Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

16:10

Nacionālie dārgumi 100 g kultūras

Vīgners – Meistars, kurš lieliski pārzina muzicēšanas rituālu un prot to vadīt,” tā teicis Imants Kalniņš par izcilo maestro Leonīdu Vīgneru. Vīgneru mūziķu dzimta ir talantiem bagāta. Dzimtas patriarham, vienam no pirmajiem latviešu profesionālajiem mūziķiem, komponistam un diriģentam Ernestam Vīgneram šī gada janvārī atzīmējam 165. dzimšanas dienu. Bet neatkārtojams talants latviešu mūzikā ir viņa dēls Leonīds Vīgners – Latvijas Radio simfoniskā orķestra galvenais diriģents, Latvijas Nacionālās operas (Latvijas PSR Valsts operas un baleta teātris) atjaunotājs pēc Otrā pasaules kara, Dziesmu svētku virsdiriģents, komponists, jauno mūziķu audzinātājs konservatorijā. Neaizmirstama personība gan sava izcilā talanta, gan spurainā rakstura dēļ. Tieši rakstura dēļ Leonīdam Vīgneram nācies piedzīvot arī skarbus likteņa triecienus, bet viņš vienmēr ir palicis lepns, stiprs un nesalauzts kā spēcīgs ozols Latvijas kultūrā.

17:00

Selfridžs 2

Seriāls. 4. sērija (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Province

Metāla ģitāra pie bijušās Liepājas Rokkafejnīcas, slavas aleja, velosipēdu pieslēgšanas statīvi un daudz kas cits, ko Liepājā ir veidojis metālmākslinieks Reinis Kuncītis. Var teikt, ka viņš ir apkalis teju pusi Liepājas. Pēdējais veikums ir pie koncertestrādes Pūt, vējiņi!” uzslietais Spoku koks” – veltījums grupai Līvi”. Reinis saka, ka pēdējā laikā mākslai atliekot arvien mazāk laika, daudz pasūtījuma darbu. Tomēr tas nenozīmē, ka viņš vairs nepieliks savu metālmākslinieka roku pilsētas estētiskās vides uzlabošanai.

18:50

Mf: Rozamunde Pilčere. Atslēga uz sirdi

Romantiska filma. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) TV PIRMIZRĀDE Stīvs Hedžsons ir jauns, talantīgs arhitekts, kurš ceļ sapņu māju savai mīļotajai Korijai. Taču tad Korija viņu atstāj... Lai notiekošo padarītu vēl nepanesamāku, viņa sapņu mājā ievācās nesen iepazītā Dženifera Millere, ko visi notur par Stīva sievu. Un nešķiet, ka Dženifera censtos pārpratumu noskaidrotu! Kamēr ģimene, draugi un pat priekšnieks šķiet priecīgi par jauno sievieti Stīva dzīvē, pašam arhitektam vēl jāsaprot savas jūtas pret neparasto ienācēju. Turklāt, pie apvāršņa parādoties konkurentei, arī Korija sāk izrādīt lielu interesi...

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:43

Sporta ziņas

20:46

Laika ziņas

20:50

De facto

Raidījuma De facto pamatu veido žurnālistu pētniecība, analīze, prognozes un versijas. De facto tapšanā piedalās arī LTV Ziņu dienesta žurnālisti, kas uz nedēļā svarīgāko lūko paraudzīties no cita skatupunkta.

21:20

Supernova 2015

TIEŠRAIDE. Jaunā dziesmu autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2015” mērķis ir atrast spožus māksliniekus un spilgtus populārās mūzikas skaņdarbus, kas varētu ikvienam no mums ikdienā sagādāt vēl vairāk patīkamu un emocionālu muzikālu pārdzīvojumu. Par šo emociju radītājiem vēlējās kļūt 123 solisti un grupas - izskatīšanai starptautiskajai žūrijai tika iesniegtas 98 dziesmas, no kurām Supernova 2015” tiks meklēti starptautiski konkurētspējīgi hiti”. 5. janvārī LTV notika izpildītāju atlase, no kuriem vietējā žūrija izvēlējusies 20 spožākos - šiem izpildītājiem savu spēju apžilbināt klausītājus būs jāpierāda LTV tiešraidēs, sākot ar šo svētdienu. Bet vēl pirms tiešraidēm - 18. un 25. janvārī, plkst. 21:20 LTV1 būs iespēja sekot līdzi tam, kā dalībniekiem veicās pirmajā atlases kārtā.

00:00

Neatklātā Arktika

Dokumentāla daudzsēriju filma. 4. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

01:00

Mf: Atpūtnieki Sentropēzā

Komēdija. (oriģinālvalodas izvēle) Četri draugi – Kora, Luī, Matjē un Nadīna nolemj kopā pavadīt kārtējo atvaļinājumu Sentropēzā. Tur viņus sagaida negaidīta atkalredzēšanās ar Ēriku, enerģisku puisi, kurš draugiem bijis gids ceļojumā pa Korsiku pirms 10 gadiem. Sentropēza pilnībā attaisno savu neprātīgo dienu un nakšu nezūdošo slavu...

02:45

LTV - 60*

Zelta arhīvs.

03:30

Dzimtas detektīvs*

Tontegodes dzimta.

04:25

Diskusija. 100 g kultūras*

TV3

16:00

Mf: Gūfija brīvdienas

Ir pēdējā skolas diena, un Makss cer iegūt savas sapņu meitenes Roksanas uzmanību. Bet kā lai to izdara, ja tavs tēvs ir Gūfijs? Varbūt uzrīkojot neplānotu koncertu? Ideja bija laba, kamēr par to neuzzināja skolas direktors. Tēvs tikmēr nolemj vest dēlu ceļojumā, līdzīgā, kādā viņu savulaik veda tēvs, nezinot, ka Maksam tomēr ir izdevies sarunāt randiņu ar Roksanu. Kamēr Gūfijs cenšas satuvināties ar dēlu, Makss ir ņēmis ļaunā šo ceļojumu. Piedevām viņš melo Roksanai par īsto ceļojuma iemeslu. Vai Maksam izdosies izkļūt no šīs situācijas sausam?

17:35

Sanāciet, sadziediet!

Baibas Sipenieces– Gavares vadībā varēs izbaudīt galvu reibinošu dziesmotu sacensību. Tajā sagaidāms azarts, pozitīvas emocijas un pats galvenais – tik daudz latviešu dziesmu kā vēl nekad. Spēlēs grupa, viesos būs ieradušies Latvijā cienīti mūziķi Jānis Apeinis, Varis Vētra, Markuss Riva, Sigita Jevgļevska, Aija Andrejeva un Ieva Sutugova.

19:00

Nekā personīga

Raidījuma Nekā personīga” ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Kurjers 2

Frenks Mārtins savā jomā ir labākais. Viņš piedāvā preču kurjera pakalpojumus. Viss notiek ļoti vienkārši – viņš nogādā preci, neuzdodot nekādus jautājumus. Frenks gluži negaidīti iedraudzējies ar sešgadīgo Džeku, kuru viņš vadā uz skolu un atpakaļ. Kad Džeku nolaupa, Frenkam jāliek lietā kaujā pārbaudītās iemaņas, lai atgūtu zēnu un sagrautu nolaupītāju plānus izplatīt vīrusu, kas nogalinātu jebkuru, ar kuru nonāktu saskarsmē.

21:50

Mf: Apollo 13

Kosmonauts Džims Lovels (Toms Henkss) vada NASA trešās kosmiskās raķetes piezemēšanos. Viss rit gludi līdz brīdim, kad uzsprāgst skābekļa tvertne, apdraudot apkalpes skābekļa rezerves un strāvas padevi. Drosmīgos kosmonautus gaida skarbs liktenis – noslāpšana vai nosalšana. Metinglijs un misijas kontroles vadītājs Džīns Krancs (Eds Hariss) cenšas izdomāt, kā atgādāt apkalpi atpakaļ uz Zemes, vienlaikus apzinoties, ka, atgriežoties Zemes atmosfērā, cietušais kosmosa kuģis droši vien sadegs un visi apkalpes locekļi aizies bojā.

00:35

Mf: Konans Barbars

Daba Konanam ir piešķīrusi spēku. Tēva bojāeja padarījusi niknu. Tagad cīnītājs dodas tālā ceļā, lai atriebtu savas dzimtas asinis. Taču meklējumi, kuri sākas kā personiska atriebība, drīz izvēršas varenā kaujā ar ļaunuma spēkiem, kas pakļāvuši sev Haiborijas tautas.

02:30

Mf: Labā mate

Kad pusaudze Džiliana tiek aizturēta par pārtikas zagšanu, bet viņas māte nekur nav atrodama, par meiteni gādību uzņemas viņas labākās draudzenes Melānijas ģimene. Kad Melānija pēc ilgas un smagas slimības nomirst, Džiliana atklāj, ka Melānijas mamma varbūt nav nemaz tāda labā māte, kāda izlikusies. Kad Melānijas mazai māsai sāk parādīties līdzīgi simptomi, Džiliana mēģina noskaidrot patiesību, glābt mazās meitenes dzīvību, un viņai nākas samierināties ar faktu, ka vienīgais cilvēks, ko viņa uzskatījusi par mammu, varētu būt slepkava.

03:55

Tāda mums ģimenīte!

The Goldie Rush. Bryan and David discuss their future and how big they want to grow their family and later play cupid for Gary by setting him up with Bryan´s ex-boyfriend and legendary party boy Monty (guest star Matt Bomer),but their plan leads to more than they bargained for.

04:15

Tāda mums ģimenīte!

Stay-At-Home Dad. After failing to find a nanny for their impending child Bryan and David bothcontemplatethe idea of being a stay-at-home dad, and in order to get somereal lifepractice they send Goldie to a spa so that they can look after Shania.

04:35

Amerikas smieklīgākie videokuriozi 23

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

LNT

14:45

Greizais spogulis

12. sērija

16:50

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 4

5.raidījums Kas ir Midis, Holis un pozitīva mūzika? Tā ir grupa Crazy dolls”! Grupas pirmsākumi meklējami jau tālajā 1995.gadā, kad trakās lelles” aktīvi koncertēja un radīja jaunas dziesmas. Pēc 10 gadu ilgas klusēšanas, Crazy dolls” atkal priecē klausītājus gan ar savām, gan populāru latviešu dziesmu kaverversijām. Bet galvenais – tā joprojām ir simtprocentīgi pozitīva mūzika! Uzzināsim, kā tapa Dzintara dziesmu aptaujas Crazy dolls” hīts Bučas”. Raidījumu vada Juris Hiršs un Iveta Baumane!

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dallasa 3

14.sērija Kristofers steidzas sameklēt Eleinu, un Bobiju apdraud kartelis. Džons Ross liek uz spēles savu dzīvību, lai veiktu glābšanas operāciju. Nikolass mēģina pierādīt sevi Eleinai un nonāk konfliktā ar varas iestādēm, viņa ceļš krustojas ar Džona Rosa plānu, kurš apdraud gan Nikolasa, gan Eleinas dzīvības.

19:00

Dallasa 3

15.sērija Jūingi un Railandi beidzot nospiež karteli uz ceļiem – pāris dzīvības tiek zaudētas, toties pāris izglābtas. Bobijs un Sjū Elena izveido jaunu aliansi, lai glābtu ģimeni, tomēr tas nostāda viņus pret Džonu Rosu, kurš joprojām mēģina pārņemt Jūingu Global un glābt savu laulību ar Pamelu. Visi ienaidnieki tiek atmaskoti, un Džons Ross uzzina ko šokējošu par Džejeru.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:10

LNT ziņu TOP 10

Iknedēļas analītiskais raidījums LNT Ziņu TOP 10 LNT ēterā šoruden uzsāks jau septīto sezonu. Žurnālists Haralds Burkovskis, kurš kopā ar LNT Ziņu dienesta komandu LNT Ziņu TOP 10 veido kopš raidījuma pirmās dienas, norāda, ka šis ir īstais brīdis jaunām pārmaiņām. Televīzijā reti ir produkti, kas piedzīvo ilgu mūžu un skatītāju interese liecina, ka ir vērts mūsu iesākto darbu turpināt. Lai gandarītu uzticamos skatītājus, kuri neskatoties uz straujo ikdienu, atrod laiku kopā ar mums analizēt nedēļas notikumus. Uzskatu, ka ir vērts izmantot tehnoloģijas, lai arī skatītājiem būtu interesantāk,” saka H.Burkovskis.

21:00

Kurts Seits un Šura

Krāšņs un vēsturisks mīlasstāsts, kas liek aizrauties elpai. Ir 1916.gads, un pasauli plosa Pirmais pasaules karš. Kurts Seits ir jauns turku leitnants no Krimas, bet Šura – dižciltīgas krievu ģimenes jaunākā meita. Šura kopā ar māsu Valentīnu tēva slimības dēļ ieradušās Petrogradā, kur viņa pirmo reizi ierauga stalto un pievilcīgo Kurtu Seitu un nespēj viņu vairs aizmirst. Arī Šura ir iekritusi Kurta sirdī uz palikšanu. Tomēr viņu mīlestības ceļš būs sarežģīts, garš un grūts. Karš, tradīcijas, ģimeņu spiediens, attālums un pat pašu draugu nelabvēlība – to visu nāksies pārvarēt šīm jūtām.

22:00

Kurts Seits un Šura

Krāšņs un vēsturisks mīlasstāsts, kas liek aizrauties elpai. Ir 1916.gads, un pasauli plosa Pirmais pasaules karš. Kurts Seits ir jauns turku leitnants no Krimas, bet Šura – dižciltīgas krievu ģimenes jaunākā meita. Šura kopā ar māsu Valentīnu tēva slimības dēļ ieradušās Petrogradā, kur viņa pirmo reizi ierauga stalto un pievilcīgo Kurtu Seitu un nespēj viņu vairs aizmirst. Arī Šura ir iekritusi Kurta sirdī uz palikšanu. Tomēr viņu mīlestības ceļš būs sarežģīts, garš un grūts. Karš, tradīcijas, ģimeņu spiediens, attālums un pat pašu draugu nelabvēlība – to visu nāksies pārvarēt šīm jūtām.

23:05

Pēdējie Grimmi 2

15. sērija Kad savā dzīvoklī bojā iet sieviete, kas apmeklē sērotāju atbalsta grupu, Niks saprot, ka vainīgais nav cilvēks. Ievācot informāciju krustmātes Marī treilerī, viņš uzzina par būtnēm, kas pārtiek no cilvēku asarām. Nedrīkst pieļaut, lai slepkava tiek klāt vēl kādam. Rozālija turpina strādāt ar Džuljetu, cenšoties atjaunot atmiņas un garīgo līdzsvaru.

00:00

Mf: Pēdējais ceļamalks

Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par ziņu aģentūras īpašnieka grūto cīņu ar alkoholismu.

01:50

Mf: 48 stundas Barselona

Karla nav ieradusi uzticēties nejaušiem gadījumiem, viņai patīk savu dzīvi saplānot. Viņa daudz ko jau ir sasniegusi – viņai ir lielisks vīrs, skaista māja un ērta dzīve. Bet par visu vairāk pasaulē viņa vēlas bērnu, un arī to viņa ir ieplānojusi. Karla dodas ceļā Kito, lai apdotētu bērnu, bet pēkšņi attopas Barselonā, bēguļojot kopā ar jaunu mākslinieku Raulu un Berlīnes muzejā nozagtu gleznu. Bēdzēju nepatikšanas tikai palielinās, kad glezna viņiem tiek nozagta viņiem. Mazākās no nepatikšanām ir policisti, kas viņiem ir uz pēdām, bet galvenā problēma ir profesionāls noziedznieks, kuram Rauls gleznu nozadzis. Lai pierādītu savus nopietnos nolūkus, viņš nolaupa Raula māsu. Lai arī Karla nav atteikusies no nodoma adoptēt bērnu, viņas plāns tiek atlikts uz nenoteiktu laiku, jo Karla ir iesaistījusies īstos piedzīvojumos.

03:15

Kādas slimības vēsture

Lielā klīnikā strādā visu medicīnas novirzienu speciālisti – no ginekologa un anestiziologa līdz plastiskajam ķirurgam un vienkāršai medmāsai. Katru dienu viņiem nākas ne tikai glābt dzīvības, ārstēt cilvēkus un palīdzēt viņiem, bet arī saskarties ar viņu ikdienas problēmām un sarežģītām dzīves situācijām, kurās pacienti nokļuvuši. Ārstiem nākas pievērsties gan dažāda tipa traumām un slimībām, kā arī cilvēciskām emocijām, attiecībām un ģimenes drāmām.

04:05

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:50

Bernards

Stāsts par polārlāci Bernardu, kura milzīgā ziņkārība sagādā viņam daudz piedzīvojumu un smieklīgu brīžu. Bernards savas neveiklības dēļ katras epizodes beigās pamanās arī sevi pamatīgi satraumēt. Bernardam ir arī vairāki draugi – pingvīni, ķirzaka un čivava.


Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums