Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

HD kanāli


HD jeb augstas izšķirtspējas kanāli dod iespēju skatīties iemīļotās pārraides labākā kvalitātē. Viasat piedāvā 8 HD kanālus – divus kanālus par dabu un dzīvniekiem National Geographic HD un National Geographic Wild HD, vienu kanālu par vēsturi Viasat History HD, vienu kanālu par zinātni un piedzīvojumiem Viasat Explorer HD, augstas klases ziņu kanāls Sky News HD, motoru sporta kanālu Viasat Motor HD un divus kanālus pieaugušajiem Penthouse HD un Penthouse 2 HD.


Lai izbaudītu visas augstas izšķirtspējas (HD) kanāla priekšrocības, ir nepieciešams Viasat PlusHD vai Viasat HD uztvērējs.

 

Lai izvēlētos šo pakalpojumu, Jums vispirms ir jāizvēlas TV kanālu pakete!
Cena mēnesī: 4.27 €
National Geographic HD – baudot kristālskaidru attēlu, piesātinātas krāsas un Dolby Digital 5.1 skaņu, Tu dzirdēsi un redzēsi labāko par dzīvniekiem, dabu, vēsturi, zinātni, kultūru un piedzīvojumu ceļojumiem. Cena - 4,27 Eur /mēn. par visiem HD kanāliem (Platīna paketē HD kanāli iekļauti bez maksas). Audio valoda: ENG. Subtitru valoda: NAV.
Ar Nat Geo Wild HD izbaudi katru savvaļas dzīvnieku dzīves niansi – neticamās krāsās un attēla dzīvīgumā.
Motoru sporta kanāls, kurā tiek translētas nozīmīgākās sacensības motosporta pasaulē– „Formula 1”, „MotoGP”, „Nascar Sprint Cup”, „Speedway Grand Prix”, „German stock cars”, „F1 Powerboat”, „FIA Rallycross Eurochamp”, „Rally Eurochamp”. Cena - 4,27 Eur/mēn. par visiem HD kanāliem (Platīna paketē HD kanāli iekļauti bez maksas). Audio valoda: 80% ENG, 20% SWE. Subtitru valoda: NAV. Pozīcija: 23.
Penthouse HD ir pirmais erotiskais kanāls pasaulē, kas ļauj saviem skatītājiem baudīt šī žanra labāko režisoru filmas un video klipus HD kvalitātē. Penthouse HD piedāvā erotisko saturu, kas tiek pasniegts gaumīgi, seksīgi un eleganti. Kārdinošākās un kaislīgākās filmas tagad HD kvalitātē tikai Viasat klientiem! Cena - 4,27 Eur/mēn. par visiem HD kanāliem (Platīna paketē HD kanāli iekļauti bez maksas). Kanāls raida no plkst. 01:00 līdz 05:00. 
Penthouse HD 2 ir pirmais erotiskais kanāls pasaulē, kas ļauj saviem skatītājiem baudīt šī žanra labāko režisoru filmas un video klipus HD kvalitātē. Penthouse HD 2 piedāvā erotisko saturu, kas tiek pasniegts gaumīgi, seksīgi un eleganti. Kārdinošākās un kaislīgākās filmas tagad HD kvalitātē tikai Viasat klientiem! Kanāls raida no plkst. 02:00 līdz 04:00.
Viasat Explore HD - aizraujoši dokumentālie stāsti par personībām, tehnikas jaunumiem, sportu, dabu, pasaules neparastākajiem piedzīvojumiem  visaugstākajā (HD) kvalitātē.
Viasat History HD – izglītojošas un izzinošas dokumentālās filmas no aizvēstures līdz pat mūsdienām, turklāt – HD kvalitātē.

Pieteikuma grozs

Šobrīd pieteikuma grozs ir tukšs

Ātrā pakalpojumu pieteikšana

Vēlaties, lai Viasat pakalpojumu pārdevējs sazinās ar Jums? Lūdzu, aizpildiet formu:
Jūsu Vārds Uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Jautājums