Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

01:10

Flemings: vīrs, kurš kļuva par Bondu

Biogrāfisks piedzīvojumu seriāls. 2. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Flemings ir ieradies Lisabonā. Tur viņš uzzina, ka britiem ir svarīga sadarbība ar frančiem, lai neļautu fašistiem ātri iekarot visu Franciju, kas rezultātā var apdraudēt arī Lielbritāniju. Flemings spēlē un zaudē kazino, iztērējot valsts naudu. Viņš gūst pārgalvja slavu. Vēlāk Flemings apmeklē franču flotes admirāli Dārlanu, lai censtos viņu pierunāt nesadarboties ar nacistiem. Iet bojā Fleminga mīļotā meitene.

02:05

Mūsu Čārlijs 12

Ģimenes piedzīvojumu seriāls. 11. un 12.sērija.

03:35

Province*

(ar subtitriem)

04:05

Firmas noslēpums*

05:00

1000 jūdzes Ķīnā*

5.sērija. Ekspedīcijas komanda nokļūst mazā ciematiņā, kas atrodas tālu no lielpilsētām, kalnu ielokā, un iepazīstas ar vietējiem ļaudīm, kuri viņus uzaicina ciemos uz pusdienām. Kā ceļotāji mēģina atturēt mājas saimniekus no gaļas sagatavošanas svētku galdam un vai tas viņiem izdodas, kāda līdzība ir rīsu vīnam ar Latgales alu un kāpēc kristīgajai baznīcai, kas atrodas ciemata kalna galā, uzticas mazāk par komunistisko partiju, uzzināsim ekspedīcijas 5. sērijā!

05:30

Citādi latviskais (Cytaidi latviskais)*

(ar subtitriem)

06:00

Latvijas Republikas valsts himna

06:02

Ielas garumā*

06:30

1000 jūdzes Urālu kalnos*

5.sērija.

07:05

Brīnumskapja skola*

07:35

Auniņa Timija laiks

Animācijas seriāls. 67. un 68. sērija.

08:00

Bitīte Maija

Animācijas filma. 53. un 54.sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:25

Luijs

Animācijas seriāls. 95. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

08:35

Raķetēni

Animācijas seriāls. 7. un 8. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

09:00

Kas te? Es te! *

Raidījums bērniem.

09:30

Mežainīši

Animācijas filma. 21. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

10:00

Ķepa uz sirds

Informatīvi izklaidējošs raidījums par mājdzīvniekiem.

10:30

Kas var būt labāks par šo?

Iknedēļas kulinārijas raidījums Kas var būt labāks par šo? ir pavāra Mārtiņa Rītiņa meistarklase, kuras laikā skatītāji uzzina daudz jauna un noderīga par it kā zināmiem un ikdienišķiem pārtikas produktiem, to izcelsmi un pagatavošanu. Mārtiņš Rītiņš raidījumā dalās arī ar savas pavārmākslas noslēpumiem un piedāvā ne vien senas un tradicionālas, klasiskas un modernas, bet arī ekstravagantas un ekskluzīvas ēdienu receptes!

11:00

LV jaunatklāšanas raidījums TE!*

12:00

Mf: Lasses un Majas detektīvaģentūra. Vallebijas ēnas

Ģimenes filma. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle) TV PIRMIZRĀDE Vallebijas policijai draud slēgšana. Lasses un Majas detektīvaģentūra apņemas atjaunot iecirkņa paplukušo slavu! Kad policijai uzdod apsargāt ļoti vērtīgus dārgumus izsolē, tiek darīts viss iespējamais, lai nodrošinātos pret laupītājiem. Taču plāni draud izgāzties, kad atklājas, ka brīvībā izkļuvis bēdīgi slavens zaglis un ciemata iedzīvotāju vērtīgās lietas zūd viena pēc otras...

13:30

Kapitālisms Šķērsielā

Dokumentāla filma. Filma par mazas Rīgas priekšpilsētas ielas vienkāršiem iedzīvotājiem, viņu attiecībām un pārdzīvojumiem globālās ekonomiskās krīzes laikā, kad jāmeklē izeja no sociālo problēmu loka. Šķērsiela un tās dažādie iedzīvotāji savā ziņā ir visas Latvijas sabiedrības spogulis. Filmas tapšanu atbalstīja Rīgas Dome, Live Riga, Nacionālais Kino centrs, Kultūrkapitāla fonds un Eiropas Savienības programma MEDIA.

15:25

Kokles pavēlniece. Laima Jansone

LTV dokumentāla videofilma.

16:00

Pirms atgriezties debesīs

Dokumentāla filma. (oriģinālvalodas izvēle) Šī filma 2006. gadā kļuva par vienu no pasaulē visvairāk skatītajām lietuviešu filmām – to pārraidīja televīzijā desmit valstīs, kuru kopējais iedzīvotāju skaits pārsniedz 400 miljonus. Filmas autors Arūns Matelis kļuva par pirmo režisoru no Austrumeiropas, kurš saņēmis ASV Kinorežisoru ģildes balvu dokumentālā kino kategorijā. Jautrība, smiekli un neparasts gaišums slimnīcas palātā... Viļņas bērnu slimnīcā mazie pacienti diendienā cīnās ar leikēmiju, viņiem atliek tikai cerība. Filmas režisors Arūns Matelis kopā ar savu meitu šajā slimnīcas nodaļā pavadīja astoņus mēnešus. Pēc meitas izveseļošanās režisors atgriezies palātā un izveidojis lakonisku, patiesu, aizkustinošu un mīlestības pilnu filmu par dzīvības brīnumu.

17:00

Āfrika

Daudzsēriju dokumentāla filma. 5. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Sahāra. Sahāras tuksnesis ir pārveidojis Ziemeļāfriku. Mūsdienās tas ir tikpat liels kā Amerikas Savienotās Valstis. Tas aizņem trešo daļu no Āfrikas kontinenta. Šī ir viena no karstākajām vietām uz Zemes. Nežēlīgā saule – varenais 27 miljonus grādu karstais kodolreaktors – noslaucījis dzīvību no zemes virskārtas. Tā joprojām rada haosu. Viegla vēja pūsma var aizsākt īstu katastrofu. Nomadi stāsta par smilšu aprītiem ciematiem, pazudušām kamieļu karavānām un cilvēkiem, kuri dzīvi aprakti teltīs.

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:12

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:16

Laika ziņas

18:20

Aculiecinieks

18:35

Ielas garumā

Annas Sakses iela. A. Sakses iela, sākumā Samsona iela, ir viena no pirmajām ielām Mežaparkā (Ķeizarmežā)- dārzu pilsētā, kas Rīgas kartē parādījās 20. gadsimta sākumā. Tā bija villu kolonija priežu mežā starp kāpu pauguriem ar tam laikam modernām, oriģinālām mājām, kas tika novietotas tā, lai cilvēks nezaudētu saikni ar dabu. Kādas pārmaiņas iela piedzīvojusi 112 gadu garumā un kā šis kultūrvēsturiskais mantojums sader ar mūsdienu cilvēka dzīves filozofiju?

19:05

Vides fakti

Raidījums par norisēm dabā un apkārtējā vidē. Vides fakti sniedz informāciju par sezonālām norisēm dabā un dzīvnieku pasaulē, par vides aktualitātēm, par videi draudzīgu dzīvesveidu, par aktuālām cilvēka un vides attiecībām ārpus Latvijas robežām. Raidījumā Vides fakti ir skatāmi arī piedzīvojumu sižeti par aktīvā tūrisma iespējām Latvijā, kā arī īsfilmas par neparastiem ceļojumiem pasaulē.

19:35

Latvijas šlāgeraptauja 2014

Aptauju vada Guntis Skrastiņš un Raiva Veidenbauma.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:13

Latloto. Eurojackpot

21:25

Teātris. zip

Pirms izrādes raidījumā Teātris.zip” - ekskluzīva iespēja tikties ar režisoru Alvi Hermani Ojāra Rubeņa sarunā ne tikai par iestudējumu, bet arī par šodienas dzīvi visplašākā nozīmē.

21:45

T. Stopards. Arkādija

Jaunā Rīgas teātra izrāde. 20. gadsimta labākā angļu luga, ko jau var dēvēt par 21. gs. dramaturģiju - Toma Stoparda Arkādija”. Kopš 1993. gada, kad šis darbs ir tapis, visā pasaulē neskaitāmi teātri ir pievērsušies šim materiālam gluži kā obligātajai literatūrai”. Lugas tapšanu deviņdesmito gadu sākumā noteica autora interese par zinātni, konkrētāk par haosa teoriju. T. Stopards haosa teorijā saskatīja cilvēka uzvedības interesantu un spilgtu metaforu. Arkādijas” darbība risinās vienlaikus divos dažādos laika līmeņos, kur tagadne cenšas izzināt pagātni. Izrāde Jaunajā Rīgas teātrī tapusi pirms 16 gadiem, kad tas kopā ar tā režisoru Alvi Hermani vēl tikai meklēja savu vietu teātra pasaulē. Izrādē ir neierasta Andra Freiberga dekorācija un interesanti kostīmi. Tomēr vissaistošākais šajā darbā ir aktieru ansamblis – Guna Zariņa, Ģirts Ēcis, Kārlis Anušēvics, Ģirts Krūmiņš, Andris Keišs, Maija Apine, Māris Liniņš, Regīna Razuma, Aurēlija Anužīte, Alvis Hermanis, Vilis Daudziņš, Andis Strods, kas gatavi izspelēt smalku detektīvu.

01:40

Jānim Peteram - 75. No Jāņiem līdz Pēteriem*

TV3

00:50

Mf: Mīlestības uzplaukstošais sapnis

Filma seko Misijas adoptētajai meitai Belindai un viņas ceļam uz kāroto sapni. Meitene grib kļūt par ārsti, bet apstākļi nav labvēlīgi sievietēm, kas veido karjeras, īpaši medicīnas jomā. Tomēr Belinda ir cieši nolēmusi nepadoties un piepildīt savu sapni, tādēļ pierāda savas spējas, strādājot par vietējā ārsta asistenti un uzņemoties rūpes par vecu sievieti, kura nesen pārdzīvojusi sirdstrieku. Darbs Belindai padodas labi, taču tad viņa satiek Drjū – jaunekli, kurš plāno jurista karjeru Ņujorkā. Tā kā jauniešiem rodas jūtas vienam pret otru, viņus abus sagaida smaga izvēle.

02:25

Voroņini 4

Ceturtajā sezonā Gaļina Ivanovna tikpat uzstājīgi turpina iejaukties savu pieaugušo dēlu dzīvēs. Viņas pārmērīgās aktivitātes dēļ Ļoņa palaiž garām lielisku iespēju dabūt vietu federālajā drošības dienestā, bet vecākiem rodas aizdomas par viņa seksuālo orientāciju. Cenšoties pierādīt savu vīrišķību, Ļoņa iepazīstina mammu un tēti ar savu jauniņo draudzeni. Šajā sezonā pārspīlētas rūpes par savu atvašu likteni izrāda Vera un Kostja, pat izraugās viņiem apgādniekus gadījumā, ja pašiem nāksies pāragri aiziet no šīs dzīves. Ļoņa beidzot sakārtos savas attiecības ar Nastju, lai arī viņu joprojām nomocīs šaubas un neatbildēti jautājumi.

02:50

Mīlestības sirdspuksti 3

28. sērija Laura cer, ka, viņai pārņemot klīnikas kapitāldaļas, beidzot klīnikā atkal iestāsies miers un uzticēšanās. Kolēģi viņai pateicas, tikai Štefans domā, ka māte Lauru ir piemuļķojusi. Negatīvās nostājas dēļ Štefans dabū izjust Lauras dusmas. Georgs brīdina Izabellu no bīstamās spēles ar Saskiju. Bernda Brāmaņa operācijā Šērlijai un Bernheimeram jātiek galā ar komplikācijām. Bernda sieva Marija satiek iedomīgo Marku Fīrzenu. Pēkšņi Marija saprot, ka viņa jau pazīst Marku.

03:35

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:05

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

05:00

Mīlestības sirdspuksti 3

29. sērija Konrāds atgriežas klīnikā. Štefans un Šērlija joprojām uzskata, ka pētījumu manipulēja Saskija, nevis Hennings. Štefans joprojām mēģina brīdināt Lauru, bet Laura dusmojas, ka Štefans iejaucas viņas dzīvē. Georgam ir jāizvēlas lojalitāte pret Saskiju vai jūtas pret Izabellu. Saskija pieprasa, lai Georgs Izabellu novāktu no ceļa. Šērlija ir neapmierināta, ka Hennings tagad tiek uzskatīts par vienīgo vainīgo pētījuma manipulēšanā. Vikija un Bernheimers raizējas par Šērliju viņas izteikto garastāvokļa svārstību dēļ.

05:45

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

06:10

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

06:40

Maģiskās laumiņas

Piedzīvojumu seriāls, kas piesātināts ar jautrām un dīvainām situācijām. Fantāzijas pasaulē rūķi un maģiski dzīvnieki dzīvo mierīgi un laimīgi kopā ar laumiņām, kopīgi dalot gan ikdienu, gan lielus un svarīgus visas sabiedrības notikumus. Taču viņi nav vieni! Šajā pasaulē dzīvo arī elfi – nejauki radījumi, kuri ir vienmēr gatavi izspēlēt kādu joku un izraisīt nepatikšanas. Visu tēlu dzīve un attiecības ir maģijas, piedzīvojumu un humora pilnas.

06:55

Maģiskās laumiņas

Piedzīvojumu seriāls, kas piesātināts ar jautrām un dīvainām situācijām. Fantāzijas pasaulē rūķi un maģiski dzīvnieki dzīvo mierīgi un laimīgi kopā ar laumiņām, kopīgi dalot gan ikdienu, gan lielus un svarīgus visas sabiedrības notikumus. Taču viņi nav vieni! Šajā pasaulē dzīvo arī elfi – nejauki radījumi, kuri ir vienmēr gatavi izspēlēt kādu joku un izraisīt nepatikšanas. Visu tēlu dzīve un attiecības ir maģijas, piedzīvojumu un humora pilnas.

07:15

Aģents Dadlijs

Asprātīgs, dēku pilns animācijas seriāls par enerģisko suņuku Dadliju, kurš nejauši nokļuvis slepenā aģenta amatā, piesakoties darbā Superslepenu Noziegumu apkarošanā. Viņa partnere ir sievišķīgā kaķene Kitija, kura ir nepārspējama kung fu meistare un ieroču eksperte. Dadlija galvenais uzdevums ir aizsargāt savu dzimto pilsētu un pasauli no ļaunās organizācijas D.O.O.M.”.

07:40

Mazo mīluļu veikaliņš

08:10

Kungfu panda 2

Kungfu panda ir stāsts par nebeidzamajiem pandas Po piedzīvojumiem – kā viņš trenējas, aizsargā, cīnās, mācās, māca, kļūdās, runā par daudz un neticamā kārtā kļūst par Miera ielejas varoni. Po nākas saskarties ar jauniem pienākumiem, jauniem ienaidniekiem un arī atcerēties senus triecienus, kā arī sakaut dažus visai nopietnus sliktos tēlus.

08:35

Kungfu panda 2

Kungfu panda ir stāsts par nebeidzamajiem pandas Po piedzīvojumiem – kā viņš trenējas, aizsargā, cīnās, mācās, māca, kļūdās, runā par daudz un neticamā kārtā kļūst par Miera ielejas varoni. Po nākas saskarties ar jauniem pienākumiem, jauniem ienaidniekiem un arī atcerēties senus triecienus, kā arī sakaut dažus visai nopietnus sliktos tēlus.

09:00

Šefpavāru cīņas 4

1. sērija Visi dalībnieki ierodas Lasvegasā, kur notiks pirmā sacensību kārta. Viņu uzdevums ir pagatavot maltīti Lasvegasas aktieriem, mūziķiem un citiem tur strādājošajiem.

10:00

Autoziņas

Auto ziņas pieredzējušā eksperta Normunda Avotiņa vadībā nāk pie jums ar auto pasaules interesantākajiem jaunumiem gan Latvijā, gan pasaulē. Svarīgākais princips – pēc iespējas aplūkot visas automašīnas, kas ienāk Latvijas tirgū un darīt to rūpīgi, izceļot priekšrocības un neslēpjot mīnusus. Tāpat raidījums sola vest savus skatītājus uz starptautiskām auto izstādēm un pirmajiem parādīt pasaules interesantākos, daudzsološākos un ievērības cienīgākos spēkratus.

10:35

Iespējams tikai Krievijā 2

Kurā valstī bērnu laukums lielākai jautrībai tiek ierīkots būvbedrē, bet mammas uz veikalu braucot pie viena žāvē matus, sēžot ārpusē uz tramvaja āķiem? Kur zemnieks, arot lauku, traktora vietā izmanto savu sievu, kamēr mazdēls pa pārlijušām pilsētas ielām sērfo ar ūdensdēli aiz mašīnas, bet tētis tikmēr žiguļa bagāžniekā ved govi uz tirgu? Ir kāda vieta pasaulē, kur lietu kārtību nosaka... pat īsti nav skaidrs, kas to nosaka, jo pat vispieredzējušākajiem zinātniekiem žoklis paliek atvērts plašā smaidā uz nenoteiktu laiku, redzot to, kas ir iespējams tikai Krievijā. Izcili smieklīgi amatieru video, kuros atklājas visa plašās Krievijas kuriozā daba pilnā krāšņumā. Sagatavojiet savus organismus pusstundu ilgai smieklu devai, jo jūs redzēsiet kaut ko tādu, kas ir iespējams tikai un vienīgi Krievijā.

11:10

Simpsoni 8

21. sērija Bērnsa kungs, neveiksmīgi investējot naudu, zaudē visu savu bagātību. Vientulība viņam nenāk par labu, tāpēc viņu iekārto Springfīldas veco ļaužu pilī. Jaunā vide viņā izraisa pretīgumu, un viņš apņemas atgūt bagātību. Viņš atceras, ka Lisa viņam runājusi pretī, un izlemj, ka viņam vajadzīgs tieši tāds cilvēks, kas spēj viņam pateikt nē”.

11:40

Simpsoni 8

22. sērija Mārdžu uztrauc tas, ka mācītājs Lavdžojs neapmierina draudzes locekļu vajadzības, tāpēc viņa kļūst par baznīcas padomdevēju. Viņai ir daudz atbalstītāju, un Lavdžojā mostas bažas. Problēmas rodas, kad Mārdža nespēj palīdzēt Flandersam. Homērs atrod vecu, Japānā ražotu trauku mazgāšanas līdzekli, kura logo aizdomīgi atgādina viņu pašu.

12:10

Simpsoni 8

23. sērija Frenks Graimss, atomspēkstacijas jaunais darbinieks, ir čakls vīrs, kam dzīvē nav veicies. Viņš iepazīstas ar Homēru un dziļi nosoda viņa slinkumu un paviršumu. Homērs cenšas Frenkam iepatikties, uzaicinot viņu uz saviesīgām ģimenes vakariņām. Bārts piedalās izsolē un par dolāru nopērk pamestu rūpnīcu, kurā rotaļāties ar Milhausu.

12:50

Mf: Katastrofas recepte

Ir smalka restorāna atklāšanas vakars, taču tā īpašnieki Kordas kungs un kundze nav nekur atrodami. Kad restorāna durvis atveras, un viesi sāk ierasties, Kordu trim bērniem – Rebekai, Semam un Maksam nekas cits neatliek, kā vien stāties vecāku vietā. Viņiem jāizklaidē viesi un jāvada restorāna atklāšanas pasākums, līdz vecāki uzradīsies. Protams, šis vakars izvēršas neaizmirstams – traku un neparedzamu notikumu pilns, un bērniem nākas tikt galā ar karstasinīgiem darbiniekiem un augstprātīgiem viesiem.

14:50

Es mīlu tevi, Latvija!

3.raidījums Šajā sacensībā Janas komandu pārstāv dziedātāja Ginta Krievkalna, raidījuma Nekā personīga” žurnālists Ansis Pūpols un mūziķis Normunds Jakušonoks, bet Valtera – dziedātāja Rūta Dūduma, mūziķis Normunds Zušs un lieliskais pavārs Mārtiņš Rītiņš. Labvēlīgā tipa mūziķim Normundam Jaukušonkam sagādās grūtības atminēt paša grupas melodiju, savukārt spēlē ”klusie telefoni” Valters Krauze atklās daudz jaunus un sen aizmirstus faktus par mūsu pašu neviennozīmīgi vērtēto prezidentu Andri Bērziņu.

17:05

Mf: Džonijs Anglis

Džonijs Anglis ir britu slepenais aģents, kuru nolīgst apsargāt valsts galveno relikviju – ar briljantiem inkrustētu kroni. Kad Džonijs ļauj veiklajiem zagļiem nozagt to tieši viņa acu priekšā, nākas sākt izmeklēšanu. Viņš ir pārliecināts, ka visā iejaukts franču biznesmenis Paskāls Savāžs. Priekšnojauta viņu nemaldina, un noskaidrojas, ka zādzību sarīkojis tieši Paskāls, kas plāno kļūt par Anglijas karali. Džonijs labprāt izjauktu neģēļa plānus, taču viņa hroniskā neveiklība stipri sarežģī uzdevumu.

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Mf: Kā noķert brīnumputnu

Cara jaunākais dēls Ivans, izpildot tēva vēlēšanos, dodas brīnumputna meklējumos. Ceļā Ivanu pavada viņa uzticamais draugs un palīgs Pelēkais vilks, kuram piemīt visas iespējamās iemaņas, kuras viņš gatavs izmantot, lai palīdzētu vienkāršajam vientiesim Ivanam. Abus sagaida neparasti un bīstami piedzīvojumi, Ivana ļauno brāļu izliktas lamatas un brīnumaina liktenīga satikšanās ar Jeļenu brīnumskaisto.

21:00

Mf: Rītausma. 1. daļa

Bellai, Edvardam un viņu tuviniekiem nākas samierināties ar vampīra un cilvēku meitenes laulību sekām – medusmēneša laikā ieņemtais bērns var izraisīt Bellas nāvi, taču viņa atsakās no bērna atbrīvoties. Edvarda un Bellas meitas dzimšanai būs neparedzamas sekas. Šajā Krēslas” sērijas pēdējās grāmatas ekranizācijā gaidāma romantika, kaisle, intrigas un spriedze.

23:10

Mf: Nemirstīgie

Apsēsts ar valdītkāri karalis Hiperions grib iznīcināt cilvēku rasi un gāzt Olimpa dievus, kuri ir bezspēcīgi pretoties viņam. Šim nolūkam viņš atbrīvo Titānus no tūkstošgadu ieslodzījuma. Vienīgā cerība uz pestīšanu ir varonis Tēsejs. Nāvīgā cīņā ar Titāniem varoni atbalsta praviete Fedra, vergs Stavros un pats Zevs, bet šķiet, ka Hiperiona spēks ir neuzvarams. Vai Olimpa dievi tiks gāzti?

01:15

Smieklīgākie videokuriozi 22

Pasaulē ik dienu notiek daudz smieklīgu atgadījumu. Jancīgi uzvedās zvēri, bērni un viņu vecāki. Šī ir iespēja redzēt visneparastākos kadrus, kas iemūžināti mājas video. Būsiet pārsteigti, kas tik nenotiek ar cilvēkiem un ko tik ļaudis nav nofilmējuši – kritienus, jokus, amizantu uzstāšanos, visvisādus dīvaiņus un daudzas citas neparastas norises. Jautrība garantēta!

01:40

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

02:05

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

02:35

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

03:00

Amerikāņu ģimenīte 5

Satīrisks skats uz trim dažādām ģimenēm. Pirmais pāris ir Džejs Pričets un Glorija. Džejs iepazinās ar satriecošo kolumbieti, kad viņa, tērpusies bikini, ballītē pasniedza kokteiļus. Jāatzīmē, šo ballīti Džejs sarīkoja dienā, kad no viņa aizgāja pirmā sieva. Tagad Džejs un Glorija ir precējušies, un Džejs cenšas neatpalikt no savas skaistules sievas un viņas dēla Menija. Mājsaimnieces Klēras vīrs Fils ir nekustamo īpašumu aģents. Pašam Filam šķiet, ka viņš ir visu laiku labākais tētis, un tas, kā viņš cenšas to pierādīt, abu trīs bērnus diezgan stipri mulsina. Savukārt Mičels ir jurists, kurš kopā ar savu partneri Kameronu ir adoptējuši burvīgu vjetnamiešu bērniņu. Visu triju pāru ikdiena ir neparastu pārpratumu un jokainu sadzīvisku situāciju pilna.

03:20

Bens un Keita

11.sērija Keita uzskata, ka mazā Medija ir ārkārtīgi attīstīta un pat pieskaitāma brīnumbērniem, tāpēc grib viņu iekārtot īpaši apdāvināto bērnu klasē. Skolas vadība ir citās domās. Bens uzzina, ka viņa bijušais studiju biedrs, ar kuru kopā viņš dzīvojis kopmītnēs, ir īstenojis viņa biznesa ideju par picēriju. Pie Bīdžejas ciemos ierodas viņas māte Vendija.

03:45

Mīlestības sirdspuksti 3

29. sērija Konrāds atgriežas klīnikā. Štefans un Šērlija joprojām uzskata, ka pētījumu manipulēja Saskija, nevis Hennings. Štefans joprojām mēģina brīdināt Lauru, bet Laura dusmojas, ka Štefans iejaucas viņas dzīvē. Georgam ir jāizvēlas lojalitāte pret Saskiju vai jūtas pret Izabellu. Saskija pieprasa, lai Georgs Izabellu novāktu no ceļa. Šērlija ir neapmierināta, ka Hennings tagad tiek uzskatīts par vienīgo vainīgo pētījuma manipulēšanā. Vikija un Bernheimers raizējas par Šērliju viņas izteikto garastāvokļa svārstību dēļ.

04:30

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

LNT

02:10

Dzīvīte

Raidījumā tiks apskatītas dažādas tēmas un noskaidrotas atbildes uz neskaidriem sadzīves jautājumiem, piemēram, juridiskas dabas vai par sociāliem pakalpojumiem. Sadarbībā ar vadošo ārstniecības iestāžu speciālistiem tiks stāstīts arī par medicīnas aktualitātēm, veselību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī citām svarīgām lietām. Tiks sniegti arī vērtīgi padomi par bērna audzināšanu un izglītību mūža garumā. Tie, kuriem svarīga sava mājvieta un kuri mājās aizvada lielu dzīves daļu, atzinīgi novērtēs mājas labiekārtošanas ieteikumus. Ja kāds ir sava hobija meklējumos, tad, iespējams, pateicoties raidījumam, varēs atrast ko sev noderīgu no plašā piedāvājuma. Savukārt sadarbībā ar grāmatu izdevniecību tiks veidota iknedēļas rubrika par jaunākajām grāmatām, kur būs iespējams uzzināt nesen izdotu grāmatu vērtējumus, piedzīvot tikšanās brīžus ar to autoriem, kā arī vērot grāmatu atvēršanas svētkus.

02:30

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

03:15

Šodien novados

03:25

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

05:00

Mīlestība nekad nebeidzas

70. sērija Paula netic, ka Rohelio ir smagi ievainots, tāpēc paziņo Tanjai, ka viņas tēvs jūtas slikti. Eduardo atvainojas Alehandro, ka nepaziņoja par savu ierašanos, bet apgalvo, ka nebija dzēris. Sonja pavēsta Amparo, ka Rohelio neatbrauks, jo viņš atrodas slimnīcā. Rohelio atklāj Patrisio, ka Sonja viņu sadūra, kad viņi sastrīdējās par aģentūras darbu. Kristīna pavēsta Paulai, ka Rohelio tiešām steidzamā kārtā ticis izoperēts. Eduardo pastāsta Hulio, cik labi izklaidējies ar Mirnu, pat nenojaušot, ka meitene viņā ir iemīlējusies. Paula pārved Tanju uz klīniku, kur meita turpinās ārstēšanos. Un Kristīna nejauši dzird, kā Daniels stāsta Paulai, ka Rohelio aplaupīja un nozaga Tanjas ārstēšanai paredzēto naudu.

05:40

Bernards

05:50

Trakie no Baltā nama

Skip starts an official podcast of the White House, but he makes a discovery. Also, Becca interferes with Emily´s parenting decision involving Marigold and her academic future.

06:10

Aģents Čaks 4

20. sērija Slikta diena kļūst vēl sliktāka, kad Sāra pastāsta Čakam interesantus jaunumus, ka ir pasūtīta Vivianas Volovas slepkavība. Lai pierādītu Vivianas nevainību, Čakam jāuzticas un jāsadarbojas ar Vivianas tēvu Alekseju Volkovu. Tikmēr Elijai ir aizdomas, ka viņas māte mēģina kavēt tēva pagātnes noskaidrošanu.

07:00

Degpunktā 4

07:30

Gadās arī trakāk 4

Rita´s back and when her hose goes missing, she sets her sights on Frankie. Sue´s first official road trip as mascot is coming up, but when she sneaks a look at Mike´s paycheck, she reconsiders. Brick´s sex education is covered at school, but Axl decides to supplement it with some graphic details.

08:00

Gadās arī trakāk 4

Halloween is especially scary for the Hecks this year. Frankie and Mike need to teach Sue how to drive now that she has her learner´s permit. Axl is excited that he gets to vote in his first election but Sue´s adventure in driving may put a crimp in his football career. Brick changes after eating too much candy.

08:30

Latvji, brauciet jūriņā 2

Tuvojoties Latvijas simtgadei, raidījuma Latvji, brauciet jūriņā!” veidotāji aicina vākt latviešu jūrnieku stāstus, jo tieši mūsu ostas un jūrnieki ir visatpazīstamākie Latvijas kā jūras valsts zīmoli. Okupācijas laiks iecirta robu ne tikai šīs nozares vēstures pētīšanā, bet, pirmkārt, sadragāja jūrā braucēju likteņus. Šie pēckara stāsti ir maz zināmi, tāpat daudz rūpīgāk pētāma mūsu ostu jauno laiku vēsture. Kas ir tie cilvēki, kuri mūsdienās pārvalda un saimnieko ostās? Kādas ir regulārās kuģu līnijas, kas savieno Latvijas krastu ar pasauli? Kas ir Latvijas tranzīta mugurkauls un kāpēc tieši dzelzceļš beidzas ostā? Vai Latvijas lielostas ir gatavas sašķidrinātās gāzes termināļu būvniecībai? Tie ir tikai nedaudzi jautājumi, uz kuriem atbildes mēģinās rast raidījuma Latvji, brauciet jūriņā!” veidotāji.

09:00

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

11:00

Iesaukts armijā!

7.raidījums Šova septītā diena sākas Liepājā. Visi šova dalībnieki nakti ir pavadījuši uz Jūras spēku Flotiles štāba un apgādes kuģa A-90 kuģa Varonis”. Pēc svinīgās kuģa karoga pacelšanas abas komandas atstāj Liepāju, lai pieņemtu jaunu izaicinājumu un dotos uz Zemessardzes 17. pretgaisa aizsardzības bataljonu, Skultē, kur viņus sagaida instruktori, kuri izstāsta dienas plānotās darbības un uzsāk aktīvu dalībnieku apmācību. Sākotnēji Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības karavīri apmāca kā atrast, atpazīt un evakuēt nesprāgušo munīciju, kam seko Pretgaisa Aizsardzības lielgabala L-70 teorētiski-praktiskā apmācība. Apmācību posms tiek noslēgts ar kaujas šaušanas drošības instruktāžas noklausīšanos. Pēc apmācību posma pārvarēšanas abas komandas gatavojas dienas kompleksajam uzdevumam, kura ietvaros katrai no komandām ir jāšķērso improvizēts mīnu lauks, jāveic kaujas šaušanas vingrinājums ar triecienšauteni un jāveic pretgaisa aizsardzības uzdevumu izpilde, izvēršot Pretgaisa Aizsardzības lielgabalu. Komandas tiek vērtētas pēc kritērijiem laiks un kvalitāte.

12:00

Policists no pagātnes 3

1.sērija Miris atrasts vīrietis. Izmeklēšanas uzmanību piesaista stikla gabaliņi mirušā galvā. Upura sieva ir šokēta un apgalvo, ka vīram ienaidnieku nav bijis. Tomēr atklājas, ka viņam ir radušās nesaskaņas ar savu bērnības draugu, ar kuru kopā viņiem ir bizness. Taču vai tas būtu pietiekams motīvs slepkavībai?

12:55

Mf: Nemanot iemīlējies

Dženifera un Kevins ir draugi kopš sešu gadu vecuma, tāpēc, kad Dženifera ir beigusi skolu un sākusi būvēt sev karjeru labdarības jomā, viņai liekas tikai normāli ļaut Kevinam padzīvot pie sevis, kamēr viņš būs spējīgs iekārtot savu dzīvi. Pēc septiņiem gadiem Dženifera turpina kāpt pa karjeras kāpnēm, bet Kevins joprojām strādā tikai par golfa kediju un sapņo par savu lielo laimi, līdz kādu dienu Dženiferas draugs nolemj atbrīvoties no Kevina klātbūtnes Dženiferas mājā. Neko nenojaušot par drauga slepenajiem plāniem, Dženifera ir sajūsmā, kad viņš izsaka meitenei bildinājumu. Taču Kevins pieķer jauno līgavaini neuzticībā un ir noskaņots atbrīvoties no viņa un dzīvot kopā ar Dženiferu laimīgi līdz mūža beigām. Ar nelielu palīdzību Kevins saprot, ka oficiāli viņš skaitās civillaulībā ar Dženiferu, jo dzīvojis ar viņu kopā septiņus gadus, un nolemj pierādīt visiem, ka ir Dženiferas īstais uz mūžu.

14:40

Dabas stihiju varā 2

Pēdējos gados pasaule ir piedzīvojusi vairākas postošas dabas katastrofas, kas ietekmējušas ne tikai pašas zemes veidolu, bet arī to cilvēku dzīves un nākotnes, kuri gadījušies dabas dusmu ceļā. Dokumentālais seriāls Dabas stihiju varā” atklāj dabas spēku visā tā biedējošā skaistumā, ietverot arī personiskus stāstus par ekstrēmajiem laika apstākļiem, kas apskatāmi iepriekš nedemonstrētos mājas video. Īsi, dokumentāli, dramatiski stāsti, kas ataino reālas dabas katastrofas – spēcīgas viesuļvētras, plūdus, cunami, sniega lavīnas, dubļu noslīdējumus un citas. Seriālā apvienotas skarba realitāte un cilvēciska drāma – cilvēki cīnās par izdzīvošanu, norisinās cietušo meklējumi un varonīgas glābšanas operācijas dzīvībai bīstamos laika apstākļos. Filmā notiek sastapšanās ar postošu dabas katastrofu aculieciniekiem, kas filmējuši viņu acu priekšā notiekošās dabas aktivitātes, kā arī ar cilvēkiem, kas pieredzējuši visbriesmīgāko, ko vien daba var piedāvāt, un izdzīvojuši.

15:10

Dabas stihiju varā 2

Pēdējos gados pasaule ir piedzīvojusi vairākas postošas dabas katastrofas, kas ietekmējušas ne tikai pašas zemes veidolu, bet arī to cilvēku dzīves un nākotnes, kuri gadījušies dabas dusmu ceļā. Dokumentālais seriāls Dabas stihiju varā” atklāj dabas spēku visā tā biedējošā skaistumā, ietverot arī personiskus stāstus par ekstrēmajiem laika apstākļiem, kas apskatāmi iepriekš nedemonstrētos mājas video. Īsi, dokumentāli, dramatiski stāsti, kas ataino reālas dabas katastrofas – spēcīgas viesuļvētras, plūdus, cunami, sniega lavīnas, dubļu noslīdējumus un citas. Seriālā apvienotas skarba realitāte un cilvēciska drāma – cilvēki cīnās par izdzīvošanu, norisinās cietušo meklējumi un varonīgas glābšanas operācijas dzīvībai bīstamos laika apstākļos. Filmā notiek sastapšanās ar postošu dabas katastrofu aculieciniekiem, kas filmējuši viņu acu priekšā notiekošās dabas aktivitātes, kā arī ar cilvēkiem, kas pieredzējuši visbriesmīgāko, ko vien daba var piedāvāt, un izdzīvojuši.

15:45

Dārgā, mēs nogalinām bērnus!

17:50

Ziņas sešos

18:00

Dauntonas abatija 4

2.sērija Mērija saņem vēstuli, kuru Metjū rakstījis pirms nāves un kurā norāda, ka visu savu īpašumu vēlējies atstāt tikai viņai. Vaioletas iedrošināta, Mērija piekrīt iemācīties un uzzināt vairāk par īpašuma apsaimniekošanu. Par Koras istabeni sāk strādāt Edna, kura ātri vien veido savienību ar Tomasu un mēģina diskreditēt Annu. Anna pavada Rozu uz dejām, kur Roza ne tikai piesaista vīriešu uzmanību, bet arī kļūst par iemeslu kautiņam.

19:00

Vecpuisis 9

Viens iekārojams vecpuisis un divdesmit septiņas sievietes, kas cīnās par viņa sirdi vietu viņam blakus. Šova gaitā vecpuisim tiek dota iespēja iepazīties ar visām pretendentēm, kuras viņš pakāpeniski izslēdz no spēles, līdz paliek tikai viena laimīgā. Šī Vecpuiša sezona tika filmēta Romā, Itālijā, un iekārojamais vecpuisis ir ar īsta prinča ciltsrakstiem. Katru gadu uz vecpuiša sirdi pretendē 25 sievietes, bet šajā sezonā iespēja tiek dota arī divām dāmām no prinča dzimtās Itālijas.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas” 3

Muzikāli izklaidējošs šlāgermūzikas raidījums, kurā pie raidījuma vadītāja un namatēva Roberta Ošiņa ciemojas Latvijā zināmas un iemīļotas šlāgermūzikas grupas. Ik reizi ciemiņus Robertam Ošiņam palīdzes uzņemt un iztaujāt kāda šlāgera mūzikas stila pārstāve. Roberts Ošiņš kopā ar savu viešņu ielūkosies ne tikai mākslinieku muzikālajā dzīvē, bet arī aizkulisēs un sadzīvē. Raidījuma laikā būs iespējams dzirdēt un redzēt mūziķu jaunākās un populārākās dziesmas.

21:35

Noziegumam pa pēdām 11

7. sērija Džesika Flečere ir ieradusies Sonomas ielejā uz savas draudzenes Annas dēla Pola Grimaldi bērēm. Pols nošauts juvelierveikala stāvvietā, un viņa līgava Mišela, kuru ģimene nekad nav satikusi, ir pazudusi bez pēdām. Grimaldi ģimeni piemeklē vēl viena nelaime – viņu vīna darītavas pagrabā tiek atrasts konkurenta Larsa Andersona līķis.

22:40

Noziegumam pa pēdām 11

8. sērija Džesika cenšas palīdzēt Kebotkovas šerifam atklāt vairākas neizprotamas slepkavības. Pirmais upuris ir Sems Braiss, kurš nogalināts ar paša zāģi. Braiss bijis dzērājs un brunču mednieks, kurš atsvešinājies no visiem, ieskaitot sievu, meitu un boulinga komandu. Otra mirusī ir iemīļota skolotāja, kuru Braiss lencis. Šķiet, visa pamatā ir šantāža.

23:45

Greizais spogulis

11. sērija

01:45

Mf: Nemanot iemīlējies

Dženifera un Kevins ir draugi kopš sešu gadu vecuma, tāpēc, kad Dženifera ir beigusi skolu un sākusi būvēt sev karjeru labdarības jomā, viņai liekas tikai normāli ļaut Kevinam padzīvot pie sevis, kamēr viņš būs spējīgs iekārtot savu dzīvi. Pēc septiņiem gadiem Dženifera turpina kāpt pa karjeras kāpnēm, bet Kevins joprojām strādā tikai par golfa kediju un sapņo par savu lielo laimi, līdz kādu dienu Dženiferas draugs nolemj atbrīvoties no Kevina klātbūtnes Dženiferas mājā. Neko nenojaušot par drauga slepenajiem plāniem, Dženifera ir sajūsmā, kad viņš izsaka meitenei bildinājumu. Taču Kevins pieķer jauno līgavaini neuzticībā un ir noskaņots atbrīvoties no viņa un dzīvot kopā ar Dženiferu laimīgi līdz mūža beigām. Ar nelielu palīdzību Kevins saprot, ka oficiāli viņš skaitās civillaulībā ar Dženiferu, jo dzīvojis ar viņu kopā septiņus gadus, un nolemj pierādīt visiem, ka ir Dženiferas īstais uz mūžu.

03:05

LNT Brokastis

Divas izklaidējoši informatīvas stundas brīvdienu rītos, kurās uzzināt nedēļas nogales aktualitātes, brīvdienu pasākumu programmu, kopā ar vadītājiem viesoties pie Latvijas slavenībām, kā arī izklaidēties, gūt vērtīgus padomus, piedalīties konkursos un uzzināt daudz ko jaunu – sākot ar interesantām ēdienu receptēm un beidzot ar veselības uzlabošanas padomiem. Raidījumu vada Māris Grigalis, Gundega Skudriņa un Binnija.

04:35

Karamba!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums