Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

19:15

Ciemos

TV spēle. Ceturtdien, 23. oktobrī, LTV1 plkst. 19:15 tiks demonstrēta TV viedspēles Ciemos kārtējā sērija. Jau trīs dažādos Latvijas nostūros ciemu patrioti guvuši mācību un pieredzi, ko būs jāizmanto Kozmena sagatavotajos uzdevumos Baldonē, ievērojot arī kādu jaunu noteikumu raidījumā. Šoreiz Alūksnes, Rogovkas, Vaiņodes, Viesītes un Baldones komandām būs jāveic trase slavenās Baldones sanatorijas grausta teritorijā, sagādājot ne mazums negaidītu pārsteigumu. Novadu ļaudīm būs jāseko ielas mākslas zīmējumu norādēm, jāmeklē blēņdaru izraibinātās zivis vietējā muižā. Jāatklāj, kas slēpjas zem apzīmējuma ķirzaciņa, un kā atradums, kas ir Baldones zīme jau vairāk nekā gadsimtu, var palīdzēt veikt kārtējo pārbaudījumu, pielietojot skolas solā gūtās zināšanas ķīmijā.

20:00

Ciemiņš virtuvē

Atklājēju gars šodien būs kopā ar Ciemiņu virtuvē, jo viesosimies LV jaunatklāšanas raidījuma TE vadītājas Martas Seleckas mājoklī. Šefpavārs Raimonds Zommers atklās Martas ledusskapja saturu un gatavos ēdienu no pašmāju produktiem, pat no vīra bučas”.Atklājējs būs arī raidījuma vadītājs Mārtiņš Daugulis, jo izzinās Martas personības dažādās šķautnes,kas lieliski papildina iemīļoto raidījumu.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

LV jaunatklāšanas raidījums TE!

22:15

Es varu būt premjerministrs

23:15

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:24

Sporta ziņas

23:26

Laika ziņas

23:30

Diskusija. 100 g kultūras*

00:15

Trešā reiha propagandisti

Pirmā daļa. Dokumentāla filma. (oriģinālvalodas izvēle) Lielākā daļa dokumentēto materiālu, kas saglabājušies no Otrā Pasaules kara, ir Trešā reiha Propagandas rotas uzņemti. Lai gan šie attēli kalpo par sava laika liecību un nereti tiek uztverti kā realitātes atspoguļojums, nedrīkst aizmirst, ka tie radīti vienam mērķim: praopagandai. Propagandas rotas reportieri sekoja armijai operācijās un uzņēma kadrus, kam vajadzēja izplatīt nacistu ideoloģiju visā pasaulē. Arī šodien mums jājautā – vai šie attēli nemanipulē ar mūsu domāšanu. Vai veids, kādā mēs spriežam par Otro Pasaules karu, ir mazāk objektīvs nekā mums pašiem šķiet? Vai šie uzņēmumi savā veidā vēl joprojām nav nacisma propaganda? Propagandas rotas kinematogrāfisti karu pieredzēja ar kameru rokā. Šī dokumentālā filma seko četriem no viņiem, ieskaitot Ādolfa Hitlera personīgo kinematogrāfistu, un analizē propagandas mehānismus.

01:10

Aizliegtais paņēmiens*

LTV1 piedāvā sociālpolitisku tematu raidījumu Aizliegtais paņēmiens ar žurnālistu Gunti Bojāru, kurš informācijas iegūšanai līdzās tradicionālajām žurnālistikas metodēm izmantos arī eksperimentus, testus, slēpto filmēšanu, fikciju, tādejādi atklājot problēmas sabiedrībā.

TV3

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

UgunsGrēks 12

27.sērija Aivars grib, lai Lidija viņam atdod Baranovska bloku. Lidija izmanto situāciju un aizmūk no Aivara istabas. Fēlikss salabst ar Svjatoslavu, abi nolemj iedzert. Aivars ar Viestura palīdzību aiztur Lidiju, bet Baranovska bloku viņas somiņā neatrod. Zenta ierauga kosmētiku, ko Lidija pametusi vestibilā, un savāc to. Viesturs atrod terasē paslēpto Baranovska bloku, to ierauga Edijs un grib bloku Viesturam atņemt. Ieva pārdzīvo, ka Edijs atkal viņai melo. Viesnīcā ierodas Gunārs un paziņo, ka Signe un Jancis pazuduši.

21:00

Kings un Maksvela

8. sērija Šonu un Mišelu nolīgst visai neparastā uzdevumā. Viņiem ir jāatrod nozagts telefons. Klients apgalvo, ka tas ir jāatgūst sentimentālu atmiņu dēļ, taču izrādās, ka telefonā ir kas tāds, pēc kā tīko krietni daudz cilvēku. Drīz vien Šons un Mišela konstatē, ka par telefonu un tātad arī par viņu abu darbību ir ieinteresējies FIB, aizdomīgs advokāts un narkotiku kartelis.

22:00

Mf: Lidojums

Pēc tam, kad pieredzējušais lidmašīnas pilots Vips Vitekers, demonstrējot izveicību un drosmi, izglābj reisa pasažierus no drošas nāves, viņš kļūst par varoni. Taču, kad tiek uzsākta notikušā izmeklēšana, atklājās fakti, kas vedina uzdot jautājumu – kas īsti vainojams notikušajā un kas notika?

00:55

Kinomānija 6

Kinomānija ir aizraušanās ar kino, un kurš gan mūsdienās atļausies teikt, ka nepatīk kino?! Raidījuma veidotāji ik nedēļu stāstīs par kino pirmizrādēm, bet īsts kinomīlis pie tā neapstājas. Kinomānija dosies talāk un noskaidros skatītāju viedokļus, pasaules kino kritiķu vērtējumu un filmu komerciālos panākumus. Bet būtiski iegaumēt, ka raidījuma mērķis nav likt filmām atzīmes, jo ikviena filma ir laba savā vietā un laikā. Tādēļ skatītājiem tiks sniegta iespējami plašāka informācija un viedokļi, lai izvēle iet uz filmu vai ne? paliktu pašu rokās. Katrā raidījumā par vienu no kinozvaigznēm vadītāji stāstīs ko vairāk – varēs uzzināt interesantākās detaļas ne tikai no pasaules populārāko aktieru dzīves, bet atklāt arī jaunas kinozvaigznes. Sadaļā Pārsteidzošās ziņas vienmēr būs kas interesants no kino pasaules virtuves gan tiešā, gan pārnestā vārda nozīmē. Šeit neaizmirsīs arī par galvenajiem notikumiem pašmāju kino dzīvē.

01:25

Sporta apskats Overtime TV

Raidījumā Overtime TV” tiks apskatīti un analizēti sporta pasaules notikumi. Raidījuma vadītāji Armands Puče un Valdis Valters asprātīgi, tieši un trāpīgi visiem sporta faniem atklās vissvarīgākos jaunumus par sportu gan Latvijā, gan pasaulē. Sporta jaunumi, aizkulises, intrigas, sasniegumi un neveiksmes vienā raidījumā.

02:20

Medikopters 4

36. sērija

03:05

Rozenheimas detektīvi

9. sērija Kamēr Korbiniāns un Ulrihs steidz paglābt sienu no draudošā negaisa, tiek nošauts lauku viesnīcas īpašnieks Gerds Ancingers. Aizdomās turamo ir daudz, jo untumainajam vīrietim bija neskaitāmi ienaidnieki. Pat viņa dēls Martins cieta no tēva rupjībām un glābiņu meklēja jaunās viesu apkalpotājas Nikolas draudzībā. Ulriha tēvocis žurnālists Melhiors Ulriham atklāj informāciju par nogalinātā kāršu spēles biedru, kempinga laukuma īpašnieku Heincu Brandneru. Policisti arī atklāj, ka dienu pirms slepkavības Rozenheimā ieradusies Ancingera šķirtā sieva Birgita.

03:55

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:25

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

LNT

18:00

Kārdinājuma varā

74. sērija Notiek Nesrinas un kapteiņa Rizas kāzas. Laulību reģistrē arī Katja un Kemals Ormandži, kuram par šo darījumu ir labi samaksāts. Bihtere ierodas apciemot Beširu slimnīcā, lai radītu iespaidu, ka viņas attiecībās nav nekā slēpjama. Bihtere un Bēluls ir satraukti, jo ir kļuvis zināms, ka Beširs kādas bankas seifā ir noglabājis kādu svarīgu dokumentu, kas varētu kļūt par pierādījumu laulības pārkāpšanai. Bešira veselības stāvoklis kļūst aizvien sliktāks. Madmazele mēģina viņu piespiest atklāt visu patiesību par Bihteri un Bēlulu.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Basketbols TV

Basketbols TV” – raidījums, kurā 5 minūtēs iespējams uzzināt par aizvadītās nedēļas svarīgākjām spēlēm ar Latvijas komandu un spēlētāju piedalīšanos, ārzemju aktualitātes un ziņas, kas liks pasmaidīt. Vairāku sezonu garumā Basketbols TV” bijis kopā ar mūsu spēlētājiem – gan izcīnot medaļas un dzerot čempionu šampanieti, gan reizēs, kad jāpieceļas pēc zaudējumiem un jākļūst stiprākiem. No 2013. gada raidījumu vada Dailes teātra” aktieris Artūrs Dīcis.

20:40

Degpunktā 4

21:15

Lauku sēta

Lauku sēta – tās ir spilgtas lauku dzīves ainiņas, raiba vasariņa un spēcīgas emocijas – darba prieks, tulznas, nodevība, asaras, attiecības, intrigas un uzvaras gaviles. Šovam pieteicās teju četri simti dalībnieku, bet tikai 10 no viņiem tika apstiprināti šovam. Šova galvenais mērķis ir atbalstīt strādīgus un centīgus cilvēkus un piepildīt vienam no viņiem sapni par traktoru – palīgu saimniecībā un dienišķās iztikas pelnītāju. Visi dalībnieki sacenšas par līdz šim vērienīgāko balvu Latvijas šovu vēsturē – 90 zirgspēku Zetor traktora no Agrimatco Latvia. Cīņa par balvu nav tikai darba tikums, bet arī spēja sadzīvot un līdzdarboties. Saspringtais ikdienas darbu ritms un konkurence atraisīs dalībnieku raksturus un sniegs skatītājiem labāko seriālu cienīgus notikumus. Šova laikā saimniecībā tiks paveikti vērienīgi darbi – uzslieta akas vinda, uzbūvētas jaunas trušu mājas, pīļu dīķa māja, tualete, iztīrīts skurstenis. Saimniekam par prieku tika slaucīts, ravēts un sakopts uz nebēdu. Dalībniekiem būs ne tikai jāstrādā, bet arī jāsacenšas asprātīgos un nebēdnīgos konkursos. Dalībnieki neiztiks arī bez romantiskām attiecībām, tā kā saimnieks šajā lauku sētā saimnieko bez sievas, tad viena otra dalībniece ne tikai meta kārus skatienus, bet arī ķērās vērsim pie ragiem.

22:15

Dīvainās dabas kaprīzes

Katrs no mums ir piedzīvojis neparastus dabas apstākļus – lielus krusas graudus, spēcīgu vēju, nebeidzamas lietusgāzes, kad šķiet, ka visas debesis vienlaicīgi atvērušās vaļā. Taču daba var sagādāt krietni vien lielākus pārsteigumus. Šis dokumentālais seriāls stāsta par pašām dīvainākajām dabas kaprīzēm, kādas vien pasaule pieredzējusi – uguns tornado, kalni, kas maina izmērus, ledus un smilšu vētras, okeāna putas, kas pārņem pilsētu un citi. Seriāls ne tikai demonstrē dokumentālus kadrus, kas fiksējuši šīs dīvainās parādības, bet arī skaidro to cēloņus.

22:45

Dīvainās dabas kaprīzes

Katrs no mums ir piedzīvojis neparastus dabas apstākļus – lielus krusas graudus, spēcīgu vēju, nebeidzamas lietusgāzes, kad šķiet, ka visas debesis vienlaicīgi atvērušās vaļā. Taču daba var sagādāt krietni vien lielākus pārsteigumus. Šis dokumentālais seriāls stāsta par pašām dīvainākajām dabas kaprīzēm, kādas vien pasaule pieredzējusi – uguns tornado, kalni, kas maina izmērus, ledus un smilšu vētras, okeāna putas, kas pārņem pilsētu un citi. Seriāls ne tikai demonstrē dokumentālus kadrus, kas fiksējuši šīs dīvainās parādības, bet arī skaidro to cēloņus.

23:10

Mf: Tuksneša vidū

Turīgs pilsētnieku pāris dodas ceļojumā pāri tuksnesim, kad negaidīti salūzt viņu automašīna. Garām braucošs kravas mašīnas šoferis draudzīgi piedāvā aizvest sievu uz tuvējo ēdnīcu, kamēr vīrs paliek sargāt auto. Pēc atvadīšanās Džeku gaida divi pārsteigumi – viņa mašīna piepeši atsāk darboties, savukārt ēdnīcā viņa sieva nav ieradusies. Turklāt kravas mašīnas šoferis apgalvo, ka nekad nav šo sievieti pat redzējis.

01:05

Dzīvīte

Raidījumā tiks apskatītas dažādas tēmas un noskaidrotas atbildes uz neskaidriem sadzīves jautājumiem, piemēram, juridiskas dabas vai par sociāliem pakalpojumiem. Sadarbībā ar vadošo ārstniecības iestāžu speciālistiem tiks stāstīts arī par medicīnas aktualitātēm, veselību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī citām svarīgām lietām. Tiks sniegti arī vērtīgi padomi par bērna audzināšanu un izglītību mūža garumā. Tie, kuriem svarīga sava mājvieta un kuri mājās aizvada lielu dzīves daļu, atzinīgi novērtēs mājas labiekārtošanas ieteikumus. Ja kāds ir sava hobija meklējumos, tad, iespējams, pateicoties raidījumam, varēs atrast ko sev noderīgu no plašā piedāvājuma. Savukārt sadarbībā ar grāmatu izdevniecību tiks veidota iknedēļas rubrika par jaunākajām grāmatām, kur būs iespējams uzzināt nesen izdotu grāmatu vērtējumus, piedzīvot tikšanās brīžus ar to autoriem, kā arī vērot grāmatu atvēršanas svētkus.

01:25

Precamies!?! 2

Ceturtdiena, 7.februāris Raidījuma galvenais varonis ir topošais ceļu un tiltu inženieris – Jānis, kurš dalīsies savos piedzīvojumos un atklās, kādēļ līdz šim lielākā daļa viņa partneru bijušas ārzemēs sastaptas jaunietes. Vai iespējamas attiecības, kuras šķir tālums? Kas veido ciešas partnerattiecības? Vai krāpšana ir piedodama? Šos jautājums viņš pārrunās ar komunikāciju zinātņu studenti Agniju, topošo ģeodēzisti un zemes ierīcības speciālisti Anastasiju un veikala darbinieci un zemessardzi Baibu.

02:10

Zīlniece

Raidījums mistikas, pārdabisko parādību un pareģošanas cienītājiem. Katrā raidījumā pareģe Darja Mironova un zīlniece Taisija Ņedzveckaja uzklausa un analizē viena viesa problēmu un cenšas rast tai risinājumu, izmantojot savas pārdabiskās spējas. Viņas ielūkojas cilvēku pagātnē, arī viņu priekšteču pagātnē, atrod sakarības un piedāvā visdažādākos risinājumus, kā labot kļūdas vai neveiksmes un laimīgi dzīvot tālāk.

02:35

Šodien novados

02:45

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:15

Karamba!

04:40

Bernards

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums