Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

02:05

Sporta studija

02:50

Nakts vēstules*

Koncertuzvedums Kuldīgas estrādē.

05:20

100 g kultūras Nacionālie dārgumi*

06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:02

Ielas garumā*

06:30

1000 jūdzes aiz Polārā loka*

6.sērija.

07:05

No LTV videofondiem*

Saules zaķis.

07:35

Auniņa Timija laiks

Animācijas seriāls. 11. un 12. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:00

Bitīte Maija

Animācijas filma. 75. un 76. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:25

Luijs

Animācijas seriāls. 106. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:35

Raķetēni

Animācijas seriāls. 29. un 30. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

09:00

Kas te? Es te!

Raidījums bērniem.

09:30

Gārfīlda šovs

Animācijas seriāls. 3. un 4.sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

10:00

Mārvijs Hemmers

Nacionālās Ģeogrāfijas pasaule. Populārzinātnisks seriāls bērniem. 94. sērija. (ar subtitriem) Šoreiz Mārvijs stāsta par skaistajiem un bīstamajiem dzīvniekiem – pumām. Dziļā vientulībā pumas klejo pa Ziemeļamerikas kalniem un mežiem. Dzīvnieki satiekas tikai uz pāris dienām, lai pārotos, bet pēc tam šķiras uz visiem laikiem. Pumu mazuļi uzaug kopā tikai ar vienu no vecākiem.

10:30

Brīnumskapja skola

Šodien Brīnumskapja skolā mācīsimies par popmūziku un uz skatuves aicināsim uzstāties vienu no zināmākajiem Latvijas populārākajiem mūziķiem – Lauri Reiniku. Skolas komponists zina, ka populārā mūzika ir kā tāds ātro pusdienu restorāns - Visu laiku `jācepj` jaunas dziesmas, ko atskaņot radio, diskotēkās un pasākumos, bet tas nebūt nav viegli! Svarīgs ir nevis ātrums, bet gan uzmanība! Actiņš Austiņš pastāstīs, kas atšķir popmūziku no klasiskās mūzikas, bet, bērni no Yamahas mūzikas skolas mācīsies, kā spēlēt lipīgu melodiju neizmantojot mūzikas instrumentus. Paņemiet līdzi deju kurpes, un tiekamies pie TV ekrāniem šo svētdien, 10:30, LTV1!

11:00

Baltijas neskartā daba

Noslēpumainie meži un purvāji. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) Baltijas daba ir bagāta ar pārākajām pakāpēm – Ventas Rumba ir Eiropas platākais ūdenskritums, bet Lietuvā mājo vairāk kā 13 tūkstoši stārķu pāru, vairāk kā citos ziemeļu reģionos. Igaunijā, Alutaguses pirmatnējajos mežos mīt vairāk kā 350 brūnie lāči, bet Somā Nacionālais parks pavasarī pārvēršas par milzu ezeru.

12:00

Dievkalpojums

Pārraide no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles.

13:00

Vertikāle

Mums jādzīvo ar paceltām acīm uz debesīm. Protams, mums ir jādzīvo arī šī zemes dzīve, bet tajā pašā laikā nepārtraukti jāpatur skatiens uz Dievu. Mēdz būt brīži, kad sirdī iezogas skumjas. Un es saprotu, ka tas nav labs stāvoklis, jo Dievs saka, lai mēs esam pastāvīgā priekā, bet mēs zinām, cik grūti ir dzīvot pastāvīgā priekā. Pareizticīgo baznīcā ir tāds teiciens: greh uniņija. Jā, dažkārt jau liekas: kas tur īpašs - skumjas, bet patiesībā tā ir nepaļāvība uz Dievu. Acīmredzot, lai varētu dzīvot ar skatienu uz augšu, ir nepieciešama nepārtraukta paļaušanās uz Dievu. Nepārtraukta. Bet paļaušanās tāpat kā viss pārējais arī ir žēlastība. Ir jālūdz pēc šīs žēlastības, saka raidījuma Vertikāle veidotāja Žanna Helmane. Tieši par to arī stāsta raidījums, kurā netrūkst to cilvēku cilvēku liecību, kuri piedzīvojuši Dieva spēku un ar savu dzīvi apliecina, ka Kungs ir dzīvs. Nereti tas uzrunā vairāk par teoloģiskiem traktātiem.

13:30

Daudz laimes!

Apsveikumu koncerts Daudz laimes! ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau desmit gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas televīzijas raidījums. Raidījuma vadītāji - Esmeralda Ermale un Aigars Rozenbergs.

14:20

Latvijas šlāgeraptauja 2014*

15:15

Kas var būt labāks par šo? *

Iknedēļas kulinārijas raidījums Kas var būt labāks par šo? ir pavāra Mārtiņa Rītiņa meistarklase, kuras laikā skatītāji uzzina daudz jauna un noderīga par it kā zināmiem un ikdienišķiem pārtikas produktiem, to izcelsmi un pagatavošanu. Mārtiņš Rītiņš raidījumā dalās arī ar savas pavārmākslas noslēpumiem un piedāvā ne vien senas un tradicionālas, klasiskas un modernas, bet arī ekstravagantas un ekskluzīvas ēdienu receptes!

15:45

Ķepa uz sirds*

Informatīvi izklaidējošs raidījums par mājdzīvniekiem.

16:15

Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras

Esam nogājuši to pašu ceļu, ko mūsu cienītāji – no dumpīgiem jauniešiem līdz ne tik jauniem romantiķiem”, tā savu ceļu mūzikā raksturo grupas Jumprava” mūziķi, kuru grupa joprojām bauda popularitāti. Šogad grupa svin savu 30. dzimšanas dienu un atzīmē to ar jauna albuma Laiks runā” izdošanu. Oktobrī un novembrī visā Latvijā notiek Jumpravas” jubilejas koncerttūre, kurā klausītāji var dzirdēt gan iemīļotus grupas hītus, gan kompozīcijas no jaunā albuma. Raidījuma Nacionālie dārgumi. 100 g kultūras” jaunajā studijā Benjamiņu namā ar Jumpravas” mūziķiem tiksies Zigfrīds Muktupāvels.

17:00

Melu laboratorija

Sports. Vai spējat iedomāties, ka trolejbusa šoferis vai mašīnbūves rūpnīcas atslēdznieks pēc darba nomazgā sastrādātās rokas un dodas uz sporta zāli, lai, dažas stundas tur patrenējoties, vēlāk uzvar pasaules čempionātā vai iegūst zeltu olimpiskajās spēlēs? Neiespējami teiksiet? Bet tieši tā, ja ticam padomju laika propagandai, bija Padomju Savienībā. Slēptais profesionālisms bija tikai vieni no meliem, ar kuriem varenā PSRS darbojās pasaules sporta arēnās. Vēl jau brīnumu un melu bija daudz, dopingu ieskaitot!

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Province

18:50

Mf: Krāmu pavēlniece

(ar subtitriem) (Oriģinālvalodas izvēle) Romantiska komēdija. Vācija, 2011. Režisors – Matiass Tīfenbahers. Lomās: Mariele Miloviča, Katarīna Millere-Elmau, Martins Faifels, Ilze Noibauere. Pēc pēkšņās vīra nāves Andrea dara visu, ko spēj, lai uzturētu abu sīklietu veikaliņu un lai sirdī saglabātu Volfganga piemiņu. Tāpēc liels trieciens ir atklāsme, ka vīram daudzus gadus ir bijusi mīļākā – grāmatu veikala īpašniece Elizabete! Sievietēm satiekoties, abas tūliņ pārņem nešaubīga nepatika vienai pret otru, taču tai uzreiz seko arī atskārsme, ka tikai apvienojot spēkus, viņām varētu izdoties pasargāt no bankrota savus veikalus!

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:45

De facto

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

21:23

Sporta ziņas

21:33

Laika ziņas

21:40

Mf: Mana tēva divritenis

Drāma. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) TV PIRMIZRĀDE Traģikomēdija. Polija, 2012. Poļu režisora Pjotra Tšaskalska traģikomēdiju Mana tēva divritenis” atzinīgi novērtējuši gan skatītāji, gan kritiķi. Tas ir universāls stāsts par ģimenes attiecībām, ko papildina džeza mūzika un ezeriem rotātā Polijas ziemeļu ainava. Filmas darbība aizsākas, kad pēc ilgiem laulībā pavadītiem gadiem no Vlodeka (atveido pazīstamais džeza mūziķis Mihals Urbaņaks) aizbēg sieva. Gan Vlodeka dēls, gan mazdēls pamet visus pienākumus, lai dotos meklēt dārgo bēgli. Lai gan attiecības starp trīs paaudžu vīriešiem nav pārāk labas, apstākļi spiež apgūt prasmi sarunāties. Tas ir brīdis, kad uzvirmo slēptās emocijas un nāk gaismā pagātnes noslēpumi.

23:30

Dzīvnieku prāta noslēpumi

Daudzsēriju dokumentāla filma. 2. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Gadsimtiem ilgi esam uzskatījuši, ka dzīvnieki rīkojas instinktīvi un viņiem nav izpratnes par pasaules uzbūvi. Cilvēki uzskatīja, ka dzīvniekus vada instinkts, ka viņi ir vienkārši un iepriekš ieprogrammēti. Taču jaunākie zinātniskie pētījumi atklāj, ka ir neliela dzīvnieku grupa ar neticami gudru prātu. Tā ir savāda grupa, kurā ietilpst dažādi sauszemes, okeāna un spārnotie dzīvnieki. Taču visiem viņiem piemīt kāda ievērojama spēja. Līdzīgi cilvēkiem, viņi prot atrisināt problēmu.

00:30

Vakars ar Renāru Zeltiņu*

01:30

Dzied grupa Bet, bet*

02:00

Dzied grupa Autobuss debesīs*

02:35

Vai Rīga jau gatava? *

.

02:50

Rīga 2014. 8. Pasaules koru olimpiāde*

Čempionu koncerts Kongresu namā.

04:05

Nebridis nezināsi, cik dziļš, Emilis Melngailis

Videofilma par komponistu E.Melngaili.

TV3

02:20

Mf: Mīlestības prieks

Misija un Vilijs jau ir iedzīvojušies tālajos rietumos, un Misija sāk apjaust savu aizraušanos ar skolotājas darbu, bet Vilijsuzņēmies rūpes par pāra mazo meitiņu Ketiju, vienlaikus paplašina rančo, dēliem piepalīdzot. Ilgi gaidīto Misijas tēva ciemošanos jaunajā dzīves vietā aizēno negaidīta traģēdija, kas iedragā Misijas un Vilija attiecības, un viņiem jācīnās par brūkošās ģimenes saglabāšanu.

03:45

CSI: Lasvegasa 13

9. sērija Nozieguma vietas izmeklēšanas komanda iesaistās vietējās policijas vienības darbā Lasvegasas centrā un palīdz veikt vairākus arestus. Sadarbība ir izdevīga no vairākiem aspektiem, un īpaši spraigā naktī izdodas apcietināt gan vīrieti, kas uzņēmis ārkārtīgu popularitāti ieguvušu interneta video, gan psihopātisku transvestītu, gan narkodīleri, gan prostitūtu.

04:30

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

05:00

CSI: Lasvegasa 13

10. sērija Neliela lidmašīna avarē pusotra kilometra attālumā no Lasvegasas galvenā bulvāra. Bojā iet pieci cilvēki, un uz notikuma vietu izbrauc izmeklētāju vienība. Atklājas, ka avārija izcēlusies tīšas sabotāžas rezultātā, jo lidmašīna sabojāta, vēl atrodoties uz zemes. Sārai ir grūti pielāgoties attiecībām lielā attālumā, sevišķi tad, kad izmeklēšanā iesaistās viņas bijušais mīļākais.

05:40

Čūska no 23. dzīvokļa

1.sērija Populārā aktiera Džeimsa nejaukā draudzene Hloja izīrē istabu naivai, bet ambiciozai Džūnai, kas Ņujorkā ieradusies no laukiem. Kā ierasts, Hloja ir ieplānojusi apkrāpt jauno īrnieci ar īres naudu, bet Džeimsam par uzjautrinājumu un Hlojai par pārsteigumu Džūna māk lieliski cīnīties pretī un neļaut sevi apkrāpt.

06:10

Čūska no 23. dzīvokļa

2.sērija Skots, ar kuru Hloja mēģina Džūnai sarunāt aklo randiņu, ir pārāk izskatīgs, lai Džūna spētu atteikties. Tomēr liels ir viņas pārsteigums, uzzinot ka Skots ir Hlojas atsvešinājies tēvs, bet pārsteigums pāriet šokā, kad ratiņkrēslā ierodas arī Hlojas māte, kura izmisīgi cenšas glābt savu brūkošo laulību.

06:45

Maģiskās laumiņas

Piedzīvojumu seriāls, kas piesātināts ar jautrām un dīvainām situācijām. Fantāzijas pasaulē rūķi un maģiski dzīvnieki dzīvo mierīgi un laimīgi kopā ar laumiņām, kopīgi dalot gan ikdienu, gan lielus un svarīgus visas sabiedrības notikumus. Taču viņi nav vieni! Šajā pasaulē dzīvo arī elfi – nejauki radījumi, kuri ir vienmēr gatavi izspēlēt kādu joku un izraisīt nepatikšanas. Visu tēlu dzīve un attiecības ir maģijas, piedzīvojumu un humora pilnas.

07:00

Maģiskās laumiņas

Piedzīvojumu seriāls, kas piesātināts ar jautrām un dīvainām situācijām. Fantāzijas pasaulē rūķi un maģiski dzīvnieki dzīvo mierīgi un laimīgi kopā ar laumiņām, kopīgi dalot gan ikdienu, gan lielus un svarīgus visas sabiedrības notikumus. Taču viņi nav vieni! Šajā pasaulē dzīvo arī elfi – nejauki radījumi, kuri ir vienmēr gatavi izspēlēt kādu joku un izraisīt nepatikšanas. Visu tēlu dzīve un attiecības ir maģijas, piedzīvojumu un humora pilnas.

07:20

Aģents Dadlijs

Asprātīgs, dēku pilns animācijas seriāls par enerģisko suņuku Dadliju, kurš nejauši nokļuvis slepenā aģenta amatā, piesakoties darbā Superslepenu Noziegumu apkarošanā. Viņa partnere ir sievišķīgā kaķene Kitija, kura ir nepārspējama kung fu meistare un ieroču eksperte. Dadlija galvenais uzdevums ir aizsargāt savu dzimto pilsētu un pasauli no ļaunās organizācijas D.O.O.M.”.

07:50

Mazo mīluļu veikaliņš

08:10

Kinomānija 6

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

08:50

Māmiņu Klubs

Jaunajā Māmiņu Kluba” sezonā turpināsim sekot līdzi Lienes un Kaspara Bērziņu jaundzimušā bērniņa Superbēbīša” gaitām. Tāpat raidījumā izglītosim jaunos vecākus par bērnu auklēšanu, audzināšanu un sirsnīgām attiecībām ģimenēs, jo tās ir visas mūsu tautas nākotnes pastāvēšanas galvenais spēks. Raidījumā ”Māmiņu Klubs” (arī www.maminuklubs.lv) vecāki uzzinās daudz vērtīgu lietu, lai labāk izprastu savus mazos un nodibinātu pēc iespējas veiksmīgākas attiecības ar viņiem. Raidījuma vadītāja – Kristīne Virsnīte.

09:25

Gatavo 3

Trīs jaunas sievietes – Anna Panna, Līva Kļaviņa un Linda Vilmansone, ar trīs dažādām garšu izjūtām un redzējumu uz dzīvi, gatavos trīs dažādus ēdienus. Viņas vēlās pārsteigt viena otru un skatītājus, tas allaž notiks kopīgā piknikā interesantā un katru reizi citā vietā. Raidījuma vienojošais elements ir vadītāju draudzība, kaislība pret ēdienu un izaicinājums pārsteigt vienai otru ar katru reizi citu un sezonālu produktu. Atšķirīgais arī būs – skatītājiem raidījuma laikā būs iespēja sazināties ar vadītājām sociālajos tīklos, tā piedaloties gatavošanas procesā un pēcāk izgaršojot visu kopīgā piknikā.

10:00

SuperBingo

SuperBingo vadītāji būs klāt auditorijas spēļu dalībniekiem tik izšķirošos mirkļos, kad norisināsies cīņa par ievērojamiem naudas un mantu laimestiem. Uz SuperBingo Lielā Laimes rata lielākais naudas laimests 25 000 eiro, savukārt vērtīgākais laimests - automašīna Volvo XC90! Izmēģiniet savu veiksmi!

11:00

Runā Rīga 2

Tā kā 2014.gadā Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu, raidījums Runā Rīga” uzsāk stāstu ciklu ar mērķi labāk iepazīt Rīgu, tās vēsturi, cilvēkus, īpašas vietas un īpašus stāstus. Raidījums sekos līdzi jaunākajiem notikumiem Rīgā, iepazīstinās ar tiem skatītājus un ņems arī dalību tajos.

11:35

Suns meklē mājas

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 vēlas pievērst sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. Raidījumā Suns meklē mājas pieaicinātie speciālisti ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību, un izvēlēties vispiemērotāko mājas mīluli.

12:35

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

13:05

Mf: Trakie romantiķi

Autobusa šoferis Ralfs un atkritumu izvedējs Eds sapņo kļūt bagāti un ar sievām pārcelties dzīvot uz smalku rajonu. Tādēļ abi gatavi izmēģināt visus iespējamos naudas iegūšanas līdzekļus – viņi ne tikai piedalās totalizatorā un dažādās loterijās, bet arī ar metāla meklētājiem rokās dodas dārgumu medījumos. Vai kāds no viņu trakulīgajiem plāniem nesīs augļus? Diez vai, bet brīnumi, protams, vienmēr ir iespējami...

15:00

Mf: Ralfs-postītājs

Ralfs jau 30 gadus ir ļaunais varonis videospēlē, kurā slavas laurus allaž plūc viņas spēles kompanjons Fiksais Fēlikss. Gadu desmitus Ralfs atradies Fēliksa ēnā, kurš vienmēr, kā jau labais varonis, gozējies slavas saulē. Taču nu Ralfam ir gana – viņam ir apnicis būt ļaunajam varonim, tādēļ viņš dodas prom no sava spēļu automāta, lai izmēģinātu citās arkādes spēlēs. Sākas viņa aizraujošais piedzīvojums citu spēļu valstībās, līdz viņš nonāk pie atklājuma ko patiešām nozīmē būt īstam varonim.

17:00

Dullās sacensības ”Neiespējamā misija” 5

Katram no viņiem būs jāstājas pretī gandrīz nepārvaramiem šķēršļiem, kur sezonas sākuma sērijās viņiem būs jāpārvar visai ziemīgas un sniegotas barjeras, bet vēlākajās sērijās pārbaudījumi kļūs pavasarīgi un pat vasarīgi. Vēl varēsim sekot līdz cīņām starp seksīgajiem un nūģiem, bosu un padotajiem, bet pašā sezonas noslēgumā - olu cīņas!

18:00

Ēnu spēles 2

7. Kaislības salsas studijā Detektīvaģentūrā ierodas salsas studijas īpašnieki Rihards un Madara. Abi lūdz palīdzību, jo pēdējā laikā kāds sācis vajāt un apdraudēt Madaru, solot viņu nogalināt. Roberts uzņemas šo lietu, viņam enerģiski palīdz Andris un Mārcis, kuri iefiltrējas salsas studijā kā dejotgribētāji. Draugi atklāj aizvien jaunus faktus un attiecību trijstūrus un četrstūrus salsas dejotāju starpā. Neskatoties uz visiem pūliņiem viņiem neizdodas novērst rafinēti izplānotu un realizētu slepkavību.

19:00

Nekā personīga

Raidījuma Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Es mīlu tevi, Latvija!

22:15

Mf: Rītdiena nemirst

Eliots Kārvers, bagāts un ietekmīgs mediju magnāts, cenšas izraisīt Trešo Pasaules karu, sanaidojot Lielbritāniju un Ķīnu. Džeimsa Bonda jaunā misija ir iefiltrēties Kārvera starptautiskajā organizācijā. Iesākumā uzdevums liekas viegls, jo Kārvera sieva ir Bonda bijusī mīļākā, kas joprojām nespēj palikt vienaldzīga pret Aģentu 007. Ar ķīniešu slepenās aģentes palīdzību Džeimsam izdodas uzzināt aizvien vairāk par ļaundara plāniem, tomēr Kārvers ir jau aizsteidzies viņiem soli priekšā.

00:40

Mf: Pēkšņā nāve

Teroristu grupējums vājprātīga CIP aģenta vadībā pārņem savā varā sporta stadionu tieši Stenlija kausa izcīņas fināla laikā. Viņi saņem ķīlā viceprezidentu un draud uzspridzināt stadionu, ja kontā netiks ieskaitīta pieprasītā naudas summa. Bijušais ugunsdzēsējs (Žans Klods van Damme), kura meita arī ir nolaupīto vidū, ir spiests pārvarēt bailes un darīt visu iespējamo, lai glābtu savu bērnu un tūkstošiem skatītāju, pirms teroristi ķeras pie nāvējošo draudu īstenošanas.

02:40

Mf: Trakie romantiķi

Autobusa šoferis Ralfs un atkritumu izvedējs Eds sapņo kļūt bagāti un ar sievām pārcelties dzīvot uz smalku rajonu. Tādēļ abi gatavi izmēģināt visus iespējamos naudas iegūšanas līdzekļus – viņi ne tikai piedalās totalizatorā un dažādās loterijās, bet arī ar metāla meklētājiem rokās dodas dārgumu medījumos. Vai kāds no viņu trakulīgajiem plāniem nesīs augļus? Diez vai, bet brīnumi, protams, vienmēr ir iespējami...

04:15

CSI: Lasvegasa 13

10. sērija Neliela lidmašīna avarē pusotra kilometra attālumā no Lasvegasas galvenā bulvāra. Bojā iet pieci cilvēki, un uz notikuma vietu izbrauc izmeklētāju vienība. Atklājas, ka avārija izcēlusies tīšas sabotāžas rezultātā, jo lidmašīna sabojāta, vēl atrodoties uz zemes. Sārai ir grūti pielāgoties attiecībām lielā attālumā, sevišķi tad, kad izmeklēšanā iesaistās viņas bijušais mīļākais.

LNT

00:10

Greizais spogulis

16. sērija

02:40

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:10

Gadās arī trakāk 5

While Frankie is comforted by a lost dog, she and Mike are both taken off guard when Sue gets on the high school volleyball team. Axl turns to Brick for help when he finds out he´s failing all but one of his college courses.

04:25

Gadās arī trakāk 5

It´s another hectic Thanksgiving for the Heck family. Axl needs to tell Frankie and Mike he´s dropped all but one college course, Tag fesses up to Mike that he gambled away the money he was supposed to use for his and Pat´s cruise, Sue´s got a shopping secret and, to top it all off, Dr. Goodwin and Uncle Rusty´s wife and kids show up unannounced. In the midst of it all, Brick is determined to have lime green jello for Thanksgiving dinner.

04:50

Bernards

05:00

Ceļojošais bruņinieks 4

16. sērija – Redemption of a Champion” Kāds sporta žurnālists apgalvo, ka viņam ir zināma informācija, kas atklās patiesību par nozīmīgu boksa maču. Taču, pirms viņš kādam šo informāciju atklāj, žurnālists tiek nogalināts.

05:45

Bernards

06:00

Ķerto līga 3

6. sērija Tako atklāj jaunu ēdienu un vairs neko citu nevēlas ēst. Raksinam rodas nesaskaņas ar priekšnieku, un Dženija situāciju padara vēl sarežģītāku. Pīts ir neapmierināts ar kāda policista darbu.

06:20

Aģents Čaks 5

As the Bartowskis prepare to celebrate Christmas, an old foe resurfaces and takes over Castle. Meanwhile, the Oomen virus is wreaking havoc across the globe and the only people who can stop it are Jeff and Lester.

07:05

Nedēļa novados. Kopsavilkums

07:30

Gadās arī trakāk 4

Frankie invites a couple of Marine´s to celebrate Thanksgiving with them but her parents´ constant bickering puts a damper on the festivities. As Axel finds himself falling for his tutor, he finds out his foot is healed and he can play in the big game. Sue looks for the person who stole the chicken head off of her school mascot uniform while Brick is totally absorbed by a book describing how ”Love Story” was filmed.

08:00

Gadās arī trakāk 4

Mike finds out that the furniture he helped Rusty move into his garage doesn´t really belong to Rusty. And once Axl discovers the furniture, he turns the garage into his own man cave. Frankie decides to get a part time job where she can use an employee discount on gifts. Reverend Tim Tom casts Brick in the holiday play and asks Sue to make cookies for it.

08:25

Gadās arī trakāk 4

As Frankie and Mike´s 20th anniversary nears, Sue does her best to involve Axl and Brick in putting together a party, while Frankie worries that Mike isn´t interested in being with her anymore. After Axl reveals the ending of a book, Brick goes into a non-responsive state.

09:00

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

10:00

Vecpuisis 9

Viens iekārojams vecpuisis un divdesmit septiņas sievietes, kas cīnās par viņa sirdi vietu viņam blakus. Šova gaitā vecpuisim tiek dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, kuras viņš pakāpeniski izslēdz no spēles, līdz paliek tikai viena laimīgā. Šī Vecpuiša sezona tika filmēta Romā, Itālijā, un iekārojamais vecpuisis ir ar īsta prinča ciltsrakstiem. Katru gadu uz vecpuiša sirdi pretendē 25 sievietes, bet šajā sezonā iespēja tiek dota arī divām dāmām no prinča dzimtās Itālijas.

11:00

Ražots Eiropā 2

Reti kad patērētāji aizdomājas par to, kur un kā rodas viņu ikdienā lietotās preces, produkti un arī pakalpojumi. Raidījums Ražots Eiropā” ieskatīsies galvenokārt Latvijas un kaimiņvalstu, ražotāju un pakalpojumu sniedzēju ikdienā, kuri pastāstīs par sava darba procesa aizkulisēm, tā gaišajām un arī ēnas pusēm. Raidījumā tiks sniegti arī praktiski padomi patērētājiem.

11:30

Surikāti

Dienvidāfrika. Mežonīgās vietas cilvēki mēdz nosaukt nozīmīgos vārdos, kas daudz stāsta par tām. Šo vietu Dienvidāfrikā dēvē par Kalahari – lielo slāpju zemei. Reiz šajā izžuvušajā vietā atradās vesela ezeru un upju sistēma, viena no Āfrikas būtiskākajām ūdens apgādātājām. Taču tad izmainījās klimats un viss šeit pārvērtās par tuksnesi un smiltīm. Dzīvība te vēl turas, bet pēdējiem spēkiem. Tie, kas te palikuši, ir bijuši spiesti pielāgoties vai izmirt. Viena no izdzīvotāju grupām te mājo kādā tuksneša ieplakā, ierakušies alās. Viņi ir sīksti, kaut arī tikai pēdu gari, kad izstiepušies pilnā augumā. Un tieši tagad, tikai trīs nedēļas vecs, no šādas tumšas alas pirmo reizi plašajā pasaulē iznāk mazais surikatiņš Kolo.

13:10

Greizais spogulis

16. sērija

15:50

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 3

15.raidījums Viņi ir 12, viņi ir skaisti, jautri, traki, muzikāli un no viņiem burtiski sprēgā prieks un enerģija! Kas viņi ir? Tas ir Slavenais Jersikas orķestris, kas atskaņo vecas dziesmas jaunā skanējumā, oriģināldziesmas, kā arī daudzas citas labākās un slavenākās dziesmas. Raidījumā uzzināsim, kāpēc Jersikas, kāda būs jaunā koncerta programma un protams raidījumā dzirdēsim arī divas skaistas dziesmas! Brāļi Atis un Jānis Auzāni stāstīs, kā sadala savus pienākumus, un iepazīstinās ar muzikālajām meitenēm, kas vareni sit gan bungas, gan spēlē ģitāras! Raidījuma vadītāji joprojām pārsteidz. Un šoreiz bez jokiem!

16:50

Lauku sēta

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dallasa 2

1.sērija Jūingu jaundibinātais uzņēmums nonāk grūtībās, kad Džonam Rosam un Kristoferam ir atšķirīgs skatījums par to, kā tam vajadzētu attīstīties. Kad Kristofers griežas pēc palīdzības, lai izšķirtos no Rebekas, viņam prātā ienāk doma, kas liek visai ģimenei atkal apvienoties, izņemot Džonu Rosu, kurš liek lietā viltīgus trikus, lai atriebtos Kristoferam un Eleinai. Ennu šantažē viņas bijušais vīrs, un tiek atklāts šokējošs noslēpums.

19:00

Dallasa 2

2.sērija Dž.R. un Džons Ross noslēdz vienošanos, lai panāktu kontroli pār kompāniju Jūningu enerģija”, bet Pamela Rebeka shēmo ar Džonu Rosu, lai atņemtu Kristoferam viņa daļas uzņēmumā un tādējādi atriebtos Jūingam sava tēva vārdā. Ennas bijušā vīra māte izrādās tikpat nežēlīga kā viņas dēls.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:10

LNT ziņu TOP 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk,” saka H.Burkovskis.

21:00

Viesnīca Grand Hotel” 2

Hulio ir noskaidrojis patiesību par māsu, un Alīsija izdarījusi savu izvēli – apprecējusies ar Djēgo. Hulio vairs nav iemesla palikt viesnīcā Grand Hotel”, taču notiek nelaimes gadījums ar viņa draugu Andresu – viņu gandrīz nosit elektrība. Hulio rodas aizdomas, ka tas nav bijis nelaimes gadījums, bet gan slepkavības mēģinājums, un viņš uzsāk jaunu izmeklēšanu. Hulio neizdodas slēpt savas jūtas pret Alīsiju, un viņš pārliecina meiteni palīdzēt noskaidrot patiesību. Dzīve viesnīcā Grand Hotel” tikmēr rit savu ierasto gaitu – katram šeit ir savi plāni un savi noslēpumi, kurus Hulio atklāj vienu pēc otra.

22:00

Viesnīca Grand Hotel” 2

Hulio ir noskaidrojis patiesību par māsu, un Alīsija izdarījusi savu izvēli – apprecējusies ar Djēgo. Hulio vairs nav iemesla palikt viesnīcā Grand Hotel”, taču notiek nelaimes gadījums ar viņa draugu Andresu – viņu gandrīz nosit elektrība. Hulio rodas aizdomas, ka tas nav bijis nelaimes gadījums, bet gan slepkavības mēģinājums, un viņš uzsāk jaunu izmeklēšanu. Hulio neizdodas slēpt savas jūtas pret Alīsiju, un viņš pārliecina meiteni palīdzēt noskaidrot patiesību. Dzīve viesnīcā Grand Hotel” tikmēr rit savu ierasto gaitu – katram šeit ir savi plāni un savi noslēpumi, kurus Hulio atklāj vienu pēc otra.

23:00

Pēdējie Grimmi 2

5. sērija Kādā būtņu baznīcā no konta nozūd pamatīga naudas summa. Niks izmeklē notikušo un atklāj sakarības ar līdzīgu noziegumu, kas pirms vairākiem gadiem pastrādāts citā draudzē. Toreiz viss diemžēl beidzies ar slepkavību. Niks lūdz Monro iefiltrēties draudzē un uzzināt ko vairāk par mācītāju – jo vairāk tāpēc, ka draudzes gans ir sumpurnis.

00:00

Mf: Atvadas no Hannas

Henriks Agdensteins ir sen un labi pazīstams Norvēģijas literatūras dzīvē. Kad viņa sieva pēc ilgas slimības nomirst, viņš ir izmisumā. Jau nākamajā dienā viņu atbalstīt ierodas bērni – labsirdīgā skolotāja Soņa ar ģimeni, aizrautīgā un emocionālā policiste Laura, kura vienmēr bijusi tēva mīlulīte, un viņa ambiciozais dēls Līfs, kurš ir Norvēģijas Aizsardzības ministrs. Henriks ar dēlu nav runājis jau gadiem, kad abiem bija pamatīgs strīds, jo Līfs ir homoseksuāls. Situācija pēc bērēm saasinās vēl vairāk – nespējot tikt galā ar bēdām, Henriks izgāž savas emocijas uz bērniem. Tomēr bērni nolemj palikt un sarīkot festivālu, kura laikā viss ciems varētu atvadīties no Hannas.

01:45

Dauntonas abatija 4

Ir pagājuši seši mēneši kopš Metjū nāves. Mērija ir iegrimusi sērās, un ģimene un kalpotāji mēģina viņai palīdzēt sadzīvot ar to, ka Metjū vairs nav un audzināt viņa dēlu vienai. Mērijai uzrodas divi pielūdzēji – Entonijs, lords Gilinghams, kuru viņa pazīst jau no bērnības, taču sen nav satikusi, un aristokrāts Čārlzs Bleiks. Toms ieņem arvien lielāku lomu ģimenē un īpašuma pārvaldīšanas lietās, kļūstot par Roberta labo roku. Kad arī Mērija iesaistās Dauntonas lietās, viņa satuvinās ar Tomu.

02:30

Ceļojošais bruņinieks 4

16. sērija – Redemption of a Champion” Kāds sporta žurnālists apgalvo, ka viņam ir zināma informācija, kas atklās patiesību par nozīmīgu boksa maču. Taču, pirms viņš kādam šo informāciju atklāj, žurnālists tiek nogalināts.

03:15

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:00

Gadās arī trakāk 4

Mike finds out that the furniture he helped Rusty move into his garage doesn´t really belong to Rusty. And once Axl discovers the furniture, he turns the garage into his own man cave. Frankie decides to get a part time job where she can use an employee discount on gifts. Reverend Tim Tom casts Brick in the holiday play and asks Sue to make cookies for it.

04:20

Gadās arī trakāk 4

As Frankie and Mike´s 20th anniversary nears, Sue does her best to involve Axl and Brick in putting together a party, while Frankie worries that Mike isn´t interested in being with her anymore. After Axl reveals the ending of a book, Brick goes into a non-responsive state.

04:40

Bernards

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums