprecētu Hedu Burgeri no Sanfrancisko. Tēvs nespēj pieņemt dēla izvēli, un uzskata, ka Hedu interesē tikai bagātība. Sonju gaida satikšanās ar Almas seno līgavaini Zigfrīdu un viņa brāli Sebastianu – pirmais izveidojis militāru karjeru un seko Hitlera idejām, bet otrs – krīzes rezultātā palicis bez darba.

23:25

Raimonds Pauls. Dueti - Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš*

01:10

Vairāk nekā dzīve

Dokumentāla filma. Latvija, 2013. Režisors - Gints Grūbe. Operators - Andrejs Rudzāts. Skaņu operators - Normunds Kļaviņš. Dokumentālajā filmā Vairāk nekā dzīve” režisors Gints Grūbe atklāj stāstveides paņēmienus, kas kļuvuši par Alvja Hermaņa zīmogu. Hermaņa metode paredz atteikšanos no klasiskā dramaturģiskā materiāla un pievēršanos cilvēku izpētei. Cilvēka dzīvi varot izstāstīt ar trim epizodēm, un katra cilvēka stāsts, ja to koncentrētā formā uzliek uz skatuves, būšot skumjš. Filmā tiek rādīta trīs Alvja Hermaņa izrāžu – Vectēvs”, Ķelnes afēra” un Senču asiņu balss” - tapšana. Hermanis stāsta par darbu pie izrādes, atklāj, kā atpazinis nejauši satiktu prototipu un citus neparastus notikumus.

02:05

Kilograms kultūras*

Raidījuma 100 g kultūras gada balva.

03:00

Vai Rīga jau gatava? *

Beidzot pasaulē slavenākās latviešu izcelsmes mākslinieces Vijas Celmiņš darbi ir skatāmi Rīgā, izstādē Dubultā realitāte”. Raidījumā Vai Rīga jau gatava? 18. aprīlī tiekamies ar mākslinieci izstādes iekārtošanas laikā Rīgas Biržā un uzklausām viņas temperamentīgo stāstījumu par saviem darbiem, latviskuma izjūtu un domas par mākslu.

03:15

Cits ordenis

Dokumentālā filma. Godalgotās LTV režisores Daces Slavinskas jaunā filma, atklāts un drosmīgs stāsts.

04:10

Pasaules skaņa

Dokumentāla filma.

TV3

11:00

Gandrīz ideālas vakariņas 6

7.raidījums Plastikas ķirurgs Kaspars Feldmanis neesot gatavotājs, taču tas viņam neliedz galdā celt ļoti smalkus ēdienus - tādus, par kuru eksistenci dažs labs no viesiem pat nenojauš. Vai visi no atnākušajiem būs apmierināti ar tādu ”smalko stilu”?

12:05

Gandrīz ideālas vakariņas 6

8.raidījums Viesus pie sevis uzņem acu dakterīte Žanna. Viņa speciāli vienam ēdienam pat iegādājas pannu! Savukārt, visas receptes, pēc kurām šovakar tiks gatavotas, būs aizlienētas no Džeimija Olivera. Visi būs sajūsmā, un viens no viesiem pat metīsies neprātīgā dejā!

13:05

Smieklīgākie videokuriozi 22

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

13:35

Mf: Noķert vilni

Pingvīnu pusaudzis Kodijs Maveriks – jauns un drosmīgs sērfotājs, nolemj pirmo reizi piedalīties profesionālā sērfošanas čempionātā. Operatoru komanda viņam seko, lai dokumentētu čempionāta laikā piedzīvoto. Kodijs ir pārliecināts, ka uzvara viņam nesīs kāroto cieņu un apbrīnu. Taču viņš nejauši iepazīstas ar pieredzējušus sērfotāju, kuram ir pilnīgi cits skats uz dzīvi, un pamazām viņš sāk saprast, ko patiešām vēlas. Kodijs uzzina, ka uzvarētājs ne vienmēr ir tas, kas pirmais sasniedz finišu.

15:10

Mf: Reiz Romā

Veiksmīga, bet bezcerīgi vientuļā Beta dodas uz Romu, kur notiek viņas jaunākās māsas kāzas. Apmeklējot kādu no strūklakām, kurā, cerot uz laimi, ir samestas monētas, Beta paņem dažas no tām. Šāda pavisam nevainīga zādzība kļūst par lāstu Betai, jo viņu sāk vajāt vairāki vīrieši vienlaicīgi – kā izrādās, Beta ir paņēmusi tieši viņu monētas, kuras bija iemestas strūklakā ar vēlmi satikt sava mūža mīlestību.

17:05

Mf: Spaidervikas hronikas

Trīs Greisu bērni – Džareds, viņa dvīņu brālis, aizrautīgais grāmatu lasītājs Saimons, un māsa Malorija kopā ar mammu pārceļas uz dzīvi vecā Viktorijas laika namā. Nejauši bērni atrod Artūra Spaidervika grāmatu Ceļvedis uz brīnumaino pasauli tev blakām”. Grāmata iepazīstina viņus ar dīvainu un bīstamo pasauli, kurā mīt pūķi, spoki, laumiņas, fejas un elfi. Viņu ceļi krustojas ar cilvēkēdāju, kurš par katru cenu cenšas iegūt savā īpašumā maģisko grāmatu. Filmas pamatā – pasaulslavena grāmatu sērija.

19:00

Nekā Personīga

Pētnieciskās žurnālistikas raidījumu Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Izklausies redzēts

Šova Izklausies redzēts dalībnieki ir astoņas Latvijā plaši pazīstamas personības, kuru galvenais uzdevums būs iejusties pasaules slavenu mākslinieku vai Latvijā atpazīstamu dziedātāju tēlā, to atveidojot iespējami tuvu oriģinālajam sniegumam. Ik nedēļu citā pasaulslavenas zvaigznes tēlā iejutīsies Latvijā pazīstami un cienīti dziedātāji – Olga Rajecka, Samanta Tīna, Liene Greifāne, Agnese Rakovska, viņām pievienosies Roberto Meloni, Ralfs Eilands, Rihards Lepers un Dainis Skutelis. Šovu vada pieredzes bagātais dziedātājs Lauris Reiniks, un šovs ļaus ikvienam izbaudīt aizraujošus priekšnesumus desmit nedēļu garumā. Dalībnieku sniegumu vērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā būs Jānis Šipkēvics, Baiba Sipeniece–Gavare un Valdis Lūriņš.

22:35

Mf: Da Vinči kods

Roberts Lengdons, visā pasaulē atzīta autoritāte simbolikas jomā un Hārvarda universitātes profesors, nakts vidū saņem briesmīgu ziņu – Luvras muzeja pārzinis nogalināts savā darba vietā un atstājis šifrētu pirmsnāves vēstījumu. Kad Lengdons un apburošā franču kriptogrāfe Sofija Nevē sāk risināt neparastās mīklas, viņi sastopas ar neskaitāmiem pārsteidzošiem da Vinči darbos apslēptiem mājieniem – it kā visiem redzamu, bet ģēnija atjautīgi slēptu vēstījumu pilnu daiļrades mantojumu. Likmes pieaug, kad Lengdons atklāj pārsteidzošu saistību: mirušais bijis Sionas Priorijas – slepenas, arī mūsdienās pastāvošas brālības – vadītājs, un viņa priekšteči bijuši arī sers Izaks Ņūtons, Botičelli, Viktors Igo un Leonardo da Vinči.

01:25

Mf: Maldonado brīnums

Hosē Maldonado šķērso ASV un Meksikas robežu, lai nokļūtu Kalifornijā un satiktu tēvu, taču viņu aiztur imigrācijas dienests. Hosē izdodas aizbēgt un paslēpties kādas baznīcas bēniņos. Kad no Hosē brūces asinis nonāk uz Jēzus statujas, mazās pilsētiņas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka piedzīvojuši brīnumu. Vai Hosē jebkad varēs iznākt no savas slēptuves un atklāt patiesību?

03:15

Kobra 7

Semīrs sāk darboties kā slepenais aģents un iefiltrējas auto zagļu un spekulantu bandā. Viņam ir aizdomas, ka kliķes vadonis ar iesauku Cars nelegālo preci sūta uz Krieviju. Semīrs nelabprāt ļauj, ka viņam piestiprina raidītāju, jo bīstas, ka viņu varētu atmaskot. Un patiesi - briesmas uzglūn no visiem stūriem.

04:00

Sazvērestība

Arrival While Martinez and Peel seek to remove Jarvis from power, Sean, Vicky, Sterling and Simon try to stop the release of the virus, and Leila fights for her life. Meanwhile, Earth prepares for the worst as the portal from the alien planet begins to open.

LNT

11:00

Olgas Dreģes 75.jubilejas koncerts

Aktrises Olgas Dreģes 75. jubilejai veltīts koncerts, kas notika Dzintaru koncertzālē un kurā kopā ar jubilāri uz skatuves kāpj viņas tuvākie kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns, kā arī 30 īpašie viesi. To skaitā, Dailes teātra aktieri Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis un Jānis Paukštello, kā arī dziedātāja Olga Rajecka. Koncertā būs iespēja vēlreiz tikties ar seriāla Sirdsmīļā Monika varoņiem, kas liks pasmaidīt arī nopietnākajiem skatītājiem, solīti arī jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā. Skanēs dziesmas no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, un īpašais priekšnesums būs dziesma Tu, mans mīļais Čipendeil. Neiztrūks arī tādas pazīstamas melodijas kā Ejot cauri rudziem, Teic, kas esi, Ak, skaistā jaunība, savukārt koncerta kulmināciju veidos filmas Vella kalpi popūrijs. Turklāt, ņemot vērā īpašo viesu klātbūtni, negaidīti pavērsieni un muzikāli pārsteigumi garantēti.

13:00

Galileo

Tas sniegs atbildes uz jautājumiem un liks brīnīties, redzēt un saprast aizraujošo zinātnes, tehnikas un dzīvās dabas pasauli. Galileo izskaidros dabiskus un pārdabiskus fenomenus, stāstīs par ikdienišķiem un ārkārtīgi neparastiem notikumiem, un tas notiks pārsteidzoši vienkārši un katram saprotami. Galileo rādīs to, kā tiek darināti priekšmeti, ar kuriem saskaramies ikdienā. Piemēram, kā zobu pasta kļūst svītraina? Kā tiek veidotas nūdeles? Kā top desa, kas tiek likta uz maizes? Turklāt Galileo dos noderīgus padomus ikdienai - kurā no lielveikala rindām stāvēt, lai ātrāk tiktu pie kases? Vai nokļūstot satiksmes sastrēgumā var ātrāk nonākt galamērķī, nepārtraukti mainot rindu, vai arī paliekot tai pašā rindā?

13:10

Mf: Mūsu mājas

Kad kāda bezpajumtniece izglābj bagātas Beverlihilzas atraitnes dzīvību, bagātā kundze atver savas durvis ne tikai savai glābējai, bet arī viņas trūcīgajiem draugiem. Kundzes draugu un radinieku iebildumi ātri vien noved līdz cīņām tiesas zālē.

15:05

Es nezināju, ka esmu stāvoklī

Šokējošs dokumentālais seriāls par sievietēm, kuras nav nojautušas, ka ir stāvoklī, līdz sākušās dzemdības. Izklausās vairāk nekā pārsteidzoši, bet kā atklājās - ir iespējams nezināt, ka gaida bērnu. Izrādās, ka šīm sievietēm nav novēroti ierastie simptomi kā svara pieaugums, piebriedis vēders, slikta dūša un īpaši palielināta apetīte. Šādu un citu gadījumu ir ne viens vien visā Amerikā, un tie ir apkopoti stāstos šajā dokumentālajā seriālā.

15:35

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 2

Muzikāli izklaidējošs šlāgermūzikas raidījums, kurā pie raidījuma vadītāja un namatēva Roberta Ošiņa ciemojas Latvijā zināmas un iemīļotas šlāgermūzikas grupas. Ik reizi ciemiņus Robertam Ošiņam palīdzes uzņemt un iztaujāt kāda šlāgera mūzikas stila pārstāve. Roberts Ošiņš kopā ar savu viešņu ielūkosies ne tikai mākslinieku muzikālajā dzīvē, bet arī aizkulisēs un sadzīvē. Raidījuma laikā būs iespējams dzirdēt un redzēt mūziķu jaunākās un populārākās dziesmas.

16:35

Dauntonas abatija 2

6.sērija 1918. gada novembris. Uzskatot, ka viņas laulība ir bijusi krāpniecība, Deizija negrib pieņemt savu atraitnes pensiju. Roberts raksta vēstuli Eteles bērna tēvam un uzzina, ka viņš gājis bojā karā. Pēc pamiera pasludināšanas uz Dauntonu tiek atvests kanādiešu zaldāts, kurš cietis smagus apdegumus, un paziņo, ka ir brālēns Patriks Krolijs, kurš tika uzskatīts par gājušu bojā Titānika katastrofā, bet patiesībā bija zaudējis atmiņu. Vienīgi Īdita viņam tic. Kārlaisls plāno pirkt māju netālu no Dauntonas abatijas un mēģina pierunāt Kārsonu kļūt par viņa kalpotāju. Viņš ievēro Mērijas pieķeršanos Metjū un draud atklāt viņas noslēpumu, ja viņa nebūs lojāla sieva. Beitss atgriežas no tikšanās ar Veru Londonā ar rētu sejā.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Greizais spogulis

2. sērija

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:10

LNT ziņu TOP 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk,” saka H.Burkovskis.

21:00

Dāmu paradīze 2

3.sērija Pēc Odrijas aiziešanas veikala dāmu apģērbu nodaļai vajadzīga jauna vadītāja. Vestons nostājies Klāras pusē, bet Ketrinas favorīte ir Denīze. Morē brīdina Denīzi, ka viņa ir tikai instruments Vestona un Ketrīnas cīņā, tāpēc iesaka Denīzei konkursā uz Odrijas vietu nepiedalīties. Tomēr Denīze iespītējas un piesakās konkursā. Tieši pirms darba intervijas Denīzai rodas aizdomas, ka Džonass ir nostājies Vestona pusē, bet Dadlijs palīdz Florai atrisināt problēmas ar tēvu.

22:10

Pēdējie Grimmi

3.sērija Pēc flašmoba autobusā tiek atrasta mirusi sieviete. Viņas nāves cēlonis ir bites inde, taču skaidrs, ka tā nav bijusi parasta bite, jo indes ir pārāk daudz. Izmeklējot šo lietu, Niks uzzina vēl vairāk par savas ģimenes vēsturi, un viņam nākas pieņemt izaicinājumu apsargāt personu, kas savulaik apdraudējusi viņa paša dzīvību.

23:05

Mf: Sievietes smarža

Par šo lomu Als Pačīno saņēma pirmo balvu Oskars” kā labākais aktieris galvenajā lomā. Valdonīgais un aklais atvaļinātais pulkvežleitnants algo jaunu apsargu (Kriss O’Donels), lai tas palīdzētu viņam Pateicības dienas svētku laikā. Šis ir sirdi plosošs un aizkustinošs stāsts par diviem atšķirīgiem cilvēkiem, kuri Ņujorkā pavada mežonīgu nedēļas nogali, tostarp braucot ar strauju Ferrari” un dejojot tango ar skaistu sievieti. Šo brīvdienu laikā izveidosies attiecības, kas uz visiem laikiem mainīs abu vīriešu dzīvi.

02:00

Dauntonas abatija 2

6.sērija 1918. gada novembris. Uzskatot, ka viņas laulība ir bijusi krāpniecība, Deizija negrib pieņemt savu atraitnes pensiju. Roberts raksta vēstuli Eteles bērna tēvam un uzzina, ka viņš gājis bojā karā. Pēc pamiera pasludināšanas uz Dauntonu tiek atvests kanādiešu zaldāts, kurš cietis smagus apdegumus, un paziņo, ka ir brālēns Patriks Krolijs, kurš tika uzskatīts par gājušu bojā Titānika katastrofā, bet patiesībā bija zaudējis atmiņu. Vienīgi Īdita viņam tic. Kārlaisls plāno pirkt māju netālu no Dauntonas abatijas un mēģina pierunāt Kārsonu kļūt par viņa kalpotāju. Viņš ievēro Mērijas pieķeršanos Metjū un draud atklāt viņas noslēpumu, ja viņa nebūs lojāla sieva. Beitss atgriežas no tikšanās ar Veru Londonā ar rētu sejā.

02:50

Klīvlenda šovs 4

Ģimenes animācijas komēdija vēstī par Klīvlenda Brauna piedzīvojumiem. Daudzus gadus atpakaļ viņš solīja savai skolas mīlestībai Donnai doties uz Stūlbendu, lai sāktu jaunu dzīvi kopā ar mīļoto, viņas diviem bērniem un paša puiku Klīvlendu junioru.

03:10

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:40

Bernards

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums