Viasat klientu serviss:
Online kontaktforma
8686
Katru dienu no 08:00 – 22:00
(maksa saskaņā ar izmantotā operatora tarifiem)
 
80 205 379
Katru dienu no 08:00-22:00 (bezmaksas)

Pieteikt pakalpojumus:
Jauns klients
Jums jau ir Viasat

Dokumentālās pārraides


Ar Viasat Tu esi tuvāk piedzīvojumiem. Drosmīgākās dokumentālās filmas un talantīgākie žurnālisti ļaus Tev atrasties pasaules notikumu epicentrā. Stāsti par savvaļas dzīvniekiem un pasaules vēsturi rosinās Tevi paskatīties uz pasauli citādi.

Viasat Explorer - kanāls ar plašu raidījumu klāstu par neticamiem atklājumiem, ekstremāliem ceļojumiem, aizraujošām personībām un tehnikas jauninājumiem.

Viasat Explorer skatītājs ir cilvēks, kam adrenalīns ir daļa no dzīves. Ja Tev patīk ātrums un pārmaiņas, gribi redzēt, kā citi riskē - Viasat Explorer ir Tavs kanāls. Kanāls raida no plkst. 05.00 līdz 23.00. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Kanāla Viasat History programma sastāv no dokumentālām filmām par vēsturiskiem faktiem, vareno cilvēku biogrāfijām, arheoloģijas leģendām un noslēpumiem. 

Viasat History ir lieliska alternatīva grāmatām un sausiem faktiem. Kā bērniem, tā arī pieaugušajiem kanāls atklāj jaunu pasauli! Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Ielaid dabu savā dzīvē un esi tuvāk neskartai dzīvnieku pasaulei kopā ar Viasat Nature. Tu un Tava ģimene varēsiet saskatīti arī pašu mazāko dzīvo radību krāšņumu.

Viasat Nature programma nesatur vardarbīgus sižetus, tāpēc kanāls ir domāts ne tikai pieaugušjiem, bet arī mazajiem skatītājiem, kuri tikai apgūst apkārtējas pasaules īpatnības. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: LAT.

Dokumentālie raidījumi par zinātni, tehnoloģijām, vēsturi un dabu mums apkārt. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: NAV.
Šis kanāls piedāva mūsu planētas dzīvnieku pasauli, to daudzveidību un krāšņumu. Dzīvnieki no visas pasaules Tavai uzmanībai 24 stundas diennaktī. Audio valoda: RUS, ENG. Subtitru valoda: NAV.
Dokumentālie raidījumi, kas ļauj izzināt zemes, gaisa un ūdens iemītniekus. Audio valoda: ENG.