Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

TV Programma

LTV1

09:35

Zoodārzu mazuļi

Daudzsēriju dokumentālā filma.1. un 2.sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Dokumentālā daudzsēriju filma ir iespēja ne vien aplūkot aizkustinošus, mazus zvēriņus, bet arī uzzināt par dažādu sugu likteņiem un zoodārzu nozīmi to saglabāšanā. Seriāls sīkās detaļās atklāj, kāda ir mazuļu dzīve mūsdienīgā zoodārzā, sekojot līdzi to pirmajiem soļiem divos Berlīnes zvēru parkos. Visiem jaundzimušajiem dzīvniekiem mūža pirmajās dienā nepieciešama palīdzība. Berlīnes Zoodārzā balto stārķu perējums saņem īpašu palīdzību improvizētā ligzdā. Nedēļu veca ziloņu mazulīte Koraja izbauda pirmo kārumu. Sīciņo tapīru Maju apciemo veterinārārsts Zoodārzi ir ne tikai dzīvnieku kolekcijas, ko mums apskatīt. Tiem ir arī liela nozīme apdraudēto sugu saglabāšanā. Berlīnes Zoodārzā ir īpaša audzēšanas programma šim zivīm, kuru īstā mājvieta ir Centrālāfrika. Zoodārzs palīdz audzēt orangutanus – vienus no tuvākajiem cilvēka radiniekiem, kuri savos dzimtajos mežos ir apdraudēti.

10:35

Mf: Robins Pilčers. Viņpus okeānam

Romantiska filma.

12:15

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

12:30

Firmas noslēpums*

13:30

Es dzīvoju koka mājā*

13:45

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

14:05

Mežainīši

Animācijas filma. 16. sērija. (oriģinālvalodas izvēle)

14:30

Mārvijs Hemmers

Nacionālās Ģeogrāfijas pasaule. Populārzinātnisks seriāls bērniem. 86. sērija. (ar subtitriem)

15:00

Top-Shop piedāvā

Televeikala skatlogs.

15:15

Mīlas viesulis 9

Vācijas seriāls. 1876. sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Komisārs Meizers Firstenhofā veic izmeklēšanu Patrīcijas negadījuma lietā; Fridrihs sagādā alibi sev un Šarlotei, paziņojot, ka abi minētajā laikā atradās kopā. Paulīnei rodas aizdomas, ka pie Patrīcijas kritiena ir vainojams Leonards; viņa izstāsta komisāram, kas notika starp Patrīciju un Leonardu. Barbara paziņo Verneram, ka noskaidros patiesību, kurš vainojams māsas nelaimē. Andrē un Mihaels uzdodas par mīlošu geju pāri, Nataša cenšas viņus atmaskot.

16:15

Zoodārzu mazuļi

Daudzsēriju dokumentālā filma.3. un 4.sērija. (oriģinālvalodas izvēle) Berlīnes Zoordārza kopēji šoreiz dāsni laistās ar ūdeni. Taču ne visiem tas ir pa prātam. Ziloņu mazulīte nespēj saprast, kāpēc kopējs viņu aplaista ar šļūteni. Arī mazā tapīru meitene Maja nevēlas brist ūdenī. Taču īpaši aizsargājamajiem jūras zirdziņiem ūdens ir mājas. Kā klājas mazajiem surikātiem? Ziloņi ar nepacietību iekštelpās gaida, kad beidzot tiks atklāts atjaunotais āra laukums. Potēt negantos ūdrkaķu mazuļus nav joka lieta.

17:15

100 g kultūras. Nacionālie dārgumi*

18:00

Dienas ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:24

Kultūras ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:33

Sporta ziņas

(ar surdotulkojumu)

18:38

Laika ziņas

18:42

Ceturtā studija

19:07

Sporta ziņas

19:12

Laika ziņas

19:15

100 g kultūras Personība

20:00

Dzimis Eiropā*

Par ieguvumiem un zaudējumiem jaunajās dalībvalstīs 10 gadus pēc iestāšanās ES.

20:30

Panorāma

Ik vakaru pusdeviņos par svarīgāko Latvijā un pasaulē.

20:59

Sporta ziņas

21:08

Laika ziņas

21:15

1:1

1:1

Aktuālā intervija. JAUNĀ SEZONA

22:05

Apokalipse. Hitlers

Dokumentāla filma. 1. sērija. (ar subtitriem) Viduvējs students... Neveiksmīgs mākslinieks... Tomēr viņa triumfs bija negaidīts un postošs. Hitleram izdevās kļūt par politiskas partijas līderi un diktatoru, pakļaut pūli un paveikt noziegumus pret visu cilvēci. Divu sēriju dokumentālā filma, izmantojot atjaunotus hronikas materiālus, izseko Hitlera virzībai pa politiskās karjeras kāpnēm, pretim varai, pasaules karam un apokalipsei.

23:05

Nakts ziņas

Ziņas tiem, kas vēl neguļ! Īsi par vissvarīgākajiem un aktuālākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē!

23:14

Sporta ziņas

23:16

Laika ziņas

23:20

100 g kultūras Nacionālie dārgumi*

00:05

V. I. P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts*

Erudīcijas spēle Veiksme. Intuīcija. Prāts” jauno sezonu iesāk ar dažiem pārsteigumiem! Jau ar pirmo raidījuma kadru pamanīsiet izmaiņas studijas uzbūvē, kas vienlaicīgi liks saprast, ka citāds būs arī spēles formāts. Turpmāk abas dalībnieku komandas atradīsies spēles laukumā, katra pie sava galda, un vienlaicīgi spēlēs, saņemot jautājumu viena pēc otras, dzirdot un redzot, kā ar atbildēm sokas pretiniekam un kāda veidojas punktu attiecība. Ik pirmdienu aicināsim uz spēli divus erudītu trijniekus, sagatavosim 20 erudīcijas jautājumus un ikreiz ceram sastapties uz aizrautību, sacensību garu un labām emocijām! Rudens sezonu atklās ar mūziku un folkloru saistīts meiteņu trio - viņu kapteine Jolanta Jēkabsone, un ārste – rezidente Agnese Šmite, kura spēlei izvēlējusies labu draugu kompāniju.

00:50

Kaisles noziegumi

Daudzsēriju krimināldrāma. 2. sērija. (ar subtitriem) (oriģinālvalodas izvēle)

TV3

09:00

Medikopters

1. sērija

10:00

Bagātnieku dakteris 4

14. sērija Henkmedam” jāstrādā Hemptonas volejbola turnīrā, taču Hārpere uzaicina Henku iepazīties ar viņas ģimeni, un viņš apņemas aizmirst par darbu, lai pierādītu gatavību uzņemties saistības. Divju moka greizsirdība pret modeli, ar kuru Rafam jāpozē, tāpēc viņa ielavās fotosesijas aizkulisēs un uzzina ko nepatīkamu. Peidža pavada laiku ar Lū, kura varētu būt viņas māte.

11:05

Atradējs

1.sērija Neilgi pēc tam, kad Volters Šērmans ir atradis roka leģendas pazudušo ģitāru, Leo bārā ierodas jaunietis, kurš lūdz sameklēt viņa pazudušo tēvu lidotāju, ar kuru Volters reiz kopā dienējis. Viņa lidmašīna pazudusi kādas slepenas misijas laikā. Pēc īsas tielēšanās Volters piekrīt, brīdinot – ja reiz viņš sācis meklēt, neapstāsies, pat ja puisis to lūgs. Tikmēr Volteram ar Leo ir vēl kāda problēma – mazā krāpniece Villa, meitene, kuras uzraudzību abi uzņēmušies viņai uzliktā nosacītā soda izciešanas laikā.

12:05

Ņujorkas karalis 6

14. sērija Dīkons un Kellija sāk regulāri atstāt pie Daga un Kerijas savus bērnus. Kaut arī viņi ir sajūsmā par Kērbiju un Meidžoru, tomēr uzskata, ka viņiem kaut kas pienākas pretim.

12:35

Ņujorkas karalis 6

15. sērija Uzzinot par Daga briesmīgo izturēšanos pret bijušo draudzeni, Kerija nolemj ar viņu sadraudzēties. Taču jau drīz vien izrādās, ka Daga uzvedībai bija zināmi iemesli.

13:05

Pūķi: piedzīvojumi Berkas salā

Kad Hikaps un viņa Nakts Trakuma pavadonis Bezzobainais uzveic Sarkano Nāvi un izglābj Berkas ļaudis, Berkas vikingi nolemj salīgt mieru ar pūķiem. Hikaps pamana, ka mierīga sadzīvošana nav iespējama vikingu zināšanu trūkuma dēļ un ka pūķu instinkti apdraud esošo savienību. Lai atrisinātu problēmu, Hikapa tēvs – Varenais Stoiks – nodibina Berkas Pūķu akadēmiju, kur viņa dēls kopā ar draugiem var iegūt zināšanas par pūķiem. Kad tādi īgņas kā Miltrasa un Nodevīgais Elvins stājas viņiem pretim, Berkas vikingu jaunieši un viņu pūķi cenšas panākt sev tik nozīmīgo vienošanos ar viņiem.

13:35

Džeiks un Nekurnekadzemes pirāti

Stāsts par trim jauniem pirātiem – Džeiku, Iziju un Kabiju un viņu papagaili Skalliju, kuri savas dienas pavada mēģinot apsteigt Kapteini Āķi un misteru Smī bagātību medībās. Pirātiem bieži vien kompāniju sastāda dažādi tēli, ieskaitot viņu pirātu kuģi Puisi” un draudzeni nāriņu Marīnu.

14:00

Simpsoni 8

1. sērija Šīs Helovīnu sērijas pirmajā daļā Bārts atklāj, ka viņam ir ļauns dvīnis, kurš dzīvo Simpsonu nama bēniņos. Otrajā daļā Lisa cenšas pierādīt, ka cukuru saturoši dzērieni bojā zobus, radīdama pati savu miniatūru pasaulīti. Trešajā daļā planētu apdraud citplanētieši Kangs un Kodoss, pieņemdami prezidenta kandidātu Klintona un Doula veidolus.

14:30

Simpsoni 8

2. sērija Homērs pieņem jaunu darbu, un Simpsonu ģimene pārceļas uz dzīvi citur. Homēram patīk gan jaunais darbs, gan bezrūpīgais priekšnieks, taču viņš nenojauš, ka priekšnieks ir ģeniāls ļaundaris, savukārt firma ir aizsegs starptautiskām izspiešanas operācijām. Pārējā ģimene nespēj iedzīvoties jaunajā mājoklī un sāk ilgoties pēc Springfīldas.

15:00

Alkas pēc laimes

87. sērija Maja un Roberts atkal izlīgst un cer, ka viņu mīlestība pret Grētu viņus vadīs arī turpmāk. Maja, Roberts un Arturs pievēršas saviem darbiem, bet Grēta nezina, kā pavadīt laiku. Jūlei izdodas pretoties Kiliānam. Lai gan Kiliāns uzskata, ka Jūle pati pie viņa atgriezīsies, Edmunds viņu pierunā, lai viņš Jūlei nosūtītu ziedus. Ieraugot milzīgo rožu pušķi, Bernds secina, ka tā sūtītājs grib atvainoties. Bernds domā, ka ziedus sūta Markuss, un Jūle to neatspēko.

16:00

Pirmo reizi ārzemēs

16:50

Voroņini 4

Ceturtajā sezonā Gaļina Ivanovna tikpat uzstājīgi turpina iejaukties savu pieaugušo dēlu dzīvēs. Viņas pārmērīgās aktivitātes dēļ Ļoņa palaiž garām lielisku iespēju dabūt vietu federālajā drošības dienestā, bet vecākiem rodas aizdomas par viņa seksuālo orientāciju. Cenšoties pierādīt savu vīrišķību, Ļoņa iepazīstina mammu un tēti ar savu jauniņo draudzeni. Šajā sezonā pārspīlētas rūpes par savu atvašu likteni izrāda Vera un Kostja, pat izraugās viņiem apgādniekus gadījumā, ja pašiem nāksies pāragri aiziet no šīs dzīves. Ļoņa beidzot sakārtos savas attiecības ar Nastju, lai arī viņu joprojām nomocīs šaubas un neatbildēti jautājumi.

17:25

Voroņini 4

Ceturtajā sezonā Gaļina Ivanovna tikpat uzstājīgi turpina iejaukties savu pieaugušo dēlu dzīvēs. Viņas pārmērīgās aktivitātes dēļ Ļoņa palaiž garām lielisku iespēju dabūt vietu federālajā drošības dienestā, bet vecākiem rodas aizdomas par viņa seksuālo orientāciju. Cenšoties pierādīt savu vīrišķību, Ļoņa iepazīstina mammu un tēti ar savu jauniņo draudzeni. Šajā sezonā pārspīlētas rūpes par savu atvašu likteni izrāda Vera un Kostja, pat izraugās viņiem apgādniekus gadījumā, ja pašiem nāksies pāragri aiziet no šīs dzīves. Ļoņa beidzot sakārtos savas attiecības ar Nastju, lai arī viņu joprojām nomocīs šaubas un neatbildēti jautājumi.

17:55

Radu būšana 5

10.sērija Budjko palīdz Mitjajam ar Larisu izvēlēties māju. Kā allaž uzņēmīgie Ivans un Mitjajs izdomā, kā no tā gūt labumu. Diemžēl afēra izgāžas. Berkovičs, nolēmis iekarot Olgu, ir gatavs sasniegt savu mērķi visiem iespējamajiem līdzekļiem. Katja dalās savās bēdās ar Žeņu, bet negūst atsaucību, un tādēļ draudzenes sastrīdas. Tikmēr Berkoviča pūles nesniedz rezultātu, un pavisam nelaikā ierodas viņa sieva.

19:00

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

19:30

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

20:20

Pirmo reizi ārzemēs

21:00

Kobra 18

15.sērija Muitas darbinieki un policija grib notvert narkotiku kontrabandistu van Bergenu. Bens un Nīna ir kā radīti viens otram un kaļ nākotnes plānus. Atklājas, ka van Bergens līdz šim sekmīgi izvairījies no aresta, jo muitā ir nodevējs, kurš viņu informē. Izrādās, ka tas ir Nīnas priekšnieks Martins Flesings. Viņam izdodas pierunāt Nīnu, lai Nīna viņam nodrošinātu alibi.

22:05

Zem kupola

Seriāla Zem kupola (Under the dome) pamatā ir slavenā fantastikas rakstnieka Stīvena Kinga (Stephen King) romāns ar tādu pašu nosaukumu. Stāsts sākas kādā parastā rudens dienā, kad rāmo dzīves plūdumu ASV Meinas štatā, Čestermillā, pārtrauc neticams un neiespējams notikums. Pilsētu no visas pārējās pasaules nošķir neredzama barjera, caurspīdīgs, taču neticami izturīgs kupols. No šī brīža sākas dzīve ārkārtas apstākļos, kad tiek šķirtas ģimenes, pārtrūkst sakari un cilvēki krīt panikā, jo vairs nezina, ko sagaidīt un darīt. Neviens pilsētā, ne ārpus tās nezina, kas tas par kupolu, no kurienes radies un vai tas jebkad pazudīs. Pēkšņi miermīlīgā pilsētiņa ir pārvērtusies, un pamazām sāk atklāties vietējo iedzīvotāju patiesā daba. Izrādās, viņi nemaz nav tik parasti, un izrādās, ka daudziem te ir ko slēpt. Atklājas, ka Čestermillā dzīvo cilvēki, kuru vieta būtu cietumā, taču tas atrodas ārpusē aiz kupola. Cits pēc cita pilsētnieki atklāj savu raksturu un noslēpumus, liekot skatītājiem aizturētu elpu sekot līdzi notikumiem. Nekur arī nezūd galvenā seriāla intriga – no kurienes uzradies mistiskais kupols?!

23:05

Svešais starp savējiem 2

5. sērija Broudiju aizved uz nezināmu vietu un atstāj vienu, saslēgtu roku dzelžos, kameru uzraudzībā. Kvinns viņu pratina, kamēr Sols un Kerija vēro citā telpā. Nespējot izdabūt vajadzīgo informāciju, Kvinns dusmās viņam iedur rokā, tāpēc pratināšanu pārņem Kerija. Iespējams, viņas saudzīgajai un emocionālajai pieejai būs labāki rezultāti.

00:15

Uz robežas

1. sērija Komandai ir uzticēts izglābt divus bērnus. Džošam ir aizdomas, ka bērnu tēvs ir vainojams slepkavības mēģinājumā, taču jaunais inspektors apšauba viņa teoriju.

01:15

Medikopters

1. sērija

02:00

Voroņini 4

Ceturtajā sezonā Gaļina Ivanovna tikpat uzstājīgi turpina iejaukties savu pieaugušo dēlu dzīvēs. Viņas pārmērīgās aktivitātes dēļ Ļoņa palaiž garām lielisku iespēju dabūt vietu federālajā drošības dienestā, bet vecākiem rodas aizdomas par viņa seksuālo orientāciju. Cenšoties pierādīt savu vīrišķību, Ļoņa iepazīstina mammu un tēti ar savu jauniņo draudzeni. Šajā sezonā pārspīlētas rūpes par savu atvašu likteni izrāda Vera un Kostja, pat izraugās viņiem apgādniekus gadījumā, ja pašiem nāksies pāragri aiziet no šīs dzīves. Ļoņa beidzot sakārtos savas attiecības ar Nastju, lai arī viņu joprojām nomocīs šaubas un neatbildēti jautājumi.

02:25

Alkas pēc laimes

87. sērija Maja un Roberts atkal izlīgst un cer, ka viņu mīlestība pret Grētu viņus vadīs arī turpmāk. Maja, Roberts un Arturs pievēršas saviem darbiem, bet Grēta nezina, kā pavadīt laiku. Jūlei izdodas pretoties Kiliānam. Lai gan Kiliāns uzskata, ka Jūle pati pie viņa atgriezīsies, Edmunds viņu pierunā, lai viņš Jūlei nosūtītu ziedus. Ieraugot milzīgo rožu pušķi, Bernds secina, ka tā sūtītājs grib atvainoties. Bernds domā, ka ziedus sūta Markuss, un Jūle to neatspēko.

03:05

Mīlestības sirdspuksti 3

11. sērija Daniels ir laimīgs, ka Laura beidzot grib ievākties pie viņa. Liekas, vairs nekas netraucē abu kopīgo nākotni, tomēr Daniels klusībā šaubās par Lauras lēmumu. Hennings mēģina atklāt medikamenta pētījuma sabotāžu. Saskijas uzdevumā nododot dokumentus un pretī saņemot naudu, Hennings domā, ka ir atradis vajadzīgos pierādījumus. Tomēr viņš Saskiju novērtē par zemu. Šērliju šī nepatīkamā situācija ļoti nomāc. Tieši Rolands sniedz viņai atbalstu. Kārena un Mesuts aprūpē pacienti, kura ir pārliecināta, ka spēj sazināties ar savas mirušās mātes garu.

03:50

TV3 Ziņas

TV3 ziņas tiešraidē katru dienu plkst. 19:00. Par visu, kas tev svarīgs! Skaties ziņu atkārtojumus arī internetā.

04:20

Bez Tabu

Bez Tabu” saglabā savas pamatvērtības - īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras - ne tikai parādes puses,” pauž raidījuma veidotāju filozofija. Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!

LNT

09:35

Televeikala skatlogs

09:55

Mf: Septembra mīla

Izdevniecības darbiniece Vera Benthausa jūtas sava priekšnieka un drauga nenovērtēta, kad viņš aizmirst viņas dzimšanas dienu un nozīmē jaunāku un izskatīgāku kolēģi sarunāt svarīgu interviju ar nepieejamu rakstnieku. Vera ir apbēdināta un pieņem spontānu lēmumu braukt satikt savu māti. Brauciens izvēršas negaidīti romantiski.

12:00

Viesnīca Grand Hotel” 2

Hulio ir noskaidrojis patiesību par māsu, un Alīsija izdarījusi savu izvēli – apprecējusies ar Djēgo. Hulio vairs nav iemesla palikt viesnīcā Grand Hotel”, taču notiek nelaimes gadījums ar viņa draugu Andresu – viņu gandrīz nosit elektrība. Hulio rodas aizdomas, ka tas nav bijis nelaimes gadījums, bet gan slepkavības mēģinājums, un viņš uzsāk jaunu izmeklēšanu. Hulio neizdodas slēpt savas jūtas pret Alīsiju, un viņš pārliecina meiteni palīdzēt noskaidrot patiesību. Dzīve viesnīcā Grand Hotel” tikmēr rit savu ierasto gaitu – katram šeit ir savi plāni un savi noslēpumi, kurus Hulio atklāj vienu pēc otra.

13:00

Sirds melodija

34.sērija Lamija un Makbulē sāk meklēt darbu, bet atduras kā pret sienu, jo abas ir sodītas, turklāt Lamija nav pabeigusi vidusskolu. Nimeta apciemo Džavidanu, lai izstāstītu patiesību un attaisnotu Kenanu, bet Džavidana neko negrib ne dzirdēt. Kad mājās pārrodas Kenans, viņš Nimetu patriec. Arī Džemils uzmeklē Lamiju, savtīgu nolūku dzīts.

14:00

LNT Dienas ziņas

14:20

Televeikala skatlogs

14:35

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

15:40

Nemelo man!

10. sērija Pirms pieciem gadiem Lidija un Sergejs Saprikini kļuva par galvotājiem dēlam Denisam, kurš paņēma 4,5 miljonu rubļu aizņēmumu. Pēdējā pusgada laikā dēls kredītu nav maksājis. Viņš pazūd, kad tiek apsūdzēts krāpšanā. Nu banka grib atgūt naudu no vecākiem.

16:50

Mīlestība nekad nebeidzas

57. sērija Beatrise pārmet Sonjai, ka tā izlikās par viņas draudzeni tikai tāpēc, lai būtu līdzās Hulio, un piedraud, ka pateiks puisim patiesību. Eduardo pieprasa, lai tēvs pārtrauktu attiecības ar Paulu. Kad Alehandro atsaka, puisis izlemj aiziet no mājām un piedzeras. Beatrise saņemas drosmi un atklāj Hulio, ka viņš ir adoptēts, un viņa īstie vecāki ir Salvadors un Sonja. Hulio atsakās ticēt, ka Sonja ir laidusi viņu pasaulē. Tikmēr Paula paziņo Alehandro, ka viņi kādu laiku netiksies, jo viņa vēlas rūpēties par meitu. Rohelio pavēsta Paulai, ka pie doņjas Karolīnas izdomātās slimības ir vainīgi Sonja un Martins. Pēc satikšanās ar māti Rosio kļūst slikti.

17:50

Ziņas sešos

18:00

Kārdinājuma varā

37.sērija Madmazele cenšas noskaidrot par Nihalas un Bēlula skūpstu, kuru redzējis Beširs. Viņa ir pārsteigta, jo kā izrādās, tā nav bijusi Nihala. Bēluls un Bihtere cenšas izvairīties viens no otra un nav pamanījuši, ka Madmazele viņus vēro. Beširs vēloties būt tālāk no mājām, izlemj, ka dosies armijā. Adnans ir ļoti lepns par meitas panākumiem skolā. Nihalai ir vidusskolas izlaiduma balle, tādēļ viņa aicina Bēlulu būt par viņas kavalieri. Bēluls viņai atsaka, bet, Nihalai nezinot, ir sagatavojies būt par viņas pavadoni ballē. Dodoties uz izlaiduma balli, Nihala ir pārvērtusies par skaistu jaunkundzi, kas šokē visus apkārtējos.

20:00

LNT Ziņas

LNT ziņu raidījumu panākumi ir skaidrojami ar žurnālistu profesionālo darbu, kuri gatavo jaunākās un aktuālākas ziņas no Latvijas un pasaules. LNT ziņām ir izdevies piesaistīt skatītāju uzmanību un iemantot arī ekspertu un citu masu mediju atzinību. Katru dienu skaties spilgtākos notikumus tieši LNT ziņās.

20:30

Sporta un laika ziņas

20:35

Mana un tava nauda

Latvijas finansu ziņas .

20:40

Degpunktā 4

21:15

Mf: Rozamunde Pilčere. Goda lieta

Rūperts Pendorāns, senas Kornvolas aristokrātu ģimenes mantinieks, kas dienē flotē, atgriežoties no manevra, satiek Diānu, kaimiņu Vermontsliju meitu. Pendorāni un Vermontsliji naidojas jau kopš paaudzēm. Diāna gaida bērnu no Bila, Rūperta biedra. Viņas cerība uz laimīgu mazu ģimeni tiek iznīcināta, kad viņa pieķer Bilu flirtējam ar citu sievieti. Rūperts gādā par satriekto Diānu. Viņas tēvs lords Vermontslijs izdara nepareizus secinājumus, ka Diāna gaida Rūperta bērnu. Par spīti ģimenes senajam naidam viņš ir cieši apņēmies gādāt, lai Rūperts nevarētu izvairīties no atbildības.

23:15

Nikita 3

9.sērija Bēguļojošais aģents Rejs nolaupa savu draudzeni Keitu, tāpēc Raians organizē komandu, lai meiteni izglābtu. Nikita ir apjukusi, kad Maikls savā vietā uzdevumā sūta Ouvenu. Šones pieņem lēmumu attiecībā uz Aleksu.

00:20

Dzīvīte 2

Raidījumā tiks apskatītas dažādas tēmas un noskaidrotas atbildes uz neskaidriem sadzīves jautājumiem, piemēram, juridiskas dabas vai par sociāliem pakalpojumiem. Sadarbībā ar vadošo ārstniecības iestāžu speciālistiem tiks stāstīts arī par medicīnas aktualitātēm, veselību un veselīgu dzīvesveidu, kā arī citām svarīgām lietām. Tiks sniegti arī vērtīgi padomi par bērna audzināšanu un izglītību mūža garumā. Tie, kuriem svarīga sava mājvieta un kuri mājās aizvada lielu dzīves daļu, atzinīgi novērtēs mājas labiekārtošanas ieteikumus. Ja kāds ir sava hobija meklējumos, tad, iespējams, pateicoties raidījumam, varēs atrast ko sev noderīgu no plašā piedāvājuma. Savukārt sadarbībā ar grāmatu izdevniecību tiks veidota iknedēļas rubrika par jaunākajām grāmatām, kur būs iespējams uzzināt nesen izdotu grāmatu vērtējumus, piedzīvot tikšanās brīžus ar to autoriem, kā arī vērot grāmatu atvēršanas svētkus.

00:40

Dombura studija

Pieredzes bagātais un analītiskās žurnālistikas pārstāvis Jānis Domburs savā raidījumā Dombura studija uz sarunām aicina lēmumu pieņēmējus, viedokļu līderus un cilvēkus, kas ar savu darbību un domāšanu var iedvesmot vai šokēt citus, rosinot viedokļu sadursmes un plašāku skatījumu uz dažādiem tagadnes un pagātnes notikumiem. Raidījumā tiek aptvertas Latvijas, kā arī starptautiskās ekonomiskās, tiesiskās, politiskās, sociālās un kultūras aktualitātes. Iknedēļas intelektuālajā ēdienkartē, atkarībā no aktuālās - publiskās un raidījuma veidotāju rosinātās dienaskārtības - ir mainīgs piedāvājums: viens vai vairāki temati, diskusijas vai intervijas, vai vēl citādas sarunu formas, ar vadītāja skarbu, lietišķu, ironisku vai draudzīgu attieksmi atkarībā no situācijas. Sarunas tiešraidē papildina arī video ieraksti un citi iepriekš sagatavoti materiāli, kā arī aktīva komunikācija sociālajos tīklos.

02:15

Precamies!?! 2

Iepazīšanās šovs Precamies!?!” jau pirmajā sezonā ieguva nedalītu skatītāju interesi un kļuva par vienu no populārākajiem raidījumiem LNT kanālā. Nu klāt šova otrā sezona ar jauniem dalībniekiem, jauniem stāstiem un jaunām emocijām. Šovs veidots pēc populārā Krievijas projekta Давай поженимся” formāta, kura galvenais mērķis ir palīdzēt satikties neprecētiem cilvēkiem. Katrā pārraidē puisis vai meitene izvēlas vienu no trim pretendentiem, kuri mēģina iemantot galvenā šova varoņa simpātijas. Šova dalībniekus aktīvi atbalsta arī draugi un radinieki, kuri dod padomus, uzdod āķīgus jautājumus, lai palīdzētu noskaidrot, vai pretendents ir piemērots. Tāpat šovā lielu lomu spēlē tā vadītāji - eksperti, kuri dalībniekiem palīdz saprast, kurš no kandidātiem ir piemērotākais.

02:55

Šodien novados

03:05

LNT rīta ziņu raidījums ”900 sekundes”

04:35

Karamba!

Saņemiet aktuālu piedāvājumu
Saņemiet aktuālu piedāvājumu x
Reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu no Viasat.

Mēs ar jums sazināsimies 24h laikā darba dienās.
_
SAŅEMIET PIEDĀVĀJUMU NO VIASAT
Atstājiet savus kontaktus un mēs jums piezvanīsim 24h laikā darba dienās.
Man vēl nav Viasat     Esmu jau Viasat klients
Nospiežot „Nosūtīt” jūs piekrītat, ka jūsu ievadītie dati tiks izmantoti informatīvos nolūkos.

Šī informācija tiks izmantota tikai AS „Viasat” un netiks dota trešām pusēm.

Viasat Zelta pakete

Iesakām skatīties šos TV kanālus Viasat Zelta paketē.

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums