Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

Dokumentālās pārraides


Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.

Viasat Explore - kanāls ar plašu raidījumu klāstu par neticamiem atklājumiem, ekstremāliem ceļojumiem, aizraujošām personībām un tehnikas jauninājumiem.

Viasat Explore skatītājs ir cilvēks, kam adrenalīns ir daļa no dzīves. Ja Tev patīk ātrums un pārmaiņas, gribi redzēt, kā citi riskē - Viasat Explorer ir Tavs kanāls. Kanāls raida no plkst. 05.00 līdz 23.00. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Kanāla Viasat History programma sastāv no dokumentālām filmām par vēsturiskiem faktiem, vareno cilvēku biogrāfijām, arheoloģijas leģendām un noslēpumiem. 

Viasat History ir lieliska alternatīva grāmatām un sausiem faktiem. Kā bērniem, tā arī pieaugušajiem kanāls atklāj jaunu pasauli! Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Ielaid dabu savā dzīvē un esi tuvāk neskartai dzīvnieku pasaulei kopā ar Viasat Nature. Tu un Tava ģimene varēsiet saskatīti arī pašu mazāko dzīvo radību krāšņumu.

Viasat Nature programma nesatur vardarbīgus sižetus, tāpēc kanāls ir domāts ne tikai pieaugušjiem, bet arī mazajiem skatītājiem, kuri tikai apgūst apkārtējas pasaules īpatnības. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Dokumentālie raidījumi, kas ļauj izzināt zemes, gaisa un ūdens iemītniekus. Audio valoda: ENG.
„Ohota i ribalka” ir Krievijā veidots dokumentālais kanāls, tā galvenās tēmas ir par makšķerēšanu un medībām. Dažādie kanāla raidījumi krievu valodā sniedz plašāku ieskatu un padomus pareiza inventāra izvēlē gan medībām, gan makšķerēšanai, kā arī dažādie ēst gatavošanas raidījumi, kas sniedz padomus, kā vislabāk pagatavot medījumus. Šajā kanālā ir apkopots viss, kas nepieciešams labai “copei” un medībām! Audio valoda: RUS, ENG. Pozīcija 42.
Kanāls „History” ir ASV veidots izklaidējošs populārzinātniskais kanāls, ļaus skatītājiem doties aizraujošā ceļojumā cauri gadsimtiem, atklājot modernās pasaules saiknes ar tās vēsturiskajām saknēm. Šajā kanālā tiek demonstrētas gan dokumentālās filmas un seriāli, gan arī intrigām pilni realitātes šovi angļu un krievu valodā. Kanāla saturs aptver plašu interešu loku sākot no faktiem par vēsturi un beidzot ar NLO un citu sfēru zinātnisko saturu. Skaties kanālu „History” un dodies vēsturiski zinātniskā ceļojumā! Audio valoda: RUS, ENG. Pozīcija 40.